Sobota, 4 października 2014, godz. 15:30
1. połowa3 : 0
90'

Koniec! Bayern rozbił Hannover 4:0

87'

Robben uderzył z rzutu wolnego, ale dobrze ustawiony Zieler interweniował skutecznie

85'

Ładna indywidualna akcja Lewandowskiego. Polak ograł efektownie Felipe i zabrakło mu tylko precyzji przy podaniu do Robbena. Zagrał za mocno

83'

Strzały: 20-4 Posiadanie piłki 70%-30%

82'

Gianluca Gaudino za Xabiego Alonso

81'

Najpierw szarża Robbena zatrzymana wślizgiem, a potem strzał głową Pizarro obok bramki. Bayern wysoko prowadzi, ale dalej atakuje

80'

Typowy dla Holendra gol. Robben zszedł z prawej strony w pole karne, biegł sobie z piłka, rywale rzucali mu się pod nogi, próbowali zatrzymać, ale ten nic sobie z tego nie robił. Akcję zakończył mocny strzałem

79'

Goooool! Arjen Robben i 4:0!

76'

Sebastian Rode za Philippa Lahma

74'

Sobiech przyjął piłkę na klatkę i przy okazji zdzielił z łokcia Alonso. Sędzia odgwizdał faul, Polak dyskutował. Lepiej żeby jednak skupił się na graniu

73'

Bittencourt z lewej strony zszedł do środka, strzelił po długim rogu, ale obok słupka

72'

Ostatnia zmiana u gości. Hitoshi Kiyotake zmieniony przez Jana Schlaudraffa

70'

Przerwa w grze, bo na boisku leży Bernat

68'

Pizzaro za długo zastanawiał się co zrobić z piłką - czy podać, czy strzelać z linii pola karnego, aż w końcu dał sobie zabrać futbolówkę

66'

Znowu Robben zszedł do środka, ale tym razem zagrał do Lewandowskiego. Polak obrócił się na szesnastym metrze, strzelił, jednak został zablokowany

65'

Robben łatwo wpadł w pole karne po zejściu z prawego skrzydła. Zabrakło mu jednak miejsca na dobry strzał i został zablokowany

63'

Znowu nie popisał się Sobiech. Dostał dobre podanie od Kyiotake, ale jego strzał z linii pola karnego był słaby jakościowo. W zasadzie to Polak oddał piłkę gospodarzom

61'

Dobre wyjście Zielera z bramki i pewny przechwyt po centrze z prawej strony

60'

Claudio Pizarro na boisku, a poza placem gry Xerdan Shaqiri

59'

Robben do Lewandowskiego, ten piętką w polu karny do Holendra, ale pomocnik Bawarczyków nie sięgnął jednak piłki

58'

Pander fatalnie zagrał do Kiyotake, który nie miał szans, by dojść do piłki i po raz kolejny goście zmarnowali swój ataku

56'

Marcelo sfaulował Lewandowskiego ok. 25 metrów od bramki Hannoveru. Gospodarze krótko rozegrali rzut wolny, Robben podał do Shaqiriego, ale ten został zatrzymany przez Zieler, który wyszedł z bramki i przestraszył pomocnika Bawaryczków

54'

Bayern Monachium - Hannover 96Bayern Monachium - Hannover 96

53'

Schmiedebach zaatakował prawą stroną, ale jedyne co udało mu się wywalczyć to aut. Dobrze grają w obronie gospodarze

51'

Xabi Alonso zmarnował rzut rożny, dośrodkował za mocno i piłka minęła wszystkich zawodników w polu karnym

48'

Robben zagrał na prawą stronę do Mullera, ten centrował w pole karne, ale tam dobrze ustawieni gości wybili piłkę na rzut rożny, po którym nie było zagrożenia dla bramki Hannoveru

46'

Druga: Christian Pander na boisku, a Miiko Albornoz w szatni

46'

Dwie zmiany w Hannoverze. Pierwsza: Leonardo Bittencourt za Joselu

46'

Początek drugiej połowy w Monachium!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Bayern wygrywa z Hannoverem 3:0

45'

Shaqiri strzelił za mocno z lewego narożnika pola karnego. Wcześniej Bawarczycy kilkom podaniami ponownie łatwo rozbili obronę gości

43'

Sobiech zmarnował fantastyczną okazję! Felipie zagrał do Polaka, ten wyszedł sam na sam z Nuerem i źle uderzył, prosto w golkipera Bayernu

40'

Prawą stroną zaatakowali goście, ale Neuer wciąż bezrobotny, bo Hannover wywalczył tylko aut

38'

38'

Lewandowski w sytuacji sam na sam zachował spokój i pewnie pokonał Zielera

38'

38'

Goool! Lewandowski! 3:0 dla Bayernu!

37'

Lewandowski powinien strzelić gola na 3:0, ale z pięciu metrów spudłował po strzale głową

36'

Dwójkowa akcja Robben-Lewandowski na linii pola karnego. Wszystko strzałem zakończył Holender, ale uderzył nad bramką

34'

Sobiech powalczył z Bernatem i piłkarz Bayernu ucierpiał. Poleżał chwilę na boisku, ale szybko wrócił do pełni sił

32'

Kolejny atak Bayernu i strzał aktywnego Robbena broni Zieler!

30'

W ataku ciągle Bayern. Po akcji Robbena rzut rożny, po kornerze Holender uderzał, ale ponad bramką.

26'

Próba dwójkowej akcji Robbena z Lewandowskim, ale Polak przekombinował podnosząc piłkę i próbując przerzucić obronę.

25'

Głęboka wrzutka Shaqiriego z lewej strony, za mocna by do piłki doszedł Lewandowski. Pewnie wyłapał ją za to Zieler.

23'

Bayern kontroluje grę i buduje ataki pozycyjne. Kiedy traci piłkę, nie pozwala na wyprowadzanie kontrataków. Teraz faulem przerwał taką próbę Alonso.

20'

Nowa moda w Bundeslidze - strzały zza połowy? Bardzo blisko szczęścia był teraz Xabi Alonso, ale Zieler zdążył wrócić i wybić piłkę spod poprzeczki na róg.

19'

Bayern w ataku pozycyjnym, ale tym razem obronną ręką wyszła defensywa Hannoveru. Mecz na razie całkowicie pod kontrolą gospodarzy.

16'

Uderzał ponownie Robben, ale tym razem niecelnie.

14'

Jedna z nielicznych akcji gości, ale Sobiech łatwo powstrzymany przez obrońców.

13'

Świetnie zrobił to Robben, który przedryblował kilka metrów, wszedł w pole karne i uderzył obok bramkarza, mimo asysty stoperów.

13'

Goooool! Już 2:0 dla Bayernu! Robben!

10'

W końcu akcja Hannoveru, ale mocno zagrana piłka odbiła się kilka razy od nóg obrońców Bayernu i wyszła w pole. Sobiech na razie zupełnie niewidoczny.

9'

Bayern ciągle w ataku, Shaqiri uderzył z dystansu po ziemi, ale obok bramki.

7'

6'

"Lewy" dostał piłkę za linię obrony, przyjął ją na klatkę, opanował i posłał obok Zielara. Świetnie z połowy zagrał do polskiego napastnika Rafinha, zaspał Marcelo, który zgubił krycie, a Lewandowski świetnie uniknął spalonego i wykończył akcję jak światowej klasy napastnik.

6'

Gooooool! Leeeeewandowskiiii!

5'

Kolejny korner dla Bayernu, tym razem wrzucił Shaqiri. Goście ponownie wybijają na korner, Shaqiri ponawia, ale tym razem piłka wybita poza pole karne przez obrońców.

3'

Pierwszy korner dla Bayernu po akcji Shaqiriego lewą stroną. Piłkę wrzucił Xabi Alosno, ale nie było zagrożenia

2'

Robben próbował minąć rywala na prawym skrzydle, ale za mocno zagrał sobie piłkę i od bramki Zieler