1 : 4
Arsenal LondynArsenal Londyn
1. połowa0 : 3
94'

Koniec meczu! Arsenal demoluje na Turk Telekom Arena drużynę Galatasaray aż 4-1, powtarzając w ten sposób wynik z The Emirates!

93'

Niemiec wymienił piłkę z Sanogo, wpadł w pole karne i uderzył lekko z prawej nogi obok Bolata!

92'

Podolski 4-1!

91'

Tak rzuty wolne wykonuje Wesley Sneijder

90'

Dwie minuty doliczone do podstawowych 90.

89'

Holendrowi w końcu musiało się udać. Rzut wolny z 17. metrów, Sneijder uderzył prawą nogą i trafił idealnie w okienko bramki. Szczęsny bez szans, kapitalnie uderzył pomocnik Galatasaray!

88'

Sneijder 3-1!

86'

Bomba Sneijdera z rzutu wolnego, Szczęsny zdecydował się na piąstkowanie tej piłki!

85'

Dośrodkowanie Sneijdera łapie Szczęsny.

82'

O'Connor po raz kolejny ograny na prawej stronie, ale na jego szczęście obyło się bez konsekwencji.

81'

Dobra akcja Oxlade-Chamberlaina, ale do jego dośrodkowania z prawej strony nie zdążył Sanogo.

80'

Altintop z prawej strony pola karnego huknął ponad bramką.

79'

Sporo chaosu w polu karnym Arsenalu, ale gościom osattecznie udało się zażegnać niebezpieczeństwo.

77'

Zmiana też w Galatasaray. Schodzi Bruma, wchodzi Adin.

77'

Schodzi grający pierwszy raz po kontuzji Debuchy, a wchodzi O'Connor.

76'

Szczęsny bez problemu łapie dośrodkowanie z lewej strony boiska.

75'

Fatalnie wyprowadzona kontra przez Galatasaray! Ostatecznie Oztekin podał na prawo do Altintopa, a ten w trudnej pozycji strzelił daleko obok bramki.

74'

Nieporozumienie między Campbellem a Debuchym na prawej stronie boiska.

73'

Campbell wpadł z piłką w pole karne Galatasaray, ale nie potrafił minąć obrońcy, który wybił mu piłkę sprzed nóg na rzut rożny.

70'

Sporo wytchnienia ma w drugiej połowie Sinan Bolat, bramkarz Galatasaray. Turecki goalkeeper ani raz nie był zmuszony do interwencji.

68'

Znów niecelny strzał Sneijdera. Holender zdecydowanie powinien poprawić ten element gry.

67'

Bulut blokowany 4 metry przed bramką Szczęsnego! Zamieszanie w polu karnym polskiego bramkarza niewykorzystane przez Galatasaray!

65'

Żółtym kartonikiem ukarany również Podolski za dyskusję z sędzią.

65'

Zelalem stracił piłkę i do kontry ruszyli gospodarze. Piłka trafiła do Sneijdera, który był faulowany przez Debuchy'ego. Żółta kartka dla Francuza.

64'

Bruma miał dobrą okazję do strzału, ale fatalnie uderzył z lewej nogi i piłka powędrowała w trybuny.

62'

Campbell zapędził się w dryblingu i zgubił piłkę. Kontrakcja gospodarzy, strzelał Oztekin, ale znowu prosto w Szczęsnego.

60'

Szczęsny bez problemów łapie strzał Oztekina w sam środek bramki.

59'

Ofiarnie Debuchy w polu karnym odebrał piłkę Altintopowi.

57'

Kaya w brzydki sposób faulował mijającego go Chamberlaina i słusznie obejrzał żółtą kartkę.

54'

Campbell musiał zwolnić akcję, bo za jego kontrą nie pobiegł nikt. Po chwili strata piłki przez Arsenal.

53'

Uderzał na bramkę Sneijder, ale niecelnie i od bramki zacznie Szczęsny.

52'

Sporo strat w środkowej części pola po stronie obu drużyn w ostatnich kilku minutach.

50'

Sanogo złapany na pozycji spalonej.

48'

Szczęsny łapie piłkę w zamieszaniu w polu karnym.

46'

Nie ma placu gry Camdala, za niego wszedł Altintop.

46'

Zmiany również w Galatasaray. Za Yilmaza pojawia się Oztekin.

46'

Schodzi również Flamini, za niego Zelalem.

46'

Kilka zmian na drugą połowę. Schodzi Ramsey, wchodzi Maitland-Niles.

21:46

Zaczynamy drugą połowę!

21:42

Liga Mistrzów: Galatasaray - Arsenal LondynLiga Mistrzów: Galatasaray - Arsenal Londyn

21:34

W pierwszej połowie mecz toczył się pod dyktando Kanonierów, z generałem Ramseyem na czele. To Walijczyk rozprowadzał większość akcji i zdobył dwie bramki, z czego jedna marzenie. Kilkakrotnie swoje armaty odpalał Podolski i raz udało mu się celnie trafić. Ciekawie prezentuje się Oxlade-Chamberlain i Campbell. Aktywnie biega Bellerin na lewej obronie, a jego vis a vis Debuchy nieco asekuracyjnie.

46'

Koniec pierwszej połowy. Arsenal miażdży gospodarzy i prowadzi 3-0.

43'

Camdal otrzymał żółtą kartkę, ale sędzia powinien chyba ostrzej zareagować, bo Campbell wychodził na czystą pozycję!

42'

Sneijder z dystansu, ale wysoko nad poprzeczką.

41'

Piłka po strzale Campbella i interwencji Bolata o włos mija słupek!

40'

Dośrodkowanie Ramseya z rzutu wolnego udanie piąstkuje Bolat.

39'

Dużo miejsca na środku boiska miał Bruma, ale bardzo niecelny strzał.

38'

Szczęsny nie sięgnął dośrodkowania i Bulut wygrał główkę, ale nie trafił do bramki!

37'

Świetnie w obronie popracował Campbell i wygarnął piłkę Sneijderowi. Kanonierzy jednak nie przeprowadzili kontry, tylko uspokoili grę.

36'

Burak Yilmaz niecelnie uderzył z rzutu wolnego.

35'

Takim strzałem uciszył trybuny Aaron Ramsey. Gol na 3-0.

33'

Melo ukarany żółtą kartką za faul na Campbellu.

31'

Z rzutu rożnego odchodzącą piłkę zagrywał Campbell, obrońca wybił piłkę, do której na 35. metrze dopadł Ramsey i z lewej nogi posłał bombę w samo okienko bramki Galatasaray.

29'

3-0! Bramka stadiony świata! Aaron Ramsey!

28'

Znowu Podolski, ale tym razem świetnie spisał się Bolat i zdołał odbić piłkę na rzut rożny tylko sobie znanym sposobem!

28'

Tak padł pierwszy gol dla Arsenalu.

26'

Telles blokuje strzał Cambpella z prawej strony pola karnego. Rzut rożny.

24'

Próba prostopadłego podania do Bellerina, ale za mocno zagrywał Podolski.

22'

Campbell do Sanogo, ten nawinął obrońcę i strzelił sprzed pola karnego, ale zdołał zablokować Kaya!

22'

Arsenal zdołał sobie stworzyć już 3 groźne sytuacje, z czego potrafił wykorzystać dwie. Jeżeli tak dalej będzie to z łatwością zdobędą 5 bramek, które sprawią, że nawet przy remisie Borussi awansują na pierwsze miejsce, wyprzedzając dortmundczyków.

21'

Podolski w poprzeczkę! Znowu był w polu karnym, dostał piłkę od Chamberlaina i potężnie uderzył z lewej nogi!

19'

Potężnie z dystansu kropnął Melo, ale niecelnie.

18'

Debuchy złapany na pozycji spalonej.

15'

Flamini ukarany żółtą kartką za faul na Brumie.

13'

Podolski pognał za Yilmazem i zabrał mu bez faulu piłkę na własnej połowie. Podał do Chamberlaina, ten pobiegł z piłkę na bramkę Galatasaray i w ostatniej chwili zagrał do wychodzącego na świetną pozycję Ramseya. Walijczyk znalazł się w polu karnym i z lewej nogi uderzył przy dalszym słupku bramki bronionej przez Bolata.

11'

2-0! Ramsey!

10'

Strzał Sneijdera łapie Szczęsny. W przewadze Galatasaray.

8'

Piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wybijał Campbell, do niej przed polem karnym doskoczył jeden z piłkarzy Galatasaray i natychmiast uderzył. Futbolówka utknęła w gąszczu nóg, ale trafiła do Balty, a ten będąc kilka metrów przed Szczęsnym uderzył obok słupka!

7'

Colak uderzał na bramkę Szczęsnego, ale piłka po drodze trafiła w Flaminiego. Rzut rożny.

6'

Dośrodkowanie z prawej strony, ale Chambers był czujny i wybił piłkę główką.

5'

Ramsey podawał do Podolskiego w pole karne. Niemiec miał piłkę na lewej nodze i natychmiastowo uderzył. Strzał był atomowy, w krótki róg tuż pod poprzeczkę. Bolat bez szans.

3'

Ależ bomba! Podolski!

2'

Pierwszy faul w środku pola, poszkodowany był Campbell.

20:45

Zaczął Arsenal!

20:40

- Jesteśmy odpowiedzialnymi ludźmi, którzy profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków i będzie to bardzo ważne w jutrzejszym starciu. Musimy odpowiedzieć w zdecydowany sposób i wygrać ten mecz. - Arsene Wenger po przegranym ligowym spotkaniu ze Stoke nawołuje do mobilizacji na mecz z Galatasaray.

20:30

Do meczu zostało 15 minut, więc aby wypełnić ten czas, zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu.

Galatasaray - Arsenal ZAPOWIEDŹ

20:28

Ławki rezerwowych

Galatasaray Stambul: İşcan, Sarı, Altıntop, Özçal, Öztekin, Adın, Kurtuluş.

Arsenal Londyn: Martínez, O'Connor, Zelalem, Kamara, Maitland-Niles, Akpom, Iwobi.

20:26

W składzie Arsenalu brakuje jeszcze Cazorli i Gibbsa, a przede wszystkim Sancheza. Cała trójka dostała wolne od Arsene'a Wengera.

20:22

Arsenal dziś w mocno eksperymentalnym ustawieniu w ataku. Wobec nieobecności niezgłoszonego Giroud i kontuzjowanego Welbecka zagrają Sanogo i Campbell.

20:20

Z pozoru mecz o pietruszkę, bo Galatasaray już nie ma żadnych szans nawet na awans z 3. miejsca do LE, a Arsenal ma zapewnione 2. miejsce, ale przy zwycięstwie w Turcji i jednoczesnej porażce BVB może wskoczyć na fotel lidera.

20:12

Witamy na relacji z meczu Ligi Mistrzów grupy D, w którym Galatasaray podejmie na własnym stadionie Arsenal Londyn!