Borussia DortmundBorussia Dortmund
4 : 1
Galatasaray StambułGalatasaray Stambuł
22:38

4:1 to wynik jak najbardziej zasłużony. Borussia była zdecydowanie bardziej konkretna i skuteczna, a nas może cieszyć dobry mecz Łukasza Piszczka, który zaliczył kapitalną asystę. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

95'

Rzut rożny mieli jeszcze goście, ale kiepsko go wykonali. Koniec meczu Borussia Dortmund spokojnie ograła Galatasaray

92'

Blerim Dzemaili dostał żółtą kartkę

91'

O cztery minuty arbiter przedłużył drugą połowę

90'

Spokojnie grają jedni i drudzy, bez żadnej werwy, szybkości

88'

Sytuacja chyba opanowana, wracamy do gry

86'

I znowu mamy zamieszanie z racami (tym razem w sektorze gospodarzy) i przerwę w grze

86'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę zgrywał Immobile, a Kayah wpadł na nią i wpakował do własnej bramki!

85'

GOOOOOOOOOOL!! Semih Kaya trafia do własnej bramki!!

84'

A Ramos za Bendera

83'

Kolejne zmiany. Yilmaz wchodzi za Buluta

82'

Oztekin zmienia Altintopa

81'

A teraz Aubameyang uderzał na bramkę, ale skutecznie interweniował Muslera

79'

Sneijder oddał teraz strzał sprzed pola karnego, ale zablokował to Sokratis

77'

Długo, spokojnie wymieniają podania goście. Czy stać ich na choćby jeszcze jedną bramkę?

75'

Szybka kontra, dwa podania i włoski napastnik wyszedł sam na sam i wykorzystał tę okazję!

74'

GOOOOOOOOOOOOL!! I to była zabójcza kontra, Immobile na 3:1!

74'

Inan dośrodkował z rzutu rożnego, ale gospodarze wybili piłkę i już wychodzą z kontrą

73'

Ten jednak nie został rozegrany tak dobrze, choć piłka wróciła we władanie gości

73'

Lewą stroną zaatakowali goście, ale Mkhitaryan wybił piłkę na corner

71'

Sneijder świetnie dośrodkował z rzutu rożnego, Balta równie dobrze nabiegł na piłkę i pewnym strzałem skierował ją do bramki! Galata pójdzie za ciosem?

71'

Immobile zmienia Reusa

70'

GOOOOOOOOOOOOOOL!! Hakan Balta, goście jeszcze walczą!

69'

Słabo wykonali ten rzut rożny goście, ale już po chwili wywalczyli następny

69'

Prawą stroną zaatakowali goście, ale Sokratis przerwał to zagrożenie, wybijając piłkę na corner

67'

A teraz Reus faulował Tarika na własnej połowie

65'

A jak padł drugi gol? Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę zgrywał Kehl, a Sokratis wpakował ją do bramki z około szóstego metra. Był to pierwszy gol tego Greka w Lidze Mistrzów

64'

Żółta kartka dla Balty

63'

Gundogan zmienia Kagawę

62'

W trakcie naszej przerwy na boisku też była mała przerwa w grze. Kibice gości wrzucili race na murawę i musieliśmy poczekać, aż zaprowadzony zostanie porządek. Mediowali także zawodnicy Galatasaray i jakoś udało się to doprowadzić do normy

61'

Mieliśmy małe kłopoty techniczne, ale już wracamy do pisania

56'

GOOOOOOOOOOOOOOOL!! Sokratis, 2:0 dla Borussii!!

48'

Sneijder również oddał strzał z dystansu, ale on równie chybił

47'

Marco Reus oddał strzał sprzed pola karnego, ale mocno się pomylił

46'

Arbiter daje znak, wznawiamy grę

21:33

Na pewno nie skłamiemy, jeśli powiemy, że nie była to najciekawsza połowa meczu obejrzana przez w życiu. Gra momentami była dość senna, ale asysta Łukasza Piszczka przy golu Reusa jest jej prawdziwą ozdobą. Po przerwie liczymy jednak na więcej

46'

No i czeski sędzia zaprosił piłkarzy do szatni na przerwę

46'

Turecki piłkarz już jest gotowy do gry, tymczasem sędzia doliczył do pierwszej połowy minutę

45'

Tarik ucierpiał teraz po starciu z Sokratisem i leży na boisku

45'

Żółta kartka dla Selcuka Inana

44'

Mkhitaryan oddał teraz strzał z dystansu, ale nie trafił nawet w bramkę

43'

Mkhitaryan wyprowadził teraz kontrę swojej drużyny, ale zakończył ją niedokładnym podaniem. Przy piłce są już jednak gospodarze

41'

Inan dośrodkował teraz z rzutu rożnego, ale obrońcy gospodarzy spokojnie wybili piłkę

40'

Narzekaliśmy na poziom i proszę! Genialna prostopadła piłka od Łukasza Piszczka, Reus wyszedł sam na sam z Muslerą i nie dał mu najmniejszych szans!

39'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Marco Reus, 1:0!!

37'

Kiepskie widowisko oglądamy dzisiaj na Signal Iduna Park. Tempo kiepskie, sytuacji bramkowych jak na lekarstwo. Czekamy na dużo więcej

35'

Było blisko gola! Marco Reus znów świetnie dośrodkował z rzutu rożnego, a Subotić minimalnie przestrzelił!

34'

Kehl był teraz faulowany na połowie rywala przez Inana

33'

Mkhitaryan ładnie wystawił piłkę przed pole karne do Kagawy, ale ten przestrzelił

32'

Felipe Melo faulował Reusa na połowie gospodarzy

30'

Mkhitaryan spróbował sprytnego podania w pole karne do Reusa, ale świetnie przeczytali to obrońcy. Przy piłce już goście

29'

Borussia Dortmund - Galatasaray Stambuł

28'

Łukasz Piszczek zaatakował prawą stroną boiska, ale tam zatrzymał go Felipe Melo. Aut dla Borussii

26'

Kagawa dośrodkowywał z lewej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie. Od bramki grę wznowi Muslera

25'

Poprzeczka! Reus świetnie dośrodkował z tego rzutu rożnego, do strzału głową doszedł Sokratis, ale trafił on "tylko" w poprzeczkę!

24'

Kagawa próbował dryblingu na lewej stronie boiska, ale tam pewnie zatrzymał go Tarik. Rzut rożny

23'

Chedjou świetnie zatrzymał na swojej prawej stronie Aubameyanga

22'

Kagawa starał się dośrodkowywać z lewej strony boiska, ale zrobił to fatalnie. Przy piłce są piłkarze tureckiej drużyny

21'

Dużo chaosu mamy na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

20'

19'

Kehl starał się dośrodkowywać z lewej strony boiska, ale obrońcy Galatasaray wybili piłkę

18'

Altintop ładnie teraz przerwał na swojej lewej stronie atak rywali. Przy piłce nadal jednak będą gospodarze

17'

Rzut rożny mieli goście, ale kiepsko go wykonali i przy piłce już Borussia

16'

Felipe Melo był faulowany przez Reusa na połowie rywala

14'

Sneijder! Tarik dośrodkował z prawej strony, a Holender strzałem przewrotką starał się pokonać bramkarza! Ten jednak złapał piłkę

13'

Bender ostro zaatakował przed chwilą Balte, ale obyło się bez żółtej kartki

12'

Wszystko jednak niedokładnym podaniem zakończył Reus. Od bramki goście

12'

Spokojnie, długo budują swoją akcję gospodarze

10'

Tarik faulował na własnej połowie Durma

10'

Indywidualnie w pole karne wszedł Reus, ale tam świetnie powstrzymał go Chedjou. Przy piłce są już jednak gospodarze

8'

Długa piłka od Chedjou do Sneijdera, ale Holender był na spalonym

7'

Umut Bulut padł teraz w polu karnym gospodarzy, ale sędzia pokazał, że o rzucie karnym nie ma mowy. I ma rację

6'

Piszczek dośrodkował z prawej strony boiska, ale Chedjou wybił piłkę głową

4'

Dwa razy dośrodkowywali piłkę z narożnika boiska gospodarze, ale za każdym razem dobrze radzili sobie obrońcy Galaty

3'

Kolejna szybka akcja Borussii, Mkhitaryan przedarł się w pole karne, ale wywalczył tylko rzut rożny

3'

Reus dośrodkował przed chwilą z rzutu rożnego, ale obrońcy tureckiej ekipy wybili piłkę z własnej szesnastki

1'

I już wyżej podeszli gospodarze, ale Aubameyang niedokładnie podawał do Kagawy. Piłkę złapał Muslera

1'

Arbiter daje znak, zaczynają goście

20:43

Piłkarze obu drużyn już wychodzą na boisko, za chwilkę zaczniemy to spotkanie!

20:37

Niemiecka drużyna, tak ja pisaliśmy ma komplet punktów, Galatasaray zdobyło jak dotąd tylko jedno, więc nie może pozwolić sobie na kolejną wpadkę i przegraną

20:35

Przed dwoma tygodniami w Stambule wysoko, bo 4:0 wygrała Borussia. Dzisiaj znowu ona będzie faworytem, pytanie tylko, czy wywiążą się z tej roli?

20:33

Dortmundczycy świetnie spisują się w rozgrywkach Ligi Mistrzów, gorzej w lidze niemieckiej, w której okupują... dolne rejony tabeli. W ostatniej kolejce przegrali z Bayernem Monachium