Poniedziałek, 1 czerwca 2015, godz. 19:00
2. połowa1 : 1
dogrywka 1. połowa1 : 1
dogrywka 2. połowa1 : 2
125'

To już koniec, KSC - HSV 1:2, mecz pełen zwrotów akcji, gospodarze na długo zapamiętają ten dwumecz. Karlsruhe było o krok od bram raju. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, dobranoc!

124'

Hennings uderzył w prawy róg, ale wyczuł intencje strzelca Adler!!!! HSV zostaje w Bundeslidze, arbiter kończy mecz!!!!

124'

Kto podejdzie do jedenastki?!

123'

Hennings strzela, piłka odbija się od ręki Djourou, karny!!!!

122'

Yabo uderzył mocno z 13. metra, fenomenalnie broni Adler!

121'

Gospodarzom puszczają nerwy, Nazarov otrzymuje żółtą kartkę.

120'

Arbiter doliczył 2 minuty!

120'

Byliśmy blisko zdegradowania HSV, ekipa Bobadilli pokazał jednak charakter!

118'

Zaostrzyła się gra, żółta kartka dla Gordona.

116'

Rezerwowy HSV otrzymał piłkę od Diaza i bez problemu pokonał bramkarza KSC! Teraz to Hamburger SV jest bliski pozostania w Bundeslidze!

115'

Gooolll!!! 1:2!!!! HSV strzela bramkę, a jej autorem Mueller!!!!

113'

Od kilku minut podopieczni Bobadilli zamknęli rywali, ale ich poczynania nawet nie kończą się oddaniem strzału.

112'

Marcelo Diaz uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie.

111'

Niezmiennie od pierwszej minuty, świetny doping na Wildparkstadion.

110'

Rzut rożny dla gospodarzy, ale bez zagrożenia pod bramką Adlera.

110'

Statystyka strzałów 20-13 dla HSV.

108'

Oj chyba o Bundeslidze zadecydują rzuty karne, żadna z ekip nie zamierza za wszelka cenę atakować.

106'

Zaczynamy ostatnie 15 minut rywalizacji!!!

21:15

Dosyć spokojne 15 minut z jedną bardzo groźną szansą gospodarzy.

105'

Koniec pierwszej części dogrywki!

105'

Enrico Valentini uderzył nad bramką HSV.

104'

Nazarov powalony przed polem karnym, czy gospodarze wykorzystają szansę?

103'

Nazarov był bliski pokonania Adlera! Azer otrzymał piłkę po szybkim rozegraniu rzutu wolnego, zszedł do środka i uderzył mocno tuz obok bramki!

100'

Strzelec bramki dla HSV ukarany kartką.

98'

Baraż na żywo ogląda 27986 widzów

96'

Nazarov oddaje mocny strzał, ale niecelny.

95'

Torres zagrywał w pole karne, ale tam nikogo nie było...

93'

Żadna ze stron , jak do tej pory nie oddała strzału na bramkę rywali, oba zespoły spokojniej rozpoczęły grę.

90'

Od środka zaczynaHSV, rozpoczynamy dogrywkę!

20:53

Gdy Karlsruhe otworzyło wynik spotkania wydawało się, że wszystko jest już przesądzone, jednak HSV ruszyło do ataku i w jednej z ostatnich szans wyrównało stan rywalizacji!

94'

Arbiter kończy drugą część spotkania, 1:1, czeka nas dogrywka!

93'

Diaz kapitalnie trafił z rzutu wolnego, szanse HSV zostały przedłużone!

93'

Tym razem ukarany Meffert.

91'

Golll!!!! 1:1!!! Diaz!! To nie koniec emocji!!!!

89'

Martin Stoll zmienia chwilę wcześniej ukaranego Krebsa.

89'

Napór HSV nie słabnie, czy podopiecznym Bobadilli wystarczy czasu?

88'

Krebs ląduje w notesiku arbitra, pierwsza indywidualna kara dla piłkarzy KSC.

87'

Cleber Reis za Ilicevicia.

86'

Jeszcze około 5. minut!!!!

86'

Dennis Kempe za Maxa.

85'

Van der Vaart wykonuje serię stałych fragmentów gry, bez efektu. Karlsruhe dzielnie się broni.

84'

Dlaczego tak późno Hamburger zaczął grać odważniej?

83'

Piłka zagrywana z narożnika, do piłki najwyżej wyskakuje Djourou, a futbolówkę z linii bramkowej wybijają defensorzy KSC!

82'

Lasogga trafia z kilku metrów w słupek, to powinno być 1:1!!!

81'

Lasogga uderzył bardzo mocno, na raty piłkę wybija defensywa KSC!

81'

Teraz HSV strzelając bramkę może jedynie doprowadzić do dogrywki, jesteśmy coraz bliżej sensacji!

80'

Rezerwowy Karlsruhe otrzymał kapitalną piłkę od Henningsa i z kilku metrów pokonał Adlera!!!

78'

Gooollll!!!! Yabo!! 1:0 dla KSC!!

78'

Nicolai Mueller melduje się w miejsce Olicia.

77'

Długa piłka niewidocznego Ostrzolka do Lasoggi, ten świetnie składa się do uderzenia głowa, ale w ramce jeszcze lepiej spisuje się Orlishausen!

75'

Spotkanie nam się trochę rozkręciło, dzięki lepszej grze gospodarzy.

74'

Nazarov kapitalnie interweniuje pod własną bramka kończąc zapędy Diekmeiera!

72'

Reinhold Yabo zmienia zmęczonego Yamadę.

72'

Karlsruhe przycisnęło, gospodarze są coraz bliżej Bundesligi!

71'

Korner dla gospodarzy, do piłki zagrywanej dociera Torres, a jego uderzenie głową wybija jeden z piłkarzy HSV!

69'

Mocny strzał z za szesnastki Nazarova! Azer zmusił do wysiłku Adlera!

68'

Zoltan Stieber melduje się za Hlotby`ego, Bobadilla musi szukać rozwiązań.

67'

Trzecia indywidualna kara dla piłkarza HSV, tym razem Rajkovic.

65'

Nazarov mocno zagrał z rzutu wolnego na długi słupek, tam do futbolówki dopadł Torres, jednak defensywa HSV sobie poradziła na chwile, bo Krebs zagrał w szesnastkę, a tam Hennings próbował skierować ja do siatki. pierwszy raz zakotłowało się pod bramka HSV!

63'

Nadal inicjatywa po stronie HSV (65%-35% posiadanie piłki).

62'

Gospodarze 30 minut od Bundesligi!

61'

Nazarov ładnie uderzył z 18. metra, ale piłka nie leci w światło bramki.

60'

Ostry faul Lusia Holtby`ego, zawodnicy HSV mocno zaostrzyli grę.

59'

Pechowa próba Manuela Torresa, który w chwili oddania strzału poślizgnął się, a piłka powędrował daleko, daleko w trybuny.

57'

Marcelo Diaz jest kolejnym ukaranym przez Gräfe.

55'

Gospodarze są coraz bliżej Bundesligi, czy będziemy świadkami sensacji?

54'

Teraz przed szansą stanął Diekmeier, ale główkował nad bramką!

52'

Piłka zagrywana z narożnika boiska trafia do Lasoggi ,a ten fatalnie strzela z 11. metra!

50'

Rouwen Hennings wreszcie miał okazję oddać strzał, jednak został zablokowany.

49'

Van der Vaart otrzymuje żółtą kartkę, to pierwsza indywidualna kara w dzisiejszym meczu.

48'

Chaotyczne pierwsze minuty, HSV musi strzelić bramkę, aby pozostać w Bundeslidze.

47'

Oba zespoły do drugiej części przystąpiły bez zmian.

46'

Od środka zaczyna KSC!!! Gramy!

46'

Manuel Gräfe kończy pierwszą część, do przerwy bez bramek, to KSC jest bliżej Bundesligi!

45'

Arbiter doliczył 1. minutę.

44'

Kończy się powoli pierwsza odsłona, która jest nudna, praktycznie brak sytuacji bramkowych, mimo, iż przewagę ma HSV.

42'

Gospodarze, jak do tej pory są bezsilni, ale wszystko wskazuje, żez korzystnym rezultatem dotrwają do końca pierwszej części spotkania.

39'

Holtby zagrywał w pole karne, tam najlepiej zachował się Lasogga, jednak strzał zawodnika HSV broni Orlishausen!

37'

Bardzo długi atak pozycyjny Rothosen, goście zmuszają do biegania za piłką piłkarzy KSC.

35'

Statystyka strzałów 9-2 na korzyść gości.

34'

Trener gospodarzy będzie musiał wstrząsnąć swoimi piłkarzami w szatni, HSV dziś dominuje.

34'

Djourou przedzierał się z piłką, jednak ją stracił, gospodarze chcieli szybko uruchomić swojego napastnika, ale dobrze z bramki wyszedł Adler i zażegnał niebezpieczeństwo.

31'

Djourou faulował jednego z rywali, od rzutu wolnego zacznie drugoligowiec.

30'

Gulde w pojedynku biegowym z Oliciem, defensor Karlsruhe wybija piłkę na korner.

29'

Kontra gospodarzy skasowana przez Djourou, KSC rzadko opuszcza własną połówkę boiska.

27'

Długi atak pozycyjny podopiecznych Kauczinskeigo, do piłki dopadł przed polem karnym Yamada, ale Japończyk uderzył za lekko by zaskoczyć Adlera.

25'

Van der Vaart dostał piłkę przed polem karnym, uderzył na bramkę gospodarzy, ale bramkarz KSC skutecznie interweniuje.

24'

Hamburger niezmiennie od początku zawodów, kontroluje tempo spotkania.

23'

Zagranie van der Vaarta z rzutu rożnego znowu nie znajduje w polu karnym żadnego z kolegów.

21'

Po 20. minutach to KSC nadal bliżej Bundesligi.

20'

Na boisku leży Nazarov, piłkarze HSV wybijają piłkę poza linię boczną boiska.

20'

Van der Vaart zagrywał po raz kolejny z narożnika boiska, a defensywa KSC wybija piłkę na aut.

18'

Kontra gospodarzy, z piłką popędził Yamada, jednak Japończyk za bardzo się zapędził i ostatecznie piłka jest w posiadaniu piłkarzy z Hamburga.

17'

Lasogga w ostatniej chwili przyblokowany, będzie korner.

15'

Dennis Diekmeier otrzymał kapitalna piłkę od Rafaela van der Vaarta, ten zagrał wzdłuż pola karnego, ale nikt nie przejął piłki.

14'

Posiadanie piłki 68% do 32% na korzyść HSV.

12'

Akcja gospodarzy prawą stroną, ale Hiroki Yamada traci szybko piłkę.

11'

Po 11. minutach to Karlsruhe jest bliżej Bundesligi.

10'

Kolejna próba piłkarzy HSV, chytry strzał z ok. 30 metrów miał zaskoczyć bramkarza gospodarzy, piłka przeleciała nad bramką.

9'

Podopieczni Bruno Bobadilli rozpoczęli z narożnika boiska, ale defensywa KSC radzi sobie z tym zagraniem

8'

Strzał jednego z gości odbija się od dobrze ustawionego muru.

7'

Pierre-Michel Lasogga faulowany tuż przed polem karnym, będzie okazja na strzał bezpośrednio z rzutu wolnego.

5'

HSV stara się zdominować rywali od początku, czy gospodarze przetrwają nawałnicę ekipy z Bundesligi?

4'

Kolejne uderzenie piłkarzy z Hamburga, tym razem uderzał Ilvica Olić, ale dobrze w bramce gospodarzy spisuje się Dirk Orlishausen.

3'

Od początku do ataku ruszyli piłkarze HSV, na strzał z dystansu zdecydował się Ivo Ilicević, ale nie trafił w bramkę.

2'

Goście występują w czerwonych strojach, a KSC w biało-niebieskich kompletach.

19:01

Od środka zaczynają goście z Hamburga, gramy!

18:56

Obie ekipy już wychodzą na murawę obiektu w Karlsruhe.

18:55

Obsada sędziowska:

• Manuel Gräfe
  • Guido Kleve
  • Rene Rohde
18:53

Rezerwowi HSV: Brunst-Zöllner – N. Müller, Beister, Jiráček, Reis, Marcos, Stieber.

18:53

Rezerwowi KSC: Vollath – Micanski, Yabo, Kempe, Sallahi, Stoll, Barry.

18:45

Wynik 1:1, stawia przed rewanżem w lepszej sytuacji KSC, zobaczymy, czy drugoligowiec odeprze napór HSv.

18:43

HSV dopiero obudziło się po przerwie, a podopiecznych Bruno Labadii było stać jedynie, albo aż, na bramkę wyrównującą w 73. minucie, której autorem był Ivo Ilicević.

18:43

Pierwszy pojedynek rozegrany na stadionie ekipy grającej w Bundeslidze mógł wprowadzić w osłupienie kibiców Rothosen. Podopieczni Markusa Kauczinskiego swoją dominację udokumentowali szybko strzeloną bramką. Już w 4. minucie za sprawą Rouwena Henningsa goście mogli cieszyć się z prowadzenia.

18:26

Witamy serdecznie, dziś poznamy, kto uzupełni skład Bundesligi na sezon 2015/16, czy to będzie Hamburger SV, a może drugoligowiec z Karlsruhe sprawi niespodziankę i pokona utytułowanych rywali? o tym przekonamy się za niespełna 35 minut.

12:39

Karlsruher SC - Hamburger SV LIVE!

Druga odsłona walki o Bundesligę

Dziś poznamy zwycięzcę pojedynku barażowego o Bundesligę. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu na Imtech Arena, HSV tylko zremisował 1:1 z drugoligowym KSC. W lepszej sytuacji są zawodnicy z Karlsruhe, którzy będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska, a przy okazji sprawić swoim kibicom wielką radość wracając do Bundesligi.