2 : 0
Bayern MonachiumBayern Monachium
20:21

93'

Koniec meczu! Bayer pokonuje 2:0 przeorganizowany Bayern. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, miłego wieczoru!

90'

Arbiter doliczył 3 minuty.

90'

Weiser powalił Wendella, kolejny kartonik.

90'

Yurchenko za Bellarabiego.

88'

Schweinsteiger od tyłu zaatkował Sona, kolejna kartka.

87'

Rafinha i Bellarabi przepychali się, arbiter przerwał gre i ukarał obydwu zawodników żółtymi kartkami.

87'

Drmić z impetem wpadł w pole karne, ale uderzył za lekko, aby zskoczyć Neuera!

84'

Do końca spotkania zostało zaledwie kilka minut, Bayern chyba się musi pogodzić ze stratą punktów.

81'

Bellarabi wyprowadził szybką kontrę, zagrał na prawo do Brandta, który mocnym strzałem pokonał Neuera!

81'

Julian Brandt!!!! 2:0!!!!!!

80'

Tymczasem Son powinien podwyższyć na 2:0!!!! Piłka jednak odbiła się od Dantego, będzie korner!

79'

Od kilku minut to goście z Bayernu kontrolują tempo spotkania.

77'

Mario Goetze wykorzystał błąd defensywy Bayeru, urwał się i wyszedł sam na sam z Leno, ale i tym razem góra bramkarz Aptekarzy!

75'

... oraz Josip Drmić zastępuje Kiesslinga.

75'

Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy: Julian Brandt za Calhanoglu...

74'

Thiago zagrywa piłkę z narożnika, która ląduje w rękawicach Leno.

73'

Goertler uderzył na bramkę Leno, młody zawodnik wywalczył rzut rożny.

73'

Świetne podanie do Kiesslinga. Niemiec nie potrafił jednak przeciąc toru lotu piłki, a ta opuściła boisko.

72'

Lukas Goertler pojawi się za Pizarro.

70'

Kiessling powalony przez Dantego, pierwsza indywidualna kara w dzisiejszym spotkaniu.

68'

Długa piłka z rzutu wolnego Calhanoglu, piłka poleciała daleko i opuściła boisko.

67'

Goetze szarżował lewa stroną boiska, zagrał w poel karne, ale tam dzieli i rządzi Leno, który z łatwością złapał piłkę.

66'

Koronkowa akcja gospodarzy, piłka krążyłą, ajk po sznurku. Son będąc w polu karnym wycofał piłkę do Rolfesa, a kapitan Bayeru huknął bez zastanowienia, jednak na posterunku Neuer, który złapał piłkę.

65'

Pep Guardiola dokonuje kolejnej roszady, Thiago Alcantara za Philippa Lahma.

64'

Schweinsteiger bardzo słabo zagrał ze stałego fragmentu gry.

63'

Gaudino przebijałsię przed polem karnym gospodarzy, a w pewnej chwili został powalony, rzut wolny dla Bayernu.

62'

Pierwsza zmiana na Bay Arena, Benatia za Martineza.

19:48

61'

Weiser ogrywa Jedvaja i urywa się prawą stroną boiska, jednak Niemiec wywlaczył tylko rzut rożny.

60'

Jedvaj tuz nad bramka uderzył!!! piłka trafiał do Chorwata po złym wybiciu zawodnika Bayernu, jednak defensor Bayeru przestrzelił!

59'

Tym razem Neuer piąstkuje futbolówkę poza linie końcową, Calhanoglu w przeciągu kilkudziesięciu sekund po trzeci uderzy piłkę z narożnika.

58'

Pizarro wybija piłka na kolejny rzut rożny.

57'

Wendell po lewej stronie zakręcił piłkarzami Bayernu i zagrałw pole karne, tam piłka odbiła sie od Javi Martineza i mamy korner.

56'

Mierzone uderzenie Turka ląduje tuz przy słupku, Neuer nie miał nic do powiedzenia!

55'

1:0!!!!! Calhanoglu, cóż za uderzenie!!!!

54'

Na 20. metrze faulowany jeden z gospodarzy, będzie szansa na bezpośredni strzał z rzutu wolnego.

53'

Rezerwowi mistrza Niemiec: Reina – Kurt, Alonso, Görtler, Benatia, Alcántara, Bernat.

50'

Rezerwowi Bayeru: Krešić – Brandt, Boeder, Boenisch, Donati, Drmić, Jurczenko.

49'

Obie ekipy do drugiej odsłony przystąpiły bez zmian.

48'

Ależ szansa Bayernu, pizarro przegrywa pojedynek sam na sam z Leno!

47'

Od początku z animuszem znowu ruszyli gospodarze.

46'

Od środka zaczyna mistrz Niemiec, gramy!

19:29

Oba zespoły wracają na murawę!

19:18

45'

Ostatni gwizdek arbitra, do przerwy bez bramek na BayArena.

45'

Rolfes wypuszcza "w uliczkę" Wendella,a zagranie Brazylijczyka wzdłuż bramki ląduje w rękawicach Neuera.

45'

Podopieczni Schmidta przycisnęli rywali, Bayern zmuszony do defensywy.

43'

Seria kilku dośrodkowan w pole karne Bayernu, ale bez efektu bramkowego.

42'

Mocne dośrodkowanie ląduje w rękawicach Leno.

41'

Pizarro faulowany na skraju pola karnego.

40'

Do końca pierwszej częsci meczu pozostało 5 minut, czy któraś ze stron strzeli bramke do szatni?

39'

Goetze zagrał z rzutu wolnego przed poel karne do Rafinhy, który uderzył z pierwszej piłki, jednak został zablokowany.

36'

Kontra gospodarzy, Calhanoglu zagrał na lewo do Sona, a ten decyduje się na strzał , który nie zaskoczył Neuera!

35'

Tim Jedvaj przejął piłke wybijaną przez Rafinhę i z szesnastego metra Chorwat uderzył nad bramką1

33'

Teraz pressingiem zaatakowali piłkarze Bayeru i dosyć szybko zmusili rywali do błedu.

32'

Rzut wolny dla mistrza Niemiec, jednak z piłką zagrywana w pole karne radzi sobie defensywa Bayeru. Aptekarze wyprowadzają szybką kontrę, którą psuje złym strzałem Bellarabi.

30'

Bawarczycy usypiają rywali, a w pewnej chwili przyspieszają gre i stwarzają zagrożenie pod bramką Leno.

28'

Bayern wykonywał rzut rozny do piłki dopadł Javi Martinez, ale uderzył głowa piłkę nad bramką.

27'

Mario Goetze otrzymał prostopadłe podanie, minął Leno, ale za lekko uderzył piłkę i Jedvaj ostatecznie wybił piłkę!

26'

Rafinha faulował po lewej stronie boiska Kieslinga, Brazylijczyk nie zgadza się z decyzją arbitra o przyznaniu rzutu wolnego.

24'

Indywidualna akcja Sona, jednak Koreańczyk nie zdołał oddać strzału.

22'

zakotłowało się po prawej stronie pola karnego Bayernu, ostatecznie piłka ląduje poza boiskiem, będzie korner.

21'

Brzydki faul Schweinsteigera, zaostrzyło nam sie widowisko.

19'

Kilka kolejnych przewinień Aptekarzy na piłkarzach Bayernu.

17'

Goetze powalony na murawę przez Bellarabiego.

16'

Son otrzymał piłkę z głębi pola i postanowił uderzyć z ostrego kąta, Koreańczyk trafia tylko w boczną siatkę.

18:45

15'

Stroną przeważającą są piłkarze Rogera Schmidta, Bayern przyczajony.

12'

Kiessling trafia do siatki, ale Niemiec ponownie na pozycji spalonej!

11'

Toprak doszedł do piłki zagrywanej z narożnika, jednak po uderzeniu turka piłka odbiła się od zawodnika Bayernu, kolejny korner.

9'

Tym razem na strzał zdecydował się Skimon Rolfes, a piłka po strzale zawodnika Bayeru po drodze sie odbija defensora Bayernu i opuszcza boisko.

8'

Heung-Min Son zza szesnastki uderzył, ale bardzo bardzo wysoko nad bramką.

7'

Bayern uśpił rywali! Mario Goetze indywidualnie się przebijał i uderzył mocno zza pola karnego, piłkę jednak odbił Bernd Leno!

5'

Pierwsze sekundy należa do gospodarzy, którzy dłużej utrzymują się przy piłce.

4'

Prostopadła piłka do Stefana Kiesslinga, ale Niemiec złapany na ofsajdzie.

3'

Hakan Calhanoglu zagrywał z rzutu wolnego w pole karne Bayernu, ale nikt nie przejął piłki zagrywanej przez Turka.

2'

Bayer występuje w czerwonych strojach, a świeżo upieczony mistrz Niemiec w białych trykotach.

18:29

Od środka rozpoczyna Bayer, gramy!

18:28

Piłkarze Bayeru i Bayernu wychodzą na murawę, za chwilkę zaczynamy!!!

18:20

Oba zespoły rozgrzewają sie na murawie Bay Areny.

17:56

Pozostałe wyniki zakończonych spotkań:

• FC Augsburg - FC Koeln 0:0
  • Werder Brema - Eintracht Frankfurt 1:0 (Selke 66`)
  • SC Freiburg - SC Paderborn 1:2 (Petersen 40` - Rupp 70`, 80`)
  • Schalke 04 - VfB Stuttgart 3:2 (Huntelaar 9`,78`, Klein (sam.) 89` - Harnik 22`, Kostić 51`)
  • VfL Wolfsburg - Hannover 96 2:2 (Dost 24`, Perisic 45` - Briand 47`, Sane 58`)
  • Hoffenheim - Borussia Dortmund 1:1 (Volland 33` - Hummels 35)
17:51

Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią hitu 31. kolejki Bundesligi.

Bayer Leverkusen - Bayern Monachium LIVE! Mistrz Niemiec przyjeżdża do Leverkusen

17:49

Witamy serdecznie to nie koniec na dziś zmagań w Bundeslidze, w ostatnim dzisiejszym spotkaniu Bayer Leverkusen podejmie u siebie Bayern Monachium.Początek meczu za około trzy kwadranse.