1 : 3
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
1. połowa1 : 2
95'

Ostatni gwizdek sędziego!. Goście zasłużenie wygrywają w Zabrzu 3:1. Dziękujemy za uwagę

94'

Madej dośrodkowuje niedokładnie z lewej strony boiska

90'

Zamieszanie w polu karnym. Pojedynek z Jeżem wygrał jednak Drągowski. Sędzia doliczył 4 minuty

88'

Górnik Zabrze - Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze - Jagiellonia Białystok

86'

Zmiana w Jagiellonii. Sekulski za Grzelczaka

84'

Po składnej akcji gości Świderski znalazł się oko w oko z bramkarzem, minął golkipera,ale nie oddał strzału

83'

Zmiana w ekipie Probierza. Świderski w miejsce Gajosa

82'

Wrzutka Jeża wprost w ręce bramkarza gości

81'

Seria rzutów rożnych w wykonaniu Górnika, bez rezultatów

80'

Akcja Iwana i kąśliwe uderzenie tego gracza na róg wybija Drągowski

79'

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Kosznika, Skrzypczak uderzył piłkę głową obok bramki

78'

Kolejny strzał Grendela, tym razem wysoko nad bramką

75'

Kibice na meczu Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok

74'

Tarasovs ratuje gości przed utratą gola wybijając na korner. Strzał z 25 metrów Grendela, tuż obok słupka

72'

Iwan za Sadzawickiego to kolejna zmiana w Górniku

72'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z lewej strony boiska Jeża piłkę łapie Drągowski

68'

Grzelczak minął Kopacza i huknął z 20 metrów tuż nad poprzeczką bramki Przyrowskiego!

65'

Kolejna zmiana w Górniku. Schodzi Sobolewski w jego miejsce Przybylski

64'

Zmiana w ekipie gości. Wchodzi Straus w miejsce Tomasika

58'

Indywidualna akcja Gergela zakończona strzałem Kosznika nad bramką, to powinna być bramka!

56'

Kombinacyjne rozegranie rzutu wolnego, ale obrońcy gości zablokowali strzał Grendela

55'

Tomasik sfaulował tuż przed polem karnym Gergela

51'

Zmiana w zespole gospodarzy. Urynowicz zastąpiony przez Skrzypczaka

49'

GOOOLLL !!! Fantastyczny strzał z rzutu wolnego Gajosa

48'

Żółtą kartką upomniany zawodnik gospodarzy Adam Danch

45'

Rozpoczynamy drugą połowę! Od środka gospodarze.

48'

Koniec pierwszej połowy. Dobry mecz obu drużyn. Do przerwy "Jaga" prowadzi 2:1

47'

Uderzenie zza pola karnego Grzyba, daleko obok bramki

47'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska dobrze na przedpolu wyłapuje Drągowski

45'

Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska źle zachował się Urynowicz. Zamiast strzału źle odegrał do partnera

42'

Indywidualna akcja Madeja zakończona strzałem Grendela, Słowak zablokowany przez obrońców

40'

Tuż obok słupka groźnie uderza Sobolewski

39'

Znakomita sytuacja Vassiljeva, który przebiegł z piłką 60 metrów, przegrał jednak pojedynek z Przyrowskim!

38'

Po dośrodkowaniu Vassiljeva strzał głową Grzelczaka broni Przyrowski.

36'

Modelski po zagraniu estończyka znalazł się w dogodnej sytuacji, strzelił tylko w boczną siatkę

33'

Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Sadzawickiego łapie piłkę Drągowski

30'

Gool!!! Błyskawiczna odpowiedź Górnika. Bramkę strzela Madej, który dobił strzał Urynowicza!

28'

Gooool!!! Perfekcyjna akcja Jagiellonii! Długa piłka od Vassiljeva do Grzelczaka, ten minął obrońców i strzałem po ziemi pokonuje bramkarza

26'

Prostopadła piłka od Grzyba dobrze rozczytana przez zabrzan

23'

Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

18'

GOOOL!! VASSILJEV! Zgranie piłki glową przez Grzelczaka zakończona strzałem w długi róg bramki Górnika

17'

Vasiliew wyszedł sam na sam z Przyrowskim, próba przelobowania bramkarza zakończona niepowodzeniem

16'

Kombinacja Grzyba z Grzelczakiem. Uderzał ten pierwszy,ale daleko obok słupka

10'

Nieudane dośrodkowanie Grzelczaka z lewej strony boiska.

8'

Po znakomitym dalekim wybiciu piłki przez Drągowskiego obrońców gospodarzy uprzedził Grzelczak, uderzył jednak obok słupka

7'

Rzut rożny dla gospodarzy. Sobolewski w zamieszaniu uderzył,ale został zablokowany przez obrońców.

2'

Pierwsza interwencja Przyrowskiego po strzale Madery.

1'

Zaczynamy mecz!! Od środka goście.

15:26

Arbiter spotkania Szymon Marciniak wyprowadza obie drużyny na boisko. Już za chwilę zaczynamy!

15:08

Pomimo nieudanego wejścia w sezon, trener gości Michał Probierz pochlebnie wypowiadał się przed meczem na temat gry Górnika Zabrze: "Górnik gra dobrą piłkę. Z Piastem zabrzanie rozegrali bardzo dobry mecz, pokazali bardzo ciekawy futbol. Z Wisłą też zaprezentowali się z dobrej strony, więc czeka nas z pewnością bardzo trudny pojedynek, Rywale mają bardzo silną ofensywę i musimy o tym pamiętać."

15:02

"Jeśli chcemy myśleć o wygranej, musimy jako pierwsi zdobyć bramkę. Zdajemy sobie sprawę, że na sobotę zapowiadane są tropikalne upały, ale warunki będą takie same dla obu zespołów. Mecz nie będzie się toczył więc w jakimś zabójczym tempie. Ważne będą więc stałe fragmenty gry i jedna, dwie sytuacje do zdobycia bramki, które będziemy musieli wykorzystać." To słowa Roberta Warzychy przed dzisiejszym spotkaniem.

14:58

Podopieczni Roberta Warzychy kiepsko rozpoczęli nowy sezon. Po trzech rozegranych do tej pory meczach mają w dorobku 0 punktów. Goście zdobyli dotychczas 3 punkty. Obie ekipy z pewnością nie zadowolą się podziałem punktów w tym spotkaniu.

14:54

Gospodarze meczem z niedawnym pucharowiczem zainaugurują dziś sezon przed własną publicznością. Zabrzanie poprzednie 3 spotkania rozgrywali na wyjeździe.

14:51

Witamy serdecznie! Już za około 40 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy Górnikiem Zabrze a Jagiellonią Białystok. Pomimo wysokiej temperatury, mamy nadzieję, że piłkarze obu ekip stworzą ciekawe widowisko.