Zapraszamy na jutrzejsze relacje na ekstraklasa.net! Za uwagę dziękuje Wojciech Adamczak.

94'

Ostateczne rozstrzygnięcia w grupie D: 1. Borussia 2. Arsenal. 3. Anderlecht 4. Galatasaray

93'

Ostatni gwizdek sędziego! Nic już się nie wydarzyło, oba zespoły wyglądają na zadowolone z remisu

91'

Mecz potrwa jeszcze 3 minuty

90'

Ostatnia już dziś zmiana: Heylen zmienia Mitrovicia.

86'

Na boisku po prawie roku przerwy melduje się Jakub Błaszczykowski! Zmienił Shinjiego Kagawę

86'

Vanden Borre dośrodkował na piąty metr wprost na głowę Mitrovicia. Serb był bardzo źle pilnowany przez Grosskreutza, który przegrał walkę o pozycję i nie miał problemów z wpakowaniem piłki do siatki głową z paru metrów.

85'

GOOOOOOOOL!!!! Mitrovic wyrównuje!

83'

Groźny strzał z dystansu broni Langerak i od razu uruchamia kontrę, po której kolejną kapitalną szansę marnuje Mkhitaryan.

82'

Strzał z dystansu Mitrovicia zablokowany i będzie rożny dla gości

81'

Acheampong założył siatkę Suboticiowi, przełożył sobie Grosskreutza, ale był osamotniony i zatrzymał się na Sahinie.

81'

Aubameyang idealnie wyłożył piłkę Mkhitaryanowi. Ormianin w świetnej sytuacji nieczysto trafił i przeniósł futbolówkę nad bramką.

79'

Cyriac za Conte w Anderlechcie.

78'

Durm podłączył się do akcji lewą stroną, ale z jego dryblingiem nie miał problemów Mbemba.

76'

Druga zmiana u gospodarzy. Aubameyang za Schmelzera

74'

Niezły drybling Acheamponga, ale dośrodkowanie zupełnie do nikogo.

73'

Obecnie każda akcja Anderlechtu kończy się na 30-40 metrze przed bramką gospodarzy.

71'

A Immobile kontynuuje serię nieudanych dryblingów.

71'

Immobile sklepał z obrońcą Anderlechtu, piłka trafiła do Sahina, który strzelił w okienko bramki Proto. Belg znów kapitalnie ratuje swój zespół!

69'

Jest też pierwsza zmiana w Anderlechcie: Tielemans za Kljestana.

68'

Acheampong chciał dwójkowo rozegrać piłkę z Mitroviciem, ale wobec 5 graczy Borussi, to musiało skończyć się stratą.

66'

Trener Klopp dokonuje pierwszej dziś zmiany. Schodzi Ilkay Gundogan, a w jego miejsce powracający po dłuższej przerwie Oliver Kirch.

64'

Deschacht ukarany żółtą kartką za uderzenie łokciem Immobile.

60'

Świenta okazja Kagawy na podwyższenie! Strzał Japończyka jednak minimalnie ponad bramką.

60'

Sahin świetnie dograł do Immobile, który przyjęciem zgubił Deschachta i pewnie pokonał bezradnego Proto.

59'

GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Immobile zamyka usta krytykom i wyprowadza Borussię na prowadzenie!

57'

Praet dośrodkowuje z wolnego, ale obrońcy Borussii nie mieli większych problemów z wyekspediowaniem piłki z dala od własnej bramki.

55'

Klejstan świetnym wślizgiem zabiera piłkę Gundoganowi.

54'

Proto wybija prosto do Kagawy, który podaje do Immobile. Włoch zalicza jednak kolejną dziś stratę.

53'

Mkhitaryan z 18 metrów! Płaski strzał pewnie wychwytuje Proto

53'

Nie szło Włochowi w łatwiejszych sytuacjach, więc za woleje zdecydowanie nie powinien się brać. Efekt taki jak wcześniej, piłka ląduje na trybunach.

50'

Można powiedzieć, że Immobile uderzył w swoim stylu. Z rogu pola karnego strzelił prosto przed siebie

48'

Pierwszą dobrą szansę w drugiej części miał Kagawa, ale piłka po jego strzale minęła bramkę gości o jakieś 3 metry.

45'

Właśnie zaczęła się druga połowa, czekamy na bramki!

21:32

Liga Mistrzów: Borussia Dortmund - Anderlecht BrukselaLiga Mistrzów: Borussia Dortmund - Anderlecht Bruksela

45'

Sędzia Undiano Mallenco kończy pierwszą połowę, obfitującą w liczne sytuacje strzeleckie.

45'

Conte pada w polu karnym, sędzia nie reaguje, choć skrzydłowy Anderlechtu był chyba faulowany przez Sahina.

44'

Zdecydowanie najładniejsza dziś akcja Anderlechtu! Acheampong dośrodkował wprost na głowę Mitrovicia, który zgrał piłkę głową do Klejstana. Amerykanin miał jednak trudną pozycję i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

42'

Mkhitaryan ładnie zagrywa piętą do Durma, ale ten źle przyjmuje i traci piłkę.

41'

Dendoncker dobrze powstrzymuje szarżującego Grosskreutza. Rzut rożny bardzo słaby wykonany, piłkę wybił pierwszy zawodnik gości.

39'

To jeszcze nie jest ten Gundogan sprzed kontuzji, piłka wyraźnie się go nie słucha.

39'

Mbemba niedokładnie do Vanden Borre i piłkę przejmują gospodarze

36'

Kolejna strata Immobile

34'

Conte świetnie dograł do Mitrovicia na 5 metr! Serb minimalnie minął się z piłką, którą chwycił Langerak. Było naprawdę blisko bramki dla gości!

32'

Piłkę wybił Immobile, ta trafiła do Gundogana, który natychmiast wypuścił Mkhitaryana. Ormianin urwał się obrońcom i znalazł się w dobrej sytuacji. Kolejny raz Proto ratuje Anderlecht!

30'

Schmelzer blokuje doiśrodkowanie Vanden Borre i mamy rzut rożny dla gości.

30'

Pojedynek powietrzny wygrał Giner, ale jego strzał był zbyt wysoki o dobry metr

29'

Immobile miał za dużo miejsca w polu karnym, rozejrzał się i niuespodziewanie uderzył na bliższy słupek! Proto nie dał się zaskoczyć i wybił na rożny.

29'

27'

Kagawa strzela z ostrego kąta, ale znów świetnie broni Proto!

27'

Posiadanie piłki 66% do 34% dla Borussii

26'

Immobile fatalnie kiksuje przy próbie strzału lewą nogą.

24'

Najwyżej wyskoczył Subotic. Po chwili piłka wraca pod pole karne gospodarzy, ale strzał głową Acheamponga ledwo doleciał do Langeraka

24'

Praet spróbował z dystansu, piłka odbiła się od pleców Gintera i Belgowie mają rzut rożny

23'

Niepotrzebna zabawa Vanden Borre kończy się stratą, na jego szczęście był dobrze asekurowany przez Mbembę

21'

Spore zamieszanie na 20 metrze przed bramką Proto, ale ostatecznie Belgom udaje się wybrnąć z tej trudnej sytuacji.

18'

Po raz trzeci ryzykowne podanie do Proto, tym razem Belg podał prosto pod nogi Immobile, który jednak nie zdecydował się na strzał z dystansu do pustej bramki.

15'

Bardzo podobna sytuacja, tym razem bramkarz gości wybija piłkę w aut.

14'

Niebezpieczna zabawa Anderlechtu pod własną bramką. Naciskany Proto rozpaczliwie wybija, przewracając się. Oddalił zagrożenie ale piłkę ma Borussia

11'

Kapitalna prostopadła piłka do Mitrovicia, który stanął oko w oko z Langerakiem! Serb miał świetną okazję, ale górą bramkarz Borussii!

11'

N'Sakala dobrze zastawił Grosskreutza, który i tak był na spalonym

8'

Immobile za mocno podał do Grosskreutza i Niemiec nie miał szans dokładnie dograć.

7'

Ostry wślizg Durma. N'Sakala wyraźnie ucierpiał w tym starciu i musi opuścić boisko.

5'

Mbemba w dziecinny sposób odebrał piłkę Kagawie, po czym ze stoickim spokojem założył siatkę Immobile.

5'

Fatalna strata w środku pola Acheamponga. Mkhitaryan do Kagawy, ten sprytnie do Immobile. Strzał Włocha kapitalnie broni Proto, a piłkę z nogi składającego się do dobitki Mkhitaryana ściąga Mbemba!

2'

Pierwsza akcja gospodarzy. Grosskreutz wpadł w pole karne, chciał wycofać do Mkhitaryana, ale ten został uprzedzony przez Deschachta

0'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

20:46

Pod nieobecność Hummelsa, Kehla i Wiedenfellera, obowiązki kapitana Borussii pełni dziś Marcel Schmelzer

20:45

"Kaszanka" za nami, pamiątkowe zdjęcia także, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego!

20:45

A tymczasem Mats Hummels napisał na swoim profilu na Facebooku, że nie może dziś zagrać z powodu kontuzji, która potrwa tylko kilka dni.

20:42

Oba zespoły już wychodzą na murawę, wyprowadzani przez sędziego Alberto Undiano Mallenco

20:28

O ile Arsenal nie pokona dziś Galatasaray wyżej niż 5 bramkami, to Borussii do awansu z 1. miejsca wystarczy dziś remis. Anderlecht zapewnił w poprzedniej kolejce sobie 3. miejsce i awans do Ligi Europy, pokonując u siebie Galatę 2:0

20:24

Do składu gospodarzy wracają Nuri Sahin, Jakub Błaszczykowski i Oliver Kirch. Niespodziewanie w meczowej 18 nie ma Łukasza Piszczka, z powodu kontuzji nie zobaczymy dziś także Sebastiana Kehla.

20:21

I Anderlecht: Roef, Colin, Gohi, Heylen, Kabasele, Kawaya i Tielemans.

20:20

Pierwsze składy obu drużyn znajdują się w panelu po lewej stronie, czas poznać rezerwowych obu drużyn. Borussia: Weidenfeller, Kirch, Bender, Jojic, Błaszczykowski, Aubameyang, Ramos.

20:05

To już ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów! Czy Borussia zapewni sobie pierwsze miejsce? Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Wojciech Adamczak.