Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

Ostry faul Lisowskiego na Garuchu i żółta kartka

83'

Ucierpiał Łobodziński, który jest opatrywany na boisku

82'

Żółta kartka dla Podleśnego, za zbyt długie zdaniem sędziego przetrzymywanie piłki. Co jak co, ale przy tym wyniku gra na czas jest raczej niepotrzebna

81'

Uderzenie Kakoko zza pola karnego bardzo niecelne

78'

Jest i druga zmiana w Miedzi. Wasilewski za Labukasa

77'

Grzelak powstrzymał wychodzącego za akcją Kakoko, ale nieprzepisowo. Żółta kartka

75'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Chyła za Zawistowskiego

74'

Ależ okazja Miedzi na honorowe trafienie! Po dośrodkowaniu w pole karne minimalnie niecelnie głowa uderzył jednak Szczepaniak!

71'

Zółta kartka dla Cierpki.

68'

Chwilę po wejściu na boisku Niedziela posłał ładne dośrodkowanie w pole karne, ale do piłki nie sięgnął Zawistowski

67'

Pierwsza zmiana w Chojniczance, Niedziela w miejsce Siemaszki

66'

Kolejny stały fragment dla Chojniczanki. Z rzutu wolne sprzed pola karnego piłka posłana jednak w mur.

63'

Dogodna okazja Chojniczanki na podwyższenie! Z rzutu wolnego ładnie uderzył Grzelak, ale Smug zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

60'

Rzut rożny dla Miedzi po ofiarnej interwencji Zawistowskiego

58'

56'

Miedź miała okazję po rzucie wolnym. Wrzutka Garucha była jednak zbyt mocna i od bramki zacznie Podleśny

54'

Żółta kartka dla Kieruzela za faul na Szczepaniaku

53'

W ataku gospodarze. Kolejny rzut rożny w drugiej połowie.

50'

Wrzutka i Garuch ponownie na rzut rożny.

49'

Pierwszy rzut rożny w drugiej połowie, dla Chojniczanki.

46'

Początek drugiej połowy!

17:56

Wydaje się, że w Chojnicach jest już po meczu. Gospodarze prowadza wysoko 3:0 i nic nie wskazuje na to, by Miedź miała po przerwie odwrócić losy meczu. Przed nami jednak drugie 45 minut, które mamy nadzieję, przyniesie jeszcze emocje!

17:54

47'

Koniec pierwszej połowy! Chojniczanka pewnie prowadzi z Miedzią 3:0!

45'

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

44'

Zółta kartka dla Bartoszewskicza

43'

Po okresie przewagi Miedzi wystarczyła jedna kontra, by pogrążyć gości. Mikołajczak wyszedł sam na sam ze Smugiem i nie dał mu szans.

43'

Gooool! Mikołajczak na 3:0! Miedź na łopatkach!

42'

Seria rzutów rożnych dla Miedzi nie przyniosła efektu bramkowego.

40'

Niepewna interwencja bramkarza Miedzi i gospodarze mają rzut rożny.

37'

Kolejny atak Miedzi kończy się jedynie rzutem rożnym. Dużo dzieje się na boisku w Chojnicach, tak jak się spodziewaliśmy.

33'

Miedź szuka bramki kontaktowej, dobrze borni jednak w trudnej sytuacji Podleśny

32'

Bardzo szybka zmiana w Miedzi. Na boisku melduje się Cierpka za Zatwarnickiego

31'

Kolejna okazja gospodarzy! W dogodnej sytuacji Siemaszko zamiast strzelać, podał do Mikołajczaka, a temu piłkę wybił na rzut rożny obrońca

29'

W końcu okazja Miedzi. Groźny strzał Szczepaniaka jedynie musnął jednak poprzeczkę.

28'

Chojniczanka dyktuje warunki na boisku. Miedź nie potrafi pozbierać się po dwóch szybkich ciosach.

27'

Chojniczanka nie odpuszcza. Naciskany Midzierski zmuszony wybić piłkę na rzut rożny

25'

Goool! Chojniczanka poszła za ciosem! Ze strzałami Grzelaka Smug jeszcze sobie poradził, ale dobitka Mikołajczaka znalazła już drogę do siatki!

21'

Należała się ta bramka gospodarzom, którzy od kilku minut narzucili swoje tempo gry i raz po raz atakowali. Do tego co za bramka! Gancarczyk z przewrotki nożycami wbił piłkę prosto w okienko!

21'

Goooool! Piękna bramka Gancarczyka!

19'

18'

Kakoko popisał się niecelnym uderzeniem z rzutu wolnego sprzed pola karnego.

15'

Okazja dla Chojniczanki! Po dośrodkowaniu Gancarczyka głową uderzył Siemaszko, ale bardzo niecelnie.

13'

Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia pod bramką Chojniczanki.

12'

Podleśny przeniósł nad poprzeczką uderzenie głową Bartczaka. Rzut rożny dla Miedzi.

10'

10'

Nieprzyjemna utarczka na boisku i Feciuch wdał się w przepychankę z Garuchem. Obaj ukarani żółtymi kartkami.

8'

Rzut rożny dla Miedzi po akcji Łobodzińskiego, ale nie przyniósł zagrożenia pod bramką gospodarzy.

5'

Jak na razie sporo walki, ale i niedokładności w poczynaniach obu zespołów. Obie drużyny starają się jednak grać "do przodu". To wróży ciekawe widowisko.

3'

Nerwowy początek spotkania. Próba ataku gospodarzy, ale na spalonym złapany Gancarczyk.

1'

Od środka Chojniczanka. Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

17:00

Obie jedenastki już na murawie. Gospodarze na czerwono-żółto, a goście w niebiskich kompletach.

16:55

Piękna, majówkowa pogoda sprzyja frekwencji. Stadion w Chojnicach w dużej mierze zapełniony. Zawodnicy są już po rozgrzewce, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

16:45

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki, pora na ławki rezerwowych. Chojniczanka: Michał Dumieński, Daniel Chyła, Patryk Drewek, Przemysław Laskowski, Jakub Mrozik, Bartłomiej Niedziela, Łukasz Suchocki Miedź: Dominik Budzyński, Adrian Cierpka, Jakub Księżniakiewicz, Adrian Mrowiec, Kamil Zieliński, Adam Wasilewski

16:40

W Chojnicach dzisiaj piękna, piłkarska pogoda. Warunki idealne do gry. Trwa rozgrzewka obu zespołów.

16:24

Piłkarze z Chojnic mają problem z wygrywaniem na własnym boisku. Wiosną ta sztuka udała im się tylko raz - w meczu z Sandecją Nowy Sącz. Jednak postawa na własnym boisku to niejedyny kłopot. Podopieczni Mariusza Pawlaka bardzo powoli rozkręcają się w rundzie rewanżowej. Do tej pory zdołali jedynie dwa razy wywalczyć komplet punktów. Dodając do tego ostatni przegrany mecz z Widzewem Łódź, kibice mogą mieć pewne obawy.

16:15

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli. Gospodarze zajmują ósmą pozycję, a goście dziewiątą.

11:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA CHOJNICZANKA CHOJNICE - MIEDŹ LEGNICA

Chojniczanka zagra z GKS-em Katowice

W niedzielę Miedź zmierzy się na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice. Spotkanie to zapowiada się bardzo ciekawie - obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli i ostatnio prezentują się bardzo dobrze. Podopieczni Mariusza Pawlaka wiosną spisują się bardzo dobrze i przegrali tylko jedno spotkanie - tydzień temu z ostatnim w tabeli Widzewem.

Chojniczanka trzydziestoma siedmioma punktami zgromadzonymi na koncie zajmuje ósme miejsce w tabeli, z kolei Miedź ma o punkt mniej i w przypadku wygranej przeskoczy rywali w tabeli.

– Czeka nas trudny mecz. Chojniczankę charakteryzuje duża dyscyplina w defensywie. W ataku też mają kilku zawodników, jak choćby Mikołajczak, Gancarczyk czy Grzelak, którzy indywidualnymi umiejętnościami są w stanie rozstrzygnąć losy meczu. Dlatego kluczem do wygranej koncentracja w obronie na wysokim poziomie – powiedział przed meczem trener Miedzi, Janusz Kudyba.