KONIEC! PSG ostatecznie wygrywa z APOELEM po golu Edinsona Cavaniego!

Widać, że gospodarze nie poddają się i chcą do końca walczyć chociażby o remis!

Sędzia przedłużył mecz o trzy minuty.

89'

Zmiana w PSG, Lucasa zmieni Clement Chantome.

88'

Edinson Cavani zmylił bramkarza i strzelił w prawy dolny róg, nie dając szans golkiperowi APOELU.

87'

GOOOOOL! CAVANI!!

87'

Nieudana próba dośrodkowania Thiago Motty, pewna interwencja Urko Pardo.

82'

Gospodarze protestowali, że jeden z piłkarzy PSG zagrał piłkę ręką w polu karny, ale arbiter jest innego zdania.

81'

Do końca meczu pozostało nieco ponad dziesięć minut, ale niewiele wskazuje na to, że wynik ulegnie zmianie.

79'

Zmiana w APOELU, za Nuno Moraisa wejdzie Tomas De Vincenti.

77'

Wieje nudą... Chociaż PSG stale utrzymuje się przy piłce, nie potrafi wykorzystać swojej przewagi w posiadaniu piłki.

74'

Urko Pardo wspaniale broni strzał Yohana Cabaye.

73'

PSG oddało dwanaście strzałów na bramkę APOELU, goście tylko sześć.

71'

Kolejna zmiana w PSG, Marco Verratti opuści plac gry, zastąpi go Jean-Christophe Bahebeck.

70'

Zmiana w PSG, za Javiera Pastroe wejdzie Yohan Cabaye.

69'

Lucas efektownie ograł dwóch rywali, którzy stali na jego drodze, i z bliskiej odległości uderzył na bramkę gospodarzy, piłka powędrowała tuż obok lewego słupka.

67'

Zmiana w APOELU, boisko opuszcza Sheridan, zastąpi go Djebbour.

66'

Nuno Morais uderzał z pierwszej piłki, ale ta powędrowała wysoko ponad poprzeczkę.

66'

Piłkę po rzucie rożnym wykonanym przez Thiago Mottę pewnie wybijają defensorzy APOELU.

63'

Znów to samo! Defensorzy PSG zupełnie pogubili się w swoich założeniach, przepuścili we własne pole karne aż trzech piłkarzy, a cała ta sytuacja zakończyła się strzałem Sheridana, który po raz kolejny z linii bramkowej ofiarnie wybił David Luiz.

61'

Nie porywa nas to spotkanie w drugiej odsłonie. Zbyt dużo chaotycznej gry w szeregach obu drużyn i masa niewykorzystanych okazji wiele odejmuje temu widowisku.

59'

Sędzia odgwizdał faul Marco Verrattiego, obyło się jednak bez kartek.

58'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu Mario Sergio.

57'

APOEL bliski zdobycia gola! Tiago Gomes głową uderzał na bramkę PSG, ale z linii bramkowej w ostatniej chwili wybił ją David Luiz!

55'

Po dośrodkowaniu Maxwella piłkę wybili piłkarze gospodarzy. Z rzutu rożnego uderzał Cavani, ale to była kiepska próba Urugwajczyka.

53'

Bardzo spokojny początek drugiej połowy. Obie drużyny rozgrywają piłkę w środku pola i stwarzają mało okazji strzeleckich.

52'

Marco Verratti dwukrotnie zatrzymany przy próbie oddania strzału na bramkę APOELU.

50'

Cillian Sheridan włożył zbyt dużo siły i sfaulował przeciwnika. Sędzia upomina gracza APOELU.

49'

Przy próbie dośrodkowania Maxwella piłkarze APOELU przechwytują piłkę.

48'

Thiago Motta uderzał z rzutu wolnego, żaden z graczy PSG nie dopadł do futbolówki.

47'

Ależ strzał głową Edinsona Cavaniego! Urugwajczyk trafił w poprzeczkę!

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

21:36

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy APOEL bezbramkowo remisuje z PSG!

45'

Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

44'

Niezbyt udane dośrodkowanie Javiera Pastore.

42'

Bardzo dobry strzał Viniciusa zostaje zablokowany przez jednego z graczy PSG.

41'

Edinson Cavani wyskoczył najwyżej do piłki uderzanej z rzutu rożnego, ale trafia tuż obok słupka.

41'

Tak jest, kontuzjowany Marios Antoniades opuszcza plac gry, zastąpi go John Arne Riise.

40'

Marios Antoniades na noszach opuścił boisko. Wygląda na to, że piłkarz APOELU doznał poważniejszej kontuzji.

38'

APOEL świetnie operuje piłką w środkowej strefie boiska i nie daje się zdominować Francuzom.

36'

Tym razem piłeczka jest po drugiej stronie i rzut wolny wykonali gospodarze. Dalekie dośrodkowanie w pole karne wybił jeden z graczy PSG.

35'

PSG miało rzut wolny po faulu Guilherme, ale nie wykorzystało tego stałego fragmentu gry.

25'

APOEL Nikozja - PSG

34'

Arbiter spotkania odgwizduje przewinienie Javiera Pastore, Argentyńczyk skrupulatnie pracuje dziś na kartkę.

32'

Próba zagrania na bramkę Sirigu, ale strzał Gustavo Manduci blokują paryscy defensorzy.

30'

Podanie Thiago Motty "do nikogo", w miejsce, gdzie piłkarz posłał futbolówkę, nie było żadnego gracza PSG.

28'

Dośrodkowanie Marco Verrattiego, ale Urko Pardo wybiegł na przedpole i pewnie złapał piłkę.

26'

Edinson Cavani zacentrował w pole karne, ale piłka powędrowała tuż obok lewego łupka cypryjskiej bramki.

25'

Co nie ulega wątpliwości, goście z Paryża dominują na placu gry, jednak jak na razie nie mają zupełnie żadnego pomysłu w jaki sposób można pokonać golkiper APOELU.

24'

Sheridan zgrał piłkę na prawe skrzydło, ale żaden z jego kolegów nie dobiegł do niej.

23'

Sędzia sługo wahał się, czy pokazać Javierovi Pastore kartkę po faulu na rywalu, ale ostatecznie tylko upomniał gracza PSG.

22'

Świetne dośrodkowanie Gustavo Manduci, jeden z obrońców PSG zareagował w ostatniej chwili i przechwycił futbolówkę.

21'

20'

Javier Pastore huknął z dystansu, wydawało się, że piłka znajdzie drogę do siatki, ale Urko Pardo zatrzymał strzał Argentyńczyka.

19'

Obrońcy APOELU w początkowej fazie meczu bardzo dobrze radzą sobie w defensywie, chociaż nie mają dziś łatwego zadania, bowiem goście z Paryża napierają co chwila na ich bramkę.

18'

Długie zagranie piłki do Lucasa obecnego tuż przed jedenastym metrem od bramki APOELU, ale zawodnik ten nie opanował futbolówki.

16'

Próba prostopadłego zagrania Joao Guilherme kończy się fiaskiem.

15'

Maxwell przedarł się przez szczelną defensywę APOELU, ale koniec końców tuż przed polem karnym zatrzymał go skutecznie jeden z graczy rywala.

13'

Okres spokojnej gry oglądamy na stadionie na Cyprze, PSG częściej utrzymuje się przy piłce i buduje akcję od własnej bramki, nie oznacza to jednak, że gospodarze nie stwarzają sobie groźnych sytuacji, bo tych mieli już kilka.

12'

Niezłe dośrodkowanie w wykonaniu van der Wiela, jedna cypryjscy defensorzy wybijają piłką z własnego pola karnego. PSG miało szanse na zdobycie gola z rzutu rożnego, ale źle uderzał Motta.

10'

Tiago Gomes znów zbyt brutalnie zaatakował Matiudiego, który dopiero co wrócił na plac gry. Sędzia chyba po raz ostatni słownie upomniał tego gracza. Następnym razem z pewnością sięgnie po kartki.

9'

Edinson Cavani zapędził się aż pod bramkę APOELU, ale naciskany przez rywali oddał niechlujny strzał na bramkę, z którym bez problemów poradził sobie Pardo.

8'

Blaise Matuidi powalony na murawę, sędzia jak na razie upomniał słownie gospodarzy i przestrzegł przed nadmierną agresją. Piłkarz PSG opuścił na moment boisko, ale za moment powinien wrócić do gry.

7'

7'

Efrem zdecydował się na oddania strzału sprzed pola karnego, ale piłka zatrzymała się w jedenastce PSG. Goście zasygnalizowali, że jeden z graczy rywala zagrał piłkę ręką, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia.

6'

Mario Sergio świetnie dośrodkował z rzutu rożnego, ale defensywa PSG spisała się w tej sytuacji równie dobrze.

6'

Thiago Motta chciał podać futbolówkę w kierunku swoich kolegów, ale Urko Pardo poradził sobie w tej sytuacji i odebrał mu piłkę.

5'

Z rzutu wolnego piłkę zagrywał Mario Sergio, włoski golkiper PSG pewnie ją złapał.

5'

Ależ okazja APOELU! Cillian Sheridan wbiegał na pole karne PSG, przyjął piłkę z lewego skrzydła i zmusił Salvatore Sirigu do interwencji!

4'

Mocny strzał sprzed pola karnego w wykonaniu Edinsona Cavaniego zakończył się jednak niepowodzeniem.

3'

Pierwsza próba PSG, Javier Pastore próbuje dośrodkować na pole karne APOELU, ale obrońcy wybijają piłkę.

2'

Gospodarze spotkania grają dziś w żółtych strojach, z kolei goście ubrani są w czerwone trykoty.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

20:43

Hymn Ligi Mistrzów rozbrzmiał własnie na GSP Stadium!

20:41

Piłkarze obu drużyn wychodzą właśnie na murawę. Za moment zaczynamy!

20:06

Rezerwowi PSG: Douchez, Camara, Aurier, Digne, Cabaye, Chantôme, Bahebeck.

20:06

Rezerwowi APOELU: Chiotis, Riise, Kaká, Alexandrou, Sotiriou, De Vincenti, Djebbour.

19:44

Obie drużyny przystąpią do tego meczu osłabione. Gospodarze będą musieli radzić sobie bez Efstathiosa, Papazoglou i Kissasa, zaś pod wielkim znakiem zapytania stoi występ De Vincentiego, Riise i Sotiriou. Natomiast przyjezdni zagrają bez Ezequiela Lavezziego, Marquinhosa i wciąż kontuzjowanego Zlatana Ibrahimovicia. Dobrą wiadomością dla Laurenta Blanca jest natomiast fakt, że do zdrowia wrócili David Luiz i Thiago Silva.

19:43

Z kolei APOEL w Champions League po dwóch kolejkach plasuje się na ostatnim miejscu grupy F z jednym punktem na koncie. Drużyna Giorgosa Donisa oprócz remisu 1:1 z Ajaksem Amsterdam, przegrała z Barceloną na Camp Nou tylko 0:1, stawiając wicemistrzom Hiszpanii opór na ich własnym terenie.

19:42

Mistrzowie Francji na chwilę obecną mogą spać spokojnie, bowiem z dorobkiem czterech punktów przewodzą grupie F, gdzie wyprzedzają drugą Barcelonę. To właśnie z tą drużyną podopieczni Laurenta Blanca mierzyli się w poprzedniej kolejce, a niezwykle emocjonujące starcie zakończyło się ostatecznie zwycięstwem Francuzów 3:2.

19:41

Serdecznie witamy i zapraszamy na mecz 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dziś na GSP Stadium APOEL Nikozja podejmie PSG!