Wtorek, 28 października 2014, godz. 13:00
Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola
0 : 1
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
15:01

Gospodarze dzielnie się bronili i sporadycznie starali się kontrować gości. Śląsk za to przez 30. minut grał w przewadze jednego zawodnika i nie wykorzystał rzutu karnego, który został podyktowany za przewinienie, którego nie było. Dopiero an 3. minuty przed końcem regulaminowego czasu gry goście dopięli swego i strzelili zwycięską bramkę. Za wspólnie spędzony czas dziękuję Sebastian Chmielak, Miłego Popołudnia!

98'

Marcin Szczerbowicz kończy spotkanie, po ciężkim boju Śląsk pokonuje Stalówkę 1:0.

97'

Strzał Picha z około 20. metrów broni Wietecha.

96'

Goście teraz szanują futbolówkę.

95'

Kolejny faul gospodarzy na lewej stronie boiska, piłkę an krótko zagrał Mila.

93'

Śląsk stara się stworzyć kolejne sytuacje podbramkowe, ale gra podpieczonych Pawłowskiego się po prostu nie klei.

90'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy: Samołyk za Żmudę.

90'

Arbiter doliczył aż 8 minut!

89'

Szkoda gospodarzy, bo zostawili na boisku dużo serca.

89'

Zawodnik , który był na spalonym odbił piłkę już w bramce, dlatego o przewinieniu nie może być mowy.

88'

Zawodnicy gospodarzy sygnalizowali spalonego, Wietecha za dyskusje ukarany żółta kartką.

88'

Calahorro strzela na 1:0 dla WKSu po rzucie rożnym piłka trafiła do zawodnika gości

87'

Rzut wolny z lewej strony boiska dla wrocławian. Dośrodkowanie Hateley`a doszło do Calahorro,a le zagranie głową zawodnika gości przeleciało and bramką gospodarzy.

85'

Z rzutu rożnego nic nie wyszło,z kontra wyszli goście, ale gwizdek arbitra przerwał ich kontrę przed polem karnym Stali, jeden z zawodników WKSu zagrywał nakładką.

84'

Piękny strzał Sekulskiego z prawej strony pola karnego z problemami na rzut rożny odbił Pawełek.

83'

Zmiana w Śląsku Wrocław, za Machaj pojawi się Krzysztof Ostrowski.

83'

Zieliński z prawej strony zagrał do Paixao,a le pierwszy do piłki dopadł Wietecha.

82'

Do końca niecałe dziesięć minut, czy goście zdołają objąć prowadzenie?

81'

Faulowany Michałek przez Milę, żółta kartka dla strzelca bramki z Niemcami.

81'

Machaj dostał piłkę na lewym skrzydle, ale przeciągnął dośrodkowanie i od autu z prawej strony rozpocznie Stalówka.

79'

Alez okazja, lewą strona popędził Sekulski, ale bardzo dobrze obronił strzał napastnika Gospodarzy Pawełek, zrobił nam się mecz!!

78'

Broni Wietecha!!!!!! Bohater Stali!!!!!

77'

Sztab szkoleniowy Stali nie może się pogodzić z decyzją arbitra, Mamy chwilkę przerwy.

74'

W polu karnym dużo było walki o piłkę, na murawie położył się Grodzicki i sędzia wskazał na 11 metr, kuriozalna sytuacja...

74'

Kolejny rzut wolny dla gości, piłkę z lewej strony boiska z rzutu wolnego rozpocznie Mila.

73'

Śląsk od 10. minut gra z przewagą jednego zawodnika, ale goście ni potrafią wykorzystać liczebnej przewagi.

72'

Ładny strzał zawodnika gości sprzed pola karnego broni Wietecha.

70'

Pierwsza zmiana w Śląsku, Calahorro za Droppę.

69'

Fatalne dośrodkowanie Mateusza Kantora ze stałego fragmentu gry, wyjaśniają defensorzy Śląska.

68'

Brzydki faul zawodnika Śląska, Grodzicki ukarany żółtym kartonikiem.

66'

Stal Stalowa Wola - Śląsk Wrocław

66'

Starcie Bartkiewicza z Pawelcem, defensor gości zwija się z bólu.

65'

Druga zmiana w Stali, za Giela zobaczymy Mateusza Kantora.

64'

"Panie redaktorze w 29 minucie napisal Pan Mila z malej litery"

Faktycznie pomyłka, ale gra zawodnika WKSu jest dziś naprawdę słaba i może z tego powodu to przeoczenie :) .

63'

Strzał Mili broni Wietecha, korner dla gości.

63'

Druga żółta kartka dla Kowalskiego,z a faul tuz przy linii pola karnego po prawej stronie boiska. stalówka od 62` w dziesiątkę.

61'

Robert Pich miał idealną sytuacje do oddania strzału, ale za długo zawodnik gości zwlekał i wybili defensorzy gospodarzy.

60'

Ale się zakotłowało pod bramką gospodarzy, zawodnicy Śląska oddali w przeciągu kilkunastu sekund kilka strzałów, ale wszystkie zostały zablokowane.

59'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu. Tomasz Płonka za Mistrzyka.

57'

Dośrodkowanie Machaja broni Wietecha, przy okazji bramkarz gospodarzy był faulowany.

57'

Żółty kartonik dla Mistrzyka. Obrońca gospodarzy powalił Pawelca.

56'

Ależ prostopadła piłka do Sekulskiego, już druga w tej części spotkania, ale do piłki pierwszy dobiegł Pawełek.

55'

Śląsk nie potrafił stworzyć zagrożenia pod polem karnym gospodarzy.

55'

Piłkę zagraną przez zawodnika gości wybijają defensorzy Stali, ale piłka wychodzi na rzut rożny z drugiej strony boiska.

54'

Wracamy do gry, z narożnika piłkę kopnie Mila.

52'

Chwila przerwy na boisku wylądowało dużo serpentyn.

51'

Wrzutka gospodarzy zostaje wybita przez defensorów Śląska. Po chwili goście skonstruowali ciekawa akcję, ale do piłki nie doszedł machaj. Goście zaczną do rzutu rożnego.

51'

Mila w brzydki sposób fauluje zawodnika gospodarzy, Mila sfrustrowany poprzednią akcją, gdzie arbiter nie odgwizdał wolnego dla WKSu.

50'

Piłka zagrywana z rzutu rożnego wybijają defensorzy Śląska.

49'

Pawełek wybił futbolówkę na rzut rożny, piłka mogła zaskoczyć bramkarza gości.

49'

Rafał Grodzicki 20. metrów od własnej bramki fauluje zawodnika gospodarzy, będzie dobra okazja dla Łanucha.

48'

Kowalski odebrał piłkę na lewej stronie, popędził z piłką kilkadziesiąt metrów i wywalczył rzut z autu.

47'

Prostopadła piłka do Sekulskiego, niestety napastnik gospodarzy an spalonym, a wyszedłby sam an sam z Pawełkiem.

46'

Prawą stroną atakowali goście, ale stracili piłkę na rzecz Mistrzyka.

46'

Oba zespoły przystępują do drugiej części spotkania bez zmian. Pierwszy gwizdek Szczerbowicza, zaczynają gospodarze!

14:02

Piłkarze Stalówki wracają na boisku, powitani brawami.

13:57

Śląsk atakuje , przeważa, ale piłkarze WKSu nie potrafią pokonać dobrze dysponowanego Wietechy.

13:51

Murawa na stadionie nie pozwala piłkarzom na techniczną grę, zespól gospodarzy nie straci bramkę, a na pewno o to ich prosił szkoleniowiec Stali. Na pochwałę ze strony drugoligowca zasługuje Michałek, który kilkukrotnie przedziera się lewą strona boiska, ale strzały młodego zawodnika były bardzo niecelne.

45'

Arbiter nie doliczył ani sekundy do pierwszej części, Stalówka bezbramkowo remisuje na własnym obiekcie ze Śląskiem Wrocław.

44'

Rzut rożny dla gospodarzy, pierwszy w dzisiejszym spotkaniu, piłkarze Stali nie potrafili w polu karnym skierować piłki do brami.

43'

Druga wrzutka Machaja lepsza i z kilku metrów do bramki nie trafił Hołota, powinna paść bramka!

43'

43'

Pich faulowany w bocznej strefie boiska, do piłki zagrywanej z rzutu wolnego podszedł Machaj, ale zagrał słabo.

43'

Prostopadła piłka do Droppy, ale kapitalnym wślizgiem podanie przedarł jeden ze stoperów i bez problemów piłkę złapał Wietecha.

41'

Mistrzyk głupia strata na prawym skrzydle zawodnika gospodarzy, ale piłkarze Śląska również robią to samo. Dużo niedokładności.

40'

Trzeba pochwalić podopiecznych Jaromira Wieprzęcia, bo piłkarsko piłkarze Stali ustępują gościom i to w znacznym stopniu, ale za to walczą o każdy centymetr boiska.

38'

Długa piłka na lewe skrzydło do Michałka, ale zawodnik gospodarzy na spalonym.

37'

Paixao dostał piłkę na prawej stronie pola karnego dośrodkował, ale nikogo w polu karnym z Wrocławia nie było.

35'

Sekulski faulowany przez Picha, rozpoczną piłkarze Stali od środkowej strefy boiska.

34'

Michałek najaktywniejszy jak na razie po stronie gospodarzy.

33'

Michał Michałek po raz kolejny oddał strzał, przed polem karnym dwukrotnego mistrza Polski otrzymał Giel. Futbolówka trafiła na lewo do Michałka, ale zawodnik gospodarzy uderzył mocno niecelnie.

32'

Prawym skrzydłem atakowali gospodarze, z piłką popędził Damian Łanucha poda w polu karnym do Giela, ten odegrał piętką do Łanucha,a le zawodnik Stali nie doszedł do piłki.

32'

Gospodarze bo odbiorze piłki grają zbyt niecierpliwie, za szybko tracą futbolówkę.

31'

Michał Mistrzyk dopadł do piłki i z kilku metrów uderzył, ale w ostatniej chwili z zablokował go Pawelec, Pawełek miałby problem ze złapaniem piłki.

30'

Sekulski przedzierał się lewą stroną i wywalczył aut blisko końcowej linii boiska.

29'

mila dośrodkowywał z rzut rożnego, do piłki dopadł Paixao, strzał Portugalczyka obronił Wietecha, a dobitka przeleciała nad bramką!

28'

Żółta kartka dla Marcina Kowalskiego za faul na Paixao.

27'

Śląsk niemal całym zespołem na połowie gospodarzy.

26'

Głupia strata piłkarzy Śląska, od autu rozpoczną gospodarze na wysokości środka boiska.

25'

Piłkarze obydwu zespołów mocno ślizgają się na murawie, płyta boiska nie jest dziś zbyt dobrze przygotowana do zawodów.

24'

Na uderzenie z lewej strony boiska zdecydował się jeden z zawodników Stalówki, piłka przeleciała obok bramki gości.

23'

Dobra akcja Stalowej Woli, piłkę na lewym skrzydle otrzymał jeden z pomocników, ale czekający an futbolówkę Sekulski nie doczekał się futbolówki.

22'

Za wysoko uniesiona noga Droppy, ze środka boiska rozpoczną gospodarze.

21'

Na lewym skrzydle osamotniony był Pawelec, defensor gości podłączył się do akcji, ale dośrodkował fatalnie, od autu zaczną piłkarze Stalowej Woli.

20'

Gospodarze dobrze blokują zawodników Śląska Wrocław, piłkarze Stali odrobili pracę domową.

19'

Na lewym skrzydle piłkę otrzymał Robert Pich, ale pomocnik gości nie opanował piłki...

18'

Piłkę pod własnym polem karnym przejęli podopieczni Wieprzęcia ale szybko stracili piłkę.

17'

Zawodnik drugoligowca już się podniósł wracamy do gry.

16'

Na boisku leży Paweł Giel, zawodnik stali ucierpiał w starciu z Lukasem Droppą.

15'

Śląsk tym razem rozgrywa piłkę 40. metrów od bramki Wietechy, faulowany zawodnik Śląska, od rzutu wolnego krótko zagrał Pawelec.

14'

Dużo walki w środku boiska, teraz piłką graja gospodarze, zawodnicy Śląska od razu starali się atakować pressingiem zawodników Stali.

12'

Gospodarze zamknięci na własnej polu karnym, ale po chwili potrafili szybko wyjść z kontrą, jednak bardzo dobre podanie zawodnika gospodarzy przeciął Mariusz Pawelec.

11'

Z rzutu wolnego piłkarze Śląska nie zagrozili, piłka trafiła do Mili, który nie potrafił pokonać Wietechy.

11'

Po lewej stronie boiska, przy linii bocznej Sekulski faulował Milę, będzie rzut wolny dla gości.

8'

Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia pod bramką Stali.

8'

Rzut wolny da gości z około 25 metrów od bramki, reprezentant Polski ładnie uderzył w górny róg bramki, ale Wietecha kapitalnie odbił piłkę na rzut rożny.

6'

Strzał jednego z pomocników Śląska bez problemu łapie Tomasz Wietecha.

6'

Można było się tego spodziewać, gospodarze czekają na kontrę,a przy piłce długo utrzymują się goście.

4'

Pierwsza akcja Michał Michałek ładnie się przedzierał, piłka po dwóch podaniach trafiła do jednego z pomocników Stali, który okiwał defensywę Śląska, ale za bardzo się wygonił pod linię końcową boiska i od bramki rozpocznie Mariusz Pawełek.

3'

Paweł Zieliński teraz prawym skrzydłem szarżował i świetnie dośrodkował, jednak piłki nie potrafił uderzyć Mateusz Machaj, od bramki rozpocznie Witan.

2'

Długo przy piłce utrzymują się goście, pierwsza okazja dla WKSu, na prawym skrzydle futbolówkę otrzymał Flavio Paixao starał się dograć piłkę w pole karne, ale futbolówkę wybili defensorzy Stalowej Woli.

13:00

Pierwszy gwizdek arbitra, rozpoczęli goście.

13:00

Stalówka zagra dziś an zielono, goście wystąpią w białych strojach.

12:59

Piłkarze obydwu drużyn wychodzą na boisko, za chwilkę zaczynamy!

12:54

Na trybunach około 2 tysiące widzów, słonecznie, świetne warunki do gry.

12:52

Za kilka minut Pan Marcin Szczerbowicz ze Szczecina rozpocznie święto w Stalowej Woli.

12:48

Co ciekawe obydwie ekipy rok temu spotkały się ze sobą w 1/16 finału Pucharu Polski, a więc mamy dzisiaj powtórkę z rozrywki. Ubiegłoroczne spotkanie zakończyło się zwycięstwem wrocławian po dogrywce 3:1. Śląsk w sezonie 2007/2008 rywalizował ze Stalówka w II lidze (drugi szczebel rozgrywkowy), dwukrotnie remisując 1:1.

12:46

Śląsk Wrocław przygodę w Pucharze Polski rozpoczął dopiero od 1/16 finału. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego pokonali łódzki Widzew na wyjeździe 2:1. Wrocławianie w T-Mobile Ekstraklasie radzą sobie bardzo dobrze. Ekipa z Dolnego Śląska ma 26 punktów na koncie, czyli tyle samo co liderująca Legia Warszawa oraz Jagiellonia Białystok.

12:46

Rezerwowi Stalówki: Wołoszyn, Wrona, Kantor, Samołyk, Kałat, Płonka, Kloc

12:44

Na ławce rezerwowych Śląska zasiądą: Pawłowski, Angielski, Calahorro, Dankowski, Ostrowski, Celeban i Gancarczyk.

12:43

Stal Stalowa Wola po słabym początku drugoligowych rozgrywek nabrała wiatru w żagle, choć ostatnio przegrała derbowe spotkanie na własnym obiekcie 0:2 ze Stalą Mielec. Była to pierwsza porażka podopiecznych Wieprzęcia na własnym obiekcie. Stalówka z 24. punktami plasuje się na 6. pozycji i ma aspirację, aby awansować do 1. ligi.

12:42

Kibice WKSu

12:40

Śląsk Wrocław przygodę w Pucharze Polski rozpoczął dopiero od 1/16 finału. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego pokonali łódzki Widzew na wyjeździe 2:1.

12:36

W pierwszej rundzie PP na Stal czekał już rywal z wyższej półki. Na drodze do 1/16 finału stanęła bowiem pierwszoligowa Olimpia Grudziądz. Mecz rozgrywany w Stalowej Woli zakończył się wynikiem 2:0 dla drużyny z Podkarpacia. Czwartym zespołem, który musiał uznać wyższość Stalówki była ekstraklasową Lechię Gdańsk. Goście z Pomorza sensacyjnie ulegli gospodarzom 1:2.

12:31

Kolejnym rywalem zielono-czarnych była IV-ligowa Sparta Jazgarzew. Stal dość łatwo rozprawiła się niżej notowanym przeciwnikiem, wygrywając 5:2.

12:28

Tegoroczna edycja Pucharu Polski dla drużyny z Podkarpacia jest bardzo udana. Drugoligowiec zmagania w rozgrywkach rozpoczął już w rundzie przedwstępnej. Pierwszym rywalem Stalówki był KS Polkowice. Podopieczni Jaromira Wieprzęcia pokonali drużynę z Dolnego Śląska po dogrywce 3:2.

12:20

Witamy serdecznie we wtorkowe południe, Za niespełna 40. minut Stal Stalowa Wola podejmie na własnym obiekcie Śląsk Wrocław w ramach 1/8 finału Pucharu Polski!