1 : 1
SC FreiburgSC Freiburg
22:32

96'

Arbiter kończy mecz, HSV - Freiburg 1:1, za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, dobranoc!

95'

Adler broni bezpośredni strzał z rzutu wolnego!

94'

Djourou powalił po lewej stronie boiska tuz przy linii pola karnego Klausa, czy goście skutecznie zakończą mecz?

93'

Szybko rozegrany rzut wolny przez gości, jednak Mehmedi uderza wysoko nad bramką.

91'

Arbiter doliczył 5 minut.

91'

Zakotłowało się w polu bramkowym gości, o piłkę walczył między innymi Olić, ale to Kacar pakuje piłkę do siatki!!!

90'

Kacar!!!! 1:1!!!!!

89'

Gospodarze wywalczyli rzut rożny, może teraz uda się odrobić straty?

88'

Stieber opuszcza boisko, a na murawie pojawia się Beister.

86'

Gospodarze słabo rozegrali stały fragment gry... HSV gra słaby mecz.

86'

Rudnevs powalony na 20. metrze przez Kempfa, pierwsza żółta kartka!

84'

Djourou pociągnął z piłka kilkadziesiąt metrów, zagrał na lewe skrzydło, a stamtąd poszybowało dośrodkowanie w pole karne gości, jednak piłka wylądowała w rękawicach Burkiego.

83'

Kacar w głupi sposób traci piłkę i przerywa akcję gości faulem.

82'

Dośrodkowanie w pole karne Freiburga, a tam Rudnevs z kilku metrów nie trafia do siatki!

81'

Kolejne problemy zdrowotne jednego z graczy Freiburga.

80'

Djourou w ostatniej chwili blokuje strzał Klausa!!!

78'

Rundevs- były gracz Lecha Poznań zmienia Ostrzolka.

78'

Za Guntera melduje się Kempf.

76'

Maximilian Philipp pojawi się za Mujdżę.

74'

Petersen za Guede, pierwsza zmiana w ekipie Streicha.

73'

Żywiołowy atak gospodarzy, ale bez zagrożenia pod bramką gości.

71'

Teraz Mujdza potrzebował pomocy medycznej, goście wytracają z rytmu HSV.

69'

Stiber zagrał przed pole karne do Kacara a ten podał na lewą stronę do Jansena, który mocno uderzył na bramkę gości, broni jednak Burki.

68'

Fryburczycy bardzo powoli rozgrywają swoje akcje, co chwila wybijają z rytmu gospodarzy

67'

Rajkovic wybija piłkę poza boisko, będzie korner dla SC.

67'

Bardzo spokojne tempo ostatnich minut.

65'

Kibice HSV wygwizdali zawodnika gości, za grę na czas.

64'

Klaus leży na murawie, potrzebna interwencja medyków.

62'

Stieber zagrał bardzo źle do środkowego obrońcy, ale Rajković radzi sobie z trudna sytuacją.

21:50

60'

Pierwsze gwizdy pod adresem gospodarzy, piłkarze HSV nie maja pomysłu, aby zdominować rywali.

58'

Pierwsza roszada, Marcell Jansen zmienia Holtby`ego

56'

Zakotłowało się pod bramką gości!! Ostatecznie żaden z piłkarzy HSV nie oddał groźnego strzału!

55'

Mehemdi podał krótko do Klausa, a ten huknął mocno z 10. metra, broni Adler!

54'

Defensywa Freiburga oddala zagrożenie sprzed własnej bramki.

54'

Piłka zagrywana z narożnika po kilku podaniach trafiła do Holtby`ego, ale uderzenie zawodnika gospodarzy było niecelne, za to będzie kolejny korner.

53'

Olić po lewej stronie boiska wywalczył korner dla HSV.

52'

Darida uderzył z 18. metra, pewnie broni Adler.

51'

Rafael van der Vaart zagrywa z rzutu wolnego wprost do Burkiego.

51'

Stieber uciekał prawym skrzydłem i został powstrzymany nieprzepisowo przez jednego z gości.

49'

Adler dwukrotnie ratuje swój zespół przed utratą bramki!!! Za drugim razem ponownie uderzał Mehmedi, który z kilku metrów mocno przymierzył, ale golkiper HSV był na posterunku!

48'

Oba zespoły przystąpiły do drugiej połowy bez zmian.

47'

Od pierwszych sekund to gospodarze starają narzucić swój styl gry.

46'

Arbiter gwizdkiem wznawia grę!

21:29

Wracamy na Imtech arena, za chwilkę druga odsłona!

21:17

46'

Knut Kircher kończy pierwsza odsłonę , do przerwy HSV przegrywa z Freiburgiem 0:1.

45'

Lassoa uderzył zza szesnastki, piłka ląduje niedaleko od lewego słupka bramki gości!

44'

HSV przejęło inicjatywę w ostatnich sekundach, czyli gospodarze stworzą sobie jeszcze dogodną sytuacje w pierwszej odsłonie?

42'

Heiko Westermann wrzucał piłkę z prawej strony w pole karne, jednak futbolówka ląduje w rękawicach Adlera.

40'

Lasogga popędził na bramkę Burkeigo, jednak sędzia nie zezwolił na grę, będzie rzut wolny.

38'

Krótko rozegrany rzut wolny przez gości, piłka trafiła na prawe skrzydło do Klausa, jednak wrzutka Niemca nie znalazła adresata w polu karnym HSV.

35'

Mehmedi ostro potraktował rywala, tym razem się upiekło napastnikowi Freiburga.

33'

Szarpane tempo dzisiejszych zawodów, na szczęście arbiter nie był zmuszony zbyt często przerywać gry.

31'

Podopieczni Josefa Zinnbauera starają się przejąć kontrolę nad przebiegiem spotkania, ale jak na razie bez efektu bramkowego.

29'

Rzut wolny dla Gosprzydowa, ale piłka zostaje szybko wybita przez defensywę gości.

28'

Na ten moment goście przeskakują w tabeli HSV.

27'

Mehmedi otrzymuje wspaniałą prostopadłą piłkę za linie obrony i mocnym strzałem pokonuje Adlera!

27'

Mehmedi!!!! 0:1!!!!! Ależ odpowiedź!!!!

24'

To mogło zaskoczyć Burkiego, na strzał zza pola karnego decyduje się jeden z gospdoarzy, piłka odbija się od defensora gości, ale bramkarz Freibruga w sobie znany sposób broni ten strzał!

23'

Posiadanie piłki:50%-50%

21'

Holtby próbował odebrać piłkę defensorom Freiburga, jednak bez efektu, a goście tracą piłkę pod polem karnym HSV.

19'

Kilka prób strzału gości, do piłki dopadł Klaus, ale z kilku metrów przegrywa pojedynek z Adlerem!

18'

Zakotłowało się pod bramką gości, ale po chwili defensywa wyjaśnia sytuację.

17'

Westermann zagrywał w pole karne, ale jeden z defensorów wybił piłke na rzut rożny.

16'

Goście z Freiburga, jak na razie bez celnego strzału.

20:44

15'

Pierre-Michel Lasogga w asyście dwóch defensorów oddał strzał, ale za lekki by zaskoczyć Bürkiego.

13'

W ostatnich minutach dłużej przy piłce utrzymują się podopieczni Christiana Streicha

13'

Rzut rożny dla gości, stały fragment rozegrany krótko, ale po chwili goście tarca futbolówkę.

11'

Fryburczycy bardzo słabo zagrywają z rzutu wolnego, od bramki rozpocznie bramkarz HSV.

11'

Rzut wolny dla gości, będzie dobra szansa na dośrodkowanie w pole karne.

6'

HSV dalej gra ofensywnie i próbuje szybko ustawić sobie mecz, strzelają gola. Tyle że Holtby nie doszedł nawet do sytuacji strzeleckiej, bo był na spalonym

4'

Kolejna próba gospodarzy. Tym razem strzelał Stieber, ale w środek bramki i spokojnie poradził sobie z tym uderzeniem Burki

2'

van der Vaart strzelał z rzutu wolnego, ale został zablokowany i pierwsze natarcie gospodarzy odparte przez Freiburg

1'

Piłkarze HSV zaczęli ofensywnie, ale na początek wywalczyli tylko aut

20:30

Rozpoczęli gospodarze!

20:24

Freiburg - rezerwowi: Mielitz – Petersen, Kempf, Philipp, Riether, Schuster, Torrejón

20:23

HSV - rezerwowi: Brunst, Diekmeier, Jansen, Beister, Rudnevs, Jiracek und Díaz

20:18

Gospodarze mają 31 punktów i są na 14. miejscu, ale nad Freiburgiem, który jest na miejscu barażowym HSV ma tylko punkt przewagi

20:17

Oba zespoły walczą w tym sezonie o utrzymanie i to spotkanie może mieć duży wpływ na układ dolnej części tabeli

20:01

32. kolejka Bundesligi. Zapraszamy na relację na żywo z meczu HSV Hamburg - SC Freiburg