Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 1
lechiaLechia Gdańsk
94'

Koniec meczu. Sędzia Gil kończy bardzo dobrą drugą połowę, lecz niestety bez bramek. Sytuacji było sporo, tyle samo co nieskuteczności.

92'

Żółta kartka dla Stolarskiego.

90'

Ostatnia minuta, w ataku obecnie Lechia.

87'

Dobre dośrodkowanie Nazario, ale nie radzi sobie z nim Mila na tyle, by zagrozić bramce Zubasa.

84'

Dobre uderzenie Borysiuka, po rykoszecie od Kolcaka piłka wychodzi na rzut rożny.

82'

Zapowiadają się bardzo ciekawe ostatnie miuty spotkania, obie strony chcą strzelić bramkę!

78'

Również ostatnia zmiana w Lechii, schodzi Wawrzyniak, a na boisku pojawia się Leković.

78'

Ostatnia zmiana Podbeskidzia. Schodzi Kato, wchodzi Pazio.

77'

Marić! Po raz kolejny broni uderzenie z dystansu, tym razem próbował Kołodziej!

76'

Ależ szansa Podbeskidzia! Szczepaniak nie dał rady pokonać Maricia, który fenomenalnie broni, ostatni kwadrans będzie emocjonujący!

73'

Wchodzi Kowalski, schodzi Adu Kwame.

73'

Fenomenalne podanie Vranjesa do Mili, który stanął oko w oko z bramkarzem i podał mu piłkę do rąk! Powinno być 2-1.

69'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

69'

Na boisku pojawi się Vranjes, który zmienia Łukasika.

58'

Żółtą kartką ukarany Sokołowski, który jako pierwszy uzbierał 4 żółte kartki w sezonie.

66'

Dobrze zgrywał piłkę Wiśniewski po dośrodkowaniu Stolarskiego, ale poradzili sobie z tym bielszczanie.

66'

Zmiana w drużynie Lechii, za Haraslina wchodzi Wiśniewski.

63'

Zmiana w Podbeskidziu, za Możdżenia wchodzi Kołodziej.

55'

Żółty kartonik dla Borysiuka.

52'

Ależ piekielne uderzenie Kuświka, Zubas nie drgnął, a piłką obija poprzeczkę. Szansę na poprawkę miał Mila, ale jego strzał zablokowany.

50'

Ależ szkoda, blisko uniknięcia spalonego był Demjan.

45'

Sędzia Gil daje sygnał, zaczynamy druga połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy

47'

Z dobrą akcją wychodziła Lechia, ale niedokładne podanie Nazario łapie Zubas.

47'

Żółty kartonik dla Haraslina, który faulował Kato.

44'

Doszedł do sytuacji strzeleckiej Kuświk, ale "na wślizgu" nie dał już rady umieścić piłki w siatce.

40'

Rzut rożny dla Podbeskidzia.

37'

Świetną piłkę dostał w pole karne Kuświk, probował sam, ale uderzenie niecelne, piłka spadała pod nogi Stolarskiego, który bez zastanowienia huknął z woleja w kierunku bramki Zubasa, a ten z problemami sparował na rzut rożny.

36'

Groźnie fauluje Kato, sędzia mógł dać drugą żółtą kartkę. Faul spod narożnika będzie mieć Lechia.

33'

31'

Ależ zamieszanie! Do sytuacji bramkowej dochodzi Podbeskidzie, ale jakimś cudem nie ma gola!

30'

Kolejny faul Kato w środku pola, Japończyk pracuje na drugą żółtą kartkę...

28'

Dośrodkowanie Mójty na skraj pola karnego, do strzału dochodzi Demjan, lecz uderzenie wyłapuje Marić.

24'

Wracamy do gry.

23'

22'

Potężne uderzenie Borysiuka sprzed linii pola karnego! Bez szans Zubas.

22'

GOL DLA LECHII GDAŃSK!

21'

Ależ setka Kuświka! Powinno być 1-1, ale Zubas broni uderzenie nogą.

20'

Odważnie poszedł Adu prawą stroną, ale piłkę przechwycili obrońcy Lechii.

18'

Bardzo dobre dośrodkowanie Chmiela, który urwał się Wawrzyniakowi, piłkę do siatki skierował Adu Kwame, który wyprzedził Stolarskiego. Bardzo ładna akcja gospodarzy.

18'

GOL DLA PODBESKIDZIA!

17'

Drugie dobre dośrodkowanie Wawrzyniaka z lewej strony, ale żaden z zawodników Lechii nie doszedł do piłki.

17'

Dobre podanie w pole karne do Kuświka, ale po raz kolejny radzą sobie piłkarze Podbeskidzia.

16'

Ostre wejście Kato, na dodatek bardzo spóźniony Japończyk. Żółta kartka.

15'

Bez zagrożenia, łapie Zubas.

14'

W odpowiedzi dobra akcja Lechii, lecz po dośrodkowaniu Mili na rzut rożny głową wybija Kolcak.

13'

Dobrym podaniem Demjana uruchomił Kato, lecz potem Słowak zagrał zbyt szeroko i z akcji nic nie wyszło.

12'

Kolejne dośrodkowanie z prawej strony, po którym gospodarze mają rzut rożny, już trzeci.

11'

Podciągnął piłkę prawą stroną Stolarski pod pole karne przeciwnika, ale dośrodkowanie kompletnie nieudane.

10'

Przez pierwsze dziesięć minut drużyny nie oddały nawet jednego uderzenia w kierunku bramki.

8'

Zderzenie głowami Janickiego i Szczepaniaka, w któym boleśnie ucierpiał ten pierwszy.

7'

Na spalonym Szczepaniak, zupełnie nie pilnował linii spalonego.

6'

Kolejne dośrodkowanie z prawej strony, kolejne, po którym będzie rzut rożny dla Podbeskidzia.

5'

Bez zagrożenia pod bramką Maricia.

4'

Dobre płaskie dośrodkowanie w pole karne dociera do Demjana, który wywalczył rzut rożny dla Podbeskidzia.

4'

Dośrodkowanie Mójty, ale piłka wychodzi za boisko.

3'

Pierwsze przewinienie, faul Borysiuka na Szczepaniaku.

18:00

Pierwszy gwizdek sędziego! Oby to było dobre widowisko.

17:58

W swoim domowym komplecie Podbeskidzie, goście dziś w całości na czerwono.

17:57

Zawodnicy już wychodzą na murawę, zaraz losowanie i początek spotkania!

17:45

Do meczu zostało niespełna piętnaście minut.

17:41

Ławka rezerwowych Podbeskidzia Bielsko-Biała: Kaczmarek, Lazarus, Pazio, Kołodziej, Hiszpański, Kowalski, Jonkisz

17:40

Ławka rezerwowych Lechii Gdańsk: Budziłek, Rudinilson, Leković, Mak, Pawłowski, Vranjes, Wiśniewski.

17:40

17:39

Po lewej stronie prezentujemy Państwu wyjściowe składy obu drużyn.

17:39

Po sześciu kolejkach sytuacja obu klubów nie należy do najlepszych. Lechia zajmuje dwunaste miejsce w tabeli, a do tej pory udało im się zgromadzić 6 punktów. Podbeskidzie zalicza bardzo słaby start sezonu - 3 punkty w sześciu meczach, razem z Górnikiem Zabrze są jedynymi drużynami, którym jeszcze w tym sezonie nie udało się wygrać.