• Strzały: 13 (5) - 16 (5)
  • Rzuty rożne: 6 - 7
  • Faule: 7 - 15
22:36

Gospodarze pokonali dziś drużynę z Księstwa, ale nie było to zwycięstwo po miażdżącej przewadze, czego niektórzy na pewno oczekiwali. Monaco spisali się więcej niż dobrze i jeśli zagrają tak przed własną publicznością, to może Starej Damie napsuć dużo krwi.

93'

Koniec! Juventus ogrywa Monaco przed własną publicznością

93'

Kondogbia przymierzył z dystansu, ale fatalnie się pomylił. Grę od bramki wznowią gospodarze

92'

Lichtsteiner przymierzył sprzed pola karnego, ale piłka poleciała w sam środek bramki, gdzie stał Subasić

91'

Kurzawa dośrodkował z lewej strony boiska, a Buffon bardzo pewnie interweniował we własnym polu karnym

89'

Kurzawa zaatakował indywidualnie na lewej stronie boiska, ale tam świetnie powstrzymał go Vidal

87'

Na trzecią zmianę decyduje się również trener gospodarzy. Schodzi Pereyra, wchodzi Sturaro

87'

Matheus Carvalho wchodzi na boisko i zmienia Martiala

86'

Carlos Tevez przymierzył z dystansu, ale nie potrafił trafić w światło bramki

85'

Teraz Marchisio dośrodkował z na rożnika boiska, ale radzą sobie dobrze we własnej szesnastce goście

84'

Kondogbia oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale był on za lekki, by pokonać Buffona

83'

Matri właśnie wchodzi na boisko i zmienia Moratę

81'

Berbatov faulował Vidala w polu karnym gospodarzy

79'

Lichtsteiner nieźle dośrodkował z prawej strony boiska, a we własnej szesnastce Fabinho świetnie uprzedził Vidala

77'

Tymczasem Juventus gra teraz bardzo spokojnie. Stara się trzymać piłkę daleko od własnej bramki i trzeba powiedzieć, że idzie mu to całkiem nieźle

75'

Wróćmy jeszcze na chwilę do sprawy z karnym. Jeśli już uznajemy, że Carvalho faulował Moratę (być może, nie wykluczamy tego), to Portugalczyk powinien zostać wyrzucony z boiska, a nie dostać żółtą kartkę. Hiszpan wychodził sam na sam, więc tak, czy inaczej, arbiter popełnił w tej akcji błąd

74'

Barzagli wchodzi na boisko i zmienia Pirlo

72'

I już Bułgar był blisko gola! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Berbatov oddał strzał głową i przestrzelił nieznacznie!

71'

Andrea Raggi schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Dimitar Berbatov

70'

Carrasco oddał strzał z dystansu, ale był on za mocny, niedokładny i grę od bramki wznowią mistrzowie Włoch

69'

Martial przewrócił się pod polem karnym przeciwnika, ale arbiter pokazuje, że nie ma mowy o faulu któregoś z gospodarzy

67'

Alvaro Morata! Bardzo dobry strzał z dystansu, piłka nieznacznie minęła bramkę Monaco!

66'

Spokojny okres meczu. Juventus rozgrywa długo piłkę i skutecznie trzyma piłkę daleko od własnej bramki

64'

Carrasco dośrodkował z narożnika boiska, a tym razem bramkarz Juventusu bardzo spokojnie złapał futbolówkę

63'

Kondogbia! Świetny strzał z dystansu piłkarza Monaco, Buffon z trudem na rzut rożny!

62'

Nieco dłużej przy piłce utrzymują się w tej chwili goście, ale robią to na tyle daleko od bramki Buffona, by ten nie musiał czuć się zagrożony

60'

Pewnie wykonany karny przez Vidala:

59'

Trudna do oceny decyzja arbitra o przyznaniu karnego dla gospodarzy, ale wracamy już do gry. Monaco zdoła odpowiedzieć? Przy piłce na razie Juve

57'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Arturo Vidal, pewny strzał pod poprzeczkę!

55'

Ricardo Carvalho faulował według sędziego (my mamy wątpliwości) we własnej szesnastce i dostał za to żółtą kartkę. Do piłki już podchodzi Vidal

55'

RZUT KARNY DLA GOSPODARZY!

54'

To mogła być bramka! Subasić szybko wznowił grę, podał daleko do Carrasco, a on dalej do Bernardo Silvy. Wprowadzony przed chwilą na boisko Portugalczyk przegrał sytuację sam na sam z bramkarzem!

53'

Carlos Tevez dośrodkował z rzutu wolnego, ale pewnie interweniujący Subasić złapał piłkę

52'

Pereyra zaatakował indywidualnie, dośrodkował z lewej strony boiska, ale we własnej szesnastce dobrze interweniował Kondogbia

51'

Nabil Dirar już nie wróci na boisko. W jego miejsce właśnie melduje się Bernardo Silva

51'

Morata zaatakował indywidualnie, wpadł z piłką w pole karne, ale tam świetnie powstrzymał go Aymen Abdennour

50'

Vidal oddał strzał z dystansu, ale był on zbyt czytelny, by móc zaskoczyć takiego fachowca jak Subasić

49'

Zawodnik Monaco został na razie zaprowadzony za linię boczną i wracamy do gry

48'

Dirar doznał jakiejś kontuzji i jest opatrywany przez lekarzy

48'

Raggi przymierzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale piłka dość wyraźnie minęła bramkę Juve

47'

Dirar dobrze dośrodkował z prawej strony boisk, a Bonucci wybił piłkę na rzut rożny

46'

21:33

Nie oglądaliśmy do tej pory ani jednej bramki, a szkoda, tym bardziej, że okazji do tego nie brakowało. Obie ekipy mogły zaliczyć po przynajmniej jednym trafieniu i pozostaje nam mieć wrażenie, że po przerwie im się to uda

45'

Arbiter nie doliczył ani jednej minuty do pierwszej połowy i właśnie ją zakończył

45'

To musiał być gol! Tevez zagrał kapitalną piłkę z głębi pola do Vidala, a ten przestrzelił w sytuacji sam na sam z bramkarzem!

44'

Vidal dośrodkował z prawej strony boiska, a Subasić pewnym wyjściem uprzedził Moratę i złapał piłkę

43'

Pirlo dośrodkował z tego rzutu wolnego, ale obrońcy Monaco nie dopuścili przeciwników do piłki

42'

Siedzi na połowie rywala Juventus i w tej chwili wywalczył sobie rzut wolny. Poszkodowanym według sędziego był Morata

40'

Patrice Evra oddał strzał z dystansu i wyraźnie się pomylił

39'

Lichtsteiner dośrodkował z prawej strony boiska, ale obrońcy Monaco wybili piłkę. Po chwili z kontrą ruszyli goście, Martial upadł w polu karnym po starciu z Chiellinim, ale arbiter z Czech pokazał, że nie ma mowy o karnym. I miał rację

37'

Tevez stracił piłkę pod polem karnym gości i faulował po chwili Kondogbię

36'

Spokojny fragment gry, w którym gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska

34'

Indywidualna próba Carrasco, ale za długo bawił się w drybling. Belg po minięciu jednego rywala próbował ogrywać kolejnych i stracił piłkę

32'

Odpowiedź Carrasco, również sprzed pola karnego, ale także niecelna. Brakuje dokładności obu ekipom w ostatnich minutach

31'

A teraz Marchisio oddał strzał z dystansu, ale nie trafił nawet w światło bramki Monaco

30'

Juve przejmuje inicjatywę. Teraz z dystansu przymierzył Vidal, ale i on nie potrafi dokładnie uderzyć. Od bramki goście

28'

Lichtsteiner nieźle dośrodkował z prawej strony boiska, ale Carvalho w ostatniej chwili dał radę uprzedzić Moratę

26'

Jak on tego nie strzelił?! Marchisio świetnie dośrodkował z lewej strony boiska, a zupełnie niepilnowany Tevez z bliskiej odległości uderzył za lekko, by zaskoczyć Subasicia!

25'

Vidal oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka dość wyraźnie minęła lewy słupek bramki Subasicia

24'

Spokojnie, długo przy piłce utrzymują się teraz turyńczycy. Robią to jednak dość daleko od bramki przeciwnika i nie sprawiają mu tym żadnego zagrożenia

22'

Pereyra zaatakował indywidualnie, wpadł z piłką z prawej strony w pole karne, ale tam już powstrzymali go obrońcy

20'

Martial otrzymał w polu karnym po podaniu Carrasco, ale jego strzał zablokowali gospodarzy. Piłka dla Juve

18'

Kurzawa oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nie trafił nawet w światło bramki

17'

Dirar dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to za mocno i piłka minęła wszystkich w polu karnym gospodarzy

15'

Kolejna prosta strata gospodarzy, tym razem Pirlo w środkowej strefie boiska. Na szczęście dla gospodarzy wszystko skończyło się niecelnym strzałem Moutinho sprzed pola karnego.

13'

Brakuje dokładności w akcjach Juventusu. Teraz gospodarze próbowali zagrozić rywalowi na lewej flance, ale Marchisio za mocno podał do Evry i piłka wyszła na aut bramkowy

11'

Buffon! Kolejna kapitalna interwencja doświadczonego bramkarza, tym razem po strzale Carrasco z dystansu!

10'

To musiał być gol! Martial świetnie dośrodkował z lewej strony boiska, a Carrasco z idealnej pozycji, na wprost bramki, uderzył prosto w Buffona!

8'

Kurzawa oddał teraz strzał z dystansu, ale piłka poleciała bardzo daleko od bramki gospodarzy

7'

Raggi zaatakował prawą stroną boiska, próbował dośrodkować w pole karne, ale świetnie powstrzymał go Evra

6'

Carlos Tevez! Strzał Argentyńczyka z dystansu, dobrze broni Subasić!

5'

Evra dośrodkował z lewej strony boiska, a strzał jaki oddał Tevez został zablokowany. Po chwili Pirlo zagrał świetną piłkę w szesnastkę do Moraty, a Hiszpan fatalnie przestrzelił

4'

Dość spokojny początek meczu. Obie drużyny nie zdecydowały się jeszcze na jakiś szybszy atak, a gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Przy piłce są teraz goście

2'

Oprawa kibiców Juve

1'

Pan Pavel Královec daje znak, zaczynają gospodarze!

20:41

Obie ekipy już powoli wychodzą na boisko, początek meczu za parę chwil!

20:38

Juventus ma świetną drużynę, z doświadczonymi piłkarzami posiadającymi kapitalne CV. Można powiedzieć, że to właśnie ten zespół jest faworytem, ale my zawsze dajemy z siebie wszystko i gramy o zwycięstwo - powiedział z kolei przed tym meczem Leonardo Jardim

20:36

Monaco zasłużyło na to, aby znaleźć się w ćwierćfinale. W fazie grupowej wyprzedzili Benfice i Zenit, tracąc tylko jednego gola w sześciu spotkaniach. Mają najlepszą defensywę w całej lidze francuskiej. Są świetnie zorganizowani, prowadzi ich bardzo dobry, pomysłowy trener. Będziemy musieli wykazać się świetną organizacją gry i skupieniem, aby w trakcie tych 180 minut okazać się lepszą ekipą - chwalił swojego przeciwnika Massimiliano Allegri.

20:32

Co ciekawe, Włosi ogólnie mają w ostatnich latach problem z dostaniem się do czołowej czwórki rozgrywek. Ostatnią drużyną która tego dokonała był Inter Mediolan. Miało to miejsce w 2010 roku i ekipa prowadzona przez Jose Mourinho pokonała później w finale Bayern Monachium.

20:28

Obie ekipy od lat nie grały na poziomie półfinału Ligi Mistrzów. Juventus zrobił to po raz ostatni w 2003 roku, kiedy w późniejszym finale przegrał po karnym z inną włoską ekipą, Milanem. Monaco również awansowało do finału, ale rok potem. Przegrało wtedy 0:3 z Porto

20:26

Ławka gospodarzy: Storari, Barzagli, Pepe, Padoin, Sturaro, Llorente, Matri

20:25

Ławka gości: Stekelenburg, Wallace, Elderson, Matheus Carvalho, Bernardo Silva, Germain, Berbatov

20:21

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego pojedynku

20:20

Witamy! Zapraszamy na relację live z pierwszego ćwierćfinałowego starcia pomiędzy Juventusem, a AS Monaco. Początek już za około 25 minut!

15:55

14:45

Zapowiedź meczu Juventus - Monaco

Juventus - Hellas

Po tygodniach oczekiwań zaczynamy dzisiaj fazę ćwierćfinałową piłkarskiej Ligi Mistrzów. W jednym z dwóch wtorkowych pojedynków Juventus podejmie na własnym boisku Monaco. Obie drużyny od lat nie zagrały w półfinale tych rozgrywek i teraz będą starały się to zmienić.

Los skojarzył w ćwierćfinale dwie drużyny, które od wielu lat nie znalazły się w najlepszej czwórce Champions League. Juventus zagrał w półfinale ostatni raz w 2003 roku, kiedy awansował do finału (tam porażka z Milanem), a Monaco rok później. Drużyna z Księstwa również zagrała później w finale i również go przegrała (0:3 z Porto).

Podopieczni Leonardo Jardima dość mocno przypominają tamtą drużynę z sezonu 2003/2004. W tych rozgrywkach również nikt nie stawiał na Monaco, a zespół ten zdołał najpierw wygrać swoją grupę, a następnie niespodziewanie wyeliminować Arsenal. W starciu z mistrzami Włoch znów nie daje im się większych szans, ale pokazali, że potrafią sprawiać spore niespodzianki.