Koniec meczu! Stomil rzutem na taśmę, dzięki bramkom Kovala pokonuje Olimpię!

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

90'

Goście próbują jeszcze odpowiedzieć. Dwa rzuty rożne nie przyniosły jednak poważnego zagrożenia pod bramą Stomilu.

86'

Goooool! Koval jest niezawodny! Przyjął piłkę w polu karnym i uderzył mocno obok słupka! Wróbel nie miał szans! Stomil prowadzi 2:1!

85'

Za Kaczmarka wszedł Aleksander

83'

Druga zmiana w zespole Stomilu. Trzeciakiewicz w miejsce Remisza.

80'

Tempo spotkania wyraźnie spadło. Na boisku nie dzieje się wiele ciekawego.

73'

Kolejna zmiana. Szymański za Cieślinskiego.

67'

Zmiana w Olimpii. Skórecki za Rogalskiego.

64'

Stomil stara się atakować, ale na razie efektem są tylko kolejne rzuty rożne. Piłkarze Olimpii starają się za to więcej uderzać z dystansu.

54'

Gra nabrała rumieńców. Akcja za akcję, piłka raz pod jedną, raz pod drugą bramką.

60'

51'

Goście od razu próbowali odpowiedzieć, jednak strzał Rogalskiego minął bramkę Stomilu.

50'

Gooool! A jednak Stomil wyrównał! Niezawodny Koval w dogodnej sytuacji nie dał szans Wróblowi! Mamy 1:1!

49'

Goście zadowoleni z prowadzenia, starają się nie oddawać pola gry rywalom i od początku drugiej połowy narzucić swoje warunki.

46'

Jedna zmiana w zespole gospodarzy. W miejsce Wełny wchodzi Jamróz.

46'

Początek drugiej połowy! Gramy!

13:51

45'

Chwilę później sędzia kończy pierwszą połowę.

45'

Gooool! Pechowo dla Stomilu kończy się pierwsza połowa! Cieśliński płaskim strzałem pokonuje bramkarza olsztynian!

40'

Kolejny rzut rożny dla gości, którzy starają się szukać okazji także po stałych fragmentach gry. Nie przyniósł jednak efektu.

35'

Akcja przenosi się raz pod jedną, raz pod drugą bramkę. Sytuacje są coraz groźniejsze, ale efektów ciągle nie ma.

31'

Stomil również stara się atakować, zwłaszcza skrzydłami, ale jest dobrze powstrzymywany przez obrońców gości.

27'

Sporo problemów sprawia dzisiaj obrońcom Stomilu Kaczmarek, ale na razie defensorzy olsztyńskiego klubu radzą sobie z tym zagrożeniem.

25'

W Ostródzie cały czas bez goli.

20'

Piłkarskie szachy na boisku. Trochę fauli, gry od bramki do bramki, ale atmosfera majowego długiego weekendu zdaje udzielać się nie tylko kibicom na trybunach.

15'

14'

Trwa próba sił, akcje raz pod jednym, raz pod drugim polem karnym, ale bez większego zagrożenia. Spotkanie nie porywa, podobnie jak liczba widzów na trybunach w Ostródzie. Na meczu pojawiło się może około 1000 widzów.

8'

Oko w oko z bramkarzem gości wyszedł Głowacki, ale przegrał ten pojedynek!

6'

W odpowiedzi akcja Stomilu kończy się wywalczeniem rzutu rożnego, który nie przyniósł zagrożenia pod bramką Olimpii.

4'

I zrobiło się groźnie pod bramką gospodarzy! Blisko zaskoczenia Mieczkowskiego był teraz Popović.

3'

Spokojny początek spotkania, gra toczy się głównie w środku pola, na razie bez zagrożenia pod żadną z bramek.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

11:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA STOMIL OLSZTYN - OLIMPIA GRUDZIĄDZ

Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn

Drugim sobotnim spotkaniem 28. kolejki 1 .ligi będzie starcie drużyn, które w tym sezonie nie grają już o nic. Naprzeciw siebie staną piłkarze Olimpii i Stomilu, którzy jedyne, o co mogą walczyć, to jak najwyższa zdobycz punktowa.

Warto jednak wspomnieć, że zawodnicy Stomilu rozegrają ten mecz w cieniu ogromnych problemów, z jakimi boryka się klub. W czwartek odbyło się spotkanie rady drużyny Stomilu Olsztyn z prezydentem Piotrem Grzymowiczem w sprawie powołania sportowej spółki akcyjnej. 15 maja mija termin złożenia do PZPN kompletu dokumentów do procesu licencyjnego. Jeśli klub nie będzie spółką, w Olsztynie nie będzie pierwszej ligi.