Dziękujemy już Państwu za śledzenie naszej dzisiejszej relacji i zapraszamy oczywiście na kolejne. Miłego wieczoru! Dobranoc!

22:00

Rewanżowe spotkanie przy Łazienkowskiej, na które oczywiście serdecznie zapraszamy zostanie rozegrane 5 marca!

21:57

Po zakończeniu meczu jeszcze żółtą kartką ukarany Michał Kucharczyk za protesty o zbyt wczesne zakończenie spotkania.

94'

Koniec spotkania! Śląsk remisuje we Wrocławiu z Legią 1:1 po bramkach Michała Żyry i Marco Paixao! Mimo że wydawało się, że Legia w rewanżu jedynie dopełni formalności, jednak będziemy mieli emocje przy Łazienkowskiej!

92'

Po bramce w gospodarzy wstąpiły nowe siły, teraz to oni są w posiadaniu piłki, konstruują akcję, która mogłaby dać im prowadzenie w tym meczu.

88'

Łukasz Broź popełnia koszmarny błąd próbując podać piłkę do Dusana Kuciaka zagrał futbolówkę Marco Paixao, który bez problemów doprowadza do wyrównania! Śląsk wraca do gry!

86'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! COŚ NIESAMOWITEGO! BRAMKĘ WYRÓWNUJĄCĄ ZDOBYWA MARCO PAIXAO!

85'

Druga zmiana w zespole gospdodarzy. Za Petera Grajciara na boisku pojawia się Krzysztof Ostrowski.

84'

Oj, Legia komplikuje sobie teraz nieco sytuację! Kapitan Legii, Ivica Vrdoljak otrzymuje drugą żółtą kartkę i musi opuścić boisko!

83'

Legia mogła już rozstrzygnąć ten dwumecz. Fantastyczne podanie do Kucharczyka, który stanął oko w oko z Mariuszem Pawełkiem, zawodnik Legii jednak "popisał się" fatalnym lobem i przeniósł piłkę nad bramką rywali.

77'

Pierwsza zmiana także w zespole z Warszawy. Marek Saganowski wchodzi w miejsce Miroslava Radovića.

76'

Za Toma Hateleya wchodzi Krzysztof Danielewicz.

70'

Miroslav Radović dogrywa do Masłowskiego,. Były piłkarz Zawiszy nieczysto trafił futbolówkę i bez problemów złapał ją Pawełek.

69'

Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. Tym razem ukarany zostaje Ivica Vrdoljak.

67'

Kolejne uderzenie gracza gospodarzy. Flavio zagrał do Marco Paixao, ten zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale pomylił się nieznacznie.

64'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu Lukas Droppa wchodzi na boisko w miejsce Roberta Picha.

59'

Śląsk będzie kończyć ten mecz w dziesiątkę! Taktyczny faul Tomasza Hołoty i druga żółta kartka dla zawodnika gospodarzy! Niesamowicie trudna sytuacja Śląska.

55'

Ponownie gospodarze stanęli przed szansą na wyrównanie! Tomasz Hołota otrzymał piłkę w polu karnym Legii i oddał strzał wprost w Dusana Kuciaka. Słowacki bramkarz na raty zdołał złapać piłkę.

51'

Teraz Peter Grajciar pokusił się o strzał z dystansu, ale czeski zawodnik Śląska przeniósł piłkę nad bramką gości.

49'

Ależ Śląsk rozpoczął tą drugą połowę! Teraz Marco Paixao doszedł do fantastycznie zagranej prostopadłej piłki, minął wychodzącego Dusana Kuciaka, ale nie zdołał już oddać strzału, bo kąt był zbyt ostry.

48'

Ależ był teraz blisko Śląsk, by doprowadzić do wyrównania! Po dośrodkowaniu Dudu do piłki doszedł Marco Paixao i minimalnie niecelnie uderzył głowa.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania we Wrocławiu! Obie drużyny bez zmian, Śląsk walczy o korzystny rezultat!

45'

Koniec pierwszej połowy! Legia prowadzi ze Śląskiem 1:0 po bramce w samej końcówce Michała Żyry. Na drugą część meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Guilherme zostaje ukarany żółtą kartką na sam koniec pierwszej połowy spotkania za ostry faul przy linii bocznej boiska.

45'

Michał Kucharczyk znalazł się z lewej strony pola karnego, dograł piłkę do środka do Radović'a, którego strzał został zablokowany, piłka trafiła jeszcze do Michała Żyry, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki Śląska.

45'

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Michał Żyro otwiera wynik tego spotkania we Wrocławiu!

45'

Piłkę w polu karnym Legii otrzymał tyłem do bramki Marco Paixao, Portugalczyk zagrał piętą, ale jego intencje wyczuł Dusan Kuciak i wyjaśnił sytuację łapiąc futbolówkę.

45'

Michał Żyro wrzucił piłkę z prawej strony boiska, a Michał Kucharczyk spróbował strzału przewrotką, jednak zawodnik Legii nie zdołał trafić w bramkę rywali.

40'

W ostatnich minutach gra toczy się głównie w środku pola. Śląsk jest częściej w posiadaniu piłki, ale nie potrafi stworzyć groźnej sytuacji.

36'

Mariusz Pawełek popisał się udaną interwencją daleko od własnej bramki. Golkiper Śląska uprzedził nadbiegającego do piłki Michała Kucharczyka.

32'

Ależ teraz fantastyczna interwencja Dusana Kuciaka! Robert Pich uderza z wysokości linii pola karnego i świetną paradą popisał się Kuciak, a chwilę później Flavio Paixao nie trafił w piłkę i mamy wiąż bez bramek we Wrocławiu.

29'

Jakub Rzeźniczak ukarany żółtą kartką za bardzo ostre wejście w Petera Grajciara.

24'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Tomasz Hołota ukarany za faul taktyczny.

24'

Chwila przestoju w atakach Legii, ale mistrzowie Polski uważnie grają w obronie i Śląsk nie potrafi dostać się w pole karne gości.

20'

Ofensywna próba Roberta Picha, który popędził prawym skrzydłem. Dośrodkowanie zawodnika Śląska było jednak niecelne.

17'

Kucharczyk dostał świetną piłkę na lewą stronę, ten popędził w pole karne i zagrał płasko pod bramkę Pawełka. Obrońcy wybili piłkę, ale futbolówka ponownie trafiła do Kucharczyka, który tym razem górą ponowił próbę dośrodkowania. Tym razem niewiele zabrakło jednemu z graczy Legii do umieszczenia piłki w bramce rywali.

15'

Znakomita, prawie perfekcyjna kontra zespołu z Wrocławia, ale na końcu Robert Pich "popisał się" niecelnym uderzeniem.

14'

Michał Kucharczyk ostro wrzuca piłkę w pole karne gospodarzy, ale świetnie interweniowała defensywa Śląska wybijając tę piłkę.

11'

Okazja dla Śląska na bramkę z rzutu wolnego, ale Dudu Paraiba trafił w mur, a chwilę później Tomasz Hołota nie zdołał opanować piłki.

10'

Flavio Paixao ładnie minął Guilherme w polu karnym Legii i wrzucił miękko pod bramkę Dusana Kuciaka, obrońcy gości zdołali wybić tę piłkę poza obręb własnego pola karnego.

9'

Legia podkręca tempo, teraz Michał Żyro przyjął piłkę w polu karnym rywali, złamał akcję na prawą nogę i oddał strzał, który jednak spokojnie złapał w ręce Mariusz Pawełek.

8'

7'

Teraz Masłowski przedarł się w pole karne Śląska i nawet zdołał oddać strzał, ale zbyt lekki, by mógł pokonać Pawełka.

6'

Masłowski znalazł się z lewej strony pola karnego rywali, spróbował zagrać płasko w "szesnastkę" gospodarzy, ale obrońcy Śląska stali na posterunku i zdołali wybić piłkę.

6'

Pierwsza tak naprawdę ofensywna akcja Legii w tym meczu. Radović zagrał piłkę do boku do Kucharczyka, ten złamał akcję do środka, ale się pogubił i stracił futbolówkę.

4'

Kibice odpalili race na początku spotkania przez co teraz nad boiskiem unosi się mgła, która bardzo utrudnia oglądanie dzisiejszego spotkania.

3'

Początek tego spotkania zdecydowanie na korzyść Śląska, teraz Zieliński spróbował dośrodkowania w pole karne Legionistów, ale piłka wylądowała wprost w rękach Dusana Kuciaka.

1'

Pierwsza ofensywna akcja gości, Flavio Paixao dośrodkował z prawej strony boiska, jednak zbyt lekko i obrońcy gości mogli wybić tę piłkę.

20:02

Zaczynamy spotkanie we Wrocławiu! Zaczyna Legia!

20:01

Przed meczem minuta ciszy z powodu śmierci byłego zawodnika Śląska Wrocław - Henryka Kowalczyka

19:59

Podobno na meczu jest dzisiaj selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka. Patrząc obiektywnie, na takim meczu nie mogło go zabraknąć!

19:58

Oba zespoły wychodzą już na murawę Stadionu Miejskiego we Wrocławiu! Śląsk zagra dzisiaj na zielono, natomiast Legia na biało-czarno!

19:42

W pierwszych składach obu zespołów wyszło dzisiaj po jednym zawodniku pozyskanym w zimowym okienku transferowym. W ekipie gospodarzy będziemy mieli okazje oglądać Petera Grajciara, natomiast w drużynie z Warszawy zagra dzisiaj Michał Masłowski.

19:41

Śląsk w Turcji rozegrał trzy sparingi. Najpierw pokonał austriacki Rheindorf Altach 3:0, potem zremisowali z ukraińską Zorią Ługańsk 2:2, by na końcu przegrać z CSKA Sofia 0:1. Ponadto we Wrocławiu pokonali Górnik Łęczna 1:0, oraz Miedź Legnica 3:0.

19:38

19:38

Legioniści na początek przygotowań w Turcji wygrali z Viktorią Plzeń 2:1, potem ponieśli dwie porażki kolejno z Qarabagem Aagdan 0:2 i Zenitem Sankt Petersburg 2:3, następnie udało się wygrać z Dinamem Bukareszt 4:2, by na końcu przegrać z Dnipro Dniepropietrovsk 1:3.

19:36

Oba zespoły do sezonu przygotowywały się w Turcji. Aktualni mistrzowie Polski osiągnęli tam nieco gorsze wyniki niż Śląsk Wrocław, jednak drużyna z Warszawy miała bardziej wymagających przeciwników.

19:34

Oba zespoły są po bardzo ciężkim okresie przygotowawczym i dzisiaj będą mieli okazje zaprezentować nam się i pokazać, który z zespołów przepracował ten okres lepiej.

19:30

Już za około pół godziny rozpocznie się pierwsze oficjalne piłkarskie spotkanie tej "wiosny" na polskich boiskach i to nie byle jakie!

19:20

Ławka rezerwowych Śląska: Jakub Wrąbel, Krzysztof Ostrowski, Mateusz Machaj, Kamil dankowski, Krzystof Danielewicz, Lukas Droppa, Milos Lacny

19:17

Ławka rezerwowych Legii: Arkadiusz Malarz, Bartosz Bereszyński, Dossa Junior, Helio Pinto, Jakub Kosecki, Orlando Sa, Marek Saganowski

19:15

Zapraszamy na relację na żywo z pierwszego meczu 1/4 finału Pucharu Polski, w którym we Wrocławiu miejscowy Śląsk zagra z Legią Warszawa. Zapowiadają się spore emocje!

18:55

Aby zamówić relację na żywo na Twój telefon wyślij SMS o treści SLALEG na numer 72355 (koszt 2,46 zł). W trakcie meczu dostaniesz informacje o składzie, o zmianach wyniku oraz podsumowanie spotkania.