Bayern MonachiumBayern Monachium
17:23

My już dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji i zapraszamy oczywiście na kolejne! Miłej soboty!

17:22

Bayern zasłużenie wygrywa to spotkania, a już za trzy dni Bawarczycy podejmą Szachtar Donieck w rewanżowym meczu 1/8 finałów Ligi Mistrzów!

93'

Koniec spotkania w Hannoverze! Bayern wygrywa 3:1 po dwóch bramkach Thomasa Mullera i trafieniu Xabiego Alonso!

90'

Sędzia dolicza dwie minuty do podstawowego czasu gry tego spotkania.

86'

W końcówce spotkania już nie dzieje się nic spektakularnego na boisku. Hannover jedynie się broni nie chcąc stracić kolejnej bramki, a Bayern nie potrafi przedrzeć się przez ten dość szczelny mur.

83'

Żółta kartka dla Francka Riberiego za rewanż na Bittencourcie.

78'

I żółta kartka dla Leonardo Bittencourta za ostre wejście w nogi Franka Riberiego.

77'

Ostatnia zmiana w drużynie Hannoveru. Didier Ya Konan pojawia się w miejsce Manuela Schmiedebacha.

75'

Frank Ribery fantastycznie popędził lewą stroną boiska i wrzucił piłkę idealnie na głowę Thomasa Mullera, a Niemiec popisał się idealnym uderzeniem nie dając żadnych szans na interwencję bramkarzowi Hannoveru!

73'

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Fantastyczne uderzenie głową Thomasa Mullera i Bayern prowadzi 3:1!

69'

I ostatnia zmiana w szeregach Bayernu. Bastian Szweinsteinger wchodzi za Xabiego Alonso.

67'

Zmiana w ekipie Hannoveru96. Edgar Prib melduje się na boisku w miejsce Jimmyego Brianda.

65'

Żółta kartka dla Juana Bernata za faul w środku pola.

62'

GOOOOOOOOOOOL!!! Bayern już prowadzi! Piłka uderzona w lewy róg bramki, bramkarzy wyczuł intencje Mullera, ale nie zdołał wybić piłki.

60'

Rzut karny dla Bayernu! Robert Lewandowski faulowany w polu karnym Hannoveru!

58'

Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Artur Sobiech schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Joselu.

57'

Fantastyczna, koronkowa akcja Bayernu. Ribery, Muller i Lewandowski pograli na jeden kontakt, w ostatniej chwili graczy Bayernu uprzedził bramkarz Hannoveru wyłapując górną piłkę.

54'

Druga zmiana w barwach Bayernu Monachium. Frank Ribery wchodzi w miejsce Mario Gotze.

51'

Nieporozumienie Boatenga z Neuerem, z czego mógł skorzystać Artur Sobiech. Polak ładnie przepchał Boatenga, ale szybciej do piłki od Polaka dopadł bramkarz Bayernu.

49'

Hiroshi Kiyotake otrzymał piłkę w polu karnym Bayernu, ładnie minął dwóch rywali i zagrał pod bramkę gości, tam jednak nie było żadnego z graczy Hannoveru.

46'

Startujemy z drugą połową spotkania w Hannoverze! Bayern walczy o kolejne trzy punkty w tym sezonie.

16:28

Piłkarze obu zespołów pojawiają się ponownie na boisku, a to znak że za moment rozpocznie się druga połowa spotkania!

46'

Koniec pierwszej części meczu w Hannoverze, gospodarze remisują z Bayernem Monachium 1:1 i obserwujemy naprawdę niezłe spotkanie!

44'

Prostopadłą piłka do Artura Sobiecha, który już miał popędzić w pole karne Bayernu, jednak w międzyczasie rozbrzmiał gwizdek sędziego oznajmiający pozycję spaloną Polaka.

40'

Ależ była okazja dla Hannoveru! Piłka po rzucie rożnym dla gospodarzy trafiła pod nogi Salifa Sane, który jednak nie zdołał przyjąć piłki.

39'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Za ostry faul w środku pola ukarany Xabi Alonso.

35'

Rafinha zdecydował się na strzał z dystansu, futbolówka jednak przeleciała ponad poprzeczką bramki Hannoveru.

32'

Robert Lewandowski wchodzi na boisko już teraz! Polak zastępuje Brazylijczyka Dante, który fatalnie wyglądał do tej pory.

31'

Robben powoli nam się rozkręca. Ponownie firmowe zagranie Holendra, czyli zejście na lewą nogę i oddanie strzału, piłka ponownie minęła bramkę Hannoveru, tym razem jednak już nie brakowało dużo.

28'

GOOOOOOOOOOOOOL!!!! Ależ szybkie wyrównanie Bayernu! Xabi Alonso pięknym strzałem z rzutu wolnego daje remis!

27'

Jimmy Briand zagrał fantastyczną piłkę do Japończyka w znakomtej sytuacji posłał piłkę po długim słupku obok interweniującego Manuela Neuera!

25'

GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Hannover obejmuje prowadzenie po bramce Hiroshiego Kiyotake!!!

23'

Robben teraz w pojedynkę wyprowadził kontrę Bayernu. Holender otrzymał piłkę na połowie boiska i popędził przy linii bocznej aż do pola karnego mijając dwóch rywali, by w końcu wywalczyć rzut rożny.

20'

Mogła paść teraz bramka dla Hannoveru! Po rzucie rożnym piłka trafiła do Salifa Sane, który zgrał do Brianda, ten z najbliższej odległości nie zdołał skierować piłki do bramki Bayernu, a dodatkowo sędzia dopatrzył się w tej sytuacji spalonego.

19'

Po odzyskaniu piłki przez Hannover pod własnym polem karnym futbolówka trafiła do Artura Sobiecha, który najpierw minął Holgera Badstuber, ale w decydującym momencie piłkę zabrał mu Jerome Boateng.

15'

Po pierwszym kwadransie gry Bayern Monachium ma 75% posiadania piłki.

11'

Juan Bernat próbował wrzucić piłkę w pole karne Hannoveru, ale w nim był tylko osamotniony Arjen Robben do którego ta piłka nie dotarła.

8'

Robben w swoim stylu przełożył piłkę na lewą nogę, oddał strzał zza pola karnego, ale Holender przeniósł piłkę wysoko ponad bramką rywali.

7'

David Alaba uderza z rzutu wolnego i bardzo ładnie piłkę na rzut rożny wybija Robert Zieler!

7'

Arjen Robben przyjął piłkę z lewej strony pola karnego, już przygotował się do strzału gdy został sfaulowany przez jednego z graczy gospodarzy. Mamy pierwszy rzut rożny dla Bayernu i może być naprawdę groźnie.

3'

Początek spotkania, bez większych niespodzianek zdecydowanie na korzyść gości z Monachium. Bayern rozpoczął tuż po pierwszym gwizdku rozpoczął swoje klepanie i na razie Hannover nie jest w stanie przerwać akcji "Bawarczyków".

15:32

Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy mecz 24. kolejki Bundesligi!

15:29

Oba zespoły wychodzą już ma murawę stadionu w Hannoverze, za moment początek tego spotkania!

15:27

W poprzedniej kolejce ligowej Bayern wygrał na Alianz Arenie z FC Koln 4:1, natomiast Hannover zremisował u siebie z VfB Stuttgart 1:1.

15:27

Liczyliśmy, że ten mecz będzie potyczką dwóch polskich napastników, jednak od pierwszej minuty będziemy mogli zobaczyć tylko jednego. W pierwszym składzie drużyny Hannoveru jest Artur Sobiech, natomiast po drugiej stronie tylko na ławce znalazł się Robert Lewandowski.

15:25

Ławka rezerwowych Hannoveru96: Konigsmann (Br.), Andreasen, Joselu, Prib, Sakai, Stankevicius, Ya Konan.

15:24

Ławka rezerwowych Bayernu: Reina (Br.), Benatia, Lewandowski, Pizarro, Ribery, Rode, Schweinsteinger.

15:17

Przeciwko ekipie z Monachium nie zagrają Miller, Hoffmann oraz Stindl. Natomiast w drużynie gości nie wystąpią J. Martinez, Lahm i Alcantara.

15:15

Lewandowski rozegrał 4 pełne spotkania, raz został zmieniony w drugiej połowie i raz wszedł w drugiej odsłonie meczu. Zdobył 4 gole w lidze. Grał także w meczu Ligi Mistrzów oraz w tygodniu w Pucharze Niemiec.

15:13

Sobiech rozegrał wiosną niewiele ponad 100 minut i zdobył jednego gola. Ani razu nie wyszedł na boisko w wyjściowym składzie.

15:11

To spotkanie może być pojedynkiem dwóch napastników Reprezentacji Polski – Roberta Lewandowskiego i Artura Sobiecha. Szanse na występ obu od pierwszej minuty nie są jednak zbyt wysokie.

15:10

15:08

Hannover jest 11. z dorobkiem 27 punktów po 23 meczach, z przewagą 4 oczek nad strefą spadkową.

15:06

W tabeli obecnego sezonu Bundesligi Bayern jest niekwestionowanym liderem, z 8-punktową przewagą nad jedynym liczącym się jeszcze, przynajmniej teoretycznie, w walce o mistrzostwo Wolfsburgiem.

15:03

Historia bezpośrednich pojedynków tych ekip w ostatnich latach nie jest zbyt optymistyczna dla Hannoveru. Dość powiedzieć, że 7 poprzednich spotkań z rzędu wygrali Bawarczycy (w tym 6 meczów ligowych i jeden pucharowy). Dla gospodarzy pamiętny był na pewno rok 2011, kiedy to potrafili dwukrotnie pokonać wyżej notowanego rywala na HDI-Arena.

15:00

Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania, w którym Hannover 96 podejmie u siebie Bayern Monachium. Początek meczu już za niespełna półgodziny!