Sobota, 25 października 2014, godz. 13:45
West Ham UnitedWest Ham United
2 : 1
Manchester CityManchester City
15:39

Z kolei dla City to już drugi z rzędu nieudany mecz i Pellegrini może być coraz bardziej nerwowy. Chelsea może jutro jeszcze bardziej odskoczyć, a w następnej kolejce The Citizens zmierzą się z Manchesterem United.

15:38

Bardzo ważne trzy punkty Młotów, które utrzymają czwartą pozycję w tabeli. Allardyce będzie noszony na rękach!

96'

Koniec meczu! West Ham ograł na Upton Park mistrza Anglii!

94'

Collins wyprzedza Aguero, minuta do końca meczu.

94'

Korner wykonany, ale piłka wylądowała wprost w rękach Adriana.

94'

Teraz z 30 metrów uderzał Kolarov i po głowie Collinsa rzut rożny!

93'

Z rzutu rożnego bez zagrożenia, ale to The Citizens dalej w posiadaniu futbolówki.

92'

Jovetić zza pola karnego i cudowna parada Adriana! Dalej 2-1!

92'

Kolarov do Navasa, ale hiszpański zawodnik zgubił piłkę.

91'

Sędzia doliczył 5 minut. West Ham wytrzyma napór mistrzów Anglii?

90'

Milner genialne, niesygnalizowane podanie do Toure, który zawędrował w pole karne. Iworyjczyk tylko w boczną siatkę!

90'

89'

Zamieszanie po rzucie rożnym, Nolan dalekim wykopem wyjaśnia sytuacje.

89'

Nolan na murawie w miejsce Sakho.

88'

Akcja Kolarova zablokowana przez Kouyate. Korner!

87'

City na ciska, zamyka zamek. Centra Navasa ląduje jednak wprost w rękach Adriana.

84'

Centra Downinga odbita przez Zabaletę, ale i tak spadła pod nogi Noble'a. Strzał kapitana West Hama wybronił Hart.

83'

Silva delikatnie w pole karne w kierunku Milnera, ale Sakho uprzedził skrzydłowego. Napastnik Młotów świetnie w roli obrońcy.

81'

Przycisnęli goście! teraz minimalnie z piłką minął się Milner.

78'

Za Clichy'ego wszedł Kolarov.

78'

Milner w miejsce Fernando.

78'

Silva na małej przestrzeni przedryblował czterech rywali i pięknie przymierzył w długi róg. Adrian nie miał żadnych szans!

77'

CO ZA GOL SILVY!

76'

To jest 6 gol w 6 występie w Premier League byłego gracza Metz. Diafre Sakho!

76'

Genialna centra Cresswella wprost na głowę Sakho, który bez większych problemów skoczył ponad Clichy'm i Hart wybił piłkę, ale już zza linii końcowej. Goal line technology zadecydowała!

75'

Cole zmienił Valencie. Nowe siły wprowadza Allardyce.

75'

2-0!!!!!!!!!!

74'

POPRZECZKA! Silva wycofał na 16 metr do Toure, a ten technicznym strzałem był bardzo blisko powodzenia!

73'

Kontra West Hamu! Song precyzyjnym podaniem znalazł w polu karnym niepilnowanego Kouyate, a ten zdecydował się jeszcze odegrać do ustawionego na 16 metrze Sakho. Były zawodnik Metz pomylił się tylko o kilka centymetrów!

70'

Młoty próbuję teraz wyższym pressingiem ograniczyć poczynania ofensywne City.

69'

Faul taktyczny Kompany'ego na Valenci, ale sędzie nie zdecydował się pokazać Belgowi drugiej żółtej kartki.

68'

Szarża Iworyjczyka, lecz powstrzymana przez Cresswella.

67'

Kouyate w miejsce Amalfitano. Allardyce wzmacnia środek pola.

66'

Teraz Yaya Toure próbował uderzenia z dystansu, ale wysoko ponad poprzeczką.

65'

ALEŻ BLISKO! Centra z prawej strony Navasa, Aguero posłał piłkę wprost w poprzeczkę. Dobitka Toure z pięciu metrów wylądowała w rękach Adriana. CO ZA PARADA HISZPANA!

63'

City coraz groźniejsze, bramka dla gości wisi w powietrzu.

61'

Kolejna okazja dla gości. Aguero z pola karnego próbował mocno dośrodkować na piąty metr, ale czujny był Winston Reid.

61'

Silva prostopadłym podaniem znalazł w polu karnym Aguero, ale jego uderzenie w dolny róg genialnie wybronił Adrian!

59'

Jovetić w miejsce Dzeko. Czy Czarnogórzec odmieni losy spotkania?

59'

Noble miękko zagrał w pole karne, Sakho odkleił się od obrońców rywali i uderzył z powietrza. Niewiele brakowało!

58'

Manchester City dalej bezradny. West Ham spokojnie panuje nad sytuacją i często próbuje długimi piłkami uruchomić silnych napastników.

55'

Rozgrzewa się Fernandinho. Czyżby Toure miał zacząć grać wyżej?

54'

Valencia z rzutu wolnego z ponad 30 metrów, ale trafił prost w mur. Piłka przeszła jeszcze do Alexa Songa, który raboną zagrał na piąty metr. Futbolówka spadła przed Downinga, ten kropnął z całą mocą, ale niecelnie. Hart po raz kolejny ma dużo farta.

52'

Dzeko próbował dośrodkowywać, ale zdecydowanie za głęboko i futbolówkę pewnie wyłapał Adrian.

51'

Amalfitano zwycięsko wychodzi z pojedynku z dwoma rywalami i rozpoczyna kontratak gospodarzy. Wszystko skończyło się spalonym Valenci.

49'

Pellegrini na razie zachowuje spokój i nie decyduje się na żadne zmiany.

47'

Song ukarany żółtym kartonikiem za złapanie piłki w ręce. W ten sposób Kameruńczyk próbował powstrzymać atak City.

46'

Ofensywna akcja Cresswella, który efektownie nawinął Zabaletę. Sytuacje uratował Kompany.

46'

Hymn West Hamu rozbrzmiewa na Upton Park, za nami początek drugiej części meczu!

14:39

Na razie gospodarze imponują przede wszystkim agresją i zaciętością. Nie zostawiają graczom gości ani centymetra wolnego miejsca na murawie.

14:37

Młoty uczyniły niesamowity postęp w porównaniu do poprzedniego sezonu, kiedy to ośmieszały się w meczach z The Citizens. Obecnie ekipa Allardyce'a wygląda na zespół, który każdemu faworytowi napsuje sporo krwi.

14:35

Genialnie spisują się Valencia i Sakho, którzy sprawiają Kompany'emu i Mangali mnóstwo kłopotów swoją szybkością i atletyzmem.

16:45

4-4-2 w wykonaniu City nie wygląda najlepiej. Dzeko bardzo statyczny, wydaje się, że wejście Milnera i 4-5-1 może okazać się zbawienne.

47'

Koniec pierwszej połowy. West Ham prowadzi i gra bardzo dobry mecz!

47'

Teraz sytuacyjny strzał Aguero po zamieszaniu w polu karnym West Hamu, lecz Adrian dał radę sparować na korner.

46'

Bardzo blisko gola! Doskonałe rozegranie rzutu wolnego i Collins o centymetry minał się z piłką po zagraniu Amalfitano. Piłkarze City mogą mówić o dużym szczęściu.

44'

Kompany ukarany kartonikiem za brzydkie wejście w nogi Valenci.

44'

Bezradne City od czasu utraty bramki.

42'

Znowu blisko West Ham! Z pod linii końcowej płasko dorzucił piłkę w pole karne, Valencia czekał na futbolówkę na 13 metrze, ale nieczysto w nią trafił. Niewiele brakowało Młotom do szczęścia!

41'

Z rzutu rożnego nie wynikneło nic ciekawego.

40'

Kombinacyjna akcja na lewej flance West Hamu i będzie rzut rożny. Centra Cresswella zablokowana przez Zabaletę.

38'

Yaya Toure uderzył wprost w mur, a poprawkę świetnie wyblokował Alex Song.

37'

Aguero faulowany 20 metrów od bramki. Kolejna okazja na strzał z rzutu wolnego. Przewinił Winston Reid.

37'

Silva faulowany w polu karnym przez Noble'a. Ostrzeżenie dla angielskiego pomocnika od Marka Atkinsona.

35'

Bardzo ostro, ale w granicach przepisów grają gospodarze. Manchester nie może sobie poradzić z agresywnie atakującymi rywalami.

33'

Strzał Aguero po nieudanym wybiciu Adriana, jednak najlepszy strzelec The Citizens uderzył kilka metrów obok słupka.

32'

Nie ma łatwego życia Dzeko, który teraz musiał wrócić się aż na swoją połowę po piłkę i od razu został napadnięty przez trzech rywali.

30'

Duże problemy mają goście. Świetna indywidualna akcja Sakho i Mangala miał spore problemy, aby zażegnać niebezpieczeństwo.

30'

Okazja West Hamu! Sakho dośrodkował z prawej flanki, Zabeleta dał radę przeskoczyć Valencie, ale piłka spadła wprost na główkę Downinga. Anglik na swoje nieszczęście nie trafił do bramki.

28'

Świetna dwójkowa akcja Silva - Aguero, lecz w ostatniej chwili uporali się z wbiegającym w pole karne Hiszpanem defensorzy gospodarzy. Adrian wyłapał piłkę.

27'

Nerwowo grają The Citizens w obronie. Teraz piłkę wybijaną przez Zabaletę zgarnął Amalfitano i był blisko oddania strzału. Błąd kolegi naprawił Kompany.

25'

Z rzutu rożnego płasko zagrał Navas, Dzeko wyprzedził Collinsa, ale nie zdołał trafić w bramkę. Adrian zacznie z linii 5 metrów.

24'

Z drugiej strony próba Navasa prawą flanką, jednak gracze gospodarze podwoili Hiszpana i wybili na korner.

24'

West Ham próbuje pójść za ciosem. Centra Downinga z dużym trudem wypiąstkowana przez Harta.

22'

Song posłał genialne prostopadłe podanie do Ennera Valenci, Ewkadorczyk zagrał płasko wzdłuż bramki, futbolówką minęła wszystkich obrońców i Harta, a Amalfitano z najbliższej odległości wpakował ją do siatki.

21'

GOOOOOOOOOOOOOL!

21'

Hart już z powrotem w bramce, wydaje się, że Anglik da radę kontynuować grę.

20'

Hart przy okazji zderzył się z Ekwadorczykiem i jest teraz opatrywany przez klubowych lekarzy.

20'

Blisko West Ham! Sakho zgrał piłkę głową na piąty metr, gdzie dopadł do niej Enner Valencia jednak Joe Hart zdołał sparować piłkę.

18'

Szarża Aguero. Argentyńczyk nawinął dwóch rywali, ale kolejne przełożenie piłki dobrze przeczytał Collins i wybił futbolówkę.

16'

Walka w środku pola. Song sfaulował Navasa agresywnym wejściem.

15'

W pierwszych 10 minutach West Ham zagrał tylko 7 podań...

14'

Piłka spadła na woleja Aguero. Argentyńczyk nie dal rady jednak trafić w światło bramki i od piątki zacznie Adrian.

14'

Navas próbował mocnej wrzutki, lecz został zablokowany przez Amalfitano. Tylko korner.

13'

Manchester City wygląda jak drużyna, która idzie po swoje, ale nie udało się jeszcze gościom stworzyć czystej sytuacji.

12'

Clichy zagrał w pole karne do Dzeko, ten jednak nie utrzymał się z obrońcami w linii i sędzia gwizdnął spalonego.

12'

Downing ustawiony na pozycji numer "10".

10'

Aguero szukał prostopadłym zagraniem Dzeko, ale Bośniak nie poradził sobie w pojedynku z Collinsem.

9'

Groźnie pod bramką City! Valencia szukał głową Sakho i sytuację w ostatniej chwili ratował Mangala.

8'

Z wolnego centrował Jesus Navas, piłka spadła na głowę Kompany'ego, lecz Belg nie dał rady skierować futbolówki w światło bramki.

7'

Amalfitano ukarany żółtym kartonikiem za nieprzepisowe powstrzymywanie szarżującego Jesusa Navasa.

7'

Uderzenie Silvy o kilka centymetrów minęło bramkę! Piłka powędrowała nad murem i przeleciała minimalnie obok słupka!

5'

Faul po drugiej stronie boiska. Noble wślizgiem powalił Aguero około 20 metrów od bramki. Szansa dla Yayi Toure?

5'

Rzut wolny z okolic połowy boiska dla gospodarzy. Długa piłka bita przez Downinga wypiąstkowana daleko przez Harta, a dodatkowo został Anglik sfaulowany.

4'

Aguero w walce siłowej z Alexem Songiem, ale nie miał szans z Kameruńczykiem

3'

Centra Silvy nieudana, spadła wprost na nogi obrońców Młotów.

2'

Z drugiej strony uderzenie Aguero, po rykoszecie, ląduje na rzucie rożnym. Pierwszy korner w tym meczu.

1'

Pierwszy strzał w meczu dla West Hamu. Zza pola karnego próbował Enner Valencia, ale uderzył bardzo niecelnie.

1'

Zaczęli! Od środka zawodnicy Manchesteru City!

13:41

Nad stadionem w Londynie już bańki mydlane, a za chwilę początek spotkania!

13:29

Piłkarze Manchesteru City mogą być także zmęczeni po długiej podróży do Moskwy, gdzie zresztą udało się tylko zremisować z tamtejszym CSKA. Pellegrini z pewnością nie jest zadowolony z tego wyniku.

13:27

Nadzieje Allardyce upatruje w dyspozycji swoich dwóch napastników Ennera Valenci i Diafre Sakho, którzy strzelają gole jak na zawołanie. Dodatkowo czynnikiem może być Alex Song, którego angielski menadżer nazywa Yaya Toure West Hamu.

13:25

Statystyki jednoznacznie przemawiają za The Citizens - Manchester City wygrał wszystkie ostatnie pięć meczów z West Hamem.

13:23

Faworytem spotkania bez wątpienia są goście, ale West Ham od dawna nie był tak silny personalnie. Młoty zajmują obecnie 4 miejsce w tabeli i z pewnością po cichu liczą na sprawienie niespodzianki.

13:21

Zapowiedź dzisiejszego meczu możecie przeczytać tutaj

13:20

W składach obu zespołów bez niespodzianek. Obaj menadżerowie wystawiają najsilniejsze zestawienia. Dziwić może jedynie obecność Kolarova tylko na ławce, ale widocznie Pellegrini uznał, że szybszy Clichy lepiej sprawdzi się w dzisiejszym meczu.

13:02

Do rozpoczęcia meczu na Upton Park niespełna 45 minut! Na relację LIVE! zaprasza Filip Błajet!