Hertha BerlinHertha Berlin
0 : 1
Bayern MonachiumBayern Monachium
17:25

Zasłużone zwycięstwo Bayernu, choć gospodarze mieli kilka dogodnych sytuacji do wyrównania, głównie w drugiej połowie. Bawarczycy utrzymali prowadzenie do końca i po pięknej bramce Robbena wracają do Monachium z kompletem punktów. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Krzysztof Orzeł.

92'

Ostatni gwizdek Christiana Dingerta! Koniec meczu!

91'

Lewandowski dobrze utrzymał się przy piłce i wywalczył aut pod polem karnym gospodarzy.

90'

Sędzia dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Znów niewykorzystana świetna sytuacja przez Lewandowskiego! Polak próbował z ostrego kąta przelobować Krafta, ale ten świetnie broni!

88'

Nasilają się ataki gospodarzy. Kolejne dośrodkowanie Ronny'ego, ale dwóch jego kolegów na spalonym.

87'

Brooks nie wykorzystał fantastyczej okazji do wyrównania! Piłka po dośrodkowaniu Ronny'ego znalazła się pod jego nogami, jednak Amerykanin uderzył wysoko nad poprzeczką!

86'

Ribery posłał prostopadła piłkę w kierunku Robbena, jednak w ostatniej chwili przeciął ją jeden z obrońców Herthy.

85'

Bernat faulowany na 40. metrze. Rzut wolny.

84'

Robben pognał środkiem, nie podał jednak do dwóch dobrze ustawionych kolegów i stracił piłkę.

82'

Lewandowski otrzymał świetną piłkę od Robbena, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem!

80'

Zmiana w drużynie Bayernu. W miejsce Muellera pojawia się Schweinsteiger.

79'

Ostre wejście Hosogaiego i sędzia pokazuje pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu.

79'

Kalou podał między obrońców do Beerensa, ale ten źle przyjął piłkę

78'

Pierwsze uderzenie Haraguchiego bardzo niecelne. Piłka nad poprzeczką, od bramki Neuer.

76'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. W miejsce Stockera wchodzi Haraguchi.

74'

mecz

73'

Robben dogrywa do Lewandowskiego, który wygrywa walkę o piłkę i uderza, jednak minimalnie niecelnie.

71'

Potężna bomba Ronnego z 35. metrów i Neuer "wypluwa" piłkę przed siebie. Na jego szczęście nie zdołał do niej dobiec żaden z piłkarzy Herthy.

70'

Rode niebezpiecznie sfaulował Stockera i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

68'

Spięcie pomiędzy Lewandowskim a Hegelerem. Obaj zawodnicy przybili "piątkę" na zgodę i wracamy do gry.

66'

Zmiana w szeregach Bawarczyków. Za Goetzego wchodzi Rode.

65'

Zawodnicy Herthy coraz odważniej atakują na połowie Bayernu.

63'

GOOOOOOOOOOOOOL! A jednak nie! Hosogai na spalonym!

62'

Schodzi także Ben Hatira, w jego miejsce Ronny.

62'

Podwójna zmiana w szeregach gospodarzy. Boisko opuszcza Schieber, w jego miejsce Kalou...

62'

Świetne wyjście gospodarzy pod bramkę Neuera, ale Hosogai fatalnie podał i będzie tylko rzut rożny.

60'

Długa piłka do Schiebera, ale napastnik Herthy nie przypilnował linii obrony gości i znalazł się na pozycji spalonej.

58'

Nieporozumienie w rozegraniu w szeregach gospodarzy i Kraft wybija futbolówkę za boisko.

56'

Bawarczycy spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola.

54'

Neuer ryzykownie wyszedł na 20. metr, główkował nad jednym z zawodników i prowadził dalej piłkę. Bardzo odważne zachowanie bramkarza Bayernu.

52'

Rzut rożny dla Bayernu. Dośrodkowanie na głowę Muellera, ale jego uderzenie przechodzi nad poprzeczką.

50'

Długa, prostopadła piłka do Ben-Hatiry. Tunezyjczyk na spalonym i piłka dla gości.

49'

Schieber próbował zaskoczyć Neuera z 17. metrów, ale uderzył bardzo niecelnie.

48'

Bawarczycy szybko próbują wedrzeć się w pole karne gospodarzy, ale jak na razie skutecznie są powstrzymywani przez obrońców.

46'

Od środka goście. Gramy dalej!

16:35

Zawodnicy wracają na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.

16:20

Przewaga Bawarczyków jak na razie nie podlega dyskusji. Gospodarze mogą mówić o sporym szczęściu, jakim jest wynik 0:1, bo mogli stracić znacznie więcej bramek. Wracamy po przerwie!

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Schieber prostopadle do Ben-Hatiry. Piłka przejęta przez obrońców Bayernu.

44'

Boateng ucierpiał w starciu z Ben-Hatirą, ale szybko doszedł do siebie i gramy dalej.

42'

Zawodnicy Herthy mieli okazję do zagrożenia bramki Neuera z rzutu wolnego. Dośrodkowanie jednak wpada wprost w ręce bramkarza gości.

40'

Goście bawią się w polu karnym Herthy. Ribery świetnie podał do Muellera. Ten źle przyjął piłkę i od bramki gospodarze.

39'

mecz

37'

Znów Bawarczycy. Dogranie do Robbena, który strzela w kierunku bramki, jednak minimalnie niecelnie.

35'

Ribery świetnie podał do Bernata. Jego uderzenie za mocne, mija bramkę o klika centymetrów.

32'

Kolejna niezła akcja Bayernu. Tym razem Mueller podał do Robbena, ale ten zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i od bramki goalkeeper gospodarzy.

30'

Bawarczycy nie zwalniają tempa. Robben podaje do Muellera, który uderza wysoko nad poprzeczką.

28'

Piękna akcja Bayernu! Goetze podaje do Muellera, ten efektownie odgrywa piętką do Robbena. Holender zza pola karnego pięknym strzałem pokonuje Krafta!

28'

mecz

27'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Robben!

26'

Robben miękko dośrodkował w kierunku Lewandowskiego, ale Polak nie zdołał dojść do piłki.

25'

Skjelbred ucierpiał w starciu z Mario Goetze. Kapitan Herthy szybko doszedł do siebie i gramy dalej.

23'

Robben dostał piłkę od Ribery'ego i zdecydował się na strzał z pierwszej piłki będąc na 15. metrze. Jego uderzenie w niewielkiej odległości mija lewy słupek bramki gospodarzy.

21'

I znów Bayern! Mueller dostał piłkę na 13. metrze, ale jego uderzenie zablokowali obrońcy stojący przed bramką.

20'

Kolejne podanie Bernata, tym razem do Ribery'ego. Strzał Francuza wpada prosto w ręce bramkarza.

19'

Ataki Bayernu trwają w najlepsze. Bernat podał na 10. metr do Muellera. Strzał Niemca zbyt słaby i pewnie broni Kraft.

17'

Ribery świetnie podał do Muellera. Piłka była jednak zbyt mocna i szybszy był bramkarz Herthy.

15'

Rafinha do Robbena, dośrodkowanie i piłka wybita przez obrońców.

13'

Kolejna świetna sytuacja dla Bayernu! Lewandowski znalazł się w niezłej pozycji, zagrał przed bramkę, ale do piłki nie doszedł żaden z jego kolegów.

13'

Prostopadłe podanie do Robbena, dośrodkowanie w pole karne i piłkę pewnie łapie Kraft.

11'

Rafinha podał do Goetzego, ten próbował dograć do Lewandowskiego, ale piłka zablokowana przez obrońców.

8'

Okres rozgrywania piłki w środku pola. Grę kontrolują Bawarczycy.

6'

Robben próbował w swoim stylu minąć obrońców i oddać strzał. Uderzenie Holendra zablokowane.

5'

Schulz ostro zaatakował Lewandowskiego, ale sędzia nie pokazał żółtej kartki.

4'

Gospodarze próbowali zaatakować, ale wszystko zakończyło się na obrońcach gości.

2'

Pierwsza bardzo groźna akcja Bayernu! Mueller dograł piłkę w pole karne, do niej doszedł Robert Lewandowski, który uderza minimalnie nad poprzeczką!

2'

Piłkarze Herthy od początku podchodzą bardzo wysokim pressingiem.

1'

Od środka gospodarze. Pierwszy gwizdek Christiana Dingerta i zaczynamy!

15:31

Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwilę przywitanie obu zespołów, losowanie i początek spotkania.

15:26

Co ciekawe dzisiejsze spotkanie nie obejrzy 74, a 76 tysięcy kibiców. Olympiastadion specjalnie na tę okazję została nieco powiększona.

15:21

Koniec rozgrzewki, coraz bliżej pierwszego gwizdka sędziego.

15:18

Kibice Bayernu już 30 minut przed meczem standardowo wypełnili sektor gości do ostatniego miejsca:

15:10

W ostatniej kolejce Hertha pokonała na wyjeżdzie FC Köln 1:2. Z kolei Bayern bez problemów poradził sobie z Hoffenheim, wygrywając 4:0.

15:03

Od pierwszej minuty zobaczymy dziś Roberta Lewandowskiego. Czy nasz rodak zdoła powiększyć swoje bramkowe konto? Odpowiedź niebawem.

14:57

Znamy wyjściowe jedenastki oraz ławki rezerwowych obu drużyn:

14:53

Przed rozpoczęciem meczu zachęcam do zapoznania się z jego zapowiedzią: KLIK!

14:48

14:45

Witamy w relacji LIVE! ze spotkania 13. kolejki Bundesligi pomiędzy Herthą Berlin a Bayernem Monachium. Pierwszy gwizdek sędziego już za 45. minut. Zapraszamy!