Niedziela, 12 kwietnia 2015, godz. 15:30
TSG 1899 HoffenheimTSG 1899 Hoffenheim
17:25

Za uwagę dziękuje Marcin Trzyna. Zapraszam na kolejne relacje tekstowe przeprowadzane przez nasz portal.

17:25

Oglądaliśmy bardzo ciekawe spotkanie z pięcioma golami, dwoma rzutami karnymi i jedną czerwoną kartką, którą obejrzał Paweł Olkowski. Na ostatni kwadrans spotkania pojawił się na boisku Adam Matuszczyk. Bramkę z rzutu karnego dla Hoffenheim zdobył Eugen Polanki, który zaprezentował się dziś z dobrej strony.

94'

Koniec spotkania! FC Koeln wygrywa u siebie z TSG Hoffenheim 3:2 po bardzo emocjonującym spotkaniu.

93'

Faul w ataku Anthonego Modeste. Od rzutu wolnego rozpocznie bramkarz gospodarzy.

92'

Kevin Volland dośrodkował w pole karne gospodarzy, Zuber uderza głową obok bramki Timo Horna.

90'

Arbiter dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Było blisko wyrównania! Modeste głową strzela tuż obok bramki FC Koeln.

88'

Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka trafia do Modeste, który głową pokonuje źle interweniującego Horna. Zapowiada się niezwykle ciekawa końcówka!

88'

GOOOOOL! Anthony Modeste trafia do bramki Kolonii po strzale z główki.

88'

Interwencja Timo Horna, rzut rożny dla Hoffenheim.

87'

Faul w ataku Thomasa Broekera. Żółta kartka dla piłkarza Kolonii.

83'

Hoffenheim wywalczyło aut na wysokości pola karnego gospodarzy po interwencji Wimmera.

81'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Thomas Broeker wchodzi na boisko, a plac gry opuszcza Yuya Osako.

81'

Yuya Osako faulowany przez Andreasa Becka. Żółta kartka dla piłkarza Hoffenheim.

79'

Jonas Hector minął 5 piłkarzy Hoffenheim, oddał strzał na bramkę gości i po rykoszecie piłka trafiła do bramki strzeżonej przez Baumanna. Świetna akcja Hectora i Kolonia prowadzi już 3:1!

78'

GOOOOOOOL! 3:1 dla Kolonii, ależ fantastyczna akcja Jonasa Hectora!

76'

Anthony Ujah schodzi z boiska, a w jego miejsce zameldował się już Adam Matuszczyk.

73'

Ależ mocne uderzenie Tobiasa Strobla z 16 metrów! Piłka poszybowała nad bramką Timo Horna.

73'

Anthony Modeste tuż obok bramki po uderzeniu z przewrotki!

72'

Miso Brecko wchodzi na boisko, plac gry opuszcza Kazuki Nagasawa.

71'

Matthias Lehmann ostro sfaulował Polanskiego. Żółta kartka dla Lehmanna.

71'

GOOOOOOL! Eugen Polanski bardzo pewnie wykorzystuje rzut karny!

69'

Paweł Olkowski za faul w polu karnym został ukarany czerwoną kartką!

69'

Rzut karny dla Hoffenheim! Faul Olkowskiego na Modeste!

65'

Korner dla Hoffenheim po interwencji Kevina Wimmera.

63'

Tym samym Markus Gisdol wykorzystał limit zmian. Na razie za to bez roszad w zespole Kolonii.

62'

Natomiast Anthony Modeste wszedł na boisko za Kim Jin-Su.

62'

Adam Szalai wchodzi na plac gry w miejsce Svena Schipplocka.

55'

Nagasawa podał do Osako, ten zagrał do Ujaha, który mocnym strzałem pokonał bramkarza gości!

54'

GOOOOOOL! 2:0 dla Kolonii, Anthony Ujah strzelcem bramki!

52'

Nadiem Amiri schodzi z boiska, w jego miejsce melduje się Steven Zuber.

52'

Anthony Ujah wywalczył rzut rożny dla Kolonii. Wcześniej niezłe uderzenie Pawła Olkowskiego wybronił Baumann.

49'

Piłka wybita przez obrońców przed pole karne, tam znalazł się Paweł Olkowski, ale strzał Polaka pozostawia wiele do życzenia. Od bramki rozpocznie Oliver Baumann.

48'

Kim Jin-Su wybija piłkę na rzut rożny. Szansa dla gospodarzy.

46'

Mocne dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne gości, Ujah minimalnie minął się z piłką.

46'

Gwizdek sędziego oznaczający rozpoczęcie drugiej połowy. Przy piłce piłkarze Kolonii.

16:28

Jesteśmy świadkami ciekawego, żywego spotkania. Dobre zawody w pierwszej połowie rozgrywali Paweł Olkowski i Eugen Polanski. Za kilka minut wrócimy do relacji z meczu FC Koeln - TSG Hoffenheim!

45'

Koniec pierwszej połowy. Kolonia prowadzi z Hoffenheim 1:0 po golu z rzutu karnego Matthiasa Lehmanna.

45'

Arbiter dolicza jedną minutę do pierwszej części spotkania.

44'

Rzut wolny dla Hoffenheim około 25 metrów od bramki Kolonii. Kevin Volland uderza bardzo mocno, ale wprost w mur.

40'

Słupek ratuje gości! Marcel Risse świetnie wdarł się w pole karne z prawego skrzydła, dograł futbolówkę do Ujaha, a ten najpierw trafił w bramkarza, a następnie w słupek!

38'

Kolejna czysta interwencja Pawła Olkowskiego w defensywie.

35'

Marcel Risse z ostrego kąta pokusił się o mocne wstrzelenie piłki, ale dobrą interwencją popisał się Oliver Baumann.

32'

Piłkarze Hoffenheim chcieli wyjść z szybkim kontratakiem, ale dobrze w defensywie zachował się Paweł Olkowski, który przerwał akcję gości.

30'

Dobra interwencja Horna po strzale z główki Bicakcicia!

29'

Dominic Maroh ukarany żółtą kartką za ostry faul na rywalu.

26'

Akcja gości, strzał Svena Schipplocka broni Timo Horn. Oglądamy ciekawe widowisko w Kolonii!

25'

Strzał z dystansu Ujaha, piłka otarła się o jednego z defensorów Hoffenheim i Kolonia będzie wykonywać rzut rozny.

24'

Kazuki Nagasawa zdecydował się na uderzenie z piątego metra, ale strzał Japończyka został zablokowany.

22'

Sebastian Rudy prosto w mur, po chwili piłka trafia do Firmino, ale jego strzał pewnie wybronił golkiper "Kozłów".

21'

Rzut wolny dla Hoffenheim około 25 metrów od bramki Timo Horna.

20'

GOOOOL! Matthias Lehmann strzelił po ziemi w sam środek bramki!

19'

Żółta kartka dla defensora Hoffenheim za faul na Japończyku.

19'

Rzut karny! Yuya Osako faulowany w polu karnym przez Ermina Bicakcicia.

16'

Niecelny strzał z główki Eugena Polanskiego, ale trzeba pochwalić Polaka za dobre ustawienie się w polu karnym gospodarzy.

16'

Marcel Risse dośrodkował w pole karne gości, jednak Baumann dobrze wypiąstkował futbolówkę.

14'

Faul w ataku Kevina Vollanda.

11'

Nadiem Amiri z prawego skrzydła dograł piłkę w pole karne, dobrze na przedpolu zainterweniował Timo Horn.

11'

Jonas Hector zdecydował się na indywidualną akcję. Niemiec wbiegł w pole karne gości i oddał bardzo niecelny strzał.

7'

Kolejny niecelny strzał po stronie gospodarzy. Tym razem na próbę z dystansu zdecydował się Matthias Lehmann.

6'

Mocne dośrodkowanie z prawego skrzydła Pawła Olkowskiego. Piłkę na drugiej stronie przejął Jonas Hector, ale jego strzał okazał się bardzo niecelny.

4'

Yuya Osako przedarł się w pole karne Hoffenheim, uderzenie Japończyka i piłka mija bramkę Baumanna.

2'

Kolejna akcja gospodarzy, tym razem piłka przelatuje całe pole karne Kolonii i ląduje na aucie.

1'

Poprzeczka ratuje gospodarzy! Piłka po strzale z półobrotu Firmino odbija się od Olkowskiego i trafia w poprzeczkę!

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, przy piłce zawodnicy Hoffenheim.

15:28

Arbitrem dzisiejszego spotkania jest 45-letni Peter Sippel.

15:26

Sędziowie i piłkarze obu drużyn wychodzą już na boisko.

15:20

Słoneczna pogoda w Kolonii, około 17 stopni - są to idealne warunki do rozegrania dobrego widowiska!

15:10

Ponadto Hoffenheim we wtorek rywalizowało w ćwierćfinale Pucharu Niemiec z Borussią Dortmund. Podopieczni Markusa Gisdola po dogrywce przegrali z BVB 2:3. Bramki dla TSG zdobyli Kevin Volland oraz Roberto Firmino.

15:08

Hoffenheim z dorobkiem 37 punktów plasuje się na 7. pozycji w tabeli. W ostatniej kolejce "Wieśniacy" przegrali z Borussią Moenchengladbach 1:4. Jedynego gola dla ekipy Markusa Gisdola zdobył wówczas Sven Schipplock.

15:05

Obecnie Kolonia zajmuje 13. pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 30 punktów. Podopieczni Petera Stoegera w poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z Freiburgiem 0:1.

15:00

W rundzie jesiennej Hoffenheim przegrało na własnym stadionie z Kolonią 3:4. Dwa gole dla "Kozłów" zdobył w tamtym spotkaniu Paweł Olkowski.

14:55

Składy obu drużyn na dzisiejszy pojedynek:Składy

14:50

W wyjściowej jedenastce gości znajduje się Eugen Polanski.

14:48

Adam Matuszczyk znajduje się na ławce rezerwowych Kolonii, natomiast Sławomir Peszko pauzuje za kartki.

14:40

Znamy już wyjściowy skład Kolonii. W zespole gospodarzy od pierwszej minuty zobaczymy Pawła Olkowskiego.

14:35

Serdecznie zapraszamy na relację tekstową z pierwszego niedzielnego meczu 28. kolejki Bundesligi. Za niecałą godzinę FC Koeln podejmie na własnym stadionie drużynę TSG Hoffenheim.