Bayern MonachiumBayern Monachium
4 : 0
TSG 1899 HoffenheimTSG 1899 Hoffenheim
17:22

To jest 18. kolejny mecz Bayernu bez porażki, za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, miłego wieczoru!!!

91'

Gagelmann kończy spotkanie, Bayern pokonuje na Allianz Arenie Hoffenheim 4:0, a jedną z bramek strzelił Lewandowski.

90'

Adam Szalai brutalnie powalił Dante, Węgier dostaje zasłużoną czerwoną kartkę!

88'

Xabi Alonso fauluje Firmino, żółty kartonik dla Hiszpana.

87'

Sebastian Rode!!!!! 4:0!!!! Pierwsza bramka Rode w barwach Bayernu!!!!

86'

Kim Jin-Su za Elyounoussiego

85'

schweinsteiger

84'

Wszystko na to wskazuje, że 3. punkty zostaną w Monachium.

83'

Robben zagrał z Lewandowskim w polu karnym. Holender podał do polaka, a ten z pierwszej piłki wypuścił Robbena w uliczkę, który podciął piłkę nad wychodzącym bramkarzem!!!!

82'

Robben!!!! 3:0!!!!!!! Asysta Lewego!!!!

80'

Robben przedzierał się, zagrał przed pole karne na wprost bramki do Ribery`ego, Francuz podał an lewo do Schweinsteigera, a Niemiec uderza na bramkę, ale broni Baumann.

79'

Dla Schweinsteigera jest to pierwszy występ w obecnym sezonie.

78'

Schweinsteiger za Goetze, ulubieniec publiczności wraca do gry po długiej kontuzji!!

76'

Ale szansa gości!!!! Prawą strona przedzierał się jeden z piłkarzy Hoffe, piłka trafiła an 5. metr do Szalaia,a le Węgier trafia w Neuera, powinno być 2:!!!!!

74'

Dante za Boatenga.

73'

Goście starają się przejąć inicjatywę, ale na Bayern to za mało.

71'

a za Modeste pojawi się Sven Schipplock

71'

Adam Szalai za Volanda, a za

70'

Podwójna zmiana w zespole gości zaraz będzie.

70'

Okres gry, gdzie gospodarze zwolnili tempo gry.

69'

Zakotłowało się w polu karnym Bawarczyków, ale gwizdek arbitra przerywa grę, zaczną gospodarze.

68'

Zaskakujące uderzenie Vollanda z lewej strony pola karnego, piłkę nad bramką odbił Neuer.

66'

bayern

64'

Chwilę wcześniej jeden z gości padł w polu karnym Bayernu po starciu z defensorów gospodarzy,a le gwizdek arbitra milczał.

63'

Robben faulowany przez Schweglera.

62'

Obraz gry w drugiej połowie niemalże identyczny jak na początku spotkania.

61'

Posiadanie piłki: 62% do 38% dla Bayernu.

60'

Ermin Bicakcić uderzył łokciem Lewandowskiego, rzut wolny dla gospodarzy.

59'

Sebastian Rode pojawi się na murawie za Thomasa Muellera.

59'

Wreszcie z własnej połowy wyszli goście, Voland zagrywał w pole karne do Modeste, ae napastnik gości nie sięgnął piłki.

58'

Bawarczycy wywalczyli kolejny korner, Hoffe zepchnięte do defensywy.

58'

Robben z lewej strony boiska uderzył, ale trafił tylko w boczną siatkę.

57'

Teraz na dwa razy Goetze próbował pokonać Baumann, ale i tym razem się nie udało.

56'

Robben prawą stroną zagrywa do obiegającego go Lewandowskiego. Ten wbiega z piłka w pole karne i uderza na bramkę, jednak dobrze tam ustawiony Baumann wybija piłkę na rzut rożny.

56'

Hoffenheim ma okazję, aby przeprowadzać kontry, ale piłkarze gości grają niedokładnie.

54'

Volland ukarany żółtym kartonikiem.

54'

Ribery przedzierał się po lewej stronie, wpadł w pole karne, a tam Niklas Sule czysto odzyskał piłkę Fancuzowi.

52'

Trochę chaosu wkradło się w ostatnich minutach, jedni i drudzy próbują szybko przenosić ciężar gry na połowę przeciwnika, ale obie ekipy natychmiast pozbywają sie piłek.

51'

Zakotłowało się na boisku, Benatia wzywany do Gagelmanna.

50'

Elyounoussi zagrywa do Modeste, ale ten w walce z Boatengiem fauluje Niemca.

48'

hoffenheim

48'

Obie ekipy przystąpiły do drugiej części bez zmian.

47'

Rzut rożny dla gości, ale dośrodkowanie Schweglera minęło w polu karnym piłkarzy Hoffenheim.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania Bayern - Hoffenheim!

16:31

Pierwsze 20. minut było dosyć wyrównane potem Bayern przyspieszył i zdobył dwie bramki, zanosi się na to, ze Bayern przedłuży serię meczy bez porażki do 18 spotkań.

46'

Koniec!!! Piłkarze udadzą się do szatni, do przerwy Bayern prowadzi z Hoffe 2:0.

45'

Peter Gagelmann doliczył 1 minutę.

45'

Radość Polaka po bramce!!!

Lewandowski

44'

Trochę przypadkowa akcja gości, piłka trafiła do Tobiasa Strobla, ale ten szybko starcił piłkę.

43'

Bayern może teraz spokojnie kontrolować tempo spotkania.

41'

Kapitalna akcja gospodarzy, z prawej strony piłkę do Muellera zagrał Lewandowski. Niemiec dośrodkował w pole karne, tam był Robben, który wrzucił piłkę na wbiegającego Leego!!!! Polak głową pakuje piłkę w siatce!!!!

40'

Lewandowski!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2:0!!!!!!!!!!

40'

Robben wywalczył korner, piłka zagrywana z narożnika trafiła do jednego z Bawarczyków, ale piłka nie wylądowała w siatce.

38'

Sebastian rudy fauluje rozpędzonego Ribery`ego.

37'

Czy gości będzie stać, aby odpowiedzieć przed końcem pierwszej połowy?

37'

Juan Bernat przedzierał się lewą stroną boiska i wywalczył rzut rożny.

35'

W strzałach 5:4 dla gości.

35'

Ribery wrzucał piłkę w pole karne, ale tam pewnie piłkę łapie Baumann.

34'

Ribery z lewej strony boiska zagrywał piłkę w pole karne, tam dopadł do niej Goetze, któy uderzył na bramkę, ale obok słupka.

33'

Robben rozpoczął szybki atak Bawarczyków, ale po chwili wrócili goście i Bayern zaczyna od ataku pozycyjnego.

32'

Z rzutu wolnego uderzył Kevin Volland ,ale wprost w ręce Neuera.

31'

Prostopadła piłka do Elyounoussi,a tam Boateng powalił zawodnika gości. Żółta kartka dla Niemca.

29'

Neuer tradycyjnie, zabawiał się z piłką przed własną bramką, o mały włos straciłby piłkę.

28'

Pirmin Schwegler ukarany żółta kartką za faul na Lewandowskim.

28'

Radość po bramce.

bayern

26'

Czyste spotkanie,brak żółtych kartek, mało fauli. Peter Gagelmann nie ma dziś wiele pracy na boisku.

24'

Były zawodnik BVB zdecydował się na strzał z ponad 20. metrów, piłka wylądowała w siatce bramki Baumanna, gospodarze wychodzą na prowadzenie!

23'

GGGooolllll!!!! Mario Goetze, ale uderzenie z dystansu!!!!

21'

Ribery rozpędził się na lewej stronie boiska i przebiegł z nią około 40 metrów. Dobiega do pola karnego i próbuje dośrodkować, jednak na jego drodze staje obrońca

20'

Po 20. minutach śmiało można powiedzieć, że goście nie przestraszyli się Bayernu.

19'

Po prawej stronie pola karnego piłkę dostał Lewandowski uderzył z prawej strony pola karnego, ale zbyt słabo, aby zagrozić bramce Hoffe.

18'

Bawarczycy nadal bez uderzenia na bramkę... sytuacja Muellera nie mogła zostać zaliczona jako uderzenie bo do piłki dopadł Baumann.

17'

Firmino zagra prostopadle w pole karne Bayernu, a le Modeste nie zdążył do piłki.

16'

Ribery zagrał w pole karne do Muellera, w 100 procentowej sytuacji Niemiec nie skierował piłki do siatki!

15'

Jak na razie dosyć spokojne tempo gry na Allianz Arenie.

14'

bayern lewy strzał

13'

Znów kontra Bayernu. Robben dostaje piłkę w na prawej stronie, wbiega z nią w pole, ale tam Beck odbiera mu futbolówkę.

12'

Posiadanie piłki 62% do 38% na korzyść Bayernu.

11'

Teraz podopieczni Gisdola wywalczyli rzut rożny, ale Bawarczycy wybijają piłkę.

10'

Ależ akcja gości!!!! Lewą strona pola karnego przedzierał się Tarik Elyounoussi zagrał przed bramkę Bayernu , a tam Modeste z kilku metrów głową nie trafił w dogodnej sytuacji!

9'

Dobra akcja Bayernu, prawym stroną przedzierał się Mueller zagrał przed bramkę do Lewandowskiego, ale Polak nie dotarł do piłki.

8'

Tym razem przewinił Benatia w środkowej strefie boiska.

7'

Po lewej stronie boiska tuz przy linii bocznej, w brzydki sposób powstrzymywany Ribery.

6'

Zgodnie z przewidywaniami to Bayern prowadzi grę w dzisiejszym spotkaniu, długo utrzymuje się przy piłce, a guście ograniczają się do gry z kontry.

5'

Lewandowski przebijał się jak czołg, ale w polu karnym za daleko wypuścił sobie piłkę i futbolówkę bez problemu złapał Oliver Baumann

3'

bayern

2'

Goście wybili piłkę i próbowali wyjść z kontrą, ale piłkę Volladnowi odebrał Ribery.

1'

Pierwsza akcja gospodarzy, prawą strona przebijał się Thomas Mueller, będzie pierwszy korner.

15:31

Peter Gagelmann gwiżdże po raz pierwszy, zaczyna Bayern.

15:31

Obie ekipy wyszły już na murawę, gospodarze wystąpią w swoich tradycyjnych strojach, a goście zaczną dziś w żółtych strojach.

15:24

Zdecydowanym faworytem meczu jest Bayern, który z dwunastu konfrontacji z TBG wygrał osiem, a cztery zremisował. Być może swoją niemoc strzelecką przełamie Robert Lewandowski.

15:20

W barwach gości na pewno nie wystąpi Koen Casteels, a tak poza tym to wszyscy w Hoffenheim są gotowi na pojedynek z mistrzem Niemiec.

15:18

W ekipie gospodarzy zabraknie z powodu urazów dwóch kluczowych piłkarzy Philippa Lahma oraz Davida Alaby. Po za wymienioną dwójką nie zobaczymy Reiny, Martineza, Pizarro, Starke, Badstubera oraz Alcanthary.

15:16

Mimo dwóch słabszych pojedynków, podopieczni Gisdola zajmują bardzo dobre, 5. miejsce w tabeli Bundesligi.

15:14

oście z Hoffenheim po bardzo dobrym początku sezonu odnieśli ostatnio dwie porażki, najpierw Hoffe przegrało z Borussią Mönchengladbach 1:3, a tydzień później uległo FC Köln 3:4.

15:13

bayern skład

15:12

Mimo świetnych wyników podopiecznych hiszpańskiego trenera, Bayern ma tylko 4. punkty przewagi and drugim Wolfsburgiem. W ostatniej kolejce Bawarczycy pokonali 4:0 Eintracht Frankfurt na Commerzbank Arena. Dla mistrza Niemiec trzy bramki zdobył Thomas Müller, a jedno trafienie dołożył Xherdan Shaqiri.

15:08

Bawarczycy szlifują wyśmienitą passę 17 meczów bez porażki, co ciekawe jako gospodarz Bayern wygrał wszystkie pojedynki w obecnej kampanii. Podopieczni Guardioli radzą sobie w obecnych rozgrywkach znakomicie, jednak trener gospodarzy stawia przed drużyną z Bawarii kolejne cele. - Mamy jeszcze sześć kolejek Bundesligi i dwa mecze Ligi Mistrzów przed świętami Bożego Narodzenia. To ważny okres, a my możemy zrobić kolejny krok do przodu.

15:03

Witamy bardzo serdecznie, za niecałe 30. minut, rozpocznie się 12. seria spotkań Bundesligi!!! Na Allianz Arena, Bayern podejmie Hoffenheim.