0 : 0
manchester unitedManchester United
14:56

14:52

Po pierwszej dobrej połowie w wykonaniu gości, po przerwie wyraźnie oni osłabli. Inicjatywę przejęli gospodarze, ale oni również nie potrafili trafić do bramki. Z mojej strony na teraz to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski. Już za chwilę ruszamy z kolejnym meczem!

94'

Koniec! Bez bramek na White Hart Lane!

92'

Young dośrodkował z lewej strony boiska, ale zrobił to fatalnie i grę wznowi Hugo Lloris

91'

Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy meczu

90'

Chiriches dośrodkował z prawej strony boiska, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym i wyszła na aut bramkowy

88'

Brakuje dokładności teraz gościom, którzy starają się zaatakować na bramkę Llorisa

86'

Festiwal żółtych kartek. Teraz ukaranym za faul na Eriksenie jest Rafael

85'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał głową oddał Fazio, a piłka dość daleko minęła bramkę gości

84'

A teraz żółtą kartkę za faul na Lameli dostał Falcao

83'

Eriksen dośrodkował z rzutu rożnego, a spod własnej bramki piłkę wybił Rooney

82'

To powinien być gol! Harry Kane przeprowadził świetny rajd środkiem, podał do Masona, a ten przestrzelił w sytuacji sam na sam z bramkarzem!

81'

Troszkę dłużej są teraz przy piłce goście, ale wciąż bardzo mało z tego wynika

79'

A Dembele wchodzi za Townsenda

79'

Dwie zmiany u gospodarzy. Lamela wchodzi za Chadliego

79'

Eriksen! Christian Eriksen oddał świetny strzał z rzutu wolnego, ale jeszcze lepiej interweniował David De Gea!

76'

Luke Shaw melduje się na boisku i zmienia on Paddy'ego McNaira

75'

Sporo chaosu widzimy teraz w grze jednych i drugich. Obie ekipy szybko tracą piłkę

73'

Johny Evans opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Chris Smalling

72'

Fazio! Argentyńczyk otrzymał piłkę w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i oddał mocny strzał, z którym poradził sobie dobrze bramkarz!

71'

Żółtą kartką za taktyczny faul ukarany Paddy McNair

70'

Ashley Young dośrodkował z lewej strony boiska, ale defensorzy Tottenhamu wybili piłkę z własnej szesnastki

69'

Ładnie, z pierwszej piłki w kierunku Kane'a zagrał Eriksen, ale napastnika powstrzymali obrońcy United

68'

To powinien być gol! Rafael świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, a Mata fatalnie przestrzelił z idealnej pozycji blisko bramki rywala!

66'

Townsend! Potężny strzał Anglika z dystansu, ale łapie piłkę De Gea!

65'

Eriksen starał się zagrać piłkę w pole karne, w kierunku Kane'a, jednak tego drugiego spokojnie uprzedził De Gea

63'

Sporo ostrej gry widzimy teraz na boisku. Phil Jones był faulowany przez Stambouliego

61'

A teraz Davies ostro potraktował Falcao i Kolumbijczyk troszkę poleżał na boisku. Już wraca jednak na boisko

60'

Indywidualnie starał się zaatakować Nacer Chadli, ale został szybko powstrzymany i piłkę złapał bramkarz

59'

Van Persie faulował teraz Vertonghena pod polem karnym gospodarzy

58'

Van Persie dośrodkował z prawej strony boiska, a bez problemu piłkę chwycił Hugo Lloris

57'

Długa piłka od Younga w kierunku Falcao, ale tego świetnie powstrzymał Fazio

55'

To musiał być gol! Juan Mata świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, a w będąc niepilnowanym, blisko bramki van Persie fatalnie przestrzelił!

53'

Christian Eriksen oddał strzał z okolic szesnastego metra, ale mimo małego zamieszania obrońcy gości wybili piłkę

52'

Eriksen dośrodkował z tego rzutu rożnego, a piłkę spod własnej bramki wybił McNair

51'

Indywidualnie zaatakował Townsend, ale świetnie powstrzymał go Young. Rzut rożny dla Tottenhamu

50'

Rozpędzonego Chadliego faulował Young i dostał za to żółtą kartkę

50'

Rooney dośrodkował z narożnika boiska, a piłkę spokojnie chwycił Lloris

50'

Carrick oddał strzał głową po dośrodkowaniu Maty z rzutu rożnego i wywalczył kolejny corner

49'

Rafael dośrodkował z prawej strony boiska, a Vertonghen wybił piłkę na rzut rożny

48'

Spokojnie wymieniają teraz podania gospodarze, choć trzeba przyznać, że robią to głównie na własnej połowie

47'

Już mamy pierwszy faul w wykonaniu Rafaela, a poszkodowanym był Chadli

46'

Arbiter daje znak i teraz gospodarze zaczynają drugą połowę

46'

Jeszcze przed wznowieniem gry mamy zmianę w ekipie gości. Rafael wchodzi za Antonio Valencię

13:48

13:47

Dużo większą liczbę dogodnych okazji mieli goście i tylko brak szczęścia oraz Hugo Lloris sprawiły, że nie objęli oni jeszcze prowadzenia. Zobaczymy, czy po przerwie zdołają to zrobić, lub czy obudzi się Tottenham

46'

I właśnie teraz arbiter zakończył pierwszą część meczu

46'

Jedną minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy

45'

Hugo Lloris! Ashley Young oddał fantastyczny strzał w okienko sprzed pola karnego, a Francuz interweniował jeszcze lepiej! Rzut rożny

43'

Townsend dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym i wyszła na aut bramkowy

42'

Rooney oddał teraz strzał głową po dośrodkowaniu w pole karne, a Lloris spokojnie chwycił futbolówkę

40'

To musiał być gol! Michael Carrick zagrał fantastyczną piłkę za linię obrony, a van Persie pogubił się i przegrał pojedynek z Llorisem!

38'

Davies oddał strzał sprzed pola karnego, a piłka minęła słupek bramki gości

37'

Robin van Persie faulował na połowie gospodarzy Vertonghena

35'

Rooney dośrodkował z rzutu rożnego, ale tym razem Koguty bez problemu poradziły sobie pod własną bramką

34'

Lloris! Mata zagrał kapitalną piłkę do Falcao, a strzał Kolumbijczyka świetnie obronił francuski bramkarz Tottenhamu

33'

Eriksen dośrodkował z rzutu wolnego, jednak zrobił to dość kiepsko i obrońcy United bez problemu sobie poradzili

32'

Sporo chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy bardzo szybko tracą piłkę

30'

Valencia dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to słabiutko i piłka wyszła na aut bramkowy

28'

Rooney dośrodkował z rzutu wolnego, ale za bardzo przeciągnął tę wrzutkę i piłka wyszła na aut bramkowy

27'

A teraz żółtą kartką za faul na Youngu ukarany Townsend

26'

Żółtą kartką ukarany Benjamin Stambouli

24'

Ależ kocioł pod bramką gospodarzy! po dośrodkowaniu z rzutu rożnego blisko gola był Jones i piłka chyba nawet wpadła do bramki, bo nie wiemy, czy zdołał ją wybić obrońca. Tak czy siak, gola by nie było, bo arbiter dopatrzył się jakiegoś przewinienia

23'

Young dośrodkował z lewej strony boiska, a piłka po nodze Chirichesa wyszła na rzut rożny

22'

Słupek! Juan Mata zdecydował się na strzał z tego rzutu wolnego i trafił w słupek, a dobijający van Persie został zablokowany!

21'

Vertonghen faulował tuż przed własnym polem karnym van Persiego

21'

Twonsend sam zdecydował się teraz na strzał, sprzed pola karnego, a pewnie piłkę złapał De Gea

20'

A teraz gorąco pod bramką gości! Townsend zagrał doskonałą piłkę w polu karne, a tuż przed bramką z futbolówką minął się Kane!

19'

To powinien być gol! Mata zagrał świetną prostopadłą piłkę do Falcao, a Kolumbijczyk oddał zbyt lekki strzał i Lloris spokojnie złapał piłkę

18'

Young dobrze dośrodkował z lewej strony boiska, ale bezbłędnie we własnej szesnastce interweniował Vertonghen

17'

Falcao ucierpiał w starciu z Vertonghenem, ale już wszystko jest chyba w porządku i Kolumbijczyk wraca do gry

16'

Brakuje dokładności w rozegraniu piłki na początku tego meczu obu drużynom. Teraz niecelnym podaniem popisał się Mata i na własnej połowie aut mają gospodarze

14'

Eriksen dośrodkował z rzutu wolnego, a dobrze we własnej strefie obronnej interweniował Radamel Falcao

12'

A teraz mieliśmy dośrodkowanie w pole karne gości, ale do piłki nie doszedł Kane i wyszła ona na aut bramkowy

11'

Rooney dośrodkował przed chwilą z rzutu rożnego, a Stambouli pewnie wybił piłkę spod własnej bramki

10'

Sam Mata dośrodkował z tego rzutu wolnego, ale Lloris pewnie wypiąstkował piłkę na aut

9'

Vertonghen faulował teraz na własnej połowie boiska Juana Mate. To będzie dobra okazja do dośrodkowania dla gości

8'

Teraz Rooney zagrał ładne podanie do Falcao, ale tego w polu karnym powstrzymali defensorzy londyńczyków

7'

Niezłą prostopadłą piłkę zagrał Eriksen do Kane'a, ale strzał tego drugiego został przyblokowany i spokojnie mógł interweniować De Gea

6'

Troszkę dłużej utrzymują się przy piłce goście, ale niewiele z tego wynika. Podania wymieniają głównie na własnej połowie

5'

Kolejna wrzutka Younga, kolejna nieudana. Wybijają piłkę obrońcy Tottenhamu

3'

A teraz z lewej strony dośrodkowywał Ashley Young, ale został zablokowany i nie wywalczył nawet rzutu rożnego

2'

Townsend dośrodkował z prawej strony boiska, ale obrońcy United poradzili sobie z tym zagrożeniem

1'

Obie drużyny już gotowe, arbiter daje znak i zaczynamy!

12:55

Manchester United w drugi dzień świąt pokonał pewnie rozprawił się z Newcastle, Tottenham ograł Leicester. A jak będzie dzisiaj? Piłkarze już pojawili się na boisku!

12:52

Manchester United wygrał 29 z 44 meczów z Tottenhamem na poziomie Premier League. Koguty zwyciężały tylko pięć razy, dziesięciokrotnie mecze kończyły się remisami

12:46

Tottenham: Vorm, Dier, Walker, Lamela, Dembele, Paulinho, Soldado

12:45

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki, pora na ławki rezerwowych. United: Lindegaard, Rafael, Smalling, Shaw, Fletcher, A.Pereira, Wilson

12:38

W każdym meczu dajemy z siebie wszystko i pokazujemy charakter. To ważne, aby utrzymać to w każdym spotkaniu - powiedział przed tym meczem Mauricio Pochettino

12:35

Witamy! Już tylko około 25 minut zostało do rozpoczęcia kolejnej serii gier na angielskich boiskach. Dziś rozegranych zostanie 9 spotkań, a z kilku z nich przeprowadzimy dla Was relację live. Zaczynamy od meczu Tottenhamu z Manchesterem United