Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
1. połowa0 : 2
14:55

92'

Koniec meczu. Termalica wygrała w Świnoujściu i cały czas liczy się w walce o awans do Ekstraklasy. Zobacz TABELĘ 1. LIGI.

89'

Żółtą kartką ukarany jeszcze Reca.

88'

Zmiana w ekipie gości - Fryc za Chomiuka.

87'

Żółta kartka dla Opałacza.

84'

Dośrodkowanie Opałacza w pole karne gości w stronę Bujoka, ale ostatecznie defensywa Termaliki sobie poradziła

80'

Flota coś nie jest w stanie zagrozić gościom. Czy ten mecz skończy się takim wynikiem?

75'

...a we Flocie Niewiada za Lisowskiego.

75'

Dwie zmiany. W Termalice Janeczko za Kamińskiego...

72'

Jakiś uraz Pawła Lisowskiego. Czekamy aż gracz Floty wróci do gry.

69'

Prowadząc 2:0 piłkarze Piotra Mandrysza zwolnili nieco tempo gry i zamierzają pilnować korzystnego rezultatu.

66'

2:0 dla gości! Plizga!

66'

Świetna akcja Plizgi, który minął Opałacza i w sytuacji sam na sam pokonał Sapelę. Dwa gole przewagi gości. Czy Flota jeszcze odpowie?

14:25

60'

Z szybkim atakiem ruszyła Flota, ale... spalony.

59'

Rzut wolny dla Floty z 20 metrów. Kort... W głowę dostał jeden ze stojących w murze zawodników.

57'

Stasiak ostro zaatakował Kamińskiego. Piłkarz gości potrzebował chwili, żeby dojść do siebie.

54'

Dobra akcja Lisowskiego zakończona strzałem Korta zza pola karnego - dodajmy, że niecelnym. Ale tylko minimalnie...

52'

Goście nie pozostają jednak dłużni rywalom. Niewiele brakowało, żeby do dobrego dośrodkowania doszedł Jarecki. Gdyby zdążył, najprawdopodobniej byłoby 2:0 dla "Słoników".

50'

Reca zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale nie zagroził w istotny sposób bramce gości.

49'

W pierwszych fragmentach drugiej odsłony przeważa Termalica. Gospodarze muszą się sprężyć, żeby zmienić niekorzystny dla siebie wynik.

46'

Wracamy do gry w drugiej połowie.

46'

Kopacz, który ma na koncie żółtą kartkę, opuszcza boisko. Za niego Kaczmarczyk.

13:51

47'

Koniec pierwszej połowy. Goście prowadzą 1:0.

46'

Po dośrodkowaniu z kornera w "szesnastce" Floty najlepiej znalazł się Paluchowski, który strzałem z bliskiej odległości umieścił piłkę w bramce Sapeli.

46'

Gol dla Termaliki! Paluchowski po rzucie rożnym!

45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

44'

Na linii pola karnego gości doszło do upadku Recy w wyniku starcia z rywalem. Sędzia zdecydował jednak, że faulu nie było.

42'

Kilka minut do końca pierwszej połowy. Jeden i drugi zespół miał okazję do zdobycia bramki, ale póki co goli nie oglądaliśmy.

39'

Opałacz dośrodkował w pole karne, ale Jarecki skutecznie wybił piłkę.

37'

Dobra akcja Nwaogu, który odważnie dryblował na połowie rywali i w końcu uderzył - Nowak był jednak na posterunku!

33'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego... i Sebastian Nowak uprzedza Michała Stasiaka.

32'

Teraz oberwał piłkarz Floty Nwaogu. Żółta kartka dla Kopacza.

28'

Uuuuaaa! Paluchowski ostro potraktowany przez Kocota. Żółta kartka.

25'

Połowa pierwszej połowy, więc czas na... uspokojenie gry. Piłka krąży w środku boiska.

22'

Znowu okazję do zdobycia bramki miał Paluchowski. W sytuacji sam na sam z Łukaszem Sapelą próbował mijać bramkarza, ale golkiper rywali był czujny. Ostatecznie Paluchowski trafił właśnie w niego.

20'

Dobrze zachował się teraz we własnym polu karnym Keon, który wybił piłkę z "szesnastki" po wrzutce jednego z rywali.

17'

Odpowiedź Floty w wykonaniu Lisowskiego, który ograł rywala i z 17 metrów uderzył na bramkę Nowaka. Strzał był jednak minimalnie niecelny

13:16

15'

Dynamicznie ruszył teraz do przodu Dariusz Jarecki! Będąc już w "szesnastce" podał do Dawida Kamińskiego, ale ten nie trafił w bramkę.

12'

Po kolejnym ataku Floty zrobiło się głośno na trybunach. "Wyspiarze" świetnie grają na własnym obiekcie - są trzecią najlepszą drużyną w meczach domowych w tym sezonie.

9'

Teraz przycisnęła Flota. Strzelał Arkadiusz Reca. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko, a po rzucie rożnym skutecznie interweniował Sebastian Nowak.

7'

Dawid Kort próbował uruchomić po drugiej stronie boiska Recę, ale podanie było za mocne.

5'

Długa piłka do Biskupa została przejęta przez Kopacza. Flota wychodzi z akcją.

3'

Już pierwsza akcja mogła zakończyć się golem! Jakub Biskup dośrodkował z rzutu wolnego, a do strzału doszedł Adrian Paluchowski. Łukasz Sapela interweniował jednak skutecznie.

13:02

Z lekkim opóźnieniem, ale zaczynamy!

12:58

Piłkarze już są na murawie. Za moment początek spotkania.

12:40

Rezerwowi Termaliki: Olszewski, Foszmańczyk, Fryc, Wróbel, Włodyka, Kaczmarczyk, Janeczko.

12:40

Rezerwowi Floty: Skrzeszewski, Marynowski, Margol, Niewiada, Kwiatkowski, Nowak.

12:25

Na świetnie przygotowanej murawie pojawili się również piłkarze Floty. Płyta boiska w Świnoujściu może spokojnie kandydować do jednej z najlepszych w 1. lidze.

12:20

Niebo lekko zachmurzone, ale jest ciepło. Bramkarze gości zaczęli rozgrzewkę. Po chwili dołączyli do nich gracze z pola.

12:00

Witamy ze stadionu w Świnoujściu, gdzie już za godzinę Flota zmierzy się z Termaliką w meczu 28. kolejki 1. ligi.

11:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA FLOTA ŚWINOUJŚCIE - TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA

Termalica po dramatycznym meczu przegrała z Flota Świnoujściem. Zobacz galerię zdjęć ze spotkania!

W pierwszym sobotnim meczu 28. kolejki 1. ligi Flota Świnoujście zagra z Termalicą. Rozegranie tego spotkania stoi pod dużym znakiem zapytania, z uwagi na obecną sytuację zajmującej dziesiątą pozycję w tabeli Floty.

Sytuacja wydaje się dość napięta. Jerzy Woźniak, który jesienią ubiegłego roku inwestował we Flotę i jego spółka chciała przejąć całkowitą władzę w klubie od stowarzyszenia. Kością niezgody okazały się jednak zaległości, które sięgają kilku milionów złotych. W czwartek miało dojść do podpisania końcowego aktu notarialnego i przekazania sekcji piłki nożnej spółce Woźniaka. Do tego jednak nie doszło, gdyż biznesmen nie zgodził się zabezpieczyć 1 mln złotych dla klubu. Niewykluczone zatem, że PZPN zdecyduje się na zawieszenie obecnej licencji, a Flota nie dokończy rozgrywek w 1. lidze.