0 : 1
AugsburgFC Augsburg
17:22

17:22

Byliśmy świadkami sporej niespodzianki na Allianz Arena, Augsburg pokonuje Bayern 1:0, kluczowa sytuacja miała miejsce w 13. minucie, gdy Reina został ukarany czerwonym kartonikiem. Trzy punkty jada do Augsburga, za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak.

92'

Weinzierl tryumfuje!! koniec meczu!!!

91'

Rafinha przerwał faulem kontrę gości, żółta kartka.

89'

Arbiter doliczył dwie minuty.

88'

Boateng tym razem zdecydował się na strzał, który poleciał obok prawego słupka bramki Hitza!

86'

Pizarro uderzył z 16. metra nad bramką!

85'

Prostopadła piłka do Moeldersa, ten popędził na bramkę gospodarzy, ale uderzył nad bramką.

84'

Mimo niekorzystnego wyniku, na trybunach bawarscy kibice świetnie się bawią.

83'

Bobadilla opuszcza murawę, a na niej pojawia się Sascha Moelders.

81'

Strzał z dystansu Goetze, piłka leciała po ziemi i nie sprawiła problemów Hitzowi.

80'

Bayern star się zdominować rywala, Bawarczycy budują długie ataki pozycyjne.

78'

Schweinsteiger strzela nad bramką...

77'

Jeong-Ho Hong powalił tuz przed polem karnym Goetze, żółta kartka dla Koreańczyka!

75'

Baba powalony przez Weisera tuż przy linii bocznej.

74'

... Rafinha za Muellera.

74'

Pizarro za Lewandowskiego oraz ...

73'

Weiser indywidualnie się przebijał, ale piłka ląduje w rękawicach Hitza.

71'

Bobadilla wykorzystuje świetne podanie z lewej strony boiska Hojbjerga i strzałem piętka z kilku metrów pokonuje Neuera!

70'

Bobadilla!!!! 0:1!!!!!!!!

69'

Bobadilla wychodził sam na sam z Neuerem, ale został złapany na pozycji spalonej!

67'

Goście w ostatnim fragmencie gry bardzo szybko tracą piłkę.

66'

Augsburg zdecydowanie nastawił się na grę z kontry.

62'

Piłka zagrywana z narożnika ląduje w rękawicach Neuera.

62'

Werner zagrał wdzłuż bramki, a tam Dante ratuje sytuację wybijając piłkę na rzut rożny!

61'

Tempo spotkania nie jest zbyt szybkie.

60'

Werner zagrywał w pole karne, ale jeden z defensorów Bayernu wybił piłkę na aut..

59'

Lewandowski wystawił piłkę do Weisera, ten uderzył mocno, ale broni Hitz!

16:47

58'

Rzut rożny dla Augsburga, do piłki dopada Jeong-Ho Hong i pakuje ją w siatce, jednak arbiter wcześniej przerwał grę, rzut wolny dla mistrza Niemiec.

57'

Boateng nakładką zaatakował jednego z rywali.

55'

Werner uderzy na bramkę Neuera, jednak nie przestraszył tym uderzeniem Niemca.

53'

Zagranie ręką jednego z gości, Augsburg wygląda na przestraszonego.

52'

Bobadilla w walce o piłkę, znokautował Dante.

52'

Co ciekawe, to Bayern atakuje bramkę gości, mimo gry w osłabieniu.

50'

Lewandowski wyszedł sam na sam, jednak nie potrafił minąć Hitza!

48'

Guardiola nic w swojej dziesiątce nie zmieniał.

46'

W przerwie goście dokonali jednej zmiany, za Altintopa pojawił się bardziej kreatywny gracz- Hojbjerg.

46'

Zaczynamy drugą połowę, gramy!!!

16:19

46'

Koniec pierwszej połowy, do przerwy bez bramek na Allianz Arena!

45'

1. minuta doliczona przez arbitra do regulaminowego czasu gry.

45'

Lewandowski otrzymał fantastyczna piłkę, Polak lobuje Hitza, a piłka odbija się od poprzeczki!

43'

Atak pozycyjny grających w osłabieniu zawodników Bayernu, piłka trafia do Weisera, który zostaje zablokowany w polu karnym gości.

42'

Świetna piłka do Muellera, ale ten bardzo pudłuje!

41'

Jak na razie 2:1 w strzałach celnych dla gości.

40'

Goście wyszli z kontrą 3 na 2, jednak Werner zmarnował szansę na oddanie strzału.

38'

Paul Verhaegh zagrał prostopadle do koelgi z zespołu, ale ten strzela bardzo słabo, by zaskoczyć Neuera.

37'

Augsburg star się przejąć kontrolę nad boiskowymi poczynaniami, zobaczymy czy podopieczni Weinzierla, jeszcze przed przerwą groźnie zaatakują bawarską bramkę.

34'

Altintop nie czysto trafił w piłkę i z kilku metrów nie trafił do bramki!!! dodajmy, ze przy tej sytuacji Dante się poślizgnął, oj BRAZYLIJCZYK NIE WYGLĄDA DZIŚ NA PEWNEGO.

32'

Esswien opuszcza boisko z powodu urazu, a na jego miejsce melduje się Tobias Werner.

30'

Dante toczy kolejny bój na granicy faulu we własnym polu karnym, gwizdek arbitra milczy, będzie korner dla gości.

29'

Lewandowski ładnie przyjął piłkę , odegrał na lewo do Bernata, ale ten fatalnie wrzuca w pole karne.

28'

Thiago zagrał w pole karne, a tam z ok. 10. metra Lewandowski uderzeniem głową przeniósł piłkę nad poprzeczką!

26'

Baba zdaniem arbitra faulował Muellera, zobaczymy kto zdecyduje się wykonywać stały fragment gry.

24'

Bernat tym razem z prawej nogi uderzył, ale i tym razem bardzo słabo.

22'

Posiadanie piłki:63% do 37% dla Bayernu.

20'

Esswein otrzymał podanie od Altintopa, jednak uderzył bardzo źle.

18'

Noi Bawarczycy muszą sobie radzić w dziesiątkę, Neuer miał dziś odpoczywać...

16'

Bernat uderzył za pola karnego, ale bardzo niecelnie.

16'

A jednak , to był słupek, a nie interwencja Niemca!

15:44

15'

Paul Verhaegh nie trafia!!!! Broni Neuer!!!!!

14'

Neuer pojawi się na murawie za Lahma.

13'

Reina ukarany czerwonym kartonikiem, koniec meczu dla Hiszpana!!!

13'

Reina powalił w polu karnym Bobadillę, będzie karny!

12'

Dante powalił na murawę Essweina- byłego zawodnika Norymbergii.

10'

Podopieczni Guardioli występują w czerwonych strojach,a goście w zielonych kompletach.

9'

Goetze otrzymał podanie po prawej stronie, na skraju pola karnego, uderzył na bramkę Hitza, a futbolówka otarła się od słupka i wyszła poza boisko!

8'

Gospodarze kontrolują tempo spotkania, można było się tego spodziewać, Augsburg nastawia się na szybkie kontry.

6'

Boateng tym razem szukał długim podaniem Lewandowski, piłka po raz kolejny ląduje w rękawicach Hitza.

5'

Mario Goetze zszedł z piłką w polu karnym do środka i uderzył na bramkę, jednak za słabo, by zaskoczyć Hitza.

4'

Marwin Hitz pewnie przechwytuje podanie do Muellera.

3'

Raúl Bobadilla uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego na bramkę Reiny, a Hiszpan fantastycznie broni mocne uderzenie Paragwajczyka!

2'

Brzydki atak Dante na rywalu ,rzut wolny dla gości.

2'

Markus Feulner ucierpiał po starciu z Bastianem Schweinsteigerem, ale zawodnik gości po chwili się pozbierał.

15:30

Od środka zaczyna Augsburg, gramy!!!

15:28

Obydwie jedenastki już na boisku, zaraz zaczynamy!

15:22

Oba zespoły już powoli ustawiają się w tunelu prowadzącym na murawę.

15:22

Rezerwowi gości: Manninger – J. Dong-won, Matavž, Mölders, Højbjerg, Janker, Werner.

15:22

Rezerwowi Bayernu: NeuerAlonso, Benatia, Martínez, Rafinha, Pizarro, Gaudino.

15:19

Augsburg w poprzedniej serii, bezbramkowo zremisował na własnym obiekcie z FC Koeln.

15:18

Augbsurg natomiast nadal am o co walczyć, były klub Arkadiusza Milika zajmuje 6. miejsce z dorobkiem 43 punktów. Podopieczni Markusa Weinzierla plasuj się na pozycji dającej prawo gry w eliminacjach do Ligi Europy.

15:17

Bayern- świeżo upieczony mistrz Niemiec, w ostatniej serii przegrał na BayArena z Aptekarzami 0:2, a w środę doznał dotkliwej porażki z Barceloną na Camp Nou ulegając 0:3 w półfinale Champions League.

15:09

Witamy w przepiękne sobotnie popołudnie przed Nam seria kilku spotkań 32. kolejki Bundesligi, my skupimy się na rywalizacji Bayernu Monachium z Augsburgiem.