APOEL NikozjaAPOEL Nikozja
0 : 4
FC BarcelonaFC Barcelona
22:39

Bezdyskusyjne zwycięstwo Barcelony i fantastyczny hattrick Leo Messiego, który w Lidze Mistrzów strzelił już 74 gole i w klasyfikacji wszechczasów ma przewagę dwóch goli nad Raulem i czterech nad Cristiano Ronaldo. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

93'

Koniec meczu!

92'

Rajd Messiego przynosi jeszcze rzut rożny.

90'

Dwie minuty doliczone do tego meczu.

89'

Pedro dotarł do bezpańskiej piłki w polu karnym i wyłożył ją na pustą bramkę Messiemu, który kompletuje hattricka! 74. bramka w Lidze Mistrzów!

88'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Leo Messi!

86'

Messi z rzutu wolnego uderza nieznacznie obok bramki rywala!

85'

Druga żółta kartka dla Guilherme za faul na Pedro! APOEL też w dziesiątkę!

83'

Messi! Argentyńczyk minął w rajdzie trzech rywali, ale zatrzymał się na czwartym w polu karnym!

80'

Barcelona spokojnie sobie radzi, nawet pomimo kartki dla Rafinhi. Prowadzenie Katalończyków jest niezagrożone.

77'

Sergio Busquets zmienia Luisa Suareza.

74'

Djebbour zastępuje wśród gospodarzy Viniciusa.

74'

Znowu blisko bramki dla Barcy! Messi kapitalnie zostawił piłkę w polu karnym Suarezowi, ale mocny strzał Urugwajczyka broni Pardo!

72'

Ter Stegen pewnie łapie dośrodkowanie Efrema.

70'

Rafinha ogląda drugą żółtą kartkę za faul na De Vincentim! Dość kontrowersyjna decyzja. Barca w dziesiątkę!

67'

Odpowiedź Barcy! Piłka trafia w pole karne do Suareza, który technicznie uderza nieznacznie obok bramki!

66'

Ter Stegen! Niemiec ratuje Barcę po świetnej akcji APOELu zakończonej groźnym strzałem z kilkunastu metrów De Vincentiego.

66'

Morais z dystansu uderza bardzo niecelnie.

64'

Dani Alves z rzutu wolnego uderza prosto w mur. Wcześniej De Vincenti zmienia Manducę.

63'

Adriano zmienia Jordiego Albę.

62'

Rakitić zostaje zmieniony przez Xaviego.

59'

Messi zdobywa 73. bramkę w Lidze Mistrzów! Argentyńczyk dostał piłkę niemal niepilnowany w polu karnym rywala i bez trudu pokonał bramkarza! 0:3!

58'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Leo Messi!

55'

Bardzo ostre dośrodkowanie Rakiticia z rzutu wolnego i w ostatniej chwili Carlao uprzedza Suareza tuż przed bramką!

53'

Żółta kartka dla Guilherme.

53'

Już rozgrzewają się Xavi i Adriano.

52'

Pedro!!! Po kolejnej kapitalnej akcji Messiego, Hiszpan dostał piłkę w polu karnym i płaskim strzałem uderzył centymetry obok słupka!

48'

Efrem złapany został na spalonym.

46'

W przerwie w APOELu Efrem zmienił Aloneftisa.

46'

Wznawiamy grę w Nikozji!

21:32

Barcelona jest zespołem zdecydowanie lepszym i zasłużenie prowadzi z APOELem 2:0. Dwa gole historyczne. Najpierw pierwsze trafienie w barwach Barcy zanotował Luis Suarez, a następnie swojego 72. gola w Lidze Mistrzów strzelił Leo Messi, zostając nowym rekordzistą tych rozgrywek.

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Prostopadłe podanie w pole karne do Luisa Suareza, ale Urugwajczyka zdołał uprzedzić Urko Pardo.

43'

Suarez! To powinien być gol na 3:0, ale Urugwajczyk pudłuje z 16 metrów po ładnej akcji Barcy!

41'

39'

Po płaskim strzale zza pola karnego Rafinhi Leo Messi czujnie zmienia tor lotu futbolówki, zdobywając 72. gola w Lidze Mistrzów w karierze! Rekord Raula pobity!!

39'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! LEO MESSI BIJE REKORD RAULA!!!

36'

Messi zagrał bardzo dobrze w pole karne do Rakiticia, ale ten został zablokowany przez gospodarzy.

35'

Sypią się żółte kartki. Upomniany teraz Rafinha.

33'

Teraz z kolei żółtą kartkę ogląda Dani Alves. Brazylijczyk nie zagra przeciwko PSG za dwa tygodnie.

31'

Carlao ostro potraktował Messiego i ogląda żółtą kartkę.

30'

29'

Sheridan złapany na spalonym.

28'

Pierwszy gol Urugwajczyka w Barcelonie i to jaki! Suarez kapitalnie obrócił się z piłką z rywalem na plecach, wpadł w pole karne i technicznym strzałem w długi róg pokonał Pardo!

27'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Luis Suarez!

25'

Rzut rożny dla Barcy teraz nie przyniósł zagrożenia dla bramki gospodarzy.Dominacja Katalończyków jest jednak bezdyskusyjna.

23'

Kolejna kapitalna okazja! Messi kapitalnym zagraniem za linię obrony stworzył ją Jordiemu Albie, który z powietrza uderzył z kilku metrów niecelnie!

20'

Bardzo nieudane uderzenie Daniego Alvesa z dystansu.

17'

Świetna szansa dla Barcelony! Messi kapitalnym podaniem obsłużył Suareza, ale ten przegrał pojedynek z Pardo!

15'

Po chwili Barcelona zdobyła rzut rożny, ale jednak centra Rakiticia nie znalazła nikogo z Katalończyków w polu karnym.

14'

Dośrodkowanie z lewej strony boiska Alby spada na głowę Rakiticia, ale ten uderza zbyt lekko, by zaskoczyć Pardo.

10'

Alba przerywa niezłą kontrę APOELu. Dani Alves przeprasza kolegów, bo to po jego błędzie rozpoczęła się ta akcja.

9'

Pardo łapie teraz dośrodkowanie Pedro Rodrigueza.

7'

5'

Barcelona miała teraz rzut rożny. Po jego rozegraniu uderzenie prawą nogą Luisa Suareza pewnie łapie Pardo.

4'

Pierwsza szansa dla Barcelony! Miał ją Leo Messi, którego uderzenie obronił jednak Urko Pardo!

1'

Rozpoczynamy mecz!

20:40

Sędzią tego spotkania będzie Włoch Gianluca Rocchi.

20:26

W Barcelonie brakuje dziś kontuzjowanych Thomasa Vermaelena oraz Andresa Iniesty, a poza tym w składzie nie zmieścili się Douglas, Montoya, Sergi Roberto. W APOELu kontuzjowany jest Charalambides.

20:23

Rezerwowi Barcelony: Claudio Bravo, Adriano, Sergio Busquets, Jeremy Mathieu, Xavi, Munir El Haddadi, Neymar.

20:23

Rezerwowi APOELu: Dionisis Chiotis, Nektarios Alexandrou, John Arne Riise, Tomas De Vincenti, Rafik Djebbour, Georgios Efrem, Anastasios Papazoglou.

20:22

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

20:20

W pierwszym meczu obu zespołów, FC Barcelona miała niespodziewanie duże problemy z pokonaniem APOEL-u. Barca zwyciężyła ostatecznie 1:0 po bramce Gerarda Pique, którego również dziś widzimy w podstawowym składzie Katalończyków.

20:05

W grupie F kwestia awansu jest już rozstrzygnięta. Do fazy pucharowej awansują już na pewno FC Barcelona oraz PSG. Katalończycy z Francuzami jednak wciąż walczą o pierwsze miejsce w grupie i lepsze rozstawienie. APOEL z Ajaxem jeszcze rywalizuje o miejsce w Lidze Europy.

20:02

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu grupy F piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym APOEL Nikozja zmierzy się z FC Barceloną.