FSV MainzFSV Mainz
1 : 2
Bayern MonachiumBayern Monachium
22:20

Koniec meczu! Bayern pokonuje 1:2 Mainz. Bawarczycy zapewnili sobie zwycięstwo w 90. minucie dzięki bramce Arjena Robbena. Za uwagę dziękuje Jacek Szczupak!

92'

Zmiana w drużynie Bayernu schodzi Franck Ribery , wchodzi Mitchell Weiser

91'

Bayern nie olśniewał, mimo to dopiął swego! Spod końcowej linii dośrodkował Juan Bernat, piłka spadła pod nogi niekrytego na 6. metrze Robbena i Holender nie mógł takiej szansy zmarnować!

90'

GOOOOLLLLL!!! ARJEN ROBBEN!!!!!

87'

Bayern próbuje jeszcze naciskać, egzekwuje stałe fragmenty, ale bez konkretnych efektów.

86'

Zmiana w drużynie Mainz schodzi Yunus Malli , wchodzi Petar Slisković

88'

Bardzo złe zagranie Boatenga narażające Bayern na utratę bramki, ale w ostatniej chwili świetne wybicie Bernata,

86'

Ribery znów świetnie zagrywa do Robbena, ten wpada w pole karne i zostaje zblokowany. Rzut rożny dla monachijczyków, który nic nie przyniósł.

84'

Czy któryś z zespołów zada decydujący cios? Ostatnie minuty na to nie wskazują, bo gra jest dość spokojna.

83'

Ładne podanie Riberego do Bernata ten próbował wrzucać i rzut rożny dla Bawarczyków.

82'

Bayern ciągle niedokładnie podaje piłkę.

81'

Zmiana w drużynie Mainz schodzi Pablo de Blasis , wchodzi Patrick Pflucke

78'

Zmiana w drużynie Mainz schodzi Ja-Cheol Koo , wchodzi Junior Diaz

77'

Zmiana w drużynie Bayernu schodzi Mario Goetze , wchodzi Claudio Pizarro

76'

Na trybunach słychać głośne okrzyki kibiców moguncji, którzy wykrzykują "FSV, FSV...."

75'

Fantastycznie ograny Boateng przez Malliego, ale znakomicie asekurował go Bernat.

73'

Arjen Robben dośrodkowanie, świetne wyjście Kariusa i wypiąstkowanie piłki. Rzut rożny dla Bayernu.

72'

Kolejny rzut wolny wywalczony przez Robbena. Świetna szansa dla Bawarczyków.

70'

Błąd Neuera, który na szczęście nie zakończył się utratą bramki.

69'

Boateng trafia w bramkarza Mainz po dośrodkowaniu Robbena z rzutu rożnego.

68'

Bardzo solidnie prezentuje się dzisiaj FSV. Gospodarze nie "pękają" przed faworytem.

66'

Bawarczycy wolno rozgrywają piłkę na swojej połowie.

64'

Po raz kolejny prosty błąd obrony Bayernu.

63'

Okazaki za mocno do Malliego.

62'

Soto szarżuje na bramkę Bayernu, ale świetny odbiór Boatenga. Aut dla Mainz.

61'

Ribery jednak bardzo źle.

60'

Faul Koo na Gotze. Koo dostaje żółtą kartkę. Świetna okazja dla Bayernu!

60'

Świetna piłka Robbena do Mullera, ale minimalny spalony.

59'

Bardzo dobre zagranie Riberego do Mullera, ale niezłą interwencją popisał się Jara.

57'

Dante niecelnie podaje i aut dla Mainz.

55'

Bawarczycy próbują atakować, ale nie mają pomysłu na rozegranie piłki.

53'

Rzut rożny dla Mainz, który nic nie przyniósł.

52'

Ribery z lewej strony, ale za mocne dośrodkowanie do Mullera. Aut dla Mainz.

51'

De Blasis lewą stroną, piłkę otrzymuje Malli traci piłkę i Dante wybija na aut.

50'

Piękne zagranie jednego ze zawodników Mainz do Malliego, sam na sam i świetnie broni Neuer!

49'

Bayern od rzutu rożnego, ale niecelnie.

48'

Elkin Soto dostaje żółtą kartkę za faul na zawodniku Bayernu.

48'

Bayern rozgrywa piłkę na połowie przeciwnika.

45'

Zaczynamy drugą połowę! Od środka Mainz!

21:17

Dość sprawiedliwy remis do przerwy, Bayern nie prezentuje najwyższej dyspozycji. Mainz próbuje rozgrywać piłkę na połowie monachijczyków i wychodzi im to bardzo dobrze. Czekamy na drugą połowę, w której na pewno nie zabraknie emocji. Widzimy się za niespełna kwadrans!

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Faulowany Rafinhia

44'

Faul na Hojbjergu

43'

Mainz znowu w polu karnym Bayernu, ale dobrze wybija obrona monachijczyków.

41'

Mrosinski idealnie w pole karne w piłkę trafia Malli próbując lobować Neuera, ale bramkarz Bawarczyków go uprzedził.

39'

Teraz Gotze wpadł w pole karne, ale piłka wybita przez obronę Mainz i z tej akcji jest tylko rzut rożny.

39'

Groźnie z prawej strony boiska dośrodkował Rafinha, ale gospodarze zdołali to przejąć.

37'

Bawarczycy nieco zwolnili tempo swoich akcji, przez co gospodarze nie bronią się już tak głęboko.

37'

Teraz oglądamy podania Bayernu na połowie przeciwnika, które kończą się stratą.

35'

Bayern próbuje grać długimi, mocnymi piłkami, ale nie wychodzi im to.

33'

Mainz w tym meczu może sprawić niemiłą niespodziankę Bayernowi.

30'

Teraz Mainz szarżuje prawą stroną boiska, ale wywalczyli tylko rzut rożny.

28'

Ribery znowu, ale tym razem fauluje Philippa Wollscheida

27'

Ribery z lewej strony boiska drybluje, ale obrońca Mainz nie dał się ograć i rzut rożny dla Bayernu.

25'

Bastian Schweinsteiger wykonuje rzut wolny, przepięknie podkręcił piłkę i trafił w samo okienko bramki!

25'

Schweinsteiger!!! GOOOLLL!!!

23'

Faul na Mullerze i świetna okazja z rzutu wolnego dla Bayernu!

22'

Dośrodkowanie z lewej strony boiska wzdłuż pola karnego, na piłkę nabiego Elkin Soto i z ostrego kąta pakuje piłkę do siatki!

22'

GOOOOOLLLLL!!!! ELKIN SOTO!!

21'

Geis z dystansu, ale spokojnie łapie Neuer.

19'

Arjen Robben gol, ale znów ze spalonego!

19'

Faul na Arjenie Robbenie i od środka boiska Bayern.

17'

Dośrodkowanie Robbena, ale niecelne.

16'

Faul na Juanie Bernacie i rzut wolny z ostrego kąta dla Bayernu.

16'

Bayern w tym meczu wykonuje strasznie niedokładne podania.

15'

Stały fragment dla Mainz po faulu Dante, ale nic on nie przyniósł.

14'

Gonzalo Jara zablokował bardzo groźny strzał Muellera z ostrego kąta.

12'

Robben w polu karnym mija obrońców Mainz, ale Loris Karius bezbłędnie broni.

10'

Bayern dłużej utrzymuje się przy piłce, ale FSV potrafi wyprowadzić szybką kontrę.

9'

Ribery próbował dryblować lewą stroną boiska, ale zawodnicy Mainz nie pomylili się w interwencji.

8'

Mainz próbuje grać odważnie i mija z łatwością zawodników Bayernu, ale strzały wychodzą im bardzo słabo.

6'

Bayern często rozgrywa piłkę lewą stroną.

5'

Bramka dla Mainz, ale nie, spalony!

4'

Hojbjerg fauluje zawodnika Mainz.

2'

Pierwsza groźna akcja Bayernu! Ribery łątwo dostał się w pole karne Mainz, ale strzelił obok bramki.

1'

Zaczynamy! Od środka Bayern!

20:27

Piłkarze obu drużyn zameldowali się już na murawie!

20:20

Składy obu drużyn znajdują się po lewej stronie. Poniżej prezentujemy ławki rezerwowych:

Ławka rezerwowych FSV: Stefanos Kapino, Junior Diaz, Julian Koch, Damian Rossbach, Patrick Pfluecke, Sami Allagui, Petar Slisković.

Ławka rezerwowych Bayernu: Pepe Reina, Leopold Zingerle, Mitchell Weiser, Lucas Scholl, Gianluca Gaudino, Claudio Pizarro, Sinan Kurt.

20:18

Najlepszy strzelec w szeregach 1.FSV Mainz 05 Shinji Okazaki przegrał wszystkie siedem meczów przeciwko Bayernowi.

20:18

Z Rafinhą na boisku Bayern od 1106 minut nie stracił gola w Bundeslidze - historyczny rekord Bundesligi.

20:16

W pierwszych szesnastu kolejkach tego sezonu Bundesligi Bawarczycy stracili zaledwie trzy gole - historyczny rekord.

20:15

Mecz w Moguncji będzie pojedynkiem najdłużej niepokonanego - Bayernu (20 meczów) z najdłużej czekającym na zwycięstwo (Mainz, osiem meczów).

20:09

W rundzie rewanżowej minionego sezonu Mainz odniósł aż dziewięć zwycięstw. W rundzie jesiennej aktualnego sezonu dopiero trzy.

20:07

Mainz nie potrafił wygrać żadnego z trzech ostatnich meczów tego sezonu rozgrywanych przed własną publicznością.

20:05

Od początku sezonu 2009/10 tylko Borussia Dortmund wygrywała z Bayernem Monachium częściej (5-krotnie) niż Mainz (3-krotnie w dziesięciu spotkaniach).

20:03

W sześciu, ostatnich meczach wyjazdowych Bayern Monachium nie stracił gola (od 568 minut). W tej kolejce bawarski klub i jego bramkarz Manuel Neuer mogą ustanowić nowe rekordy.

20:02

Ostatnią kolejkę rundy jesiennej tego sezonu zainuguruje mecz w Moguncji, gdzie naprzeciw siebie staną czekający na zwycięstwo od ośmiu spotkań 1.FSV Mainz 05 i niepokonany jeszcze w tym sezonie Bayern Monachium.

20:00

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 17. kolejki Bundesligi, w którym FSV Mainz zmierzy się z Bayernem. Mecz już za niespełna półgodziny!