Hannover 96Hannover 96
1 : 3
VfL WolfsburgVfL Wolfsburg
17:24

Świetna gra w dzisiejszym meczu rezerwowych piłkarzy Wolfsburga, którzy dali zwycięstwo Wilkom. Ja mogę jeszcze zaprosić na relację z meczu Bayern Monachium - Bayer Leverkusen, który odbędzie się dzisiaj o godzinie 18:30. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Jacek Szczupak.

17:21

W naszym plebiscycie na najlepszego piłkarza meczu zwyciężył Luiz Gustavo, który otrzymał od Was 11 głosów.

93'

Koniec meczu! Wolfsburg pokonuje Hannover 1:3. Świetne zmiany Dietera Heckinga dały zwycięstwo Wilkom !

93'

Żółta kartka dla Sakai.

92'

Świetna szansa przed Bas Dostem, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem, strzelił obok bramki.

90'

Strzał de Bruyna, który trafił w obrońcę.

87'

Zmiana w drużynie Wolfsburga. Schodzi Perisić wchodzi Schaefer.

86'

Świetne podanie Perisića za obrońców na wolną pozycję do Arnolda, który w sytuacji sam na sam pokonał Zielera.

85'

GOOOLLLL!! BAS DOST!!!

85'

Żółtą kartkę dostaje de Bruyne za faul na Albornozie.

82'

Zmiana w drużynie Wolfsburga. Schodzi Vieriniha wchodzi Arnold.

80'

Vieriniha strzał, który obronił bramkarz gości, następnie strzelał Dost, jego strzał także wybronił golkiper gości. Zagotowało się teraz w polu karnym gospodarzy.

78'

Główkował całkiem niekryty Bas Dost, ale posyła piłkę nad bramką.

77'

Rzut rożny dla Wolfsburga.

76'

Faul Sobiecha na Knoche.

74'

Zmiana w drużynie Hannoveru. Schodzi Gulselam, a wchodzi Sobiech.

69'

Zmiana w drużynie z Wolfsburga. Schodzi Perisić, a wchodzi Dost.

73'

De Bruyne w pole karne i świetnie broni Zieler. Rzut rożny dla gości.

69'

GOOOLLL!! BAS DOST!!!

71'

Zmiana w drużynie Hannoveru. Schodzi Kiyotake wchodzi Prib.

70'

Zmiana w drużynie Hannoveru. Schodzi Briand wchodzi Bittencourt.

68'

Lars Stindl świetna okazja strzał z 3 metrów od bramki, który świetnie broni Benaglio!

66'

Świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego gospodarzy, ale strzał głową Schulza nad bramką.

65'

Ostra gra zarówno gości jak i gospodarzy w drugiej połowie meczu.

64'

Vierinha w pole karne, piłkę źle przyjmuje de Bruyne. Mogła być groźna akcja.

61'

De Bruyne podaje prostopadle do Olicia, który z pół woleja posyła futbolówkę nad bramką.

59'

Piłkarze Wolfsburga mają problemy wyjścia ze swojej połowy.

58'

Joselu już na boisku.

58'

Joselu zszedł na chwilę z boiska, po jednym z faulów gości.

57'

Rodriguez po ziemi w pole karne, ale piłka została wybita przez obronę gospodarzy.

56'

Sakai do Stindla i niewiele zabrakło, aby ten drugi opanował piłkę i zdobył bramkę.

55'

Ładne podanie de Bruyna, który był na spalonym.

54'

Jednak ten rzut wolny nie przyniósł korzyści gospodarzom.

53'

Faul Guilavogui na Schulzu. Świetna okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

52'

Słabe dośrodkowanie, które wybija Perisić. Kolejny rzut rożny.

51'

Briand dośrodkowuje, ale zostaje zblokowany i pierwszy rzut rożny w drugiej połowie dla Hannoveru.

50'

Goście nie mogą wyjść ze swojej połowy. Świetny pressing ze strony gospodarzy.

48'

Piłkarze Hannoveru zaczęli świetnie drugą połowę.

45'

Zaczynamy drugą połowę! Od środku drużyna gospodarzy.

16:18

Średniej jakości widowisko oglądamy jak na razie w Hannoverze. Wyrównanie gospodarzy przed końcem pierwszej połowy może ich bardziej zmotywować. Natomiast drużyna gości oddaje pełną inicjatywę w ataku jak i w obronie. Na drugą część meczu zapraszamy za niespełna kwadrans.

47'

Koniec pierwszej połowy!

47'

Joselu zdobył bramkę głową po dośrodkowaniu Brianda.

46'

GOOOLLL!!! JOSELU!!

45'

Świetna okazja Brianda, który nie trafił w bramkę. Tymczasem Schulz nad bramką z 4 metrów od bramki.

44'

Techniczny strzał Gulselama, który został odbity przez obrońcę Wolfsburga i mamy rzut rożny.

42'

Strzał Vierinhi został odbity przez obrońcę gospodarzy.

42'

Kolejny atak gospodarzy, dośrodkowanie do Stindla i świetne wybicie Junga.

40'

Stindl faulował Gustavo.

40'

Gulselam strzelił prosto w środek bramki, bez problemów broni Benaglio.

39'

Faul Ivicy Olicia na Schmiedebachu i kolejna świetna okazja z rzutu wolnego dla Hannoveru.

37'

Strzał Gulselama, ale wysoko nad poprzeczką.

36'

Stindl próbował dośrodkować, ale został zblokowany i rzut rożny dla gospodarzy, który nie przyniósł nawet strzału.

35'

Fauluje Knoche, rzut wolny dla gospodarzy.

33'

Marcelo fauluje Kevina de Bruyne.

32'

Iviva Olić drybluje po lewej stronie boiska strzela, ale piłkę wyłapuje Zieler.

30'

Centra Sakaiego, ale znowu świetnie wybija piłkę obrona Wolfsburga.

28'

Kiyotake z rzutu wolnego i Benaglio z problemami broni ten strzał.

28'

Brzydki faul Gustavo, będzie świetna okazja gospodarzy na strzał z rzutu wolnego.

27'

Bardzo pewnie gra dzisiaj obrona Wolfsburga.

26'

Akcja gospodarzy, ale Joselu traci piłkę.

24'

Vieirinha próbował dryblować, ale piłka wyszła za linię bramkową.

23'

Wolfsburg szuka swoich akcji długimi górnymi podaniami.

22'

Kevin de Bruyne fauluje Marcelo.

22'

Strzał z dystansu Luiza Gustavo, ale obok słupka.

22'

Kolejna akcja Hannoveru i faul Vieirinhi. Z rzutu wolnego dośrodkowuje drużyna gospodarzy, ale ten stały fragment nie przyniósł żadnej korzyści dla Hannoveru.

19'

Marcelo świetnie zagrał do Joselu, a ten posłał piłkę nad bramką.

18'

Świetna akcja po rzucie rożnym. Piłka zagrana przed pole karne i strzał Olicia, który obronił znakomicie Zieler.

17'

Centra Junga, ale zablokowana przez Albornoza i mamy rzut rożny.

16'

Gospodarze ciągle atakują.

15'

Świetna akcja gospodarzy. Kiyotake zagrał lekko piłkę do Klose, ale Naldo go uprzedził .

13'

Strzał Gulselama, który trafił w obrońcę Wolfsburga.

11'

Cały czas przy piłce drużyna Hannoveru.

9'

Gospodarze podawają piłkę między sobą, ale to nie przynosi efektów.

8'

Akcja gospodarzy, ale złe podanie jednego z pomocników Hannoveru.

6'

Po wybiciu Benaglio piłkę odbił głową jeden z pomocników gości, a futbolówka znalazła się pod nogami Kevina de Bruyne, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy!

5'

GOOOOLLLL!! Kevin de Bruyne sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy!

4'

Kolejna szansa dla gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

4'

Dośrodkowanie gospodarzy i strzał Kiyotake, który obronił świetnie bramkarz gości!

2'

Przy piłce utrzymuje się ciągle drużyna gości.

1'

Sędzia rozpoczął mecz!

15:28

Piłkarze obu drużyn zameldowali się już na murawie!

15:23

Ogólny bilans między tymi drużynami jest jednak ciągle na korzyść gości, którzy odnieśli łącznie 12 zwycięstw, przy dziewięciu porażkach i trzech remisach. Ostatni raz Wilki na wyjeździe z gospodarzami wygrały w 2010 roku.

15:22

Kluczowym piłkarzem Wolfsburga w dzisiejszym meczu może okazać się Kevin de Bruyne. Potrafi świetnie grać w pomocy jak i w ataku.

15:20

Hannover nie przegrał z Wolfsburgiem ostatnich pięciu meczów!

15:18

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu.

15:17

Ławka rezerwowych Wolfsburgu: Max Gruen, Marcel Schaefer, Timm Klose, Daniel Caligiuri, Aaron Hunt, Bas Dost, Maximilian Arnold

15:16

Ławka rezerwowych Hannoveru: Robert Almer, Salif Sane, Artur Sobiech, Martins Felipe, Leonardo Bittencourt, Maurice Hirisch, Edgar Prib

15:16

Składy obu drużyn znajdziecie po lewej stronie!

15:14

Zapraszamy na relację na żywo z Derbów Dolnej Saksonii! Początek meczu już za piętnaście minut!