Lazio RzymLazio Rzym
1. połowa0 : 2
22:50

95'

Koniec, koniec! Lazio wygrywa i to rzymianie zagrają w Lidze Mistrzów! Niesamowite, fantastyczne spotkanie w Neapolu!

94'

Jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy.

93'

Miękkie dośrodkowanie w pole karne, tam Klose wygrał pojedynek główkowy i w swoim stylu skierował piłkę do bramki! Nieprawdopodobny mecz w Neapolu!

92'

KLOOOOSE!!! Osamotniony w polu karnym, ale trafił!

91'

Jeszcze jeden rzut wolny dla Lazio, okazja do dośrodkowania w pole karne.

90'

Pięć minut dłużej pograją w Neapolu. Tylko i aż, bo gospodarze muszą strzelić dwa gole.

89'

Ostatnia nadzieja Napoli. Zapata w miejsce Callejona.

88'

Żółta kartka dla Candrevy.

86'

Strata Hamsika okazała się kluczowa, chwilę później goście wyszli z kontratakiem w przewadze, a Onazi wykorzystał tę sytuację i pewnym strzałem pokonał bramkarza!

85'

ONAZI!!! ALEŻ NOS PIOLEGO, FANTASTYCZNE WIDOWISKO W NEAPOLU!

84'

Zatrzymany w środku pola Hamsik, kontratak Lazio!

83'

Ostatnia zmiana Piolego. Cataldi schodzi, na boisko wejdzie Onazi.

82'

Faul Koulibaly'ego na połowie rywala.

81'

Nie rezygnują gospodarze, ale coraz słabiej wyglądają ich ataki.

80'

Mocny strzał Insigne broni Marchetti!

78'

Na boisku pojawił się też Insigne, który zmienił Mertensa.

77'

Klose zmienia Djordjevica.

76'

HIGUAIN PRZESTRZELIŁ!!! ALEŻ SIĘ DZIEJE!!!

75'

NIEWIARYGODNE!!! RZUT KARNY DLA NAPOLI, FAUL LULICA!!!

74'

Wciąż to neapolitańczycy prowadzą grę.

73'

Reakcja Rafy.

72'

Koulibaly fantastycznie wpadł w pole karne, ale jego strzał został zablokowany!

71'

Goście od razu spokojniej rozgrywają piłkę i stosują wyższy pressing.

70'

Nerwowo w obronie gości, ale to gospodarze popełnili błąd! Ghoulam faulował rywala i wyleciał z boiska!!!

69'

Basta blokuje dośrodkowanie w pole karne Lazio.

68'

Orły szanują piłkę, ale szukają kolejnych okazji do ataku. Nie zamierzają bronić wyniku.

67'

Na boisku leży jeden z zawodników Lazio, Ghoulam ukarany żółtą kartką.

66'

Ledesma zmienia Andersona.

65'

Strata Felipe Andersona na skrzydle, błyskawiczny kontratak Napoli zakończony podaniem do Higuaina, który bez wahania posłał piłkę obok bramkarza!

64'

HIGUAIN!!! REMIS!!!

63'

Marchetii! Świetna parada Włocha, który sparował strzał Gabbiadiniego!

62'

CZERWONA KARTKA DLA PAROLO! Ależ dramaturgia tego spotkania!

61'

Nieprawdopodobny kocioł na trybunach San Paolo, piłkarze spod Wezuwiusza szaleją w ataku! Lazio broni się ostatkami sił.

60'

60'

Nie przestają atakować gospodarze, Mertens w pole karne tam ogromne zamieszanie kończy się złapaniem piłki przez Andujara!

59'

Chwila przerwy w grze przysłużyła się gościom, którzy odzyskali piłkę i spokojnie ją rozgrywają.

58'

Ależ fala Napoli, Azzurri nie wychodzą z pola karnego rywala!

57'

STEFAN DE VRIJ!!! CO ZA INTERWENCJA! Gospodarze znów w ataku, Mertens posłał piłkę obok bramkarza, ale z linii bramkowej wybił ją De Vrij!

56'

Świetna zespołowa akcja, w pole karne wpadł jeden z piłkarzy Napoli i podał do ustawionego metr przed linią Higuaina!

55'

EL PIPITA! NAPOLI WRACA DO GRY!

55'

Parolo w nieprzepisowy sposób potraktował rywala i zobaczył za to żółtą kartkę.

53'

Gabbiadini w miejsce Inlera.

52'

W środku pola dużo zamieszania, za chwilę pierwsza zmiana w ekipie Azzurrich.

51'

Cios za cios. Atak Lazio, świetnie rozgrywany, ale skutecznie zatrzymany przez gospodarzy. Ciężko będzie strzelić bramkę na San Paolo.

50'

Napoli na połowie rywala nie ma zbyt wielu możliwości. Bardzo dobrze ustawieni w obronie goście zatrzymują kolejne ataki.

49'

Candreva huknął w mur, a w zamieszaniu lepiej poradzili sobie obrońcy, którzy szybko wybili piłkę.

48'

Ponownie dobry atak Biancoceleste przynosi rzut wolny. Tym razem bliżej, więc będzie okazja do oddania strzału na bramkę rywala.

47'

Lopez uprzedził Lulica, korner dla Orłów.

46'

Szybko ruszyli do ataku gospodarze, ale kontra Lazio przyniosła rzymianom rzut wolny.

45'

Gra wznowiona!

21:54

Już za chwilę rozpocznie się druga połowa spotkania.

21:45

48'

Koniec pierwszej połowy. Do Neapolu wrócimy już za kwadrans!

47'

Wspaniały kontratak Lazio, Lulić zagrał długą piłkę do Candrevy, który wyprzedził obrońców i pokonał bramkarza! Nic dodać, nic ująć, wynik mówi wszystko o tym meczu!

46'

CAAAAAAAAANDREEEVA!!! LAZIO JUŻ CHYBA ZAPEWNIŁO SOBIE LIGĘ MISTRZÓW!

45'

Minuta doliczona do pierwszej części meczu.

44'

Kolejne nieudane próby zespołu gospodarzy, chyba nie zobaczymy kolejnych bramek w pierwszej połowie.

42'

Maurico zagrał piłkę ręką, rzut wolny i okazja do dośrodkowania dla Napoli.

41'

W powietrznym starciu ucierpieli Mertens i Mauricio. Chwila przerwy w grze.

40'

Bardzo dobre wejście obrońcy przecina podanie w kierunku Callejona.

39'

Kontrolują przebieg meczu podopieczni Piolego nie pozwalając rywalom na rozwinięcie skrzydeł.

38'

Fatalne rozwiązanie Andersona, który stracił piłkę dryblując. Po chwili Cataldi nieudanie dośrodkował piłkę w pole karne.

37'

Znowu gospodarze, ale tracą piłkę - okazja do groźnego kontrataku dla Lazio.

36'

Lazio w kontrataku, goście długo utrzymują się przy piłce. Jeden z zawodników rzymskiego zespołu był faulowany na połowie rywala, chwila przerwy w grze.

35'

Podopieczni Rafy Beniteza szukają okazji do przedostania się pod pole karne rywala. Biancocelesti bronią się niemal całym zespołem.

34'

Napoli od razu naciska na rywala, ale Lazio skutecznie się broni.

33'

Trójkowa akcja Lazio, Lulić do Candrevy, ten do Parolo, który zdecydował się na strzał z dystansu i przy "pomocy" nogi Gokhana Inlera zaskoczył bramkarza!

32'

PAROLO!!! LAZIO PROWADZI!

30'

Pół godziny gry za nami, bez bramek na San Paolo. Taki wynik zadowala rzymian, którzy w przypadku remisu zachowają trzecie miejsce w lidze.

29'

Zepchnięci do defensywy Biancocelesti, ale Napoli nie potrafi wykorzystać przewagi.

28'

Pomyłkę Koulibaly'ego naprawił Andujar, który wyszedł z bramki i uprzedził napastnika Lazio.

27'

Dobry powrót Cataldiego i kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

26'

Rzut wolny dla Azzurrich, ale dośrodkowanie w pole karne przyniosło jedynie rzut rożny dla gospodarzy.

25'

24'

Goście coraz rzadziej są przy piłce, nie wygląda to najlepiej dla podopiecznych Piolego.

23'

CO ZA OKAZJA CALLEJONA!!! Kapitalna kontra gospodarzy, Hamsik zagrał do Hiszpana na wolne pole, ten wybiegł na czystą pozycję i posłał piłkę obok bramkarza, ale też obok słupka!

22'

Dośrodkowanie w pole karne Lazio, piłka wybita przez obrońców, zgarnia ją Lopez i uderza ponad poprzeczką.

21'

Tempo gry nieco zwolniło, obydwa zespoły są coraz bardziej ostrożne, ale nie rezygnują z ataków.

20'

Azzurri rozgrywają piłkę na własnej połowie, brakuje pomysłu na rozegranie akcji podopiecznym Rafy Beniteza.

19'

Djordjević ukarany żółtą kartką za zbyt ostry atak na Koulibaly'ego.

18'

Marchetti skuteczną interwencją sprzątnął piłkę sprzed nosa Higuaina.

17'

Andujar wznawia grę wykopem z piątego metra.

16'

De Vrij dogonił uciekającego Higuaina i odebrał mu piłkę. Świetny powrót Holendra.

15'

15'

Gra przeniosła się do środka pola, wciąż lepiej prezentują się Azzurri, ale tym razem to Lazio próbuje ataku pozycyjnego.

14'

Okazja do dośrodkowania w pole karne, rzut wolny dla Napoli na połowie rywala.

13'

HIGUAIN! Kapitalny odbiór piłki Argentyńczyka pod bramką rywala, po chwili Pipita zbiegł do środka i oddał mocny strzał w środek bramki, ale niespodziewanie Marchetti wypluł piłkę przed siebie. Po chwili Włoch poprawił się uprzedzając piłkarza Napoli, który już czyhał na bezpańską piłkę.

12'

W przewadze gospodarze, dalekie podanie do Callejona, którego uprzedził obrońca.

11'

Nieudany kontratak Biancoceleste, ale zdołał go zakończyć dośrodkowaniem Cataldi. Korner dla gości.

10'

Od autu grę wznawia Maggio, gospodarze zbliżają się do pola karnego Lazio.

9'

8'

Tym razem bardzo nieprzyjemnym wejściem powstrzymany został Hamsik, znów bez faulu.

7'

Lulić brutalnie powstrzymany na skrzydle, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

6'

Kibice oklaskami nagradzają kolejny bardzo dobry odbiór piłki przez piłkarza gospodarzy. Nie brakuje ostrych, agresywnych wejść.

5'

Koulibaly dwukrotnie świetnie powstrzymał Candrevę.

4'

Szukają swojej szansy goście z Rzymu, ale póki co ciężko im wydostać się spod wysokiego pressingu Azzurrich.

3'

Piłkarze Lazio stracili piłkę w środku pola, ale pędzący na bramkę Biancoceleste Callejon został powstrzymany przez obrońców.

2'

Ponownie gospodarze i ponownie strata. Spory chaos na boisku, obydwa zespoły starają się zdobyć przewagę.

1'

Gospodarze odzyskali piłkę, ale Maggio został szybko powstrzymany przez rywala.

20:51

Rozpoczęli! Od środka goście, którzy dziś grają w bordowo-granatowych strojach. Gospodarze na błękitno-biało.

20:51

20:51

Przedłuża nam się oczekiwanie na pierwszy gwizdek sędziego, nie wiemy jednak co jest powodem takiej sytuacji.

20:48

Minuta ciszy uczciła pamięć Bruno Pesaoli - byłego piłkarza i trenera Napoli.

20:47

Piłkarze ustawili się na środku boiska. Przed meczem będzie minuta ciszy.

20:38

Już za chwilę piłkarze pojawią się na murawie Stadio San Paolo. Emocje sięgają zenitu!

20:33

20:28

20:25

20:20

Jeśli Lazio chce zagrać w Lidze Mistrzów, a raczej w kwalifikacjach do elitarnych rozgrywek, nie może dziś przegrać. Strata jednego punktu wciąż daje rzymianom trzecie miejsce, jednak porażka spycha ich poza podium. Sztuka ta może być o tyle trudna, że goście od sześciu lat nie wygrali meczu na Stadio San Paolo.

20:15

Zapraszamy do lektury naszej zapowiedzi - KLIK!

20:10

Ławka rezerwowych Lazio:

Berisha, Strakosha, Novaretti, Braafheid, Cana, Ciani, Biglia, Ledesma, Onazi, Mauri, Perea, Keita, Klose.

20:05

Ławka rezerwowych Napoli:

Rafael, Colombo, Mesto, Strinic, Henrique, Zuniga, Jorginho, Gargano, Gabbiadini, Insigne, Duvan Zapata.

19:59

Witamy i zapraszamy na relację LIVE z dzisiejszego hitu we Włoszech. Już za 45 minut rozpocznie się mecz, którego stawką jest 3. miejsce w Serie A i udział w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów!