Wtorek, 27 stycznia 2015, godz. 13:00
0 : 2
Karabach Agdam
90'

Koniec meczu! Grająca drugim składem Legia przegrywa zasłużenie z Karabachem 0:2!

90'

Jeszcze na koniec tego meczu mocny strzał z dystansu Ryczkowskiego trafia w poprzeczkę bramki Azerów!

83'

Fatalny błąd Taiwo i rezerwowy Tagiyev podwyższa prowadzenie Karabachu!

82'

GOOOOOOOOOOOL!!! Tagiyev!

80'

i Tagiyev za Corca.

79'

Zmiany też w Karabachu: Alasgarow za Reynaldo...

79'

Karbowy wchodzi w miejsce Koseckiego.

77'

Legia nie jest w stanie odpowiedzieć po stracie gola. Niewiele dzieje się na boisku.

70'

Misiak zmienia Monetę.

69'

Już próba odpowiedzi ze strony Legii, ale uderzenie Jakuba Koseckiego było niecelne.

68'

Brazylijczyk popisał się bardzo ładnym technicznym uderzeniem z ostrego kąta i Karabach prowadzi z Legią 1:0!

67'

GOOOOOOOLLL!! Reynaldo!

65'

Po zagraniu Monety Saganowski uderza nieznacznie ponad bramką rywali!

64'

Wreszcie jakieś zagrożenie ze strony Legii. Dobrze uderza Bartczak, ale broni Sehić, odbijając piłkę na korner!

61'

Po groźnej akcji Reynaldo piłka trafia ostatecznie w ręce Konrada Jałochy.

58'

Dobre podanie na wolne pole do Ryczkowskiego, ale ten został uprzedzony przez bramkarza rywali.

54'

Szansa dla Azerów! Po podaniu Reynaldo Nadirov strzelił w dobrej sytuacji obok bramki!

49'

Po przerwie na murawie dzieje się na razie niewiele.

46'

Konrad Jałocha zmienił też Łukasza Budziłka.

46'

W przerwie Bartczak zmienił kontuzjowanego Wieteskę. Taiwo przechodzi do środka obrony.

46'

Wznawiamy grę!

45'

Koniec pierwszej połowy. Przerwa.

45'

Bardzo niecelny strzał z dystansu Furmana na koniec pierwszej połowy.

43'

Kolejna akcja Karabachu zakończyła się niecelnym uderzeniem z ostrego kąta Medvedeva.

41'

Lepszą drużyną w tym spotkaniu jest Karabach, ale biorąc pod uwagę, że na boisku mamy drugą jedenastkę Legii i podstawowe zestawienie Azerów, można było się tego spodziewać.

38'

Budziłek! Bramkarz Legii ratuje swój zespół przed utratą gola po strzale Reynaldo!

36'

Strzał głową Corca poszybował ponad poprzeczką bramki Łukasza Budziłka.

32'

Reynaldo w starciu z Makowskim przewrócił się w polu karnym Legii, ale sędzia nie odgwizdał rzutu karnego.

30'

Po błędzie defensywy Legii w naprawdę dobrej okazji znalazł się Muarem Muarem, ale z kilkunastu metrów uderzył niecelnie!

27'

Jeszcze jedna próba z dystansu. Tym razem płasko huknął Taiwo, ale pewnie obronił ten strzał Sehić.

25'

Potężne uderzenie z dalekiego dystansu Furmana poszybowało nieznacznie ponad poprzeczką bramki rywala!

22'

Corc uderza z dystansu, ale broni ten strzał Budziłek!

21'

Wieteska jeszcze nieznacznie ucierpiał w starciu z rywalem, ale po krótkiej interwencji medycznej wraca do gry.

20'

Szansa dla Legii! Po rzucie wolnym w polu karnym piłkę otrzymał Saganowski, ale jego strzał z kilku metrów broni Sehić! Dobitka głową Wieteski była już niecelna.

18'

Saganowski wywalczył pierwszy rzut rożny dla Legii, ale z niego Furman dośrodkował prosto w ręce bramkarza.

15'

Prostopadłe zagranie w kierunku Marka Saganowskiego, ten wygrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem, ale był na spalonym.

12'

Taiwo dośrodkował prosto w ręce bramkarza Azerów.

5'

Uderzenie z dystansu Almeidy zostało zablokowane przez Wieteskę.

3'

Sędzią tego spotkania jest arbiter z Łodzi, Tomasz Radkiewicz.

13:11

Rozpoczynamy mecz!

12:45

Obok prezentujemy już składy wyjściowe obu drużyn! W Legii debiutuje Taye Taiwo, a poza tym jedenastka Henninga Berga jest dość eksperymentalna.

12:30

Już o godzinie 13 rozpocznie się drugi sparing Legii Warszawa podczas zgrupowania w tureckim Belek. O 17 legioniści rozegrają jeszcze jeden mecz testowy - z Zenitem St. Petersburg.