Korona KielceKorona Kielce
22:24

Na dziś to wszystko, relację LIVE! prowadził dla Was Filip Błajet!

22:23

Z kolei Korona w niezłej formie. Kielczanie typowani do spadku mają po 4 meczach 7 punktów.

22:22

Lech nie imponuje formą. Z ostatnich 4 spotkań przegrał 3, a jedno zremisował.

94'

Koniec meczu! Lech i Korona bezbramkowo remisują.

92'

Trałka zatrzymał kontratak faulem i został ukarany żółtą kartką.

92'

3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89'

Kędziora doszedł do strzału głową, ale skierował piłkę wprost w ręce Treli.

88'

Gra toczy się w środku pola. Lech nie bardzo może coś zmieni, a Korona chyba nawet nie bardzo chce.

85'

Sylwestrzak na zamach minął Ceesaya i miał już przed sobą praktycznie tylko Buricia. Defensor gości zwlekał jednak ze strzałem i Kamiński zdążył z interwencją.

83'

Czy Korona wykorzysta przewagę jednego zawodnika?

82'

Czerwona kartka dla Darka Dudki. Lech będzie kończył w osłabieniu! Zawodnik Lecha ostro starł się w środku boiska z Pylypczukiem.

80'

10 minut do końca spotkania.

79'

Aankour melduje się na murawie w miejsce Cebuli.

76'

Mocno bita przez Lovrencsicsa piłka wybita przez Trelę.

76'

Pawłowski faulowany na wysokości pola karnego. Przewinienie Gabovsa.

75'

Thomalla popisał się szybkością i z łatwością wyprzedził Sylwestrzaka, ale dogrania w pole karne już napastnikowi gospodarzy nie wyszło.

72'

Z dystansu uderzał Cebula, z dużym trudem piłkę sparował Burić. Niezła próba gości.

71'

Dawid Kownacki wraca po kontuzji! Młody zawodnik zastępuje na boisku Marcina Robaka.

70'

Rzut rożny dla Korony. W polu karnym miejsca szukał Pylypczuk.

69'

Tomasz Zając zastąpi Pawła Sobolewskiego.

66'

Lech naciera z coraz większym rozmachem. Rzut wolny dla Kolejorza po faulu Pylypchuka. Żółta kartka dla gracza Korony.

62'

Robak próbował delikatnie podrzucić piłkę ponad obrońcą, ale bezskutecznie.

62'

13 134 kibiców na stadionie w Poznaniu.

59'

Kamiński w ofensywnej akcji. Stoper Lecha znalazł się na skrzydle i dośrodkował w pole karny, ale Robak nie trafił w bramkę.

58'

Przybyła w miejsce Trytki.

57'

Pawłowski podawał między obrońców, lecz Thomalla z Robakiem nie połapali się w zamiarach kolegi.

56'

Lovrencsicsa wrzucał na głowę Kędziory, ale Malarczyk poradził sobie z Lechitą.

54'

Z rzutu wolnego zagrywał Cebula ale wprost w ręce Buricia.

51'

Efektowna akcja Lecha! Thomalla z Lovrencsicsem zagrali na jeden kontakt i Węgier miał okazje na strzał z 11 metrów. Uderzenie skrzydłowego gospodarzy minęła bramkę o kilkanaście centymetrów.

50'

Lovrencscis płasko w pole karne, do piłki dopadł Thomalla, lecz wślizgiem powstrzymał do Dejmek.

48'

Odważnie Korona od początku drugiej połowy. Jeden z nielicznych ataków pozycyjnych kielczan.

46'

Druga połowa rozpoczęta, czy doczekamy się goli?

46'

Od początku drugiej połowy Ceesay za Kadara.

21:17

Czy w drugiej połowie doczekamy się goli? Może swoją szansę dostanie wracający po kontuzji Kownacki?

21:17

46'

Koniec pierwszej części gry. Lech przeważa, ale nie potrafi udokumentować tego golem.

44'

Trytko niezadowolony z pracy sędziego Jakubika. Arbiter udzielił zawodnikowi słownej reprymendy.

43'

Dejmek doszedł do strzału, ale przeniósł piłkę ponad poprzeczką.

43'

Szarża Sobolewskiego i będzie korner dla gości.

41'

Linetty w ostrym starciu z Fertovsem. Faul zawodnika Korony.

39'

Strzał Thomalli, ale bardzo niecelny. Trela zacznie od bramki.

38'

Próba Pawłowskiego, ale zablokowana. Korner.

38'

Dobra akcja Lecha. Thomalla prostopadłym podaniem znalazł szarżującego Lovrencsicsa. Węgier zdecydował się na strzał z 16 metrów, a Trela popisał się efektowną robinsonadą.

35'

Niezłe dośrodkowanie Pawłowskiego, lecz tym razem Dejmek wyskoczył najwyżej i wybił piłkę poza pole karne.

34'

Centrę z rzutu rożnego wypiąstkował Burić.

34'

Dobra akcja Korony. Trytko znalazł się w polu karnym i piętką odgrywał do nabiegającego Sobolewskiego, lecz Kamiński w porę zainterweniował wślizgiem.

32'

Thomalla po wejściu na boisko kompletnie niewidoczny.

30'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym gości, ale ostatecznie Sylwestrzak wyjaśnił sytuację.

29'

Pylypchuk dośrodkowywał w pole karne z lewej flanki, lecz Dudka pewnie interweniował.

26'

Strzał Pawłowskiego z powietrza, lecz wprost w ręce Treli.

26'

Żółty kartonik dla Gabovsa za faul na Pawłowskim. Bezpardonowy atak defensora Korony.

25'

Thomalla zmienia Jevticia.

24'

Kadar wygrywa biegowy pojedynek z Sobolewskim.

23'

Jevtić nie może kontynuować gry, będzie zmiana.

21'

Lech w nieustannym ataku, ale piłkarze mistrzów Polski nie mają pomysłu na wykończenie akcji.

21'

20'

Z rzutu wolnego centrował Lovrencsicsa, lecz pojedynek główkowy wygrał Malarczyk.

18'

Malarczyk sfaulował Jevticia. Rozgrywający Lecha leży na murawie z grymasem bólu na twarzy.

16'

Jevtić miękkim podaniem za plecy obrońców próbował znaleźć Robaka, ale piłkarz Kolejorza nie połapał się w zamyśle Szwajcara.

15'

Centra Lovrencsicsa, ale piłka minęła wszystkich zawodników.

14'

Lech w ataku, ale Sylwestrzak dobrze powstrzymuje szarżującego Kędziorę.

13'

Jevtić nad murem, ale i nad poprzeczką. Niezła próba, golkiper gości nawet nie drgnął.

13'

Żółta kartka dla Sylwestrzaka za powstrzymywanie rozpędzonego Robaka. Rzut wolny z około 20 metrów, świetna szansa dla Lecha.

12'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Lovrencsicsa, ale wprost w ręce Treli. Bramkarz Koron bez najmniejszych problemów wyłapał piłkę.

10'

Kamiński szukał miękką wrzutką Robaka, ale wyżej wyskoczył Dejmek.

9'

Aura nie rozpieszcza piłkarzy. W Poznaniu znowu zaczęło padać.

6'

Pawłowski w dryblingu. Zatrzymał się na trzecim z rywali, ale akcja wyglądała bardzo efektownie.

5'

Korona wycofana, czeka na swoje szansy z kontrataków.

4'

Lech spokojnie konstruuje akcje z wykorzystaniem obrońców. Poznaniacy będą zmuszeni grać atakiem pozycyjnym.

4'

3'

Pylypchuk w walce z Kamińskim, stoper Lecha górą.

1'

Pierwsza składna akcja Kolejorza! Pawłowski prostopadłym podaniem znalazł Jevticia, ale Szwajcar nie dał rady zmieścić piłki w bramce.

1'

Kadar zaczyna mecz na lewej obronie.

1'

Piłkarze Lecha od środka, zaczynamy!

20:26

Piłkarze obu drużyn już na murawie. Lada moment zaczynamy!

20:25

Po raz kolejny w wyjściowej jedenastce gospodarzy znalazł się Kadar. Czy tym razem ustrzeże się błędów?

20:21

W Poznaniu od kilkunastu minut ulewa. Kto lepiej odnajdzie się na mokrej murawie?

20:19

Już za 10 minut początek starcia Lecha i Korony. Kto będzie górą w starciu mistrza Polski z kielczanami?