3 : 1
Paris Saint-GermainParis Saint-Germain
1. połowa2 : 1
94'

Ostatni gwizdek Anglika Atkinsona kończy spotkanie. Wygrana Barcelony daje im pierwsze miejsce w grupie F.

92'

W miejsce Bartry wchodzi Adriano

92'

Bomba Ibrahimovica minimalnie ponad bramką Ter Stegena.

91'

Wykonawcą rzutu wolnego Ibra.

91'

Faul Mascherano w bardzo groźnym miejscu dla bramkarza Barcelony.

89'

Bardzo dobry strzał Messiego lewą nogą z 16 metra. Jednak piłka mija centymetry bramkę Sirigu.

89'

W ostatnich minutach meczu Barcelona ma ogromną przewagę. Nic już raczej nie powinno się stać gospodarzom w tym spotkaniu.

86'

Indywidualna akcja Messiego , ale piłka zablokowana przez Silvę. Rzut rożny.

85'

Ostry faul Thiago Motty na Suarezie.

83'

Moment dużej walki w środku pola obu drużyn. Barcelona kontroluje grę, ale PSG próbuje naciskać.

78'

Neymar strzelił dokładnie w długi róg jednak Sirigu ją zdążył "wypluć" , ale jak na klasyczną 9 przystało Luis Suarez znajduje się tam gdzie być powinien i dobija na pustą bramkę.

77'

3:1 dla Barcelony!

76'

Rzut rożny dla PSG

75'

Za zmęczonego Matuidiego wchodzi Ezequiel Lavezzi.

74'

Bardzo ciekawa zmiana w Barcelonie. Andres Iniesta - legenda Barcelony zostaje zmieniony przez rekordzistę jak chodzi o ilość spotkań w Blaugranie Xaviego.

71'

Matuidi bardzo mocno trafiony piłką twarz przez Mascherano. Na szczęście wstaje z murawy i jest gotowy do dalszej gry.

68'

Rzut rożny dla Barcelony po błędzie Silvy.

67'

Boisko opuszcza zmęczony Pedro, a wchodzi za niego Ivan Rakitic. Najprawdopodobniej Messi zostanie przesunięty bliżej prawej strony, a Rakitic do środka pola.

64'

Groźna akcja PSG przerwana przez Ter Stegena. Do wejścia szykuje się Ivan Rakitic.

63'

Marco Veratti zastąpiony przez Javiera Pastore. Widać , że Laurent Blanc chce poprawić wynik spotkania i próbuje bardziej ofensywnego ustawienia.

62'

Piłka na srodku pola karnego i kiks Maxwella.

60'

Bardzo ostre wejście Sergio Busquetsa , ale angielski sędzia nie zdecydował się zagwizdać faula. David Luiz potrzebuje pomocy medycznej.

57'

Edinson Cavani ukarany żółtą kartką za taktyczny faul na Neymarze

55'

Zagranie ręką Luisa Suareza. Przeszkodziło mu to w zdobyciu bramki w charakterystycznym dla niego stylu.

55'

Bardzo ładne zagranie prostopadłe Lucasa , ale Ibrahimovic na spalonym.

54'

Idealna sytuacja do doprowadzenia do remisu dla Paryżan. Duże zamieszanie pod bramką , ale błędów defensywy Barcy nie potrafili wykorzystać kolejno Pedro , Cavani i Matuidi.

52'

Świetna sytuacja dla Barcelony, ale Pedro bardzo nie dokładnie dośrodkowuje i od bramki zaczyna Sirigu

51'

Udana próba pressingu PSG - Strata Barcelony.

48'

Rzut rożny dla Paryżan.

47'

Zlatan został przewrócony w polu karnym, ale gwizdek Atkinsona milczy.

47'

Blaugrana naciska mocnym pressingiem na PSG w pierwszych minutach. Liczą na błąd Paryżan, ale jednak wychodzą z opresji.

46'

Zaczynamy!

21:47

Barcelona - PSGBarcelona - PSG

47'

Ostatni gwizdek w pierwszej połowy Anglika. Zapraszamy na drugą połowę!

46'

Sędzia dolicza minutę do podstawowego czasu gry

43'

Neymar pokazał swój kunszt strzelecki. Pięknym strzałem z 25 metra pokonuje Sirigu. Barcelona wychodzi na prowadzenie. 2:1!

40'

Bardzo groźna sytuacja Barcy. Skończona strzałem z 11 metra Luisa Suareza. Sirigu jednak popisuje się świetną interwencją i wynik bez zmian.

39'

Strzał Neymara zablokowany przez Thiago Silvę.

37'

Próbka umiejętności Zlatana Ibrahimovica. Faulem zatrzymuje go Mascherano.

36'

Na Camp Nou mamy bardzo wyrównane spotkanie. Obie drużyny bardzo skoncentrowane i zdecydowane w swoich poczynaniach.

34'

Nieporozumienie Marca Bartry z Leo Messim. Od bramki Sirigu

32'

Kolejna świetna sytuacja PSG. Dośrodkowanie Zlatana dochodzi do Cavaniego , ale strzał broni Ter Stegen

31'

Ależ sytuacja dla PSG. Po pięknej akcji Cavaniego, Matuidi dogrywa Lucasowi wzdłuż linii pola karnego ale sytuacji stuprocentowej nie wykorzystuje Brazylijczyk

28'

Barcelona prowadzi grę. PSG całą 11tką na swojej połowie. Posiadanie piłki 64% do 36% na korzyść Katalończyków.

25'

Bardzo niecelny strzał Busquetsa.

24'

Strzał Luisa Suareza po błędzie Sirigu zablokowany. Rzut rożny dla Barcy.

20'

Zgranie Luisa Suareza na 5 metr wykańcza Lionel Messi. Pojedynek między Argentyńczykiem, a Szwedem znów na remis!

17'

Koronkowa akcja Matuidiego i Lucasa. Brazylijczyk dośrodkowuje po ziemi do Zlatana i Szwed nie zwykł marnować takich sytuacji. 0:1 na Camp Nou!

15'

Neymar po raz kolejny utyka w tym meczu. Nie rozpoczął tego spotkania dobrze.

13'

Bardzo dobry odbiór Davida Luiza na skrzydle. Faul taktyczny Luisa Suareza.

12'

Bardzo ładna akcja Lucasa Moury. Po prostopadłym podaniu Van Der Wiel nie dokładnie dośrodkowuje i od bramki Ter Stegen.

8'

Pierwszy kontratak Paryżan. Na spalonym Matuidi.

7'

Następne przerwanie akcji Blaugrany faulem. Tym razem Lucas.

5'

Pierwszy strzał Messiego na bramkę - minimalnie niecelny

4'

Bezpardonowe wejście Blaisa Matuidiego na Pedro. Rzut wolny w niebezpiecznej odległości od bramki Sirigu.

4'

Barcelona już rozpoczyna swoją tzw. tiki-takę . PSG najprawdopodobniej przez cały mecz będzie czekało na możliwość kontrataku oraz stałe fragmenty gry.

20:45

Pierwszy gwizdek Martina Atkinsona. Katalończycy w swoich kompletach granatowo-czerwonych, a PSG na biało.

20:42

Obie drużyny wychodzą na murawę Camp Nou. Zabrzmiał hymn Ligi Mistrzów i już za chwileczkę rozpoczynamy!

20:39

Już za 5 minut rozpoczynamy arcyciekawe spotkanie! Zapraszamy!

20:38

Dodatkowym smaczkiem tego meczu jest pojedynek dwóch wirtuozów futbolu. Leo Messi vs Zlatan Ibrahimovic. W tym akurat pojedynku faworytów nie ma. Regularniejszy jest Argentyńczyk , ale za to popularny "Ibra" jest to bohater jednego meczu, który potrafi strzelić w każdym meczu bramkę - o jakiej inni nawet nie śnią - i roztrzygnąć mecz dla swojej drużyny.

20:35

Zdecydowanym faworytem jest zespół gospodarzy z Camp Nou, lecz PSG znalazło już sposób na Barcelonę. W 2 kolejce tegorocznej Ligi Mistrzów - dokładnie 30 września 2014 roku - PSG pokonał u siebie 3:2. Czekają nas na pewno wielkie emocje. Rozpoczynamy już za 10 MINUT!

20:29

Mecz poprowadzi Martin Atkinson.

20:28

Witamy na relacji live z meczu ostatniej kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Barceloną a Paris Saint Germain. Spotkanie, które rozpocznie się o 20.45 zadecyduje o pierwszym miejscu w grupie F.