17:30

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, zapraszam na kolejne relacje live w Ekstraklasa.net!

17:22

93'

Koniec meczu!!! Hoffe dzieli sie punktami z Borussią Dortmund remisując 1:1. Na listę strzleców wpisał się Volland po stronie gospodarzy, a dla gości trafił Hummels!

91'

Sejad Salihović za Schweglera na ostatnie sekundy.

90'

3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89'

Bez zagrożenia pod bramką Baumanna.

88'

Durm wywalczył rzut rożny.

87'

Aubameyang zagrał do Immobile, a Włoch mocnym strzałem po ziemi nie potrafił pokonać Baumanna!

86'

Kehl za wysoko uniósł nogę rzut wolny dla Hoffe, do piłki podszedł Polanski, ale defensorzy BVB radzą sobie z jego dośrodkowaniem.

84'

Aubameyang wyszedł sam na sam z Baumannem, górą bramkarz gospodarzy!

83'

Teraz Schwegler poobijany leży na murawie.

81'

Jin Su Kim melduje się na placu za kontuzjowanego Abrahama.

80'

Na murawie leży Abraham, chyba będzie potrzebna zmiana.

79'

Schwegler o raz trzeci z narożnika, a piłke łapie Langerak.

78'

Dwa kolejne rzuty rozne dla gospodarzy, Hoffe dązy do strzelenia drugiego gola.

76'

Gisdol wprowadza za Modeste, Svena Schipplocka.

74'

Ciro Immobile zmienia Kagawę.

72'

Durm upomniany kartonkiem, stro graja piłkarze BVB.

71'

Pozostałe wyniki rozgrywanych spotkań (71. minuta):

FC Augsburg - FC Koeln 0:0 Werder Brema - Eintracht Frankfurt 1:1 (Selke 66` - Rupp 70`) SC Freiburg - SC Paderborn 1:0 (Petersen 40`) Schalke 04 - VfB Stuttgart 1:2 (Huntelaar 9` - Harnik 22`, Kostić 51`) VfL Wolfsburg - Hannover 96 2:2 (Dost 24`, Perisic 45` - Briand 47`, Sane 58`)

68'

Piłkarze Hoffenheim nacieraja na rywali, ale nikt nie jest w stanie oddać dobrego uderzenia, Modeste tym razem nie trafił w piłkę.

66'

Bardzo dobre tempo pierwszych kilkunastu minut drugiej połowy.

64'

Aubameyang urwał się lewą stroną, ale strzelił tuż obok bramki Baumanna!

62'

Modeste odebrał piłkę Langerakowi, ale Francuz nie potrafił po raz kolejny pokonać bramkarza gości!

60'

Szalai otrzymał piłkę w polu karnym, ale Węgier oddał bardzo słaby strzał.

58'

Modeste przedarł się lewą stroną, jednak nie trafił do bramki!!!!

57'

Świetna protsopadła piłka do napastnika gości, w polu karnym Aubameyang zagrał do Mkhitaryana, ale Ormianin nie skierował piłki do siatki!

16:49

55'

Kampl ukarany żółtym kartonikiem za dyskusje z arbitrem.

54'

Na murawie leży Schwegler, dosyć twardy pojedynek Hoffe - BVB.

53'

Volland wpadł w pole karne, ale zawodnik TSG stracił piłkę.

52'

Briand strzela kontaktowego gola w meczu: Wolfsburg - Hannover 96 2:1.

50'

Oba zespoły przystąpiły do drugiej części spotkania bez zmian.

49'

Kehl ukarany kartonikiem, pierwsza indywidualna kara dla piłkarzy BVB.

48'

Kagawa otrzymał kapitalna piłke, ale z 10. metra fatalnie przestrzelił!

47'

Indywidualna akcja Vollanda, który uderzył tuz obok bramki z ok. 20 metrów.

46'

Od środka zaczynają podopieczni Gisdola, gramy!!!

16:33

Pozostałe wyniki rozgrywanych spotkań:

• FC Augsburg - FC Koeln 0:0
  • Werder Brema - Eintracht Frankfurt 0:0
  • SC Freiburg - SC Paderborn 1:0 (Petersen 40`)
  • Schalke 04 - VfB Stuttgart 1:1 (Huntelaar 9` - Harnik 22`)
  • VfL Wolfsburg - Hannover 96 (Dost 24`, Perisic 45`)
16:22

Do przerwy na Wirsol Rhein-Neckar-Arena jesteśmy świadkami bardzo wyrównanego spotkania, wielka szkoda, że Błaszczykowski musiał opuścić boisko z powodu urazu.

16:15

45'

Arbiter kończy pierwszą odsłonę, do przerwy: Hoffe - BVB 1:1.

45'

Posiadanie piłki 50%-50%

44'

Błąd Hummelsa, do piłki dopadł Modeste, ale nie potrafił on pokonać bramkarza BVB!!!

42'

Freiburg - Paderborn 1:0 (Petersen 40`)

41'

Kevin Kampl pojawia się na boisku za Polaka

40'

Błaszczykowski uciepriał w jednym ze starć, pech Polaka, to koniec meczu dla Kuby!!!

38'

Czy do przerwy, któraś z drużyn odpowie skutecznie?

36'

Piłka zagrywana z rzutu rożnego trafiła do Niemca, który daje wyrównanie!!!!

35'

1:1!!!! Hummels!!!!!!!

34'

Volland z prawej strony pola karnego minął Schmelzera i pokonał Langeraka!!! Siódme trafienie zawodnika Hoffe!!!

33'

Kevin Volland!!!!! 1:0!!!! Gooolll!!!!

32'

Szalai szukał w polu karnym swoich kolegów, ale skutecznie piłkę wybija Schmelzer.

31'

Baumann bez problemu łapie dośrodkowanie z rzutu wolnego.

30'

Kevin volland uderzył tuż obok słupka zza poal karnego!!!! było bardzo blisko!

28'

Błaszczykowski zagrywał w pole karne, ale na spalonym był Aubameyang

26'

Pierwsza żółta akrtka w dzisiejszym meczu, ukarany został Firmino.

25'

Schalke - VfB Stuttgart 1:1, dla drużyny z Mercedes-Benz Arena strzelił Harnik, a w Wolfsburgu Dost daje prowadzenie w meczu H96.

24'

Guendogan uderzył z dystansu, ale Niemiec został zablokowany.

22'

Świetna kontra gości, jednak Henrik Mkhitaryan źle zagrywa do urywającego lewym skrzydłem kolegi z zespołu.

21'

Polak bardzo słabo zagra z rzutu wolnego, strata piłki.

20'

Błaszczykowski wdał się w drybling ze Schweglerem, a Niemiec sfaulował Polaka.

18'

Schmelzer zagrywał z rzutu wolnego w pole karne, ale tam dobrze wybija piłke Baumann.

17'

Kolejny korner dla gospodarzy, zakotłowało się w polu karnym Langeraka, jednak piłkarze Borussii wybijają futbolówkę daleko przed siebie.

15:45

15'

W pozostałych , równlegle rozgrywanych spotkaniach, jedynie Schalke prowadzi 1:0 po bramce Huntelaara.

14'

Polak szybko się pozbierał, dośrodkowanie skrzydłowego BVB z rzutu rożnego nie zagroziło bramce Baumanna.

14'

Schwegler ostro potraktował Błaszczykowskiego, były zawodnik Wisły Kraków zwija się z bólu.

10'

Kehl faulował teraz Polanskiego.

9'

Pierre-Emerick Aubameyang szarżował lewym skrzydłem, Gabończyk stracił piłkę, jednak zawodnikom z Signal Iduna Park należał się korner, arbiter był innego zdania.

8'

Subotić z Szalai bezpardonowo walczyli o piłkę, jednak gwizdek arbitra milczy.

7'

Pierwszy korner dla gospodarzy, jednak podopieczni Markusa Gisdola nie zagrozili bramce BVB.

6'

Firmino dośrodkowywał w pole karne, jednak Hummels wybił piłkę.

4'

Ilkay Guendogan fauluje w środkowej strefie Schiplocka, rzut wolny dla TSG

3'

Pierwsza świetna okazja gospodarzy, prostopadła piłka do Modeste, ale zawodnik Hoffe w sytuacji sam na sam nie potrafił pokonać Langeraka.

15:29

Od środka rozpoczynają goście, pierwszy gwizdek arbitra, gramy!

15:28

Gospodarze wystąpia dziś w biało-niebieskich kostiumach, a BVB w czarnych koszulkach i żółtych spodenkach.

15:26

Oba zespoły czekaja już w tunelu prowadzącym na boisko.

15:24

Za pięć minut zaczynamy mecz!

15:13

Równolegle z meczem na Wirsol Rhein-Neckar-Arena rozgrywane będzie pięć innych meczy 31. kolejki Bundesligi:

• FC Augsburg - FC Koeln
  • Werder Brema - Eintracht Frankfurt
  • SC Freiburg - SC Paderborn
  • Schalke 04 - VfB Stuttgart
  • VfL Wolfsburg - Hannover 96
15:09

Oba zespoły intensywnie rozgrzewają się na murawie.

15:04

Ławka rezerwowych Hoffenheim: Schipplock, Grahl, Elyounoussi, Zubek, Jin-Su Kim, Salihović, Amiri.

15:01

Rezerwowi ekipy z Signal Iduna Park: Immobile, Jojić, Kampl, Papastathopoulos, Piszczek, Ginter, Alomerović.

14:45

Do spotkania jeszcze trzy kwadranse, dlatego zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią pojedynku Hoffe z BVB.

Hoffenheim - Borussia Dortmund LIVE! Walka o Ligę Europy

14:34

Witamy serdecznie w sobotnie popołudnie, oczy wiel kibiców skierowane są dziś na Stadion Narodowy, gdzie czeka na Nas finał Pucharu Polski. Jednak dzis gra cała Europa, a za niespełna godzine, rozpocznie się jedno z ciekawszych spotkań 31. kolejki Bundesligi pomiędzy Hoffenheim, a Borussią Dortmund, na który zapraszamy.