0 : 3
CracoviaCracovia
1. połowa0 : 2
94'

Koniec meczu! Cracovia bardzo pewnie zwycięża w Kielcach 3:0! To już wszystko z naszej strony, zapraszamy na kolejne relacje na żywo na Ekstraklasa.net.

93'

Jendrisek z rzutu wolnego uderza wysoko w trybuny!

92'

Kartka dla Dejmka.

91'

Po dośrodkowaniu Sylwestrzaka niedobrze piąstkuje Pilarz, ale Jovanovicia jeszcze zdołał zatrzymać jeden z obrońców gości.

90'

Akcja Cracovii kończy się uderzeniem na wiwat Rakelsa. Sędzia dolicza do tego meczu cztery minuty.

90'

Skuteczna interwencja przed polem karnym Pilarza. Bramkarz Cracovii wybija piłkę poza boisko.

87'

Celny strzał z rzutu wolnego Aankoura raz jeszcze pewnie łapie Pilarz!

86'

Świetna kontra Cracovii! Po pięknej długiej piłce Deleu i zgraniu Kapustki niecelnie z powietrza uderza Jendrisek!

84'

Deleu wchodzi w miejsce Wołąkiewicza.

81'

Poprzeczka! Po zamieszaniu na skraju szesnastki w poprzeczkę trafia Fertovs!

80'

Trela! Bramkarz Korony wygrywa teraz pojedynek z Cetnarskim! Mogło być 0:4!

78'

W Koronie z kolei debiutant Laskowski wchodzi za Cebulę.

77'

Zejdler zmienia Zjawińskiego.

76'

8 368 widzów dzisiaj w Kielcach.

75'

Świetna centra Sylwestrzaka, ale Zając nie trafił w piłkę przed bramką rywala!

73'

Aankour zagrywał w pole karne do Gabovsa, ale zbyt mocno i piłka wyleciała poza plac gry.

69'

Zmiana w Cracovii. Jendrisek za Budzińskiego.

67'

Rzut wolny dla Korony z około 30 metrów od bramki rywala. Aankour strzela jednak prosto w ręce Pilarza!

65'

Wreszcie naprawdę dobry okres gry Korony. Teraz dobre zagranie w pole karne Cebuli przeszyło bezpańsko szesnastkę rywala!

63'

Znakomity zwód Aankoura i wejście w pole karne! Zabrakło tylko podania, bowiem przy nim gracz Korony nie trafił czysto w piłkę...

62'

Znowu groźnie pod bramką Pasów! Ostatecznie jednak uderzenie Sylwestrzaka, po rykoszecie, potoczyło się obok słupka!

61'

Zając w indywidualnej akcji minął w polu karnym Polczaka, ale jego uderzenie odbił Pilarz!

60'

Małe zamieszanie w polu karnym Cracovii kończy się faulem Sylwestrzaka na Cetnarskim.

59'

Uderzenie z dystansu Kapustki pewnie łapie tym razem Trela.

57'

Indywidualna akcja Zjawińskiego kończy się w polu karnym Korony, gdzie napastnik Cracovii został zablokowany.

52'

Błyskawiczna reakcja trenera Brosza. Zając za Sobolewskiego.

50'

Fe-no-me-nal-na akcja Kapustki! Pomocnik Cracovii sam popędził od 30. metra przed własną bramką przed pole karne Korony, po czym oddał strzał nie do obrony dla Treli! 3:0!

50'

GOOOOOOOOOOOOOLLL! Bartosz Kapustka!!!

49'

Z rzutu rożnego nie było zagrożenia dla bramki gospodarzy.

48'

Zjawiński w akcji indywidualnej oddał strzał z dystansu, a odbita piłka wyszła na rzut rożny.

46'

Wznawiamy grę w Kielcach!

45'

Koniec pierwszej połowy! Cracovia gra bardzo dobrze i zasłużenie prowadzi w Kielcach 2:0 po bardzo ładnych akcjach i bramkach Rakelsa oraz Cetnarskiego.

45'

Przybyła w walce z obrońcami Cracovii sygnalizował zagranie ręką Wójcickiego, ale było to zagranie absolutnie przypadkowe.

45'

Kolejna znakomita akcja gości! Długa piłka na prawe skrzydło do Wójcickiego, ten bardzo dobrze dostrzegł w okolicach linii pola karnego Cetnarskiego, który huknął pod poprzeczkę bramki Korony! 0:2!

45'

GOOOOOOOOOOOOL!!! Mateusz Cetnarski!!!

45'

Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

45'

Opatrywany Sretenović musi na chwilę opuścić plac gry.

45'

Żółta kartka dla Przybyły za ostry wślizg na nogi Sretenovicia.

42'

Cetnarski w szybkiej akcji Pasów próbował uderzać z dystansu, ale został zablokowany i bezpańską piłkę przejął Trela.

38'

Znowu ciekawie pograła Korona! Sobolewski zagrał doskonale Gabovsa, ten zgrał piłkę w pole karne do Przybyły, który bez zastanowienia uderzył nieznacznie nad bramką!

35'

Składna akcja Korony kończy się zza pola karnego Cebuli, które poszybowało dobry metr ponad poprzeczką!

33'

Od dłuższego czasu Cracovia utrzymywała się pod polem karnym Korony, ale bez większego zagrożenia dla bramki Treli.

32'

Kolejny stały fragment gry dla Pasów i jeszcze jedno niedobre dośrodkowanie Cetnarskiego.

30'

Centra z rzutu wolnego Cetnarskiego nie dociera w pole karne do zawodników Cracovii.

25'

Rzut rożny dla Korony. Sobolewski swoim dośrodkowaniem znalazł Aankoura, ale ten uderzył głową obok bramki!

22'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

22'

Piękna akcja Cracovii! Znakomite prostopadłe podanie Budzińskiego do Cetnarskiego, ten wykłada piłkę do Rakelsa, który płaskim strzałem z kilkunastu metrów pokonał Trelę!

21'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Deniss Rakels!

19'

Aankour zmienia kontuzjowanego Pilipczuka.

18'

Wójcicki dostał dobre podanie na skrzydle od Kapustki, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

17'

To jednak jest poważniejsza kontuzja Ukraińca, który z wielkim trudem z pomocą fizjoterapeuty opuszcza plac gry. Będzie potrzebna zmiana.

16'

Szybka kontra Cracovii, jednak uderzającego z dystansu Rakelsa zablokował Pilipczuk. Ukrainiec jeszcze ucierpiał w tym starciu. Przerwa w grze.

13'

Pilipczuk popędził lewą stroną pod linię końcową, jednak dośrodkowywał niedokładnie.

11'

Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy. Centra Cebuli na długi słupek, gdzie był Sylwestrzak, ale nie zdołał celnie zgrać piłki głową.

9'

Zupełnie nieudane dośrodkowanie z prawego skrzydła Gabovsa. Piłka poza boiskiem.

7'

W pierwszych minutach działo się sporo, teraz czas na uspokojenie gry z obu stron.

5'

Złe wyjście z bramki Pilarza! Sobolewski spod linii końcowej szukał Przybyły, ale ten nie sięgnął futbolówki przed pustą bramką Cracovii!

4'

Pierwsza akcja Cracovii, Rakels nie opanował piłki w polu karnym.

3'

Rzut wolny dla Korony. Cebula dośrodkował na głowę Kiercza, ale ten uderzył jednak niedokładnie.

2'

Pierwsze uderzenie Korony. Pilipczuk uderza zza pola karnego bardzo niecelnie.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

17:58

Sędziowie wyprowadzili już zawodników na murawę. Odsłuchaliśmy Mazurka Dąbrowskiego.

17:41

W 38 dotychczasowych spotkaniach pomiędzy Koroną i Cracovią lepszy bilans mają kielczanie. 'Pasy" wygrywały 10-krotnie, 13 razy lepsza była ekipa z Kielc. W ubiegłym lepsza była Korona - w rundzie zasadniczej dwa razy zwyciężała po 2:1, zaś w rundzie finałowej padł remis 1:1.

17:37

Trener gospodarzy Marcin Brosz cieszy się, że na Kolporter Arenie zasiada coraz liczniejsza publiczność. - To znaczy, że kibice akceptują to co robimy. Zaczynaliśmy od 6 900 widzów na Jagiellonii, a na meczu z Ruchem było już 8300. Chcemy grać tak, by kibice byli usatysfakcjonowani i coraz liczniej przychodzili na nasze mecze – mówi szkoleniowiec Korony.

17:34

Rezerwowi Cracovia: Stępniowski, Deleu, Rymaniak, Covilo, Zejdler Jendrisek, Szewczyk

17:33

Prezentujemy ławki rezerwowych obu drużyn. Korona Kielce: Małkowski, Trytko, Zając, Sierpina, Grzelak, Laskowski, Aankour

17:30

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Korona - Cracovia. To właśnie w Kielcach piłkarze rozpoczną 5. kolejkę Ekstraklasy.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA KORONA KIELCE – CRACOVIA

Cracovia Kraków-Korona Kielce 1-1

5. kolejkę Ekstraklasy zainauguruje starcie Korony z Cracovią. „Pasy” przed tygodniem przerwały fantastyczną serię meczów bez porażki i nie udało im się wygrać 12 z rzędu spotkania. Przed własną publicznością przegrali z Piastem 1:2. Z kolei kielczanie wciąż dobrze spisują się na ligowych boiskach od momentu startu nowego sezonu. Ekipa Marcina Brosza w sobotę urwała punkty Lechowi Poznań i obecnie plasuje się na trzecim miejscu w tabeli.

W tygodniu obie ekipy rywalizowały w 1/16 finału Pucharu Polski. Korona skromnie pokonała trzecioligową Wdę Świecie 1:0, zaś Cracovia po zaciętym boju wygrała z pierwszoligowym Dolcanem 3:2.