Nic więcej wartego odnotowania nie wydarzyło się w doliczonym czasie gry. Pierwszy bezbramkowy rezultat w tym sezonie ekstraklasy, choć lepsze wrażenie pozostawiła po sobie Pogoń.

Żółta kartka dla Fojuta za faul nakładką w ataku na Leandro.

90'

Zagramy o 4 minuty dłużej.

90'

Dośrodkowanie Nikitovicia z rzutu wolnego, ale Górnik nie dochodzi do okazji strzeleckiej.

89'

Okuszko w głupi sposób fauluje Szmatiuka.

88'

Ostatnia zmiana w meczu. Okuszko za Akahoshiego.

88'

Piesio z narożnika pola karnego, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Kudłę. Zbyt słabe są dzisiejsze próby pomocnika Górnika.

87'

Groźna akcja dwójkowa Świerczoka z Boninem i gdyby nie Czerwiński, to ten pierwszy stanąłby oko w oko z Kudłą!

85'

Kolejne dośrodkowanie, lecz tym razem Frączczak odpychał Piesia. Od bramki Prusak.

82'

Sprzed pola karnego Nunes, próbował przymierzyć, jednak posłał piłkę nad poprzeczką.

79'

Łukasz Zwoliński jak z armaty lewą nogą, piłka odbija się od wewnętrznej strony słupka i opuszcza boisko!

78'

Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy z około 35. metra. Tym razem faulowany Czerwiński.

77'

Kolejne dośrodkowanie Nunesa wyłapane przez Prusaka.

76'

Lewandowski niecelnie lewą nogą.

74'

Piesio w łatwy sposób traci piłkę, ale ta po chwili przypadkiem trafia do niego z powrotem, po czym zostaje sfaulowany przez Danielaka.

71'

Ostatnia zmiana w ekipie z Łęcznej. Bonin w miejsce Cernycha.

70'

Przerwa na wodę. W tej części drugiej połowy lepsze wrażenie pozostawia z pewnością Pogoń.

69'

Żółta kartka dla Cernycha po próbie przejęcia piłki.

67'

Nieporozumienie Cernycha ze Świerczokiem, piłka w rękach Kudły. Jeśli Górnik chce dzisiaj uzyskać korzystny wynik, powinien lepiej dopracowywać sytuacje, których nie ma dziś zbyt wielu.

63'

Frączczak mocno sprzed pola karnego, ale znów blokuje Bożić. Teraz Chorwat leży na murawie po przyjęciu strzału na ciało.

61'

Jakub Świerczok zastępuje Przemysława Pitrego.

61'

Pierwsza akcja zmiennika, Lewandowski sprzed linii końcowej do wbiegającego Zwolińskiego, ten dokłada stopę i... obok bramki! Było gorąco pod bramką Prusaka.

59'

Cernych dostał piłkę przed polem karnym i próbował dryblingu, ale znów górą Czerwiński. To już drugie ważne starcie wygrane przez defensora Pogonii.

58'

... a wchodzą Mateusz Lewandowski i Karol Danielak.

58'

Podwójna zmiana w ekipie Portowców. Schodzą Murayama i Przybecki...

57'

Sasin świetnie wychodził na wolną pozycję po podaniu Nikitovicia, ale został złapany na spalonym.

55'

Akahoshi wykłada do Murayamy, ten już składa się do strzału z 16 metrów, lecz w porę doskoczyli obrońcy. Akcję zbyt mocnym dośrodkowaniem zwieńczył jeszcze Frączczak.

54'

Frączczak płasko dośrodkowuje z prawej strony, ale na wślizgu przerywa Bożić.

51'

Cernych przejął podanie Fojuta do Czerwińskiego i Górnik stanął przed szansą 3 na 3, lecz drugi ze środkowych obrońców Pogonii nie dał się ograć i oddalił niebezpieczeństwo.

48'

Wybija Pitry i Pogoń od linii obrony będzie musiała konstruować kolejny atak.

48'

Faulowany Nunes, będzie okazja do dośrodkoania.

46'

Gramy! Od środka goście.

46'

Od początku drugiej połowy Tomasz Nowak w miejsce Łukasza Tymińskiego.

18:54

W strzałach 6-3 na korzyść Pogonii, w strzałach celnych... 1-2 dla Górnika.

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Powracamy za 15 minut.

45'

Zwoliński przepycha Nikitovicia i wychodzi sam na sam, jednak sędzia właściwie odgwizduje faul.

45'

Z 20. metrów uderza Zwoliński, ale bez problemów łapie Prusak.

45'

Po rzucie wolnym i kilku wybiciach sprzed pola karnego huknął Fojut, ale wysoko nad bramką.

45'

Murayama ogrywa Nikitovicia, Serb musiał faulować i teraz ogląda żółtą kartkę.

45'

Arbiter dolicza 5 minut do pierwszej połowy.

44'

Tymiński górą na lewą stronę... ale do nikogo. Zdecydowanie spotkanie na minus zalicza dziś pomocnik Górnika.

43'

Przybecki z narożnika boiska w pole karne, ale tam na posterunku Prusak. Golkiper z Łęcznej wyłapuje póki co większość dośrodkowań.

42'

Piesio do Śpiączki, ale kasuje Fojut. Po chwili błąd przy wyrzucie z autu i przy piłce będą gospodarze.

39'

Przerwa w grze trwała około 4 minuty, ale finalnie sędzia Złotek podjął dobrą decyzję.

37'

ŻÓŁTA KARTKA DLA MURAYAMY I ANULOWANIE GOLA.

36'

Posypią się żółte kartki...

35'

Trwają protesty ze strony Górnika..

31'

Przybecki wyprzedził Leandro po zagraniu z autu, ale bocznego obrońcę Górnika dobrze asekurował Bożić.

29'

Długo piłką pograli gospodarze, ale głównie w środku boiska. Po kilkudziesięciu sekundach stratę zalicza Murawski. Teraz przy piłce Górnik.

26'

... i od rzutu wolnego wznowią Portowcy.

25'

Minutka dla zawodników na uzupełnienie płynów...

25'

Żółtko dla Śpiączki za niepotrzebny faul od tyłu na wychodzącym z akcją Frączczaku.

23'

Piesio złamał do środka na lewą nogę i strzelił po ziemi, lecz Kudła bez większych problemów.

22'

Po kornerze kontra Górnika, Piesio zagrywa prostopadle do Śpiączki, który z boku pola karnego mocno strzelił w kierunku bramki, futbolówka zmierzała między nogi Kudły, ale bramkarz Pogonii nie dał się oszukać.

19'

Kolejna próba podopiecznych Michniewicza. Piłka nad głowami obrońców, Przybecki wyprzedza Szmatiuka, ale stoper Górnika wślizgiem wybija na rzut rożny.

18'

Zwoliński z lewej strony podaje między linię obrońców, a bramkarza i ustawiony na dalszym słupku Leandro wybija na aut. Brazylijczyka naciskał już Przybecki.

15'

Dośrodkowanie na dalszy słupek i Akahoshi z ostrego kąta trafia w słupek!

15'

Tymiński fauluje rywala obok pola karnego. Stały fragment gry z groźnej odległości dla Portowców.

13'

Próba ataku pozycyjnego ze strony Pogonii, Matras licząc na przypadek zagrywa między obrońców w pole karne, ale pierwszy przy piłce Prusak.

12'

Okazja dla Pogonii! Tymiński fatalnie podaje do tyłu do ustawionego przed bramkarzem Zwolińskiego, ale zaskoczony napastnik strzela obok bramki!

10'

Po stałym fragmencie gry Fojut w pole karne, ale zbyt mocno i piłka opuszcza boisko.

10'

Również pierwsza kartka dla zawodnika gości. Ukarany Tymiński za faul taktyczny.

8'

Dośrodkowuje Nikitović, ale piłka mija wszystkich w szesnastce.

7'

Pierwszy korner w meczu przypadnie Górnikowi po akcji Piesia.

5'

Długa piłka w pole karne Górnika, Leandro kiepsko ocenił tor lotu piłki, ale Przybecki, który był adresatem podania, nie opanował futbolówki.

3'

Z czystej pozycji dośrodkowuje Śpiączka i Cernycha od strzału głową powstrzymuje Murawski.

2'

Od początku zaciekła walka w środku pola, po czym mocną piłkę wzdłuż bocznej linii posłał Frączczak, jednak zbyt mocno.

1'

Zaczynamy! Od środka gospodarze.

17:57

Obie jedenastki już na murawie. Pogoń zagra na granatowo-bordowo, Górnik na biało.

17:37

W zeszłym sezonie drużyna Pogoni dwukrotnie nie znalazła sposobu na Górnika Łęczna. Jesienią na Lubelszczyźnie padł wynik 4:2, a wiosną w Szczecinie padł wynik 0:1 bo bramce Grzegorza Bonina, który wraca po kontuzji barku i dzisiejszy pojedynek rozpocznie na ławce.