Ruch ChorzówRuch Chorzów
4 : 1
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
94'

Koniec meczu! Ruch Chorzów w pełni zasłużenie, po znakomitej drugiej połowie w swoim wykonaniu, ogrywa Termalicę Bruk-Bet Nieciecza 4:1!

94'

Kolejne znakomite wejście z ławki! Lenartowski strzałem do pustej bramki wykańcza kapitalną akcję dwójkową Stępińskiego z Surmą! 4:1!

93'

GOOOOOOOOOLLL! Artur Lenartowski!

92'

Lenartowski zmienia Iwańskiego.

91'

Składna akcja Termaliki przynosi gościom tylko korner.

90'

Trzy minuty doliczone do tego meczu.

88'

Czerwona kartka też dla Ziajki, za uderzenie Gigołajewa! Obie drużyny skończą ten mecz w dziesiątkę!

88'

W cztery minuty po wejściu na boisko Gigołajew strzela gola i ogląda czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie!

86'

Co za wejście Rosjanina! Po akcji Stępińskiego Gigołajew dostał piłkę kilkanaście metrów od bramki rywala i płaskim strzałem zaskoczył Nowaka! 3:1! Trzy punkty zostaną w Chorzowie!

86'

GOOOOOOOOOOOL!!! Roland Gigołajew!

84'

Gigołajew zmienia Mazka.

84'

Zamieszanie w polu karnym Ruchu! Na 10. metrze przed bramką zostaje zatrzymany Drozdowicz!

83'

Kolejny raz uderza Zieńczuk, ale z powietrza trafił nieczysto w piłkę i ta poszybowała obok bramki.

81'

Po dośrodkowaniu Biskupa w trudnej sytuacji główkował Drozdowicz, ale prosto w ręce Putnockiego.

80'

Ruch prowadzi, ale to właśnie Niebiescy są w ataku. Podopieczni Fornalika umiejętnie oddalają grę od własnego pola karnego.

78'

I już strzał Licki zza pola karnego, ale bardzo niecelny!

78'

... oraz Licka za Plevę. A więc mamy debiut.

77'

Dwie zmiany w Termalice. Kupczak za Babiarza...

76'

Ponad 7 tysięcy kibiców ogląda dzisiejszy mecz.

75'

Kwadrans do końca, a Termalica dotąd nie umiała się podnieść po bramce Lipskiego. Czy beniaminek jeszcze powalczy o remis?

72'

Rzut rożny dla Niebieskich kończy się z kolei zupełnie nieudanym strzałem Iwańskiego zza pola karnego.

72'

Zieńczuk! Świetny strzał z dystansu pomocnika Ruchu bardzo dobrze broni golkiper rywali!

70'

Trochę zamieszania pod polem karnym Termaliki, ostatecznie bardzo niecelnie uderza z narożnika szesnastki Mazek.

66'

Teraz kartkę ogląda Grodzicki.

65'

Kontratak Ruchu, Mazek dośrodkowuje na głowę Stępińskiego, ale ten uderza ponad bramką!

65'

Termalica praktycznie nie istnieje na boisku od momentu utraty gola.

63'

Mocne uderzenie z rzutu wolnego Lipskiego odbija przed siebie Nowak!

62'

Żółta kartka dla Plevy.

59'

Katastrofalna strata Termaliki przed polem karnym. Mazek dograł w pole karne do Stępińskiego, ale ten fatalnie skiksował!

58'

Żółta kartka dla Babiarza za faul na Iwańskim.

58'

Kolejna próba z dystansu! Uderzenie Surmy pewnie broni Nowak!

55'

Żółta kartka dla Kędziory.

54'

Nieprawdopodobna bramka! Po uderzeniu z 30 metrów Lipskiego piłka wpada w samo okienko bramki Nowaka! 2:1 dla Ruchu!!!

53'

GOOOOOOOOOOOL!!! Patryk Lipski!!! CO ZA STRZAŁ!!! CO ZA GOL!

52'

Putnocky! Katastrofalny błąd w polu karnym Grodzickiego, do bezpańskiej piłki dopadł Plizga, ale jego uderzenie z 16 metrów cudownie obronił golkiper Ruchu!

51'

Składna akcja gospodarzy kończy się zablokowanym uderzeniem z powietrza Zieńczuka.

50'

Setka dla Termaliki! Po akcji i wrzutce Biskupa, Drozdowicz urwał się rywalom, ale z pięciu metrów uderzył bardzo niecelnie!

50'

Po dośrodkowaniu Mazka Surma starał się zgrać piłkę pod nogi Stępinskiego, ale zagrał niecelnie.

48'

Po przerwie lepiej w mecz weszła Termalica, która gości pod polem karnym Ruchu. Wrzutkę Babiarza pewnie łapie Putnocky.

46'

Wznawiamy grę!

46'

W Termalice Biskup zastąpił Foszmańczyka.

46'

Zmiana w przerwie w Ruchu. Stępiński za Visnakovsa.

16:17

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Ruch remisuje z Termalicą 1:1 po bramkach Visnakovsa oraz Kędziory i wydaje się, że ten remis po 45 minutach jest sprawiedliwy.

42'

Obie drużyny starają się jeszcze przed przerwą wyjść na prowadzenie, ale na razie wszelkie próby kończą się przed obiema szesnastkami.

39'

Po centrze Plizgi, Marek Szyndrowski ratował się wybiciem piłki na rzut rożny.

36'

Naprawdę niezły mecz oglądamy w Chorzowie. Dzieje się z obu stron, a remis można chyba uznać za zasłużony.

33'

Po idealnym dośrodkowaniu Dalibora Plevy, Kędziora główkuje nie do obrony dla Putnockiego i mamy remis 1:1 w Chorzowie!

32'

GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Wojciech Kędziora!

32'

31'

Strzał z woleja Zieńczuka z około 20 metrów pewnie łapie Nowak!

29'

Zieńczuk! Szybka kontra Niebieskich, płaskie uderzenie skrzydłowego Ruchu broni jednak Nowak!

27'

Rzut wolny dla Termaliki. Dośrodkowanie Plizgi ląduje na głowie Stano, ale ten swoim uderzeniem nie zaskoczył Putnockiego!

24'

Korner dla Ruchu nie przyniósł zagrożenia pod bramką beniaminka. Kontratak gości bardzo niecelnym uderzeniem z dystansu finalizuje Plizga.

24'

Visnakovs! Kontra gospodarzy, Łotysz stoczył pojedynek biegowy z Ziajką i zabrakło mu sił, żeby oddać mocny strzał na bramkę Nowaka! Słabą próbę odbija Nowak na rzut rożny!

23'

Kolejne dośrodkowania w pole karne gości. Centrę Iwańskiego piąstkuje Nowak, kolejne wrzutki padają łupem obrońców.

21'

Słonie nie kwapią się jednak do większych ataków. Wciąż przewagę optyczną ma Ruch.

18'

Pierwsza lepsza akcja Ruchu w tym spotkaniu kończy się golem. Jak odpowie Termalica?

15'

Mazek zabawił się w polu karnym z obrońcami Termaliki i wyłożył piłkę Visnakovsowi, który uderzeniem z woleja z kilkunastu metrów zapewnił Niebieskim prowadzenie!

14'

GOOOOOOOOOLLL!!! Eduards Visnakovs!

13'

Lipski szarżował w polu karnym Termaliki, ale został zatrzymany przez Sołdeckiego.

9'

Katastrofalnie wyszedł z bramki Putnocky, ale na jego szczęście był jeszcze spalony.

7'

Ładna akcja kombinacyjna Ruchu, ale na jej finiszu na spalonym został złapany Mazek.

5'

Szybko mogło się to rozpocząć od bramki dla gości. Putnocky nie pierwszy raz ratuje swój zespół. Teraz chorzowianie starają się coś skonstruować w ataku pozycyjnym.

2'

Ależ okazja dla Termaliki! Drozdowicz dostał na prawej stronie pola karnego piłkę od Foszmańczyka, wyłożył ją przed bramką Kędziorze, ale ten uderza prosto w Putnockiego!

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

15:23

Rezerwowi Termaliki: Olszewski, Markowski, Smuczyński, Paluchowski, Biskup, Kupczak, Licka.

15:22

Rezerwowi Ruchu: Skaba, Koj, Oleksy, Gigołajew, Urbańczyk, Lenartowski, Stępiński.

15:17

15:17

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu Ruch Chorzów - Termalica!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA RUCH CHORZÓW - TERMALICA

Termalica pokonała w Mielcu Górnika Zabrze

Od dwóch kolejek piłkarze Termaliki zadziwiają formą i są niepokonani. Po serii porażek na początku sezonu "Słoniki" wygrali dwa ostatnie spotkania, jakie rozgrywali w Mielcu - z Zagłębiem Lubin i Górnikiem Zabrze. O trzecią wygraną z rzędu podopieczni Piotra Mandrysza zagrają ze spisującym się równie dobrze Ruchem.

Chorzowianie w prawdzie przegrali w ostatniej kolejce z Jagiellonią Białystok, ale nadal plasują się w pierwszej ósemce tabeli.