0 : 5
TSG 1899 HoffenheimTSG 1899 Hoffenheim
1. połowa0 : 3
90'

Koniec meczu! Hertha przegrywa na własnym boisku z Hoffenheim aż 5:0. Za największego plusa tego meczu można uznać Roberto Firmino, który wykreował wiele akcji i zaliczył dwie asysty w tym meczu. Z mojej strony to tyle, za uwagę dziękuje Jacek Szczupak!

86'

Zmiana w drużynie Hoffenheim schodzi Pirmin Schwegler , wchodzi David Abraham

84'

Z lewej strony piłkę dośrodkował Firmino wzdłuż lini bramkowej, a nabiegający na nią Rudy dopełnił formalności.

85'

Zmiana w drużynie Hoffenheim schodzi Sejad Salichovic, wchodzi Kai Herdlig

84'

GOOOLLLL!!!! SEBASTIAN RUDY!!!

82'

Stocker strzela z sześciu metrów od bramki TSG, ale jego strzał został zablokowany przez obrońców Hoffenheim.

80'

Roberto Firmino z ostrego kąta strzela mocno, ale obok bramki.

78'

Żółta kartka dla Stockera.

77'

Zmiana w drużynie Hoffenheim schodzi Kevin Volland , wchodzi Sebastian Rudy

75'

W sytuacji 2 na 1 z bramkarzem BSC znaleźli się napastnicy Hoffenheim, Firmino podał do wychodzącego na pustą bramkę Schipplocka, a ten wszedł z futbolówką do bramki.

74'

GOOOOLLL!!! SVEN SCHIPPLOCK!!!

74'

Trener Herthy przeprowadził dwie zmiany, zdjął z boiska Ronny'ego i Pekarika, a wpuścił Kalou i Wagnera.

74'

73'

73'

Strzał z daleka Salichowica, ze spokojem piłkę łapie Kraft.

71'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Ronny, złe wyjście Baumanna, ale piłka po strzale Schiebera minimalnie przeleciała nad bramką.

69'

Schulz świetna akcja, ale podanie nie dotarło do Schiebera. Przy piłce Baumann.

67'

Od autu teraz Hertha

65'

Strzał Firmino, który został zablokowany przez obronę BSC. Dziewiąty rzut rożny dla Hoffenheim.

64'

Oglądamy spokojną grę Hoffenheim daleko od swojej bramki.

62'

Firmino ładna prostopadła piłka, ale zdążył ją wybić na rzut rożny Pekarik

59'

Zmiana w drużynie Herthy schodzi Hajime Hosogai , wchodzi Valentin Stocker

58'

Dużo strat piłki w wykonaniu TSG.

56'

Rzut rożny dla Hoffenheim, wywalczony przez Firmino.

55'

Nicko Schulz szarżował lewą stroną boiska, podał wzdłuż bramki do piłki dobiegł Ben-Hatira, ale wślizgiem nie zdołał zmieścić futbolówki w siatce TSG.

53'

Daleka piłka do Ben-Hatiry, ale gracz BSC jej nie opanował i od autu drużyna przyjezdnych

52'

Mocno pracuje teraz Eugen Polanski, dużo odbiorów w jego wykonaniu.

51'

Drugą połowę ostro zaczęła BSC.

51'

Akcja Ronnyego, fauluje Strobl i od rzutu wolnego Hertha.

48'

Od bramki Baumann.

47'

Od rzutu wolnego drużyna z Hoffenheim.

45'

Zaczynamy II połowę! Od środka Hertha!

16:20

Po pierwszej drużyną przeważającą jest Hoffenheim, które wyprowadziło więcej akcji. Antybohaterem dla Herthy jest Brooks, przez którego BSC straciła w trzy minuty dwie bramki. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie zobaczymy akcje pod dwoma bramkami, a nie tak jak teraz pod jedną. Widzimy się za niespełna kwadrans!

46'

Koniec I połowy!

45'

Arbiter dolicza minutę do pierwszej połowy.

44'

Żółta kartka dla Hosogaiego za faul na Firmino.

44'

Hoffenheim buduje teraz atak pozycyjny.

42'

Żółta kartka dla Firmino.

39'

GOOOLLL!!! Z RZUTU KARNEGO PO RAZ DRUGI SEJAD SALIHOVIC!!!

38'

Rzut karny dla Hoffenheim! Fauluje Schulz!

37'

Przez dłuższy czas drużyna z Hoffenheim znajduje się pod polem karnym gospodarzy.

36'

Znakomity strzał z dystansu Eugena Polanskiego i jeszcze lepsza interwencja Krafta.

35'

Schipplock teraz próbował się przedzierać, przepychać przez obronę BSC, ale nie dał rady.

34'

Ben-Hatira z ostregą kąta, z pełnym spokojem piłkę łapie Baumann

33'

Schipplock dobry strzał, który został obroniony przez Krafta.

31'

Vollad znakomity strzał z ponad 15 metrów, Niemiec minimalnie spudłował.

30'

Teraz Hertha zaczyna atakować bramkę Hoffenheim, ale nieskutecznie.

28'

26'

GOOLL!!! Z RZUTU KARNEGO TRAFIA SEJAD SALIHOVIC!!!

25'

Rzut karny dla Hoffenheim! Brooks fauluje!

24'

Z lewej strony boiska, bardzo mocno dośrodkował piłkę Kevin Volland, a interweniujący Brooks skierował piłkę kolanem do bramki.

23'

GOOLLLL SAMOBÓJCZY!!! BROOKS!!!

23'

Kolejny faul zawodników BSC.

22'

Schwegler kolejna dobra centra, ale strzał Schulza niecelny.

22'

Schwegler dośrodkowanie wychodzi Kraft, ale piłka nad poprzeczką. Rzut rożny dla TSG.

21'

Rzut wolny z około 35 metrów dla Hoffenheim, świetna okazja dla przyjezdnych!

20'

Kolejna próba Hoffenheim, środkiem boiska szarżował Schipplock, ale został uprzedzony przez obronę BSC.

19'

Bicakcić faulowany, od wolnego Hoffenheim.

18'

Dośrodkowanie z prawej strony Ben-Hatira, ale piłka wybita przez obronę Hoffenheim.

16'

Szansa na bramkę dla Hoffenheim, ale z lini bramkowej piłkę wybija jeden z obrońców Herthy.

15'

Rzut rożny dla gości wywalczony przez Vollanda.

14'

Firmino strzela, ale jego strzał został zablokowany przez Schipplocka.

14'

Hertha buduje atak pozycyjny, ale całkiem źle dograł Schieber.

12'

Teraz świetnie Firmino, ale jeszcze lepiej interweniował Hegeler.

11'

Dobre dośrodkowanie Niemeyera z rzutu wolnego, ale strzał Schulza został zablokowany.

9'

Teraz świetny drybling Ben-Hatira, ale w ostatnim momencie został uprzedzony przez obronę Hoffenheim.

9'

Salihović zablokowany i od autu drużyna z Hoffenheim.

7'

Drużyna Hoffenheim szuka swoich akcji długimi, górnymi podaniami.

6'

Próba strzału Schipplocka, ale jego strzał poszedł wysoko nad bramką.

5'

Wrzutka Schulza, ale za mocna.

4'

Próba dośrodkowania przez Salihovica, ale zablokowana.

3'

Hoffenheim przy piłce

3'

Od autu Hertha

1'

Zaczynamy! Od środka Hoffenheim !

15:28

Obie ekipy zameldowały się już na murawie!

15:21

Obie drużyny nie grają najlepiej w defensywie i w niedzielnym spotkaniu kibice powinni spodziewać się dużej ilości bramek.

15:15

W poprzednim sezonie w rundzie jesiennej lepsza okazała się Hertha, która wygrała na stadionie Hoffenheim 3:2. Na wiosnę berlińczycy zremisowali na własnym stadionie z Wieśniakami 1:1.

15:11

Jednak w ekipie z Berlina nie zagrają dzisiaj na pewno: Burcherta, Gersbecka, Baumjohanna, Beerensa i Cigerciego.

15:10

Jeśli chodzi o sytuację kadrową w to obydwu ekipach nie ma żadnych nowych urazów

15:08

Drużyna Herthy w ostatnim meczu zremisowała 2:2 z Eintrachtem Frankfurt.

15:07

W 16. kolejce, która rozegrana została w środku tego tygodnia Hoffenheim uległo na własnym boisku Bayerowi Leverkusen 0:1

15:05

W pierwszym niedzielnym meczu ostatniej kolejki Bundesligi w tym roku Hertha Berlin podejmie na własnym boisku Hoffenheim. Ciężko jednoznacznie wskazać faworyta tego pojedynku, gdyż obydwie drużyny grają w tegorocznych rozgrywkach w kratkę.

15:04

Po lewej stronie prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn, a poniżej ławki rezerwowych:

Hertha: R. Jarstein, S. Kalou, V. Stocker, S. Langkamp, F. Lustenberger, G. Haraguchi, S. Wagner

Hoffenheim: S. Rudy, J. Grahl, T. Elyounoussi, D. Abraham, A. Modeste. A. Szalai, K. Herdling

15:00

Zapraszamy na relację na żywo z przedostatniego meczu 17. kolejki Bundesligi. Na Olympiastadion w Berlinie miejscowa Hertha zagra z TSG 1899 Hoffenheim. Mecz już za niespełna półgodziny!