Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
0 : 0
WikimediaBorussia M'Gladbach
22:22

Kibice na Commerzbank arena obejrzeli dziś żywe spotkanie z dużą ilością okazji, jednak górą dziś byli golkiperzy, którzy byli bezbłędni. To już wszystko z naszej strony, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze jutrzejsze relacje!

93'

I to była już ostatnia okazja w dzisiejszym meczu, niestety nie dane nam było obejrzeć dziś bramki.

93'

Kapitalny rajd Traore, który minął kilku rywali i wycofał do Hazarda, młody Belg z kilku metrów nie zdołał jednak pokonać Trappa!

92'

Na ostatnią minutę Nordtveit za Johnsona

90'

Dominguez ledwo sięgnął piłkę, Trapp miał obowiązek to złapać i tak też uczynił

89'

Klepka Eintrachtu kończy się stratą i kontrą Gladbach. Zablokowane dośrodkowanie Krusie i będzie kolejny rzut rożny

86'

Madlung powalił Jantschkego w polu karnym Borussii, choć nie może się pogodzić z decyzją o faulu

85'

Oczipka ponownie potężnie strzelił z dystansu, trafił Johnsona prosto między nogi. To musiało boleć!

82'

Valdez już się dziś nabiegał, na więcej nie ma siły, więc zastępuje go Piazon

81'

Traore melduje się na boisku w miejsce Hermanna

80'

Valdez chciał uderzyć efektownie z półobrotu - wyglądało nieźle, efekt żaden, a dodatkowo Paragwajczyka łapią już skurcze

75'

Kruse dośrodkował na głowę Domingueza, ten uderzył celnie, ale zdecydowanie za lekko

74'

Niespecjalnie aktywnego dziś Raffaela zmienia Thorgan Hazard

75'

Pierwszy od łduższego czasu wypad pod bramkę Eintrachtu. Kruse zachował się dość nieporadnie, ale udało się wywalczyć korner

71'

Aigner miał kapitalną szansę! Gospodarze przejęli piłkę i błyskawicznie znaleźli się pod bramką. Valdez dograł do Aignera, ten przełożył Domingueza i potężnie uderzył lewą nogą z ok. 12 metrów. Piłka o centymetry minęła bramkę, Sommer nie miałby nic do powiedzenia!

69'

Znowu było groźnie po rzucie rożnym dla Eintrachtu. W polu karnym najwyżej wyskoczył Mandlung, ale jego strzał przeszedł wyraźnie ponad bramką

66'

I mamy tę zmianę: za Medojevicia na boisku melduje się Timothy Chandler

65'

Medojević mocno ucierpiał w tarciu z Raffaelem i chyba będzie konieczna zmiana

62'

Znowu Valdez był blisko dojścia do strzału głową, jednak tym razem został uprzedzony przez Domingueza

59'

I mamy kolejną dziś kartkę. Tym razem to Hermann atakował Kittela wślizgiem od tyłu i mimo, że trącił piłkę, to było bardzo groźne wejście

56'

Oczipka huknął lewą nogą przy słupku, jednak na posterunku był Sommer i pewnie to wychwycił

56'

Głupia strata Brouwersa, na piłkę już czaił się Valdez, jednak Dominguez wszedł bardzo ostro wślizgiem, zabrał piłkę i oddalił niebezpieczeństwo

54'

Xhaka poszedł na przebój, wpadł w pole karne, jednak miał piłkę na swej słabszej, prawej nodze przez co uderzył niecelnie, a szkoda bo to była naprawdę dobra szansa

52'

Kruse za daleko wypuścił sobie piłkę, jednak zdołał ją dziubnąć tuż przed nogami Oczipki, który powalił go na ziemię. To musiała być kartka

49'

Medojević się doigrał i po faulu z tyłu na Kramerze ujrzał żółtą kartkę

48'

Wendt sprytnie dograł do Kramera, świetnie wyszedł jednak Trapp i wyłuskał piłkę spod jego nóg

45'

I wznawiamy! Oba zespoły bez zmian

21:27

Jedyne czego brakuje w tym meczu, to bramek. Poza tym oglądamy typowy mecz Bundeligi - mnóstwo groźnych akcji, ładne zespołowe rozegrania i szybkie kontry z obu stron. Dodatkowo popisali się bramkarze, miejmy nadzieję, że w drugiej połowie obejrzymy jednak gole

45'

Arbiter zaprosił już obie ekipy na przerwę, wracamy za 15 minut!

44'

Długa piłkę w kierunku Raffaela, ale na 30. metr wyszedł Trapp i w stylu Neuera wybił futbolówkę

43'

Znów było gorąco pod bramką gości! Oczipka wrzucił piłkę z rożnego na dalszy słupek, gdzie był Aigner. Pomocnik Eintrachtu zgrał piłkę głową do Madlunga, a ten uderzył z kilku metrów prosto w Sommera!

41'

Długo trwało oblężenie bramki Sommera, gracze Borussii przez kilka chwil nie mogli wydostać się spod własnej bramki. Akcję gospodarzy fatalnym strzałem zakończył Aigner

37'

Kolejne ofensywne wejście Wendta, ale dobrze wrócił za nim Ignjovski i nie będzie nawet rogu

34'

Ależ parada Sommera! Dominguez nie sięgnął piłki dośrodkowanej z prawej strony, czyhał na nią Valdez, uderzył głową z 5 metrów, ale kapitalnie zachował się bramkarz Eintrachtu

32'

Jantschke ostro potraktował Kittela, który efektownie go okiwał, ale tym razem sędzia go oszczędził

31'

Znowu dobrze interweniuje Anderson, który wślizgiem powstrzymał Krusego. Niemiec ponownie ruszył lewym skrzydłem, ale obrońcy Eintrachtu wyszli z opresji

27'

Kolejna ładnie zapowiadająca się kontra gości zostaje przerwana przez gwizdek sędziego - Johnson był na spalonym

24'

Ignjovski nie miał pomysłu na rozwiązanie ataku, więc sprytnie nabił rywala i wywalczył rzut rożny, który został jednak fatalnie wykonany

23'

Jak to nie wpadło? Wendt ładnie podłączył się lewą stronę, wycofał do Johnsona, a ten technicznym strzałem chciał pokonać Trappa, piłka o centymetry minęła słupek!

21'

Raffael uderzył z dystansu, piłka otarła się o Andersona, sędzia jednak tego nie zauważył i nie zarządził rzutu rożnego

19'

Za długo chyba rozgrywał Eintracht tę kontrę. Gospodarze wychodzili 4 na 3, rozegrali szeroko, akcję strzałem zakończył Seferović - bardzo nieudane zagranie, piłka poszybowała daleko od bramki

18'

Kolejny raz piłkarze Borussii próbują prostopadle dograć w pole karne. Tym razem Raffael szukał Hermanna, ale ten był lekko faulowany przez Madlunga, jednak sędzia nie zareagował

16'

Napiera Eintrach, najpierw strzał Kittela zablokowany, potem podobny skutek odniósł strzał Hasebe, a na koniec Aigner złapany na spalonym

15'

Dobra oskrzydlająca akcja Eintrachtu, jednak dośrodkowanie było zbyt głębokie i przechwycił je Sommer

13'

Raffael zdobywa bramkę, ale był na minimalnym spalonym co nie umknęło sędziemu!

11'

Kruse fantastycznie dograł do Hermanna, ten bez zastanowienia uderzył z woljea! Fantastycznie wybronł to Trapp a dobitka skrzydłowego Gladbach przeszła nad bramką!

9'

Piłkarze Schaafa nie pozostają dłużni - Anderson bezpardonowo zaatakował Raffaela i również obejrzał żółtą kartkę

7'

Aigner uciekł Wendtowi i Szwed nie miał wyjścia, musiał faulować. Sędzia ukarał go za to żółtym kartonikiem

3'

Po ofiarnej interwencji Oczipki, goście mają pierwszy w meczu rzut rożny. Korner został krótko rozegrany, dośrodkowanie Jantschkego za głębokie, pewnie łapie Trapp

1'

I od razu pierwsza szansa dla gospodarzy! Seferović wpadł w pole karne i huknął z powietrza tuż nad bramką!

0'

Pierwszy gwizdek sędziego Marka Fritza i zaczynamy!

20:28

Z kolei nie Eintracht nie radzi sobie najlepiej, nie potrafi wygrać od trzech kolejek, w ostatnim tygodniu Bayern nie dał im szans i wygrał 3:0. Na domiar złego kontuzji doznał Alex Meier. Lider klasyfikacji strzelców doznał urazu kolana, która wyklucza go z gry do końca sezonu

20:26

Podopieczni Luciena Favre'a radzą sobie ostatnio znakomicie, odnieśli już 4 zwycięstwa z rzędu, przed tygodniem efektownie ograli swą imienniczkę z Dortmundu 3:1. W tabeli zajmują 3. miejsce i prawie pewny awans do Ligi Mistrzów

20:22

I ławka Borussii: Heimeroth, Hahn, Hazard, Hrgota, Korb, Nordtveit, Traore

20:21

Wyjściowe składy obu ekip macie po lewej stronie, a tak przedstawiają się ławki rezerwowych obu ekip: Eintracht: Weidwald, Chandler, Djakpa, Flum, Inui, Kinsombi, Piazon

20:17

Witamy i zapraszamy na relację live z pierwszego meczu 29. kolejki Bundesligi: Eintracht Frankfurt - Borussia Moenchengladbach