0 : 6
Wisła KrakówWisła Kraków
1. połowa0 : 3
92'

KONIEC MECZU! Arbiter kończy męczarnie Podbieskidzia. Świetny mecz Wisły i pewne zwycięstwo.

90'

Sędzia dolicza minutę.

90'

CRIVELLARO I GOL! Udana kontra Wisły i wynik na tablicy to już 0:6. Crivellaro dostaje piłkę od Jankowskiego i mocnym strzałem pokonuje Zubasa!

88'

Crivellaro zagrywa do Jankowskiego, ten trąca piłkę obok bramkarza, która zmierza do bramki, ale Horoszkiewicz wybija ją tuż przed linią!!!

87'

Piękna interwencja Cierzniaka po uderzeniu głową Jonkisza!

82'

Ostatnia zmiana w drużynie Wisły. Debiut zalicza Kamil Kuczak, który zastąpi Donalda Guerriera.

81'

Wisła spokojnie zmierza po wygraną. Podbeskidziu nie idzie dzisiaj gra i jedynym jasnym punktem w drużynie "Górali" jest Mójta po którego dośrodkowaniach można było tylko zobaczyć jakiekolwiek zagrożenia pod bramką Cierzniaka.

77'

Mączyński schodzi z boiska, a w jego miejsce wejdzie Alan Uryga.

76'

Pazio centrował w pole karne, ale gracze Wisły wybijają piłkę daleko od własnej bramki.

73'

Kohei Kato ukarany za faul żółtą kartką.

72'

Pierwsza zmiana w Wiśle. Rafael Crivellaro wejdzie za Pawła Brożka. Opaskę kapitańską przejmuje w tym momencie Boguski.

71'

GOL! BOGUSKI I BRAMKA NUMER 5 DLA BIAŁEJ GWIAZDY.

67'

Pazio dośrodkowuje, z główki uderza Adu! Minimalnie obok bramki, ale w tej sytuacji i tak był ofsajd.

65'

Widoczna przewaga Wisły. Podbeskidzie chyba najchętniej zakończyłoby ten mecz i jak najszybciej i nim zapomniało. Kompletnie bez mocy dzisiaj podopieczni Kubickiego.

61'

Ostatnia zmiana w Podbeskidziu. Jonkisz wchodzi za Demjana.

57'

Wszystko zaczęło się do Popovicia. Słoweniec zagrał do Jankowskiego, który podał do Gizmicsa i od niego powędrowało podanie, które z przewrotki na gola zamieniał Łukasz Burliga!

56'

GOOOL!!! BURLIGA I JEST CZWARTA BRAMKA DLA WISŁY!

54'

Mączyński ładnie na skrzydle rozgrywa piłkę, ostatecznie jednak obrońcy Podbeskidzia udaremniają atak Wisły

53'

Mójta zagrywa dobrą piłkę z rzutu wolnego w pole karne, ale łapie Cierzniak.

51'

Janic ukarany żółtą kartką za faul.

48'

Jankowski zagrywa do Popovicia, ten strzela sprzed pola karnego, ale chyba Panu Bogu w okno. Bardzo nieudany strzał zawodnika Wisły. Widać jednak było, że podskoczyła tam piłka na murawie i to może być lekkim usprawiedliwieniem dla Słoweńca.

46'

Na boisku pojawił się także Kowalski, który zastąpił Sokołowskiego.

46'

W przerwie Janić wszedł za Możdżenia.

46'

Gwizdek arbitra i zaczynamy drugą połowę! Od środka rozpoczynają gracze Podbeskidzia.

47'

Przerwa w meczu. Po pierwszych 45. minutach 0:3. Wisła zasłużenie prowadzi i czekamy na jakiś przełom w drugiej połowie i na bardziej wyrównaną grę ze strony Podbeskidzia.

45'

45'

Mójta pomysłowo zagrywa w pole karne, ale nie dopadł nikt tej piłki pod bramką Cierzniaka.

43'

Możdżeń strzela z rzutu wolnego, ale obija tylko mur piłkarzy Wisły Kraków.

42'

Denis Popović świetnie wykorzystuje szansę jaką dał mu trener Moskal. Pokazuje w dzisiejszym meczu, że zasługuje na podstawowy skład.

39'

GOL!!! POPOVIĆ!!! CO TO BYŁ ZA STRZAŁ Z RZUTU WOLNEGO. Idealne uderzenie przy słupku!

38'

Faulowany Guerrier tuż przed polem karnym i Wisła ma rzut wolny z bardzo dobrej odległości od bramki.

37'

Popović strzela z okolicy 30 metrów, piłka jednak daleko od bramki

34'

Mączyński świetnie zagrywa. Wypatrzył Brożka, który wyczekał bramkarza i z ostrego kąta mocno uderzył piłkę.

34'

GOL!!!!! ZNOWU BROŻEK!!! Ale w świetnej dyspozycji jest dzisiaj napastnik Białej Gwiazdy!

30'

Mójta z lewej strony zagrywa piłkę, ale Sadlok przejmuje futbolówkę i wybija ją na aut.

29'

Coraz śmielej Wisła rozgrywa piłkę. Zdecydowanie Biała Gwiazda poprawiła swoją grę w stosunku do tego co pokazywali piłkarze z Krakowa w poprzedniej kolejce.

27'

Świetne zagranie do Guerriera w okolicę środka pola karnego. Zawodnik Wisły strzela, ale wprost w bramkarza.

25'

Guerrier techniczne strzela zza pola karnego i łapie piłkę Zubas. Zbyt lekko Haitańczyk uderza, aby móc zagrozić rywalom.

23'

Popović zagrywał niską piłkę ze skrzydła, wbiega na pole karne Brożek, ale zbyt lekko uderzył napastnik, który był naciskany przez obrońcę Podbeskidzia.

21'

Posiadanie piłki po dwudziestu minutach gry: Podbeskidzie 35% - 65% Wisła.

19'

Pazio próbował dośrodkować, ale zablokowane zagranie zawodnika z Bielska.

18'

Jankowski dośrodkowuje na pole karne Podbeskidzia! Guerrier uderza z główki, ale broni Zubas.

16'

Podbeskidzie w pierwszym kwadransie kompletnie bez pomysłu na grę. "Górale" nie radzą sobie z atakami rywali ze skrzydła.

12'

Świetna akcja piłkarzy Wisły Kraków. Najpierw Rozpoczął Popović, podał on do Boguskiego ten w tempo do Burligi, a ten do Pawła Brożka, który z małej odległości pewnie skierował piłkę do siatki.

11'

GOOOOOOOOL!!! PAWEŁ BROŻEK STRZELCEM BRAMKI!!!

8'

Wisła jak na razie bardzo swobodnie wyprowadza ataki na bramkę gospodarzy, ale brakuje im jeszcze tego ostatniego podania, które zamieniłoby się na gola.

7'

Szczepaniak uderza z dystansu na bramkę Cierzniaka, ale bramkarz Wisły spokojnie łapie piłkę.

6'

Kolejna szansa dla Wisły. Jankowski zagrywał do Brożka, ale przecina to podanie defensor Podbeskidzia.

4'

Wisła mogła rozpocząć ten mecz mocnym akcentem, ale słupek uratował "Górali". Podbeskidzie próbuje teraz się podnieść po tym ataku "Białej Gwiazdy".

2'

Popović dośrodkowuje z rzutu rożnego, Brożek trąca piłkę głową i słupek!!!

1'

Pierwszy gwizdek sędziego! Rozpoczęli goście.

17:58

Piłkarze obu drużyn właśnie wychodzą na murawę i za chwilę początek meczu!

17:46

Na stadionie miejskim w Bielsku trwa rozgrzewka.

17:02

16:56

Ławka rezerwowych gospodarzy: Kaczmarek, Kolcak, Janić, Kołodziej, Hiszpański, Kowalski, Jonkisz.

Ławka rezerwowych gości: Buchalik, Żemło, Kuczak, Cywka, Crivellaro, Marszalik, Uryga.

16:54

Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE ze spotkania pomiędzy Podbeskidziem Bielsko - Biała, a Wisłą Kraków. Początek meczu o godzinie 18:00!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA PODBESKIDZIE - WISŁA KRAKÓW

Podbeskidzie

W sobotę Podbeskidzie zagra z Wisłą Kraków. Tydzień temu niewątpliwie obie ekipy sprawiły niemałe sensacje - bielszczanie niespodziewanie pokonali Lecha Poznań na jego własnym stadionie. z kolei krakowski klub przegrał na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 0:1. Przy okazji starcia tych drużyn warto wspomnieć, że "Biała Gwiazda" po raz ostatni w Bielsku wygrała...w kwietniu 2012 roku.