1 : 1
GKS TychyGKS Tychy
18:59

93'

Bytovia - GKS Tychy 1:1 Bytovia - GKS Tychy 1:1 Bytovia - GKS Tychy 1:1 Bytovia - GKS Tychy 1:1

93'

Koniec meczu.

91'

Szybka kontra Bytovii. Jakóbowski zagrał do Kryszaka przed polem karnym zespołu z Tych, a ten silnym uderzeniem posłał piłkę tuż obok słupka.

90'

Seria rzutów rożnych dla GKS Tychy. Bytovia się broni.

89'

Sędzia główny spotkania doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Piłkarze obu zespołów zaczęli się śpieszyć. Każdemu zależy na tym, by zdobyć dziś komplet punktów.

88'

Formela zastąpił Jasińskiego.

86'

Na boisko za chwilę wejdzie Formela, który uratował wynik w ostatnich minutach w meczu z Dolcanem Ząbki strzelając bramkę na 2:2.

84'

Nieudany kontratak Bytovii. Buzała za mocno wypuścił sobie piłkę, bowiem szybciej doszedł do niej Przyrowski. W Bytowie wciąż 1:1.

83'

Kibice wyraźnie niezadowoleni z gry Bytovii. Zespół wyraźnie nie ma pomysłu na dalszą grę, bowiem każdą ich akcję przerywają piłkarze z Tych.

82'

Bytovia się broni.

81'

Piłka wyraźnie nie chce słuchać się dziś piłkarzy Bytovii. Od bramki zaczyna golkiper gości.

80'

10 minut do końca regulaminowego czasu gry. Bytovia szuka okazji, ale bezskutecznie.

78'

Wydaje się, że gospodarzom jest trudniej grać w drugiej połowie, bowiem są oślepiani przez słońce, które znajduje się teraz nad bramką Przyrowskiego.

77'

Z dystansu uderzał Kryszak, ale obronił Przyrowski.

77'

Bytovia walczy o piłkę. GKS Tychy próbował uderzać, ale w bramce pewnie interweniował Laskowski.

75'

Nieśmiałowski zastąpił Jakuba Bąka.

74'

Będzie druga zmiana w GKS Tychy. Do wejścia gotowy Nieśmiałowski.

73'

Wodecki zastąpił Mączyńskiego.

72'

Zmiany szykują się też w zespole przyjezdnych. Do wejścia gotowy Wodecki.

71'

Buzała zastąpił Mąkę. Kibice pożegnali go brawami.

70'

Surdykowski wyrównuje wynik na 1:1.

69'

Trener Hajto do kolegów ze sztabu szkoleniowego: "Nerwicy żołądka idzie dostać".

68'

Przed polem karnym przyjezdnych Daniel Mąka zagrał do Janusza Surdykowskiego, ale ten nie trafił w piłkę. Zagrożenie oddalone.

67'

Rafał Kosiec opatrywany poza boiskiem.

66'

Ukarany Jakóbowski. Konieczna interwencja sztabu medycznego zespołu gości.

65'

Głośny doping kibiców Bytovii nie przynosi na razie rezultatu. Gospodarze wciąż przegrywają u siebie 0:1.

64'

Przestało padać, a na niebie pojawiło się słońce. Murawa jest jednak solidnie zmoczona.

63'

GKS Tychy dominują na boisku. Czy Bytovii uda się zdobyć dziś komplet punktów?

61'

Zmiany w obu zespołach są tylko kwestią minut. Za bramkami rozgrzewają się piłkarze, którzy najpewniej wejdą niebawem na boisko.

60'

Podania Bytovii są coraz niedokładniejsze, co starają się wykorzystywać przyjezdni.

59'

GKS Tychy zepchnięty do obrony. Do piłki doszedł Bąk, ale uderzył tuż nad poprzeczką. Od bramki Przyrowski.

18:16

57'

Grę od kilku minut wznawiają bramkarze.

56'

Sytuacja na boisku przypomina grę w dwa ognie. Raz atakuje jeden zespół, a raz drugi.

55'

O mały włos, a Bytovia straciłaby kolejną bramkę. Piłkarze miejscowych wydaja się być nieco zdekoncentrowani.

53'

Bytovia zaczyna kombinować w pobliżu własnego pola karnego, co wyraźnie nie spodobało się kibicom.

52'

Kolejna groźna akcja Bytovii zneutralizowana najpierw przez obrońców, a później przez bramkarza zespołu gości.

51'

Ukarany Kryszak.

51'

Bytovia bliska zdobycia bramki, ale broni Przyrowski.

50'

Daniel Mąka uderzał z okolic 20 metra, ale wybił Omić.

49'

Głośny doping kibiców Bytovii. Czarno-biało-czerwoni wyraźnie próbują wyrównać wynik.

48'

Rozpaczliwa próba podwyższenia prowadzenia przez zespół gości, którzy próbowali wbić piłkę do bramki pilnowanej przez Laskowskiego po wrzutce z autu.

47'

Tomasz Kafarski oddelegował do rozgrzewki Artura Formelę.

46'

Przy piłce GKS Tychy. Bytovia musi szybko zacząć odrabiać straty, jeśli chce wygrać ten mecz.

46'

Szymon Marciniak rozpoczął właśnie drugą część meczu.

55'

Bytovia - GKS TychyBytovia - GKS TychyBytovia - GKS TychyBytovia - GKS Tychy

17:48

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Sędzia główny doliczył jedną minutę do pierwszej połowy. Od bramki Laskowski.

44'

Bytovia atakuje. Zespół Kafarskiego wyraźnie chce wyrównać wynik przed zejściem do szatni.

43'

W Bytowie zaczął padać deszcz. Do końca regulaminowego czasu pierwszej części meczu 2 minuty.

43'

Obrońcy wybijają piłkę i dochodzi do niej Wilczyński, który zagrał do Kryszaka, a ten do Mąki, ale sędzia liniowy odgwizdał spalonego. Kibice miejscowych mocno niezadowoleni.

42'

Jeszcze jeden rzut rożny.

41'

Rzut rożny dla gości.

41'

Od bramki Przyrowski. Przy piłce zawodnicy w białych strojach.

40'

Do końca spotkania pozostało zaledwie pięć minut. Bytovia chociaż dominuje na boisku, to nie znajduje to odzwierciedlenia w wyniku. Prowadzą wciąż goście.

38'

Samotny rajd Damiana Szczęsnego na bramkę Laskowskiego przerwany przez obrońców Bytovii.

37'

Faulował Kowalczyk.

35'

W pole karne gości ponownie zza linii bocznej wrzucał Jasiński. Piłka jak zaczarowana nie chce wpaść do bramki przeciwników. Najpierw uderzał Mąka, a później Surdykowski, ale bezskutecznie.

34'

Z autu Bytovia. Piłkę w pole karne przeciwników wrzucał Jasiński, a główkował Szewczyk, ale tuż nad poprzeczką.

33'

GKS Tychy zepchnięty do obrony. Walka o piłkę jest bardzo zacięta.

32'

Bytowiacy rzucili się do odrabiania strat.

31'

Przyjezdni wykorzystali zamieszanie w polu karnym i w długi róg uderzył Szczęsny. Tomasz Laskowski chociaż z poświęceniem, to nie obronił strzału. Piłka wpadła do bramki Bytovii.

30'

Szczęsny pokonuje Laskowskiego. W Bytowie 0:1.

30'

Sędzia techniczny zwrócił uwagę trenerowi Hajto za wulgarne słownictwo.

29'

Dalekie wybicie przyjezdnych.

29'

Bytovia atakuje. Piłkę traci jednak Szewczyk, który zaczyna z rzutu rożnego.

28'

Robert Mandrysz atomowym strzałem próbował zaskoczyć Przyrowskiego, ale bezskutecznie.

26'

Rzut rożny dla miejscowych. Dośrodkowuje Kryszak.

25'

Piłkę z rzutu rożnego w pole karne wrzucał Radziewicz. Po uderzeniu głową jednego z zawodników gości Tomasz Laskowski wybił futbolówkę.

24'

Piłkę do bramki pilnowanej przez Przyrowskiego próbował wbić Janusz Surdykowski, ale golkiper przyjezdnych był świetnie ustawiony i złapał futbolówkę.

22'

Seria szybkich podań piłkarzy Bytovii. Jedno z nich odczytali przyjezdni i przerwali akcję konstruowaną przez gospodarzy i oddalili zagrożenie.

21'

Trener Hajto wyraźnie poirytowany przy linii bocznej. Najwidoczniej nie jest zadowolony z gry swojego zespołu.

20'

Piłkarze obu zespołów czekają na to, aż przeciwnik popełni błąd. W zdecydowanej większości gra toczy się na połowie zespołu z Tych.

18'

Miejscowi wyraźnie nie potrafią przedostać się pod pole karne gości. Każda próba kończy się oddaleniem zagrożenia poprzez dalekie wybicie piłki.

16'

Ukarany Kosiec za próbę zatrzymania w trakcie wyprowadzania akcji przez Michała Jakóbowskiego.

17:14

14'

Gospodarze grają dziś w czarnych strojach, a przyjezdni w strojach białych.

13'

Od bramki zaczął Laskowski. Piłkarze gości przy piłce.

13'

Szybki kontratak zespołu z Tych, ale Michał Jakóbowski przed własną bramką wybił piłkę na rzut rożny.

12'

Bytovia próbuje przedrzeć się pod bramkę przeciwników, ale bezskutecznie.

11'

Ukarany Jasiński. Z rzutu wolnego zaczynają goście.

9'

Głośny doping niewielkiej grupy kibiców zespołu Bytovii. Przyjezdnych nie dopinguje nikt poza trenerem Tomaszem Hajto.

9'

W Bytowie wciąż 0:0. Grę prowadzi póki co zespół gospodarzy. Goście wciąż walczą o odzyskanie piłki.

7'

Kolejny strzał z dystansu Drutex-Bytovii. Tym razem z rzutu wolnego uderzał Mariusz Kryszak. Bramkarz zespołu gości wydaje się być dobrze przygotowany do dzisiejszego spotkania.

7'

Maciej Szewczyk próbował zaskoczyć bramkarza przyjezdnych strzałem z dystansu, ale Sebastian Przyrowski był świetnie ustawiony.

4'

Przyjezdni próbują przedzierać się przez szczelną obronę Bytovii, ale bezskutecznie. Czarno-biało-czerwoni wciąż przy piłce.

3'

GKS Tychy zepchnięty do obrony.

3'

Przy piłce gospodarze. Przyjezdni heroicznie walczą o piłkę.

3'

Drutex-Bytovia - GKS Tychy

16:59

Mecz rozpoczęli goście.

16:57

Piłkarze przygotowują się do wejścia na murawę. Spotkanie poprowadzi Szymon Marciniak.

16:56

W porównaniu do ostatniego meczu Drutex-Bytovii w Bytowie dziś na trybunach pojawiło się zdecydowanie więcej kibiców. Pogoda wydaje się być kapryśna, bowiem raz świeci słońce, a raz jest pochmurno. Jeszcze przed południem padał deszcz, więc murawa jest solidnie zmoczona.

16:52

Przed meczem rewanżowym w lepszej sytuacji zdają się być bytowiacy. Grają u siebie, do tego w ostatnich dwóch spotkaniach sięgnęli po pełną pulę. Tyszanie z kolei wiosną nie grają na miarę oczekiwań. Zaczęli ją obiecująco, bowiem od zwycięstw z Widzewem Łódź i Termalicą Bruk-Bet Nieciecza, ale później zaczęły się schody. W dalszej części rundy piłkarze GKS dopisali do swojego dorobku jeszcze tylko 2 „oczka”.

16:48

Witam Państwa serdecznie. Nazywam się Łukasz Boyke i mam przyjemność relacjonować dla Państwa dzisiejszy pojedynek, w którym Drutex-Bytovia podejmie na własnym boisku zespół GKS Tychy. Piłkarze właśnie po rozgrzewce zbiegli do szatni. Mecz rozpocznie się za 12 minut.

16:46

Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Paweł Florek, Tomasz Porębski, Damian Nieśmiałowski, Robert Dymowski, Dawid Błanik, Marcin Wodecki

16:44

Ławka rezerwowych Bytovii: Mateusz Oszmaniec,, Shohei Okuno, Chris Jastrzembski, Mateusz Michalski, Artur Formela, Marko Bajić, Paweł Buzała

11:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA BYTOVIA BYTÓW - GKS TYCHY

GKS Tychy - Wigry Suwałki 1:1

Piłkarze GKS-u Tychy wciąż nie mogą być pewni utrzymania na zapleczu Ekstraklasy. Podopieczni Tomasza Hajty nie potrafią wydostać się ze strefy spadkowej i obecnie plasują się na trzecim od końca, szesnastym miejscu, mając na koncie dwadzieścia trzy punkty. Kiedy 28 marca tyszanie niespodziewanie pokonali plasującą się w czołówce Termalicę, wszystko wskazywało na to, że w końcu zaczną punktować. Rzeczywistość pokazała jednak, że przed GKS-em jeszcze daleka droga - od czterech kolejek zespół ten nie potrafi wygrać żadnego spotkania.

Rywalem tyszan będzie Bytovia Bytów. Beniaminek 1. ligi w prawdzie nie znalazł się jeszcze w strefie spadkowej, ale jeśli nie poprawi swojej gry, być może właśnie w niej wyląduję. Gracze Tomasza Kafarskiego nie zaznali smaku zwycięstwa od pięciu ligowych kolejek.