Rzut wolny dla Porto, około 25 metrów do bramki Piatowa.

Niefrasobliwie poczynają sobie piłkarze Porto, tracąc ją przed polem karnym Szachtara.

62'

Chwilowe problemy techniczne, już wracamy z relacją, przepraszamy za usterkę.

53'

Cudowny odbiór Kuchera w polu karnym Porto! Zaraz potem wyłożenie piłki do Teixeiry, a ten do pustej bramki i 1:0 dla Szachtara!

52'

Szachtar Donieck - FC PortoSzachtar Donieck - FC Porto

51'

Na minimalnym spalonym Tello.

50'

Celne uderzenie Srny po rykoszecie, które wyłapuje jednak Fabiano.

49'

Żółta kartka dla Srny, sędzia pokazuje, że gramy na gwizdek.

48'

Ostry faul Maicona przed polem karnym Porto.

21:48

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Koniec ciekawej I połowy.

44'

42'

Dobra kontra gości! Tello uderza niecelnie, tuż obok bramki Piatowa.

37'

Niesamowity drybling Brahimiego, zakończony dośrodkowaniem niewykorzystanym jednak przez jego kolegów.

34'

Żółtą kartką ukarany Kucher.

34'

Zaczęło się polowanie. Zawodnicy zamiast zająć się strzelaniem goli, zajmują się bezceremonialnymi próbami odbioru piłki.

33'

Żółta kartka dla Torresa.

32'

Piatow broni karnego wykonywanego przez Brahimiego!

32'

Faul Kuchera na Brahimi'm. Rzut karny!

31'

Ostry atak Brahimiego, wydaje się, że zasługiwał na kartkę, tylko faul dla Szachtara.

30'

Szachtar Donieck - FC Porto

29'

Osamotniony Aboubakar zdołał wywalczyć rzut rożny, chwilę po dośrodkowaniu Tello kolejny kontratak gospodarzy, który kończy się po nieskutecznym podaniu wychodzących trzech na jednego graczy Szachtara.

28'

Kolejna kontrowersja w polu karnym, lecz tym razem gości. Sędzia nadal niewzruszony.

26'

Doskonała akcja Szachtara! Cudowna prostopadła piłka na skrzydło, ostre dośrodkowanie, na koniec nieporozumienie między obrońcą Porto i Fabiano, lecz tylko rzut rożny dla Szachtara.

24'

Więcej spokoju na boisku, mało strzałów fundują nam dziś bohaterowie spotkania.

21'

Tello szukał prostopadłym podaniem Aboubakara, ale nieskutecznie.

18'

Coraz odważniej poczynają sobie goście, Szachtar teraz broni się na własnej połowie.

17'

Goście sygnalizowali rękę w polu karnym Rakickiego, Cakir pozostaje niewzruszony!

13'

Optyczna przewaga gospodarzy, to oni kontrolują ten mecz, a piłka w większości czasu na połowie Portugalczyków.

11'

Chwilowa przerwa w grze, gracze Porto zderzyli się głowami podczas walki o piłkę z graczem Szachtara.

11'

Świetny strzał Danilo! Bardzo blisko prawego słupka Piatowa!

9'

Porto chwilowo lekkie problemy z wyprowadzeniem ataku z własnej połowy.

7'

Fabiano paruje strzał Taisona na rzut rożny!

7'

Akcja Szachtara w dobrym tempie, zwolniona po lewej stronie przez Taisona.

6'

Aktywnie gra Porto, teraz dobre dośrodkowanie w pole karne, które strzałem w rękawice Piatowa wykańcza Aboubakar.

4'

Porto niezbyt udanie wykonało ten stały fragment gry, strzał na krótki róg nie zagroził bramce Piatowa.

3'

Fernando próbował odebrać rywalowi piłkę, ale dopuścił się faulu kopiąc go w nogi. Mamy rzut wolny dla drużyny FC Porto.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

20:29

Rezerwowi FC Porto: Adrian, Evandro, Fernandez, Martinez, Neves, Quintero, Ricardo

20:28

Rezerwowi Szachtara: Bernard, Fred, Hladkyj, Kanibolockyj, Marlos, Ordets

20:26

Obok prezentujemy składy obu drużyn!

20:21

Niewielkim faworytem tego spotkania wydaje się być Szachtar. Drużyna z Ukrainy musi wykorzystać atut swojego boiska jeśli chce włączyć się do walki o awans.

20:18

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu grupy H piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym Szachtar Donieck zmierzy się z FC Porto..