Ajax AmsterdamAjax Amsterdam
4 : 0
APOEL NikozjaAPOEL Nikozja
93'

Koniec meczu! Ajax demoluje Apoel! Tym samym Ajax kończy fazę grupową na trzeciej lokacie i kwalifikuje się do Ligi Europy.

90'

Sędzia dolicza trzy minuty.

88'

Serrero zatrzymany.

86'

Rhijn uderzał z wolnego. Ładny strzał nad murem, ale broni Pardo.

83'

Milik żegnany owacją na stojąca! W jego miejsce Zivković.

80'

Apoel zamknięty na własnej połowie. Ajax dąży po kolejne gole!

78'

Kishna naciskał jednego z obrońców gości i był bliski przejęcia piłki, defensor Apoelu jednak wybił piłkę nie ryzykując na korner.

77'

Milik rozgrywa dziś świetne zawody. Ma bramkę, asystę i na faulu na nim został odgwizdany rzut karny!

75'

El Ghazi za Schoene.

74'

Pierwsza bramka Milika w Champions League! Milik dostał podanie w pole karne i pewnym strzałem zamienił je na gola!

74'

GOOOOOOOOOL! MILIK!!!!!

71'

Ostatnia roszada w Apoelu. Za Moraisa wszedł Artymatas.

68'

Dobra akcja Ajaxu, ale Kishna zablokowany.

67'

Riedewald w miejsce Andersena.

66'

Tempo meczu już całkowicie siadło. Ajax klepie sobie piłką na własnej połowie, a Apoel nie kwapi się, aby zaatakować.

64'

Sotiriou za Sheridana.

64'

Aloneftis w miejsce Efrema.

63'

Ajax cały czas dyktuje warunki gry. Apoel prezentuje się dziś fatalnie.

60'

Fatalna centra Sheridana.

59'

Kapitalna dzisiaj atmosfera w Amsterdamie.

57'

Uderzenie głową Veltmana nad bramką.

55'

Strzał Schoene, po rykoszecie piłka powędrowała obok bramki.

53'

Dośrodkowanie Kishny, a całą sytuację kończy Klaassen!

53'

3-0!!!!!! KLAASSEN!

49'

Milik wyszedł na dobrą pozycję, jego strzał odbił się od bramkarza, wpadł jeszcze raz pod nogi Polaka, ten odegrał do Schoene, który podwyższa prowadzenie!

49'

2-0 !!!!!! SCHOENE!

47'

Kolejna kartka. Tym razem dla Viniciusa.

46'

Początek 2 części gry.

21:46

Ajax - APOEL

45'

Koniec pierwszej połowy. Ajax prowadzi do przerwy.

45'

GOOOL! 1-0 DLA AJAXU! SCHOENE!

44'

Karny dla Ajaxu!

40'

Papazoglou zatrzymuje ofiarnym wślizgiem Milika.

36'

Ajax w dalszym ciągu atakuje, ale brakuje dokładności.

33'

Apoel konstruował akcje, ale ostatecznie od bramki wznowi Cillessen

31'

Apoel stara się kontrować, ale to Ajax dominuje.

29'

Znowu Milik, który jest dzisiaj bardzo aktywny! Tym razem jego uderzenie obok bramki!

26'

Znowu przed szansą Milik, lecz Pardo kapitalnie broni jego strzał głową!

24'

Schoene wypuścił Milika, ten pociągany za linią pola karnego, ale gwizdek sędziego milczy.

19'

Efrem z dystansu, ale bramkarz Ajaxu interweniował bez problemów.

17'

Tempo meczu nieco siadło. Gra toczy się w środku pola.

14'

Moisander wybija piłkę na korner.

12'

Sergio ograł defensora Ajaxu, centrował, ale piłka wylądowała w rękawicach Cillessena.

10'

Akcja gości, lecz Efrem znalazł się na spalonym.

9'

Centra do Milika, ale uprzedza go Pardo. Polak aktywny na początku tego meczu.

8'

Apoel cofnięty na własnej połowie, Ajax atakuje, ale póki co nic z tego nie wychodzi.

6'

Dobra akcja Ajaxu, do strzału doszedł Rhijn, ale uderzył fatalnie.

4'

Ajax spokojnie konstruuje sobie akcje na połowie gości.

2'

Pierwsze dośrodkowanie Milika z lewej strony, ale pewnie łapie bramkarz Apoelu.

1'

Kapitalna atmosfera w Amsterdamie! Liczymy także na dobry występ naszego reprezentanta, Arkadiusza Milika.

20:45

Początek meczu. Od środka Ajax.

20:44

Piłkarze już na płycie boiska. Przed nami Hymn Ligi Mistrzów!

20:42

Ławka rezerwowych Apoelu: Chiotis, Ioannou, Kaká, Artymatas, Manduca, Aloneftis, Sotiriou.

20:41

Ławka rezerwowych Ajaxu: Boer, van der Hoorn, Riedewald, Denswil, Bazoer, El Ghazi, Żivković.

20:37

Pierwsze spotkanie pomiędzy APOEL-em i Ajaxem zakończyło się wynikiem 1:1. Gola dla gości zdobył Lucas Andersen, zaś dla gospodarzy z rzutu karnego trafił Gustavo Manduca. Arkadiusz Milik w tym meczu nie wystąpił.

20:35

Nie ze wszystkich zawodników będzie mógł skorzystać Giorgios Donis. Za czerwoną kartkę w zespole gości musi pauzować Joao Guilherme. Kontuzje eliminują Charalambidesa, Viniciusa i Johna Arne Riise.

20:09

Zarówno Ajax jak i APOEL musiały uznać wyższość PSG oraz FC Barcelony. W walce o trzecie miejsce w grupie F, w lepszym położeniu znajdują się podopieczni Franka De Boera, którym oprócz remisu z mistrzem Cypru udało się urwać punkt paryżanom. Ajaxowi wystarczy więc tylko remis, by znaleźć się w 1/16 Ligi Europy.

20:08

Witam serdecznie na relacji LIVE z meczu ostatniej kolejki fazy grupowej w grupie F. Ajax u siebie podejmie Apoel. Obydwa zespoły walczą o trzecią lokatę, która daję przepustkę do gry w Lidze Europy.