0 : 4
Bayern MonachiumBayern Monachium
1. połowa0 : 2
93'

Koniec spotkania! Bayern wygrywa z Werderem Brema 4:0, a dwa gole strzela Robert Lewandowski!

92'

Piękna dwójkowa akcja Bayernu, Mueller tuż przed bramką odegrał piłkę do Lewandowskiego, który pewnym strzałem posłał ją do siatki tuż przy prawym słupku.

91'

Gooool! ROBERT LEWANDOWSKI!!

90'

Fin Bartels opuszcza plac gry, zastąpi go Felix Kroos.

89'

Sebastian Rode chciał przymierzyć piłkę pod poprzeczkę, ale nie udało mu się to. Mógł zagrywać do lepiej ustawionego Robbena.

89'

Bayern spokojnie rozgrywka piłkę, do końca spotkania zostało raptem kilka minut.

87'

Davie Selke mocno naciskał Mehdiego Benatię, ale Marokańczyk nie popełnił błędu w tej sytuacji.

85'

Ostatnia zmiana w Bayernie, za Rafinhe wejdzie Mitchell Weiser.

83'

Jerome Boateng nie zagra już w tym meczu. Za niego pojawił się na murawie Dante.

83'

Zmiana w Werderze. Boisko opuszcza Santiago Garcia, zastąpi go Janek Sternberg.

82'

Po raz pierwszy od połowy listopada na placu gry pojawia się Philipp Lahm, który walczył z urazem kostki. Zastąpił Mario Goetze.

81'

Sebastian Rode wbiegł w pole karne i podał piłkę za plecy Roberta Lewandowskiego, przez co Polak nie mógł jej opanować.

79'

Gospodarze mimo straty trzech goli nie poddają się i wciąż szukają sytuacji na zdobycie chociażby gola honorowego.

78'

Bayern mógł prowadzić już 4:0! Thomas Mueller idealnie przyjął futbolówkę w polu karnym, ale strzelił ponad poprzeczkę!

77'

Przechwyt Boatenga, piłka zagrywana do Muellera, który oddał piłkę w kierunku Lewandowskiego. Pogubili się w tej sytuacji defensorzy i bramkarz bremeńskiej drużyny, a Polak znalazł się w świetnej sytuacji i głową trafił do pustej bramki.

76'

Gooool!! ROBERT LEWANDOWSKI!!!

76'

Długie dośrodkowanie w pole karne Bayernu, po którym piłkę bez żadnych problemów wyłapał Pepe Reina.

75'

Rzut rożny dla gospodarzy, bez zagrożenia pod bramką Bayernu.

74'

Mario Goetze zagrywał piłkę z rzutu wolnego, ale ta nie trafiła koniec końców do żadnego z jego partnerów.

73'

Davie Selke wykreował niezłą akcję strzelecką, Juan Bernat pogubił się w defensywie, więc piłkarz Werdera mógł pokusić się o strzelenie gola. W porę powstrzymał go jednak David Alaba.

72'

Brzydkie widowisko oglądamy teraz na Weserstadion. Piłkarze obu drużyn dopuszczają się wielu brzydkich fauli i z pewnością nie postępują zgodnie z zasadą fair play.

71'

Pepe Reina ofiarnie wyskoczył do obrony strzału i przez chwilę leżał na murawie. Hiszpan na szczęście szybko podniósł się i może kontynuować grę.

69'

Na boisku leży Jerome Boateng, który ma bardzo duże pretensje do sędziego za to, że nie ukarał rywala kartką.

67'

Kartką ukarany także Santiago Garcia.

67'

Żółtą kartką ukarany Jerome Boateng.

66'

Zlatko Junuzović popchnął Schweinsteigera, za co sędzia ukarał go żółtym kartonikiem.

65'

Sebastian Prödl zagrał piłkę ręką, dlatego sędzia nie uznał bramki gospodarzom.

64'

Mamy zmianę w Werderze, za Levina Oztunaliego wejdzie Izet Hajrović.

63'

Kary nie uniknął także Mehdi Benatia.

63'

Sebastian Prödl ukarany żółtą kartką.

62'

Zagotowało się na boisku! Sebastian Prödl wszedł w nogi Benatii, a gracze obu drużyn od razu rzucili się w kierunku sędziego aby wyjaśnić tę sytuację.

61'

Gebre Selassie wrzucił piłkę w pole karne Bayernu bezpośrednio z autu. Jego koledzy wymienili między sobą raptem kilka podań i stracili futbolówkę na rzecz gości z Monachium.

60'

Piłka wpadła w pole karne Werdera, dopaść do niej chciał Robert Lewandowski, ale w porę uprzedził go Gebre Selassie i oddalił zagrożenie z okolic własnej bramki.

59'

Jerom Boateng nieco poddenerwowany, przed chwilą miał pretensje do chłopaka podającego piłki. Sędzia uspokoił i dał ostrzeżenie Niemcowi.

58'

Goście nawet jeśli dostaną się w okolice pola karnego Bayernu, nie są w stanie oddać nawet groźnego strzału na bramkę strzeżoną przez Pepe Reine, bowiem goście skutecznie im to uniemożliwiają.

56'

Kolejna akcja Bayernu, strzał na bramkę Werdera oddał Robert Lewandowski, ale w porę zablokował go Sebastian Prödl.

55'

Levin Oztunali pędził lewą stroną, piłka znalazła się pod nogami Gebre Selassie, ale bez zagrożenia pod bramką Bayernu.

53'

Robben przyjął futbolówkę w środku pola, Hoelnder odegrał ją do Roberta Lewandowskiego, a ten oddał strzał sprzed pola karnego, po którym piłka powędrowała daleko obok słupka. Polak w tej sytuacji mógł zachować się trochę lepiej i odegrać do lepiej ustawionych kolegów, między innymi do Mario Goetze.

52'

Spokojniejszy okres spotkania, gra toczy się w tej chwili w środkowej strefie boiska, przy piłce piłkarze Bayernu.

51'

Atak pozycyjny piłkarzy Werderu, gospodarze starają się od kilku chwil poważnie zagrozić bramce monachijczyków, ale jak na razie każda ich próba ataku kończy się fiaskiem.

50'

Na początku drugiej połowy bardzo mało aktywny jest Robert Lewandowski. Polak jest "schowany" na placu gry i rzadko włącza się do akcji swojego zespołu.

49'

Zlatko Junuzović miał pomysł na tę akcję, ale zbyt mocno dośrodkowywał i w efekcie piłkę pewnie wyłapał Pepe Reina.

48'

Davie Selke popisał się niezłymi umiejętnościami i bardzo ładnie odebrał Davidowi Alabie futbolówkę w środku pola. Goście spotkania w odpowiednim czasie zareagowali i zdołali odzyskać futbolówkę po kilku chwilach.

47'

Bastian Schweinsteiger posłał długą piłkę w kierunku swoich partnerów, ale czujny Raphael Wolf nie miał problemów, aby ją przechwycić.

46'

Trenerzy obu drużyn nie dokonali w przerwie żadnych zmian w składach.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

16:30

Piękny gol Davida Alaby z rzutu wolnego

46'

Sędzia po tej bramce zakończył 1. połowę. 2:0 dla gości. Zapraszamy na 2. połowę.

46'

Rzut wolny lewą nogą wykonał Alaba. Piłka ze wspaniałą rotacją wpadła przy słupku. Wolf nie miał szans przy tym strzale.

45'

GOOOOOOOOLLLL!!!!!!!! ALABAAAAAAAA!!!!! 2:0

44'

Alaba ustawia piłkę do rzutu wolnego. Strzela i ....

43'

Po dłuższym prowadzeniu piłki Gotze faulowany 18 metrów od bramki.

42'

Piłkarze gospodarzy chyba już raczej chcieliby się znaleźć w szatni by móc przedyskutować plan na drugą połowę spotkania.

37'

Koronkowa akcja Bayernu, ale piłkarze z Monachium przesadzili z ilością podań i z akcji nic nie wynikło.

35'

Faul w bocznym sektorze boiska na ,,Lewym". Rzut wolny.

32'

Werderowi ciężko rozegrać akcję, wymienić 3- 4 podania. Bayern przejął całą inicjatywę.

30'

Thomas Muller z prawej flanki do Goetze ale ubiega go obrońca Werderu. Aut.

28'

Po wślizgu Rafinha dostaję żółtą kartkę.

26'

Po akcji z udziałem Lewandowskiego i strzale Mullera piłkę sparował do boku Wolf , ale piłka raz jeszcze trafiła do Thomasa Mullera, który pieknym rogalem umieścił ją w okienku bramki gospodarzy.

24'

GOOOOOOLLLL!!!!! Muller!!!!

23'

Pieknie podał Lewandowski, z obrońcą na plecach Muller strzela, ale broni Wolf. Ale zaraz, zaraz...

22'

Coraz ostrzej. Faul Oztunaliego. Dośrodkowanie z wolnego ale nikt nie przeciął tej piłki.

21'

Werder Brema - Bayern MonachiumWerder Brema - Bayern Monachium

20'

Daleko wychodzi Reina i to może być kartka bo był kontakt z napastnikiem. Nie to jednak gracz Werderu faulował.

19'

Boateng strzela, Lewandowski wślizgiem prawie w bramkarza. ,,Lewy" umiejętnie cofnął nogę i nic nie stało się bramkarzowi Werderu.

18'

Lewandowski ładnie odegrał Alabie ale ten ,,machnął się" i nic z tej akcji nie wynikło.

16'

Teraz to Werder po kontrze uzyskał rożny, ale strzał zza szestnastki Junuzovicia ginie w gąszczu nóg obrońców gości.

14'

Po rzucie rożnym, który był następstwem strzału Lewandowskiego główkuje Muller, ale piłkę łapię w koszyczek Wolf.

14'

Alez okazja Lewandowskiego po dośrodkowaniu Rafinii. Ale Robert główką nie pokonał Wolfa.

11'

Bayern tradycyjnie prowadzi grę. Werder skupi się raczej na kontrach.

7'

Rafinha fauluje Garcie. Upomnienie słowne sędziego. Rzut wolny w pole karne Bayernu ale Reina wyskakuje najwyżej.

5'

Nieładnie fauluje w środku boiska Schweinsteiger. Bez kartki, ale sędzia będzie go musiał mieć na oku.

2'

Kolejna groźna akcja gospodarzy, ale do piłki nie dobiegł Selke. piłka w rękach Reiny.

1'

Thorsten Kirkhofen rozpoczyna spotkanie po utrudnieniach. Od środka Werder szybko przenosi się pod bramkę Bayernu i groźny strzał Oztunali.

15:31

Sędzia liniowy sprawdzając naciągi siatki w jednej z bramek wzywa pracownika klubu w celu poprawnego umocowania siatki. Z tego też powodu mecz nam się trochę opuźni.

15:24

W tym meczu emocji nie może zabraknąć. Po deklasacji Szachtara Donieck na urazy narzekali Robben i Ribery, których dzisiaj zabraknie. Guardiola dał odpocząć także Neuerowi, ale nie jest to spowodowane żadnym urazem. O tym, że może to być wyrównany mecz niech świadczy choćby to, iż Werder w rundzie rewanżowej zdobył tyle samo punktów co Bayern.

15:10

A ławka gospodarzy wygląda następująco: Casteels, Caldirola, Sternberg, Makiadi, Hajrovic, Kroos, Aycicek.

15:05

Po lewej stronie tradycyjnie składy obu wyjściowych jedenastek. Na ławce rezerwowych gości usiądą: Starke, Dante, Lahm, Badstuber, Gaudino, Weiser, Kurt.