1 : 0
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
23:40

102'

Koniec meczu! Po skandalicznym rzucie karnym Legia pokonuje Jagiellonię 1:0. Niedobrze się robi, kiedy tak wygląda gra o mistrzostwo Polski.

100'

Powtórki pokazują, że to jest jakiś nieśmieszny żart. Sędzia Gil wręcza Legii trzy punkty.

98'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! ORLANDO SA ZAPEWNIA LEGII ZWYCIĘSTWO!!!

98'

Rzut karny dla Legii!!! Sędzia dopatrzył się zagrania ręką jednego z gospodarzy! To jest nieprawdopodobne!!!

96'

Frankowski w starciu z rywalem przewrócił się w polu karnym Legii. Zdaniem sędziego nie było karnego! Cała ławka Jagiellonii eksplodowała z wściekłości!

94'

Seria kiksów pod polem karnym Jagiellonii. Gospodarze z tego zamieszania nie skorzystali.

92'

Saganowski zmienił Kucharczyka.

91'

Bramkarz Jagiellonii opatrywany po tym starciu. Sędzia dolicza do tego meczu osiem minut.

90'

Żółta kartka dla Dudy, który jeszcze zaatakował Drągowskiego.

90'

Drągowski!!! Kapitalna centra przed bramkę, gdzie z bliska uderza Sa, ale prosto w bramkarza Jagiellonii!

88'

Mackiewicz oddaje bardzo nieudany strzał z dystansu. Jest też kolejna zmiana w Jagiellonii. Popchadze właśnie za Mackiewicza.

86'

Tarasovs zmienia w Jagiellonii Romańczuka.

85'

Odpowiedź Jagiellonii! Celnie dośrodkował piłkę Mackiewicz, a Tuszyński uderzył głową obok bramki!

84'

Drągowski!!! Po centrze Jodłowca świetnie uderzył głową Orlando Sa, ale Drągowski jakimś cudem odbił piłkę!!!

82'

Wznawiamy grę. Należy się jednak spodziewać około 6-7 doliczonych minut do tego spotkania.

78'

Mecz przerwany! Dym z odpalonych przez Legię rac pozostaje nad murawą i nie pozwala na grę.

77'

Drągowski udanie wypiąstkował piłkę po centrze Furmana. Zdaniem sędziego był też faulowany, choć tu chyba arbiter się pośpieszył.

76'

Pazdan raz jeszcze świetnie interweniował, tym razem wybijając w polu karnym piłkę spod nóg Kucharczyka. Korner.

22:00

74'

Błąd w obronie Jagi. Broź miał dużo czasu, aby zagrać przed bramkę, ale jego dośrodkowanie było niedokładne!

73'

Po dośrodkowaniu Kucharczyka piłkę na rzut rożny wybił głową Madera.

72'

Mocne, płaskie uderzenie z dystansu Jodłowca bardzo pewnie broni Drągowski!

71'

Spore zamieszanie w polu karnym i Drągowski w decydującym momencie zatrzymuje w polu karnym Kucharczyka!

70'

W walce z Romańczukiem Jodłowiec wywalczył rzut rożny.

67'

Po centrze Gajosa minął się z piłką Kuciak, ale na jego szczęście futbolówka poszybowała poza boisko.

66'

Duda zmienia Żyrę w ekipie gospodarzy.

65'

Niezłe dośrodkowanie Mackiewicza nie dotarło do Frankowskiego, który nie najlepiej ustawił się w polu karnym.

64'

Rzut rożny dla Jagiellonii nie przyniósł zagrożenia pod bramką Kuciaka.

63'

Zmiana w Jagiellonii. Frankowski za Dzalamidze.

62'

Kolejna znakomita interwencja Pazdana we własnej szesnastce przerywa groźną akcję Żyry.

61'

Modelski szukał prostopadłego podania do Tuszyńskiego, ale to przeciął czujny Lewczuk.

60'

Złe dośrodkowanie Furmana spokojnie wybija na aut Romańczuk.

59'

Żyro w walce ze Strausem wywalczył korner dla Legii.

57'

W minionej sytuacji fatalnie spudłował jednak Rafał Grzyb, a nie Filip Modelski.

56'

Słupek ratuje Legię! Mackiewicz kapitalnie minął na lewym skrzydle Brozia i doskonale wyłożył piłkę przed bramkę Modelskiemu, który trafił tylko w słupek! To powinien być gol!

54'

Do akcji Legii włączył się Jodłowiec, ale jego płaskie dośrodkowanie spod linii końcowej było bardzo niedokładne.

53'

Nieudana centra z prawego skrzydła Dzalamidze wychodzi poza plac gry.

52'

Kucharczyk nieźle zakręcił w polu karnym Modelskim, ale jego płaskie dośrodkowanie zablokował Grzyb.

51'

Ostre dośrodkowanie z rzutu wolnego Dominika Furmana przeszyło pole karne. Żaden z piłkarzy nie przeciął piłki i ta wyleciała poza plac gry.

49'

W zamieszaniu w polu karnym Jagiellonii zupełnie nieudane uderzenie z kilkunastu metrów oddał Kucharczyk!

47'

Pierwsza szansa dla Jagiellonii po przerwie. Tuszyński urwał się Rzeźniczakowi, ale główkował ponad bramką!

46'

Na drugą połowę nie wyszedł już Guilherme, którego zastąpił Bartosz Bereszyński.

46'

Wznawiamy grę!

21:30

Piłkarze obu drużyn już powoli wracają na murawę stadionu przy ulicy Łazienkowskiej.

21:20

21:16

Dobry mecz mamy przy Łazienkowskiej. Sporo sytuacji z obu stron, nieco więcej miała ich Legia, ale ani razu nie potrafiła pokonać Bartłomieja Drągowskiego. Po pierwszych 45 minutach mamy przez to bezbramkowy remis.

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Składna akcja Jagiellonii! Po centrze Dzalamidze, Tuszyński zgrał piłkę przed szesnastkę do Gajosa, ale ten został zablokowany. Minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'

W kontrataku Legii Kucharczyk szukał zagrania do Sa, ale ten został zatrzymany przez Pazdana i Strausa.

42'

Uderzenie z dystansu Żyry należy pozostawić bez komentarza. Piłka poszybowała na aut. Po chwili legioniści zdobyli korner.

41'

Rzut wolny dla Jagiellonii z około 30 metrów! Gajos uderza mocno i w światło bramki, ale Kuciak skutecznie odbija piłkę w bok!

41'

39'

Tuszyński w polu karnym nie dał rady Rzeźniczakowi stracił piłkę na rzecz gospodarzy.

37'

Zaskakujące dośrodkowanie Żyry zmierzało w światło bramki Jagiellonii, ale Drągowski przerzucił piłkę nad poprzeczką!

36'

Dzalamidze minimalnie zbyt wysoko dośrodkował do osamotnionego w polu bramkowym Gajosa! Ten był jeszcze na spalonym.

35'

Drągowski! Kolejna interwencja bramkarza Jagi! Kucharczyk minął Modelskiego i z ostrego kąta uderzył płasko w długi róg bramki, ale Drągowski odbił piłkę!

33'

Kontratak Jagiellonii. Po niezłej centrze Dzalamidze minimalnie obok bramki główkuje Tuszyński!

31'

Słabą wrzutkę Kucharczyka pewnie chwyta Drągowski.

29'

Groźną centrę z rzutu wolnego Furmana wybija poza linię końcową Pazdan. Korner dla Wojskowych kończy się bardzo niedokładnym strzałem z dystansu Brozia.

26'

Drągowski! Młody bramkarz Jagi przerzucił piłkę nad poprzeczką po potężnym strzale z dystansu Jodłowca!

26'

Po błędzie Brozia piłkę przejął Mackiewicz, ale gdy chciał popędzić w pole karne Legii został powalony przez obrońcę Legii. Zdaniem sędziego, bez faulu.

24'

Po kornerze dla gospodarzy do strzału głową doszedł Orlando Sa, ale uderzył w sam środek bramki, prosto w ręce Drągowskiego.

24'

Po fatalnym błędzie Strausa gości ratuje Pazdan, wygrywając pojedynek fizyczny z Broziem.

22'

Broź zdobywa korner dla Legii, która zaczyna zdobywać coraz większą przewagę.

20:48

18'

Dzalamidze z dystansu uderza daleko od bramki Kuciaka.

18'

Na spalonym złapany Michał Żyro.

17'

Blisko gola dla Legii!!! Po rzucie rożnym Kucharczyk wygrał pojedynek główkowy z Tuszyńskim, ale z dosłownie dwóch metrów strącił piłkę obok bramki!

16'

Po długiej piłce od Strausa Tuszyński przegrał pojedynek siłowy z Lewczukiem. Kontra Legii, prostopadłe podanie do Kucharczyka i ten uderza płasko zza pola karnego, ale odbija piłkę Drągowski!

14'

Broź wygrał pojedynek biegowy ze Strausem, ale jego dośrodkowanie było bardzo niedokładne. Po chwili Kucharczyk walczył w polu karnym z Modelskim, górą obrońca Jagiellonii. Zdaniem sędziego Gila, nie było też faulu na graczu Legii.

11'

Drągowski! Pierwsza setka dla Legii! Orlando Sa wygrał pojedynek z Pazdanem, wyszedł sam na sam z bramkarzem Jagi, ale w tym starciu lepszy 17-latek!

10'

Legia naciera, ale kolejne dośrodkowania w pole karne Jagiellonii nie przynoszą rezultatu.

10'

Kucharczyk w walce z Modelskim wywalczył korner dla Legii.

8'

Gajos zdecydował się na uderzenie z dalekiego dystansu, ale to zostało odbite przez obrońców. Po chwili strzał głową Mackiewicza łapie Kuciak.

7'

Pierwsza składniejsza akcja Legii. Mizerne dośrodkowanie Kucharczyka pewnie łapie Drągowski.

6'

5'

Rzut rożny kończy się bardzo niecelnym strzałem z dystansu Dzalamidze. Po chwili Pazdan twardo, ale zgodnie z przepisami uprzedził we własnym polu karnym Guilherme. Brazylijczyk potrzebuje pomocy medycznej.

4'

Groźna akcja Dzalamidze, po której Rzeźniczak musiał wybijać piłkę na korner!

2'

Pierwsza okazja dla Jagiellonii! Po centrze Mackiewicza uderzenie głową Romańczuka pewnie broni Kuciak!

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

20:25

Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry. Czas na niezły piłkarski spektakl.

20:21

20:21

20:17

Sędzią tego spotkania będzie Paweł Gil z Lublina. Co ciekawe, sędzią technicznym będzie dzisiaj pani Monika Mularczyk.

20:16

- Problemy Legii nas nie interesują. My będziemy mieli swój plan na ten mecz. Dzisiaj zawodnicy musieli się zregenerować, bo wróciliśmy z Poznania dość późno. Dlatego dziś jest czas na odpoczynek, a jutro już udajemy się do Warszawy. Chcemy wygrać i zrobić kolejną dużą niespodziankę. Zawsze chcemy grać jak najlepiej, nie zawsze jednak nam to wychodzi, ale nikt nie może tym chłopakom odmówić ambicji i chęci - to z kolei wypowiedź trenera Jagiellonii Michała Probierza.

20:15

- Jesteśmy tylko punkt za liderem, a do zdobycia jest ich jeszcze maksymalnie piętnaście. Mamy możliwości i potencjał, aby w tym sezonie osiągnąć jedne z najlepszych wyników w historii klubu. Wygraliśmy Puchar Polski, spisaliśmy się naprawdę dobrze w europejskich rozgrywkach. Jeśli dołożymy do tego wygraną w lidze, to będzie można śmiało powiedzieć, że ten sezon był fantastyczny. Jesteśmy w dobrej sytuacji, choć nie ulega wątpliwości, że chcielibyśmy mieć na koncie kilka punktów więcej - mówił przed tym spotkaniem szkoleniowiec Legii, Henning Berg.

20:08

Kogo brakuje w obu zespołach? W Jagiellonii cały czas kontuzjowani są Martin Baran oraz Marek Wasiluk, a z przyczyn sportowych poza składem znaleźli się Przemysław Mystkowski, Pawieł Sawickij oraz Rafał Augustyniak. W Legii z kolei nie zobaczymy kontuzjowanych Ivicy Vrdoljaka, Jakuba Koseckiego i Dossy Juniora oraz zawieszonego za kartki Jakuba Koseckiego.

20:03

Rezerwowi Jagiellonii: Krzysztof Baran, Łukasz Tymiński, Jan Pawłowski, Karol Świderski, Igors Tarasovs, George Popchadze, Przemysław Frankowski.

19:59

Rezerwowi Legii: Arkadiusz Malarz, Ondrej Duda, Marek Saganowski, Inaki Astiz, Bartosz Bereszyński, Adam Ryczkowski, Bartłomiej Kalinkowski.

19:58

Obok prezentujemy już składy wyjściowe obu drużyn. Sporo zmian wśród gospodarzy, gdzie swoją szansę otrzymują Michał Masłowski, Dominik Furman czy przede wszystkim Orlando Sa. W Jagiellonii jedna roszada - Dzalamidze za Frankowskiego.