1 : 1
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
22:33

22:23

Z przebiegu drugiej połowy można stwierdzić, że ten remis jest zasłużony. Ani Jagiellonia, ani Śląsk od stanu 1:1 nie miały wyraźnej przewagi, żeby marzyć o zwycięstwie. Jagiellonia pozostaje na podium, Śląsk jest tuż nad nią, a teraz nad tymi drużynami prawdziwa próba, czyli mecze z Lechem i Legią. To już wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

93'

Tarasovs ofiarnie blokuje strzał z dystansu Zielińskiego i to kończy ten mecz! Remis w Białymstoku!

93'

Jest jeszcze korner po interwencji Modelskiego. Ostatnia szansa dla Śląska.

93'

Nic z tego. Dobra interwencja Tarasovsa nie pozwala gościom na oddanie strzału.

92'

Niewiele dzieje się w ostatnich minutach. Dopiero teraz atak Śląska zakończył wywalczeniem rzutu rożnego Zieliński.

91'

Trzy minuty doliczone do tego meczu.

87'

I już Tarasovs ogląda żółtą kartkę za faul na Pichu.

87'

Tarasovs wraca do gry. Do końca nieco ponad trzy minuty.

86'

Tarasovs powoli opuszcza na własnych nogach boisko. Mimo to, nie wygląda to dobrze.

85'

Chyba jakiś poważniejszy uraz Tarasovsa! To oznacza, że Jagiellonia będzie musiała kończyć ten mecz w dziesiątkę!

85'

Gajos nie wykorzystał dobrej okazji do kontrataku! Zamiast zagrać do uciekającego na wolne pole Tuszyńskiego zagrał pod nogi Hołoty!

83'

Ważna interwencja Celebana! Po dośrodkowaniu Dzalamidze w szybkim ataku obrońca Śląska w ostatniej chwili uprzedził przed bramką Romańczuka!

82'

Kiepska, ale szczęśliwa interwencja Dudu, który jako ostatni obrońca źle trafił głową w piłkę, ale ta i tak trafiła do Pawełka.

80'

Świetna szybka kontra Jagiellonii! Romańczuk z prawej strony boiska miękko wrzucił piłkę w pole karne, w sam raz na nogę wbiegającego Mackiewicza, ale skrzydłowy Jagi huknął ponad poprzeczką!

77'

Kwadrans do końca. Czy ktoś jest w stanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

75'

75'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Karola Mackiewicza nie dociera do żadnego z gospodarzy.

72'

Z kolei w Jagiellonii Romańczuk wszedł za Tymińskiego.

72'

Ostatnie zmiany w obu drużynach! Dudu zmienia w Śląsku Pawelca...

71'

Flavio Paixao!!! Po kolejnym kornerze dla wrocławian piłka spada pod nogi Portugalczyka, ale ten w świetnej sytuacji uderza obok bramki!

70'

Prosta strata przed polem karnym Tymińskiego, ale sam pomocnik Jagiellonii naprawia swój błąd, blokując w szesnastce Marco Paixao!!!

70'

Płaska centra na pierwszy słupek minęła Danielewicza, ale czujnie złapał piłkę Drągowski.

69'

Techniczny strzał z dystansu Marco Paixao mija bramkę Drągowskiego, ale jest jeszcze rzut rożny.

67'

Po indywidualnej akcji Roberta Picha strzał z dystansu Słowaka został zablokowany.

64'

Wydaje się, że wszystko już zdążyło wrócić do normy. Zdobytą bramką Śląsk zdołał wrócić do tego, co prezentował w pierwszej połowie.

62'

Znowu zakotłowało się w polu karnym Śląska, ale tym razem ani Tarasovs, ani Gajos, nie potrafili oddać czystego strzału.

62'

Po centrze Modelskiego z piłką minęli się i Pawełek, i Tuszyński, ale Zieliński zdołał wybić na rzut rożny.

61'

...a Dzalamidze Frankowskiego.

21:48

60'

Tuszyński zmienia Pawłowskiego...

60'

Tuszyński i Dzalamidze po stronie białostoczan gotowi do gry.

58'

Kontratak Jagiellonii kończy się niedokładną centrą Frankowskiego. Ciekawe jak teraz zareagują oba zespoły. Wiadomo, że po dwóch zmianach w Śląsku, będą dwie w Jagiellonii.

56'

Ponadto Grajciar zastępuje Machaja.

56'

Zmiany w Śląsku. Paixao za Ostrowskiego.

55'

Jedna jedyna akcja Śląska po przerwie, jedyne dośrodkowanie z prawego skrzydła zamienia głową na gola Pich!!! Remis!

55'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Robert Pich!!!

54'

Długa piłka za linię obrony do Pawłowskiego, ale ten zdaniem sędziego był na spalonym!

53'

Śląsk ma problem z wyjściem z własnej połowy! Wrocławianie są zupełnie oszołomieni!

52'

Tymczasem w dalekim Rennes.

51'

Kolejne niezłe dośrodkowanie Tymińskiego, na pierwszym słupku z powietrza ponad bramką uderza Tarasovs!

51'

Pawełek!!! Po centrze Tymińskiego doskonale główkował Gajos, ale jeszcze lepiej interweniował Pawełek!!!

51'

Kolejna akcja Jagi! Strzał Tymińskiego zostaje zablokowany i jest rzut rożny.

49'

Żółta kartka dla Machaja.

48'

Ależ kanonada na bramkę Śląska! Ogromne zamieszanie, kilka zablokowanych strzałów, a na koniec potężny strzał Mackiewicza broni Pawełek!!!

48'

Jaga idzie za ciosem!!! Uderzenie Modelskiego z dystansu broni Pawełek!!!

47'

Ależ początek drugiej połowy dla gospodarzy!!! Fatalne wybicie Pawełka, po podaniu Tymińskiego Pawłowski zostawił piłkę w polu karnym Frankowskiemu, a ten płaskim strzałem umieścił ją w bramce! 1:0 już kilkanaście sekund po przerwie!

46'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Przemysław Frankowski!

46'

Wznawiamy grę w Białymstoku!

21:32

Piłkarze obu drużyn już wracają na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.

21:18

21:17

Nie jest to wielki mecz. Zdecydowanie więcej z gry miał Śląsk, ale piłkarze Tadeusza Pawłowskiego nie potrafili ani razu pokonać Bartłomieja Drągowskiego. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało po przerwie.

45'

Koniec pierwszej części gry!

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'

Odważny rajd lewym skrzydłem Karola Mackiewicza został dobrze powstrzymany przez dwóch obrońców Śląska.

43'

Po centrze z rzutu wolnego Tymińskiego w niezłej sytuacji zupełnie nieczysto uderzył głową Tarasovs!

41'

Jeszcze jakiś drobny problem ze zdrowiem Drągowskiego, ale po szybkiej interwencji masażysty bramkarz Jagiellonii jest gotowy do gry.

41'

Znakomita piłka za linię obrony do Machaja, ten zagrywa przed bramkę do Paixao, którego strzał głową z bliska świetnie broni Drągowski! Był jeszcze spalony!

39'

Machaj zdecydował się na bardzo mocny płaski strzał, ale jeden z obrońców Jagiellonii czujnie wybił piłkę tuż przed Drągowskim!

38'

Sędzia dopatrzył się teraz faulu Tarasovsa na skrzydle na Hateley'u. Rzut wolny dla Śląska z prawego skrzydła.

37'

Bardzo niecelne uderzenie z dystansu Modelskiego poszybowało w trybuny Stadionu Miejskiego.

36'

Fatalne zagranie Pazdana na szczęście dla niego samego nie przynosi kontry Śląska. Po chwili słabą płaską centrę Zielińskiego łapie Drągowski.

34'

Po centrze z rzutu wolnego Tymińskiego do piłki doszedł Pazdan, ale pod naciskiem obrony nie był w stanie oddać strzału.

33'

Upomnienie od sędziego też dla trenera Pawłowskiego, który jeśli się nie uspokoi, wyląduje na trybunach.

32'

Próba odpowiedzi ze strony Tymińskiego, ale ten zostaje zablokowany! Po chwili żółtą kartką za faul na Mackiewiczu zostaje ukarany Zieliński.

31'

Kolejne uderzenia z dystansu. Uderzenie Danielewicza broni Drągowski, strzał Paixao poszybował w trybuny.

31'

Spiker podpowiada, że kilka akcji temu żółtą kartkę obejrzał Pawelec. Odnotowujemy to.

30'

Świetna szansa dla Śląska!!! Machaj urwał się obrońcom Jagi i dograł przed bramkę do Paixao, którego strzał świetnie blokuje Madera!

28'

Dośrodkowanie Machaja z rzutu wolnego nie przyniosło zagrożenia dla bramki Drągowskiego.

24'

Dośrodkowanie Machaja nie znajduje żadnego adresata w szesnastce gospodarzy. W kontrataku fatalną centrę wykonał Straus i piłka wraca w posiadanie Śląska.

24'

Cały czas atakuje Śląsk, ale kolejne dośrodkowania z bocznych rejonów boiska padają łupem obrońców Jagi. Teraz po interwencji Tarasovsa jest korner dla wrocławian.

21'

Kolejna świetna interwencja Pazdana, który odważnym wślizgiem uprzedził w polu karnym Paixao.

20'

Drobne zamieszanie w polu karnym Jagiellonii po rzucie rożnym dla Śląska wyjaśnia Drągowski, łapiąc bezpańską piłkę przed własną bramką.

19'

Świetne wejście w pole karne Danielewicza i gdyby nie genialna interwencja wślizgiem Pazdana, byłaby setka dla Śląska! Tak jest tylko korner.

17'

Tymiński zdecydował się na bezpośredni strzał na bramkę Pawełka, ale ten pewnie łapie piłkę!

16'

Pawłowski faulowany blisko narożnika boiska. Szansa z rzutu wolnego dla Jagiellonii.

20:43

13'

Zupełnie nieudane uderzenie z dystansu Gajosa. Odchylony pomocnik Jagiellonii uderza na aut...

11'

Rozpoczął się doping na jagiellońskiej Ultrze, co oznacza koniec pierwszych 10 minut tego meczu. Na razie spora przewaga Śląska.

8'

Zagranie przed pole karne, gdzie niepilnowany znalazł się Paixao! Jego kąśliwe uderzenie odbija Drągowski!

6'

Piłkarze Śląska mają przewagę w posiadaniu piłki i środku pola. Gra toczy się głównie na połowie Jagiellonii.

5'

Pierwsze 10 minut, podobnie jak w Kielcach, ma być bez dopingu. Na razie w Białymstoku głucha cisza, przerywana tylko gwizdami dla kolejnych decyzji sędziego.

3'

Pierwsze uderzenie z dystansu!!! Huknął Paixao, Drągowski odbił piłkę przed siebie, ale jego koledzy zdołali zatrzymać Picha!

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

20:28

Kapitanami obu drużyn są dzisiaj Mariusz Pawełek (Śląsk) i Michał Pazdan (Jaga).

20:28

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę Stadionu Miejskiego! Jaga zagra dziś na żółto-czerwono, z kolei Śląsk w białych koszulkach i zielonych spodenkach.

20:14

Sędzią tego spotkania będzie Daniel Stefański z Bydgoszczy, który ostatnio prowadził finał Pucharu Polski Legia - Lech.

20:14

Rezerwowi Śląska: Jakub Wrąbel, Marco Paixao, Dudu Paraiba, Kamil Dankowski, Konrad Kaczmarek, Peter Grajciar, Andrei Ciolacu.

20:13

Rezerwowi Jagiellonii: Krzysztof Baran, Taras Romanczuk., Patryk Tuszyński, Nika Dzalamidze, Rafał Augustyniak, Karol Świderski, George Popchadze.

20:12

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn! W Jagiellonii brakuje dziś kontuzjowanego kapitana Rafała Grzyba, podczas gdy w Śląsku tylko na ławce rezerwowych zasiądzie Marco Paixao.