Niedziela, 30 listopada 2014, godz. 17:30
Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
2 : 0
Borussia DortmundBorussia Dortmund
19:21

Eintracht zasłużenie pokonuje Borussię, urazu w meczu nabawił się Piszczek. miejmy nadzieję, ze to nic poważnego. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak.

93'

Koniec meczu!!! Eintracht pokonuje 2:0 BVB, Borussia dalej pozostaje najgorszą drużyną Bundesligi!!!

92'

Kittel za Aignera.

91'

3. doliczone minuty.

90'

Ignjovski za Inuiego.

90'

Borussia umacnia się na ostatniej pozycji w tabeli....

85'

Lanig ukarany.

84'

Zanosi się na kolejną porażkę BVB w Bundeslidze...

82'

Grosskreutz ukarany żółtym kartonikiem.

82'

Gündogan ładnie uderzył, ale jeszcze lepiej obronił bramkarz gospodarzy.

81'

Tuz przed polem karnym faulowany jeden z gości.

80'

Długa piłka do Seferovicia. Weidenfeller wyszedł daleko z bramki, a Ginter zagrywając piłkę głową do własnego bramkarza minął go i tam sam z pustą bramką Seferović dopełnił formalności.

78'

Seferović, ale błąd defensywy BVB!!!!!

77'

Ginter upomniany przez arbitra.

76'

Do końca kilkanaście minut, czy goście odpowiedzą?

76'

75'

Podwójna zmiana w zespole gości.

71'

Czy gospodarze dowiozą 1:0 do końca?

69'

Gospodarze długą piłka szybko przenoszą ciężar gry na połowę BVB.

67'

Aigner ukarany kartką za podcięcie przeciwnika.

66'

Meier, ależ sytuacja!!! Piłka dośrodkowana z prawej strony boiska ląduje na głowie napastnika gospodarzy, ale ten nie trafił z kilku metrów do bramki!

65'

51% do 49% jeśli chodzi o posiadanie piłki dla gospodarzy.

63'

Martin Lanig za Stenderę.

61'

Borussia przejęła inicjatywę, ale nie zmienia to faktu, że BVB jest czerwoną latarnią Bundesligi.

59'

Durm nie dogonił piłki na lewym skrzydle, od bramki zacznie Wiedwald.

58'

Sporo walki teraz na boisku. Dortmund ma dziś naprawdę trudne zadanie.

57'

Gospodarze teraz zmarnowali dobrze zapowiadającą się kontrę.

55'

Anderson wraca na boisko.

53'

Anderson cierpi na boisku po zderzeniu głowami.

52'

Ramos otrzymał świetną piłkę od Gabończyka, ale znowu broni Wiedlwald!!!!

52'

Aubameyang strzelał z lewej strony boiska, ale Wiedwald pewnie broni.

50'

Gospodarze od wysokiego C- rozpoczęli druga połowę.

50'

Meier w dogodnej sytuacji nie trafił do bramki, powinno być 2:0.

48'

Stendera starał się wykorzystać błąd defensorów BVB, ale zawodnik gospodarzy nie trafił do bramki Borussi.

46'

Wracamy na boisko, od środka rozpoczną goście.

46'

Koniec pierwszej części spotkania, do przerwy Eintracht prowadzi z Borussią Dortmund 1:0.

45'

Seferović z kilku metrów trafia tylko w boczną siatkę!!!!

45'

1. minuta doliczona.

43'

Piła w bramce Eintrachtu ale na spalonym był jeden z zawodników gości.

42'

Borussia bije głową w mur, goście nie potrafią przebić się pod pole karne gospodarzy.

40'

8 do 5 w strzałach na korzyść BVB.

37'

Ramos za Piszczka, Polak opuszcza plac gry z powodu urazu.

34'

Aubameyang strzelił wysoko wysoko nad bramką.

33'

Piłka podana na lewe skrzydło do Durma, ale zawodnik gości zepsuł dośrodkowanie.

30'

Jak na razie nic się nie zienia, BVB nadal okupuje ostatnia pozycję w tabeli.

29'

Matthias Ginter łokciem potraktował jednego z gospodarzy, brzydki faul piłkarza BVB.

28'

Kehl, sytuacyjna piłka. Doświadczony zawodnik uderzył z 10. metrów, ale broni Wiedwald.

26'

Posiadanie piłki 56% do 44% na korzyść Eintrachtu.

25'

Mkhitaryan miał wykończyć kontrę BVB, ale znowu nie trafił do bramki!!!!

23'

Pierre-Emerick Aubameyang dostał świetne podanie, ale z kilku metrów nie potrafił pokonać bramkarza gospodarzy ,a potem Grosskreutz trafia w słupek.

21'

BVB gra dziś bardzo nerwowo, dawno takiej Borussii nie oglądaliśmy.

19'

Eintracht jest dziś lepszym zespołem, może to zaskakiwać, ale takie są fakty.

18'

Jeden z gospdoarzy strzela obok bramki, ale gwizdek arbitra przerywa grę, spalony

17'

Rzut wolny dla gospodarzy za faul Kagawy, będzie dobra szansa na dośrodkowanie.

15'

Kevin Grosskreutz ruszył lewą storna ,ale przed polem karnym źle podał i stracił piłkę.

14'

Gospodarze grają dziś naprawdę dobrze, nie widać różnicy jeśli chodzi o klasę jaka dzieli poszczególnych piłkarzy.

11'

Posiadanie piłki 51% do 49% na korzyść BVB.

10'

Wrzutka w pole karne, tam z kilkunastu metrów nra bramkę ponownie uderzył Meier, ale dobrze broni Weidenfeller.

8'

Dośrodkowane z rzutu wolnego , piłka trafia do Aignera, ale ten uderzeniem głową nie potrafił skierować piłki do bramki.

6'

Mkhitaryan otrzymał dobre podanie, ale strzelił z kilkunastu metrów wprost w Wiedwalda

5'

Dosyć niespodziewanie gospodarze prowadzą.

5'

Świetna prostopadła piłka z głębi pola do Meiera, ten wyszedł sam na sam i pokonał bramkarza BVB!!!!

3'

Bardzo nieudany strzał Henrik Mkhitaryana, poleciał wysoko nad bramką.

2'

Piłka podana na prawe skrzydło do Łukasza Piszczka, polak wywalczy rzut rożny.

1'

Borussia dziś na żółto,a gospodarze na czerwono-czarno.

17:32

Pan Gagelmann rozpoczyna mecz!

17:31

ŁAWKA REZERWOWYCH GOŚCI:

[*] Jon Gorenc Stanković [*] Ilkay Gudnogan [*] Adrian Ramos [*] Mitchell Langerak [*] Marcel Schmelzer [*] Nuri Sahin [*] Milos Jojić [/list]

17:08

W poprzednim sezonie w obydwu spotkaniach lepszy okazał się Dortmund, który najpierw wygrał na wyjeździe 2:1, a na Singal Iduna Park padł wynik 4:0.

17:07

W ekipie Eintrachtu zabraknie dziś Trappa, Djakpy, Gerezgihera, Zambrano, Rosenthala oraz Valdeza. Goście musza sobie natomiast poradzić bez Hummelsa, Błaszczykowskiego, Sokratisa i Reusa.

17:05

Borussia w środku tygodnia doznała porażki w Lidze Mistrzów 0:2 z Arsenalem Londyn. Humory w obozie BVB nie są najlepsze. Podopieczni Kloppa zajmują ostatnie miejsce w tabeli mając na koncie 11 oczek.

17:04

Początek sezonu w wykonaniu dortmundczyków jednak do udanych nie należy. W ostatniej kolejce Bundesligi, BVB zremisowało 2:2 z Paderborn, mimo prowadzenia do przerwy 2:0.

17:02

Zwycięstwo nad wyżej notowanym rywalem dało chwilę oddechu przed rywalizacją z BVB. Eintracht z 15 punktami na koncie zajmuje 11. miejsce.

17:01

Gospodarze w ostatniej kolejce przerwali fatalna serię czterech porażek z rzędu. Dosyć niespodziewanie Eintracht w poprzedniej kolejce, pewnie pokonał na wyjeździe Borussię Moenchengladbach 3:1.

16:47

Na Commerzbank Arenie, Eintracht podejmie BVB.

16:44

Witamy serdecznie za niespełna 45. minut rozpocznie się ostatni mecz 13. serii spotkań Bundesligi.