Poniedziałek, 21 września 2015, godz. 18:00
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
90'

Koniec! Trzy punkty pojadą do Łęcznej!

90'

Powinno być 0:3! Piesio zaatakował indywidualnie, wyszedł sam na sam z bramkarzem i przegrał ten pojedynek! Dobitka jednego z jego kolegów zablokowana!

90'

Pruchnik zmienia Śpiączkę, a tymczasem arbiter doliczył dwie minuty do drugiej połowy

87'

A teraz żółtym kartonikiem ukarany Cebula

85'

Żółtą kartką ukarany Tymiński

83'

Blisko gola dla Korony! Cebula zagrał świetną piłkę w pole karne, a obrońca Górnika w ostatniej chwili uprzedził Przybyłę!

80'

Airam Cabrera oddał strzał po wrzutce Zająca w pole karne, ale nie trafił w światło bramki

78'

Przemysław Pitry zmienia Grzegorza Bonina

77'

Sylwestrzak dośrodkował z lewej strony boiska, a piłkę z pola karnego wybił Leandro

76'

To powinien być gol! Śpiączka wyszedł sam na sam z Małkowskim i nie trafił w bramkę!

75'

Kolejna wrzutka w pole karne Górnika, kolejna która nie przyniosła żadnej korzyści gościom

73'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Gabovs tak niezdarnie wybijał piłkę, że ta spadła pod nogi Piesio, a on nie miał problemu z umieszczeniem jej w bramce! Czy Koronę stać jeszcze na korzystny wynik?

72'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Piesio, 2:0 dla gości!

71'

Żółta kartka za taktyczny faul dla Wilusza

70'

Gabovs dośrodkował z prawej strony boiska, ale we własnej szesnastce goście radzą sobie spokojnie

67'

Airam Cabrera przymierzył sprzed pola karnego, ale piłka po jego uderzeniu poleciała daleko od bramki

66'

Bardzo mądrze bronią się goście, nie dopuszczają Korony blisko własnej bramki

64'

I Cebula zmienia Fertovsa

64'

Dwie zmiany w Koronie, Cabrera wchodzi za Trytkę

61'

Kielczanie starają się budować akcję ofensywną, ale zupełnie im to w tej chwili nie wychodzi. Górnik przerywa wszystkie akcje daleko od własnej szesnastki

59'

Długie zagranie Gabovsa z głębi pola w kierunku Trytki, ale zupełnie nieudane. Przy piłce Górnik

57'

Śpiączka oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale wyraźnie się pomylił. Od bramki Małkowski

55'

I Zając melduje się na murawie. Schodzi z niej Pawłowski

54'

Żółta kartka dla Łukasza Mierzejewskiego

54'

Tymczasem do wejścia na boisko szykuje się Tomasz Zając

52'

Lewą stroną próbowali zaatakować kielczanie, ale wszystko skończyło się stratą Przybyły

50'

Bonin zaatakował skrzydłem, poradził sobie z jednym z obrońców, ale wyjechał z piłką za linię końcową

48'

Nowak uderzył na bramkę po dośrodkowaniu Bonina z prawej strony boiska, ale wyraźnie się pomylił

47'

Jovanović oddał strzał sprzed pola karnego, ale zrobił to bardzo słabo i piłka minęła bramkę

46'

Szymon Marciniak daje znak i zaczynamy drugą połowę

45'

I teraz arbiter kończy pierwszą połowę

43'

Znów Sierpina oddał strzał głową, tym razem po dośrodkowaniu Sierpiny z rzutu wolnego i tym razem prosto w bramkarza

40'

Pawłowski faulował Leandro na połowie Górnika

37'

Leandro faulował Pawłowskiego na własnej połowie boiska

35'

I to mógł być gol! Dejmek oddał strzał głową po wrzutce z narożnika boiska, ale minimalnie przestrzelił!

33'

Przybyła próbował oddać strzał z powietrza po dośrodkowaniu Gabovsa z prawej strony boiska, ale jedyne co wywalczył, to rzut rożny

30'

Śpiączka trafił przed chwilą do bramki przeciwnika, ale w momencie podania od kolegi był na spalonym i arbiter słusznie gola nie uznał

29'

Sierpina dośrodkował z lewej strony boiska, a Rodić skutecznie wypiąstkował piłkę

27'

Piesio oddał strzał sprzed pola karnego, ale wyraźnie się pomylił. Grę od bramki wznowi Małkowski

25'

Kolejna wrzutka w pole karne Górnika, kolejna która nie przyniosła żadnej korzyści kielczanom

23'

Leandro zaatakował indywidualnie i podał w pole karne do Śpiączki. Ten sprytnie zagrał do Bonina, który obrócił się z piłką i wpakował ją do bramki! Jak odpowie Korona?

22'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Grzegorz Bonin, 1:0 dla gości!

21'

Przybyła upadł w polu karnym Górnika po dośrodkowaniu Dejmka z prawej strony, ale arbiter pokazał, że o faulu nie ma mowy. Po chwili sprzed pola karnego przymierzył Pawłowski, ale wyraźnie się pomylił

19'

Korona próbuje prowadzić grę, dłużej utrzymuje się przy piłce, ale ma ogromne problemy z ostatnim zagraniem, które otworzyłoby drogę do bramki. Goście z kolei na razie nastawili się tylko na bronienie tego, co mają

16'

Adrian Basta już nie wróci na boisko. W jego miejsce melduje się Paweł Sasin

15'

Obiecująco wyglądała przed chwilą akcja gospodarzy, ale Gabovs po świetnym podaniu Sierpiny zamiast uderzać, to zdecydował się jeszcze szukać podaniem kolegi i tym samym zepsuł akcję

14'

Adrian Basta na noszach opuszcza murawę, nie wiadomo czy jeszcze dzisiaj na nią wróci. Tymczasem Rodić wznowił grę

12'

Tymczasem jakiejś kontuzji doznał teraz Basta. Mamy przerwę w grze, zawodnik Górnika potrzebuje pomocy lekarskiej

11'

Bardzo dobrze jak na razie na przedpolu radzi sobie Rodić, który przechwycił przed chwilą kolejne dośrodkowanie

9'

Sporo chaosu mamy od początku meczu w wykonaniu obu drużyn. I jedni i drudzy mają problem ze spokojnym rozegraniem piłki, wymienieniem kilku dokładnych podań. O akcjach podbramkowych tym bardziej trudno mówić

6'

Trytko dośrodkował z lewej strony boiska, ale było to bardzo czytelne zagranie i Rodić chwycił futbolówkę

4'

Próba kontry w wykonaniu gości, ale wszystko niedokładnym zagraniem na lewą stronę zepsuł Bonin

3'

Dość spokojny początek tego meczu, żadna z ekip nie zaatakowała jeszcze groźniej. Przy piłce gospodarze

1'

Pan Szymon Marciniak daje znak, zaczynamy!

17:55

Piłkarze obu drużyn są już na murawie, zaczynamy za parę minut!

17:47

Ciekawym wydarzeniem na pewno będzie dzisiejszy debiut Bartłomieja Pawłowskiego, który po wielu nieudanych wojażach dostaje kolejną szansę odbudowania swojej pozycji. Pytanie tylko, czy ją wykorzysta

17:42

W tym sezonie nieco lepiej jak na razie spisują się kielczanie, którzy mają na koncie dwa oczka więcej od swojego dzisiejszego rywala. W poprzedniej kolejce Korona zremisowała 0:0 na wyjeździe z Lechią, a Górnik pokonał 1:0 Wisłę

17:34

Ogólny bilans meczów tych dwóch klubów jest niezwykle wyrównany. Oba wygrywały po 12 razy, czterokrotnie ich mecze kończyły się remisami. Różnica bramek, 37:35, jest na korzyść Górnika

17:29

W zeszłym sezonie obie ekipy mierzyły się ze sobą trzy razy i lepszy bilans mają dzisiejsi goście. Oni najpierw wygrali u siebie 1:0, potem przegrali na wyjeździe 0:2 i wygrali 3:1 w ponownym starciu w Kielcach

17:24

Ławka gospodarzy: Dariusz Trela, Marcin Celbula, Tomasz Zając, Siergiej Pilipczuk, Airam Cabrera, Rafał Grzelak

17:23

Ławka gości: Sergiusz Prusak, Veljko Nikitović, Paweł Sasin, Przemysław Pitry, Radosław Pruchnik, Jan Bednarek, Wojciech Kalinowski