Hannover 96Hannover 96
2 : 3
Borussia DortmundBorussia Dortmund
95'

Sędzia Felix Brych gwiżdżę po raz ostatni. Borussia Dortmund wygrywa na wyjeździe z Hannoverem 96. Końcowy wynik 2:3. Dziękujemy za bycie z nami i zapraszamy na kolejne relację.

95'

94'

Borussia kontratakuje, Socratis do narożnika, aby tylko na czas.

94'

Ostatnie 60 sekund. Hannover atakuje.

93'

Strzał Andreasena jednak bardzo niecelny. Wznawia grę bramkarz Borussi.

92'

Trochę chaotycznie walczą gospodarze. Próbują i bedą mieli szansę z 18 - 20 metrów po faulu Suboticia. Rzut wolny.

90'

Cztery minuty doliczył Felix Brych.

90'

Schodzi Marco Reus. W jego miejsce Ramos.

87'

Andreasen wchodzi za Sakaiego.

87'

Joselu nie dopadł do piłki adresowanej przez Albornoza, bo futbolówkę pewnie złapał Weidenfeller.

86'

Borussia tymczasem miała swoją szansę. W zamieszaniu podbramkowym próbowali strzelać Reus i Bender. Piłkę wybili obrońcy Hannoveru.

85'

Ostanie 5 minut czasu podstawowego. Czy gospodarze dostarczą nam jeszcze emocji w tym spotkaniu?

83'

Źle wybił piłkę głową Subotic, ta trafiła do Kiyotake, ten podał do strzelca pierwszej bramki dla Hannoveru i zawodnik gospodarzy obrócił się i strzelił nie do obrony przy prawym słupku Weidenfellera. 2:3.

82'

GOOOOOOLLLL!!!! LARS STINDL!!!!

81'

Błaszczykowski czubkiem buta posyła piłkę do Reusa, ten wychodzi sam na sam z Zielerem, ale jego strzał ląduje na słupku.

78'

Hannover nie potrafi stworzyć sobie dobrej sytuacji. Borussia przeważa i nie daje pograć osłabionym gospodarzom.

76'

Socratis z ostrego kąta i broni Zieler.

75'

Błaszczykowski świetnie do Reusa, ale Niemiec źle przyjął piłkę i nic z tego nie będzie.

72'

Albornoz za Schulza.

72'

Prib wchodzi za Brianda.

72'

Bender za Geundogana.

70'

Żółta kartka dla Salifa Sane

69'

Znów Borussia, długa piłka, ale wybija ją Zieler.

66'

Błaszczykowski prawą flanką do Reusa ten strzela, piłka jednak odbija się od jednego z obrońców Hannoveru i wyszła poza pole karne.

66'

Borussia naciera. Hannover ''siadł'' po tej trzeciej bramce.

65'

Długa piłka do Reusa, wycofał się z piłką z pola karnego, zagrał do Geundogana a ten uderzył niecelnie.

63'

Kolejna świetna akcja Dortmundu. Kagawa pięknie zagrał do Aubameyanga a ten z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki Zielera. Hannover - Borussia 1:3.

61'

GOOOLLLL!!!!! AUBAMEYANG!!!!!

59'

Piłkarz, o podobno polskich korzeniach wchodzi za Kircha.

60'

Ładna, kombinacyjna akcja piłkarzy Borussi. To Kuba Błaszczykowski wypracował tą akcję holując piłkę i zagrywając ją do Reusa. Ten tylko delikatnie w polu karnym zagrał do Kagawy i Japończyk strzelił już na prawie pustą bramkę.

58'

GOOOOOOLLLLL!!!!!! BORUSSIA!!!!

57'

Nie przejmują się nieobecnością jednego gracza gospodarze, Sakai wrzuca ale ubiega Brianda obrońca Borussi. Rzut rożny.

55'

Ambitny Bittencourt głupio fauluje Kehla i sędzia wyrzuca zawodnika Hannoveru z boiska po otrzymaniu drugiej żółtej kartki.

55'

Sakai wrzuca w pole karne, źle obliczył lot piłki Weidenfeller, piłkę wybija z linii bramkowej Hummels.

53'

Nic się nie stało. Sane wraca na boisko.

51'

Sane ostro potraktowany. I potrzebna jest pomoc sztabu medycznego.

50'

Faul Bittencourta na Błaszczykowskim i żółta kartka dla zawodnika gospodarzy.

49'

Szansa Borussi. Wrzucał Reus, nie było jednak nikogo w polu karnym by zamknąć tą akcję.

47'

Starcie w powietrzu Suboticia z Bittencourtem i sędzia karze obrońcę Dortmundu żółtą kartką.

46'

Od środka drugą część spotkania rozpoczynają zawodnicy Hannoveru 96.

46'

Jurgen Klopp musi porozmawiać ze swoimi zawodnikami w przerwie gdyż po bramce Hannoveru stracili oni koncepcję na grę w tym spotkaniu. Czy będą szybkie zmiany? Dowiemy się za chwilę.

45'

Sędzia Felix Brych nie dolicza do tej połowy choćby minuty i zawodnicy schodzą do szatni. Zapraszamy za 15 minut.

45'

Stindl do Joselu i na rzut rożny wybija Kehl. szybko wykonany korner, ale piłka przechodzi przez całe pole karne nie znajdując żadnego zawodnika Hannoveru.

43'

Briand dośrodkował, ale najwyżej skoczył Hummels i wybił głową piłkę poza pole karne.

43'

Walczą gospodarze, już nie mają takich problemów jak w pierwszych minutach spotkania. Borussia jak na razie nie ma koncepcji na grę.

41'

Rzut wolny Reusa z 35. metra. Piłkę łapie Zieler.

40'

Bittencourt ładnie odgrywa w stronę Schulza, ale blokuje go Subotic. Piłkę od bramki wybiję bramkarz Dortmundczyków.

39'

Felipe wypuszcza prawą stroną Sakaiego ten wrzuca, piłkę jednak łapię Weidenfeller.

38'

Faul Błaszczykowskiego. Mają pretensję do sędziego piłkarze Borussi.

38'

Subotic długą piłką w stronę Aubameyanga, ten wyprzedza obrońcę Hannoveru jednak napastnika gości blokuje bramkarz Zieler.

36'

Hannover się rozkręca z prawej strony wrzuca Felipe, ale piłka przechodzi przez pole karne i na rzut rożny wybija ją jeden z obrońców gości.

35'

Kolejna kontra Hannoveru, świetne podanie i strzał Joselu. Broni Weidenfeller.

32'

Szybka kontra Hannoveru. Gospodarze lewą flanką, rajd Bittencourta, płaskie podanie mija w polu karnym obrońców Borussi i strzela Stindl. Przy tej bramce maczał palce ''Kuba''.

31'

GOOOOOOLLLL!!!!! 1:1 !!!!!

31'

Błąd gospodarzy piłkę przejął Kehl, podał do Reusa ale ten nie zdąrzył wrócić ze spalonego. to mogła być dobra sytuacja gdyby tylko Reus szybciej wrócił z ''offsajdu''.

30'

Po pół godzinie 6:3 w strzałach dla Hannoveru, ale nie przekłada się to na wynik.

29'

Faulowany Briand przez Socratisa.

28'

Widać od jakiegoś czasu, że nad stadionem pojawiło się słońce i może przestanie padać deszcz, który trochę przeszkadza widowisku.

25'

Dobre pierwsze 25 minut Błaszczykowskiego. Pewnie gra na swojej prawej stronie, często schodzi do środka i miał asystę drugiego stopnia.

24'

Po tym rzucie rożnym Borussia próbowała kontrować ale akcja została zatrzymana.

24'

Zablokowany strzał któregoś z graczy gospodarzy i ponownie rzut rożny.

23'

Teraz jednak kolejny korner dla gospodarzy.

23'

Borussia nadal prowadzi grę. Jeśli Hannover zabiera jej piłkę to tylko na chwilę.

22'

Ta bramka to na pewno dla Borussi duży krok do tego by zwyciężyć na tym terenie.

21'

Kuba zagrał do Reusa, ten pięknym technicznym podanie wypuścił Aubameyanga i ten także technicznie pokonał bramkarza gospodarzy.

20'

GOOOOLLLLLL!!!!! AUBAMEYANG!!!!!

19'

Chwila twardej gry gospodarzy - to podoba się kibicom Hannoveru. Faulowany jednak Stindl. Sędzia jednak dyktuje rzut rożny, który Hannover wykonuje fatalnie.

17'

Wrzutka Błaszczykowskiego, ale dobrze w polu karnym interweniuje Marcelo.

15'

Złe zagranie Kagawy i piłkę szybko wybija Zieler.

14'

Groźna sytuacja Hannoveru, ale Briand strzela zbyt słabo by zaskoczyć Weidenfellera.

13'

Bittencourt po rajdzie wrzuca w pole karne Borussi, ale nie było tam jego kolegów.

13'

Żółto - Czarni w polu karnym gospodarzy, ale nikt nie zdecydował się na strzał.

12'

Borussia powoli zdobywa przewagę na boisku. Hannover nie może na razie zagrozić gością.

9'

Hannover wrzuca piłkę w pole karne, ale są tam obrońcy Borussi wraz z Weidenfellerem.

7'

Teraz Borussia próbuję grać długimi piłkami, ale dobrze obrońcy Hannoveru.

5'

Jak na razie kontry gospodarzy rozbijane są przez defensywę gości.

4'

Borussia ładnie rozgrywa piłkę w ataku pozycyjny.

3'

Na spalonym po kontrze Dortmundu Reus.

2'

Borussia już strzela, a mianowicie z lewej nogi Błaszczykowski z 18. metrów ale broni Zieler.

1'

Sędzia Felix Brych gwiżdżę w tym meczu po raz pierwszy i ze środka rozpoczynają zawodnicy Borussi.

15:26

Oba kluby dzielą tylko 3 punkty. Borussia jest na miejscu 10. z 30. ''oczkami", natomiast 14. miejsce okupuje drużyna Hannoveru 96. Dortmundczycy na pewno będą chcieli zmazać plamę po ostatnim meczu u siebie z Juventusem Turyn. Drużyna gospodarzy wydaję się dobrym przeciwnikiem do przełamania się bowiem nie wygrała jeszcze w tym roku w lidze, a mieliśmy już 8 noworocznych kolejek. Ostatnio Hannover poniósł porażkę z inną Borussią, tą z Moenchenglandbach. Natomiast Borussia po przebudzeniu w lidze ostatnie 2 spotkania zremisowała z Hamburgiem i 1.FC Koeln.

15:17

Na ławce Borussi Dortmund od pierwszych minut usiądą: Langerak, Bender, Ramos, Kampl, Immobile, Mkhitaryan, Dudziak.

15:15

Podaliśmy już pierwsze składy obu ekip. teraz czas na ławki rezerwowych. Hannover: Almer, Andreasen, Albornoz, Gulselam, Prib, Schmiedebach, Ya Konan.

15:13

Witamy w relacji live! Już niebawem będziemy z Wami na meczu Hannover 96 - Borussia Dortmund. Bardzo ciekawe spotkanie gdzie od pierwszych minut będziemy mogli oglądać Jakuba Błaszczykowskiego.