1 : 2
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
14:26

93'

Koniec zawodów, Sandecja wygrywa w Siedlcach 2:1, dziękuję za uwagę Sebastian Chmielak, Miłego Popołudnia!

91'

Siedlczanie bez pomysłu rozgrywali piłke i na rzecz Bębenka ja stracili.

91'

Demianiuk przedzierał się do futbolówki, jednak zdaniem arbitra faulował rywala.

90'

Wójcik pada w polu karnym po starciu, a po chwili się podniósł i kontynuował grę, a arbiter dał zawodnikowi Pogoni żółta kartką.

88'

Trochę chaosu w ostatnich sekundach.

86'

Calderon zagrywał w pole karne, jeden z defenosrów wybił piłkę na róg.

85'

Do końca 5 minut, czy punkty pojadą do Nowego Sącza?

82'

Urban zamienia karnego na bramkę, epwny strzał w prawy róg siedleckiej bramki!

81'

Grzesik fauluje w polu karnym Bebenka, arbiter wskazuje na jedenasty metr!

80'

Draźba za Chirriego.

79'

Chirri faulowany przez Niane , żółta kartka!

78'

Chwila przerwy, arbiter spotkania opatrywany przez medyków.

78'

Piłka krązy w polu akrnym Sandecji, na dośrodkowanie zdecydował sie jeden z gospodarzy,a strzał głową Lewandowskiego łapie Radliński.

77'

Calderon ukarany kartką.

76'

Piłka zagrywana z narożnika boiska, ale żaden z siedlczan nie potrafi wygrac pojedynku główkowego w polu karnym Radlińskiego.

74'

Krystian Wójcik melduje się na murawie w miejsce Djousse.

73'

Paczkowski szukał podaniem Calderona, jednak Hiszpan nie przejął piłki.

72'

Piłka do Bębenka z alinie obrony, w ostatniej chwili podanie kapitana gości wybija Rodak.

70'

Niane wybija piłke po rzucie roznym siedlczan, która trafia po kilku podaniach do Paczkowskiego. Wychowanek Pogoni uderzył słabo i niecelnie.

68'

Ostatnia zmiana w Sandecji, Rudolf Urban za Szczepańskiego.

68'

Sandecja przejęła inicjatywę, podopieczni Dariusza Wójtowicza dłużej wymieniają piłkę i często są pod polem karnym Pogoni.

67'

Pierwsza zmiana w ekipie biało-niebieskich, Paczkowski zmienia Kosiorowskiego.

66'

Piłka wycofana przed pole karne gospodarzy. Dopadł do niej jeden z zawodników gości, który zdecydował się na strzał. Piłka po rykoszecie minimalnie mija bramkę Pogoni.

62'

Djousse przebiajł się przez defensywwę gości, chciał oddac strzał, ale został powstrzymany przez nowosądeckich obrońców.

13:50

61'

Dudzic wyszedł sam na sam z Kozaczyńskim. W ostatniej chwili bramkarz gospodarzy odbił piłkę na rzut rożny!

59'

Żółta kartka dla Przemysława Szarka za faul na Djousse.

57'

Maciej Makuch melduje się za Kamila Słabego.

56'

Bartosz Sobotka uderzył zza pola karnego, piłka odbija się od poprzeczki!

54'

Dudzic z ostrego kąta trafia obok bramki!

53'

Pierwsza roszada w dzisiejszym meczu, Cheikh Niane pojawia się za Fałowski.

53'

Dzisiejsze zawody ogląda 1523 widzów.

52'

Korner dla gospdoarzy, jednak siedlczanie szybko traca piłką, a po chwili ją odzyskują.

51'

Dobra akcja podopiecznych Carlosa Alosa Ferrera, piłka zagrywana w poel karne trafła do Djousse, ten zgrał głowa przed bramkę, jednak nikogo tam nie było.

50'

Zagranie do Dudzica, jednak były zawodnik Cracovii pomagał sobie ręką przy przyjęciu.

49'

Żółta kartka dla Bartkowa. To pierwsza indywidualna kara dla zawodników Sandecji.

48'

Długa piłka Chietino Na Chirriego, który przegrał fizyczny pojedynek z jednym pilkarzy Sandecji.

47'

Długa piłka na Sobotkę, do futbolówki dopadł Grzesik, który głową zagrał do Kozaczyńskiego.

46'

Od środka zaczynają biało-czarni, gramy!

13:28

Wracamy po przerwie na murawę stadionu przy ul. Jana Pawła II 6, na boisku widzimy już siedlczan, po chwili z tunelu wychodza równiez goście.

13:25

13:23

Siedlczanie dłużej wymeiniaja podania, jednak to Sandecja stworzyła sobie dogodniejsze okazje do zdobycia bramki, miejmy nadzieję, że po przerwie, tempo spotkania wzrosnie.

45'

Krótko rozegrany rzut rozny i arbiter w tej chwili kończy pierwszą połówkę, do przerwy Pogoń - Sandecja 1:1.

45'

Dobra akcja gości piłka krążyła, jak po sznurku. Futbolówka trafiła do jednego z nastników, który w ostatniej chwili został zablokowany, będzie korner.

45'

Arbiter do pierwszej odsłony doliczył 2 minuty.

45'

Pan Frankowski przerywa grę, na murawie lezy Calderon.

43'

Kosiorowski odzyskał piłkę i strzelił na bramkę Radlińskiego, broni bramkarz gości.

42'

Calderon zagrał kapitalną piłkę do wychodzącego na czystą pozycję Demianiuka, a wychowanek Pogoni lobuje Radlińskiego!!!!! 1:1!!!!

41'

Demianiuk!!!!! 1:1!!!!!! GOOOLLLL!!!!

39'

Gorący doping siedleckich fanów, a w międzyczasie Djousse upadł, jak rażony piorunem w polu karnym.

37'

Krótko rozegrany rzut wolny, piłka trafia do Chirriego, który za mocno zagrywa w pole karne.

35'

Wrzrutka w pole karne Sandecji, piłkę na aut wybija Szufryn.

34'

Pierwsza indywidualna kara w dzisiejszym meczu, ukarany kapitan gospodarzy- Lewandowski.

31'

Mozolnie siedlczanie wymieniali teraz futbolówkę i w ostateczności stracili ją.

29'

Dudzic otrzymał piłke z głębi pola i bez problemu pokonał Kozaczyńskiego!

28'

Dudzic!!!! 0:1!!!! Sandecja na prowadzeniu!!!!

28'

Nather rozegrał na krótko z Bebenkiem stały fragment, a w dalszej fazie nowosądeczanie za mocno zagrywali piłke w pole karne, od bramki zacznie Kozaczyński.

27'

Bębenek wywalczył rzut rozny dla gości.

27'

Djousse złapany na pozycji spalonej, tempo za późno zagrywał do niego Calderon.

25'

Djousse pada w polu karnym przy próbie oddanai strzału, gwizdek arbitra milczy.

23'

Maciej Bebenek leży na murawie, potrzebna pomoc medyków.

22'

Składna akcja biało-niebieskich, jednak Calderon niedokłądnie zagrywa na wysokości 5. metra.

21'

Piotr Kosiorowski uderzył z dystansu , ale wysoko, wysoko nad bramką.

20'

Krótko rozegrany rzut wolny przez gości, po chwili zdecydowano się wrzucić piłkę na Mateusza Bartkowa, który nie doszedł do futbolówki.

18'

Calderon uderzył ze stałego fragmentu gry metr nad bramką Radlińskiego.

17'

Djousse ładnie zastawił piłke, przejął ja Demianiuk, który został powalony na 18. metrze.

12:46

16'

Rzut rożny dla Sandecji, piłkę zagrywał Bartosz Sobotka, futbolówka trafiła przed pole karne do jednego z gości, który z łatwościa doszedł do pozycji strzeleckiej, jednak w ostatniej chwili został zablokowany.

14'

Calderon zagrał prostopadle do Chirriego, jednak Hiszpan traci piłkę i swój atak pozycyjny mogą przeprowadzić piłkarzez z Nowego sącza.

12'

Dudzic znalazł się w znakomitej sytaucji, jednak zamiast zarywać przed bramkę do koelgów, to postanowił strzelac i zrobił to bardzo niedokładnie!

11'

Dosyć spokojne tempo początkowych minut, w których to siedlczanie wykazują większą inicjatywę.

10'

Piłka zagrywana na lewe skrzydło do Chirriego, ale błyskotliwy skrzydłowy nie dopadł do piłki.

10'

Kontra gości, piłka zagrana została na lewe skrzydło do Fałowskiego, ten wrzucił w pole karne, ale tam pewnie futbolówkę łapie Kozaczyński.

8'

Fabian Fałowski złapany na pozycji spalonej, a zawodnik Sandecji miał przed soba tylko Kozaczyńskiego.

6'

Składna akcja gospodarzy, jednak w polu karnym Ratajczak źle zagrywał do Calderona i siedlczanie stracili piłkę.

5'

Jacek Kozaczyński bez problemu łapie piłkę "do koszyka".

4'

Bartłomiej Dudzic został powalony przed polem karnym gospodarzy, będzie dobra okazja dla biało-czarnych na bezpośrednie uderzenie.

3'

Piknikowa atmosfera na stadionie.

2'

Pierwsza akcja Pogoni, djousse obrócił się zpiłka na linii pola karnego i oddał celny strzał, z którym radzi sobie Łukasz Radliński.

12:30

Od środka rozpoczynają gospodarze, gramy!!!

12:28

Gospodarze wystapią dzis w niebieskich kompletach, a Sandecja w biało-czarnych trykotach.

12:28

Oba zespoły wychodzą na murawe przy aplauzie zgromadzonej publiczności!

12:19

Oba zespoły zeszły już do tunelu, za chwile pan Bartosz Frankowski wyprowadzi obie jedenastki na murawę!

12:17

Pustki na siedleckim obiekcie, kibice wybrali transmisje w Orange Sport.