Hamburger SVwikimedia
1 : 0
Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
17:27

HSV wygrywa po raz pierwszy na własnym obiekcie od siedmiu miesięcy!!! Ogromna radość na Imtech-Arena. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Miłego Wieczoru!

95'

Ostatni gwizdek Meyera, koniec meczu!!! HSV po ciężkim boju pokonuje 1:0 Bayer Leverkusen. Mecz obfitował w dużą ilość żółtych kartek i rzutów wolnych.

94'

Rzut rożny gości ląduje w rękawicach Drobnego.

94'

Słupek!!!!! Bayer mógł wyrównać, Bellarabi minął kilku zawodników,a le nie trafił w bramkę!!!

93'

Artjoms Rudnevs wychodził w sytuacji sam na sam, el Łotysz za długo zwlekał i stracił piłkę.

92'

Kacar za Holtby`ego na ostatnie sekundy.

90'

Z rzutu wolnego zagrywali teraz goście, ale dośrodkowanie Calhanoglu nie sprawiło problemów defensorom HSV.

90'

4 minuty arbiter doliczył.

89'

Zawodnik gospodarzy uderzył w taki sposób piłkę z rzutu wolnego, że odbiła się od muru, futbolówka wyszła za boisko,. HS zacznie od rzutu rożnego.

89'

Ostrzolek kapitalnie wypatrzony przez jednego z gospodarzy. Niemca powalił Toprak pod polem karnym. Żółta kartka.

87'

Ostrzolek zagrywał do Arslana. Zawodnik gospodarzy walczył do końca o odebranie piłki zawodnikom Bayeru, ale z opresji wyszli goście.

86'

Boisko opuszcza kontuzjowany Bender, a w jego miejsce pojawi się Oztunali.

84'

Na boisku leży Bender, potrzebny sztab medyczny.

83'

Karim Bellarabi przedzierał się prawą stroną pola karnego, ale futbolówka Niemcowi uciekła.. od bramki zacznie Drobny.

82'

Donati zagrał w pole karne, ale Bellarabi pogubił się w polu karnym... i stracił piłkę.

80'

Na boisku zobaczymy Rudnevsa, który pojawi się w miejsce Lasoggi.

78'

Dużo chaosu na boisku, Leverkusen nie potrafi zdominować rywala, słabiutki mecz.

77'

Od dobrych kilkunastu minut żadna ze stronie oddała żadnego strzału.

75'

Dobra akcja gości, piłka trafiła an lewo do Wendella, Brazylijczyk podał do Brandta, ale dośrodkowanie Niemca wybija Djourou.

74'

Florian Meyer dał się nabrać, Lasogga upadł jak rażony piorunem po popchnięciu Spahicia, rzut wolny dla gospodarzy.

73'

Do końca niecałe 20. minut, czy gości będzie stać na wyrównanie?

71'

Josip Drmić za Kiesslinga.

71'

Brandt w miejsce Heung-Min Sona na ostatnie dwadzieścia minut.

70'

Diekmeier o mały włos by nie zaskoczył Leno, jego dośrodkowanie minimalnie minęło bramkę gości.

68'

W drugiej połowie dłużej przy piłce utrzymują się goście, ale jak na razie nic z tego nie wynika. Gospodarze bardzo umiejętnie wytracają piłkarzy Bayeru z rytmu.

66'

Son otrzymał piłkę przed polem karnym, ale za długo zwlekał ze strzałem i stracił piłkę.

65'

Dużo znowu przewinień na boisku, dawno takiej kopaniny nie widziałem....

63'

Pierwsza roszada w dzisiejszym spotkaniu, za Rafaela van der Vaarta pojawi się Tolgay Arslan.

62'

Na boisku do tej pory były 44. faule!!!

61'

Calhanoglu dośrodkował w pole karne, piłka odbiła się od któregoś z piłkarzy i z trudem piłkę łapie Drobny.

60'

Ależ szansa, piłka trafiła do Heiko Westermanna,a le Niemiec źle główkował, od bramki zacznie Leno.

59'

Ostrzolek faulowany przez Sona około 30. metrów od bramki Leno.

58'

Goście nie potrafili zagrozić bramce Drobnego po stałym fragmencie gry.

57'

Calhanoglu otrzymał piłkę po lewej stronie boiska od Sona. Turek próbował dośrodkować w pole karne, ale jego zagranie zostało wybite na rzut rozny przez defensora HSV.

56'

Tym razem przebijał się Calhanoglu, strzał turka zablokowany przez defensorów gospodarzy.

54'

Son przejął piłkę próbował uruchomić podaniem Kiesslinga, ale stracił piłkę.

53'

Dużo walki na boisku, ale gospodarzom to nie przeszkadza, dla nich liczą się punkty.

52'

Nicolai Müller fauluje przerywając groźną kontrę, żółta kartka!

52'

Gospodarze czekają od siedmiu miesięcy na zwycięstwo na własnym stadionie!

51'

Calhanoglu zagrywał w pole karne, piłka po drodze otarła się od defensorów gospodarzy, piłkę łapie Drobny.

50'

Stefan Kiessling podał an lewo do Bellarabiego, ale grę przerywa gwizdek arbitra, nadal gorąca atmosfera na boisku.

48'

Obie ekipy przystąpiły do drugiej części be z zmian.

47'

Rzut wolny dla gości, dośrodkowanie Calhanoglu wybijają gospodarze.

46'

Zaczynamy druga część spotkania!!!!

16:34

Wracamy na Imtech-Arena!!! Czy tym razem spotkanie będzie obfitowało w więcej sytuacji podbramkowych?

50'

Koniec pierwszej, bardzo gorącej połowy, niestety nie widzieliśmy zbyt dużo piłki, było więcej kopania po nogach niż futbolu. Oby drugie 45. minut było lepsze, bo w przeciwnym wypadku posypią się czerwone kartki.

49'

49'

Diekmeier i Donati ukarani żółtymi kartonikami.

48'

Bijatyka na boisku, co się dzieje arbiter nie panuje nad emocjami piłkarzy!!!!!

47'

Drobny złapał piłkę za polem karnym. Głupota bramkarza gospodarzy, żółta kartka.

46'

Trwa doliczony czas gry, ale nie wiemy ile czasu jest doliczone.

45'

Rafael van der Vaart zagrywał piłkę, ale futbolówkę odbił Leno.

44'

Kolejne przewinienie , tym razem pod narożnikiem boiska na połowie Bayeru. Rozpoczną gospodarze.

43'

Kolejny faul, bardzo ostra gra.

42'

Arbiter spotkania przywołał kapitanów obydwu drużyn, aby uspokoili zachowanie swoich kolegów.

42'

Meyer ukarał Behramiego żółtą kartką.

41'

Kolejne przepychanki an boisku, to musi się skończyć kartkami!!!

40'

Matthias Ostrzolek zagrywał piłkę z lewej strony boiska, futbolówka zatrzymała się na ręce Donatiego, kolejny rzut wolny.

39'

Donati chciał założyć "siatkę" Westermanmowi, goście szybko tracą piłkę.

38'

Co ciekawe HSV dziś zdobyło dopiero trzecią bramkę na własnym obiekcie w tym sezonie.

38'

Calhanoglu dośrodkował w pole karne, ale tym razem Lasogga wybił piłkę.

36'

Hakan Calhanoglu ostro potraktowany przez van der Vaarta, żółta kartka dla Holendra.

35'

Rzut wolny dla gości z lewej strony boiska, wrzutka Rafaela van der Vaarta wybita przez defensorów gości, ale piłka wraca do gospodarzy.

33'

Karim Bellarabi faulował w odwecie za stratę piłki.

32'

Karim Bellarabi próbował się przedzierać prawą strona,a le otoczony przez czterech graczy szybko stracił piłkę.

31'

Środkiem przebijali się gospodarze, ale Donati wyjaśnił całą sytuację.

29'

Po 30 minutach na boisku było już 17 fauli.

28'

Emir Spahić ukarany żółtym kartonikiem, za przepychankę.

28'

Ależ zamieszanie, przepychanka piłkarzy HSV i Bayeru.

27'

Rzut wolny dla Bayeru. Mocną pike w pole karne zagrywał Calhanoglu, ale zagranie Turka nie trafiło do żadnego z kolegów.

26'

Rafael van der Vaart strzelił w środek bramki, 1:0 dla gospodarzy!!!!

25'

Leno ukarany za faul na Jansenie.

24'

Pp konsultacji z arbitrem bocznym, Florian Meyer wskazuje na 11. metr.

23'

Marcell Jansen otrzymał podanie od zawodnika gospodarzy, lobnął bramkarza gości, a Leno staranował Jansena, czekamy na decyzję arbitra, będzie rzut karny?

22'

Patrząc na przebieg spotkania, aż trudno uwierzyć, ze HSV zajmuje dopiero 16 pozycję...

21'

Calhanoglu, Son oraz Bender wymienili kilak podań przed polem karnym gospodarzy. Bender zagrał na prawo do Karima Bellarabiego ale dośrodkowanie Niemca zostało zablokowane.

20'

Dłużej przy futbolówce utrzymuje się zespół z Leverkusen, ale nie przekłada się to na okazje strzeleckie

19'

Dziwne od autu rozpoczęli gospodarze, po chwili nakładka zawodnika gospodarzy, strasznie dużo przewinień.

18'

Marcell Jansen faulowany po lewej stronie boiska, przewinił Donati.

17'

Jak na razie bez żadnej 100-procentowej sytuacji, ale za to widzimy dużo fauli.

16'

Rzut wolny dla gości, Calhanogu podał do Sona, ale Koreańczyk sprzed pola karnego po ziemi uderzył, nie trafił w światło bramki.

14'

Ciekawa sytuacja ,zawodnik gospodarzy- Dennis Diekmeier prosi o zmianę buta, ponieważ w jednym ze starć obuwie uległo uszkodzeniu.

13'

Bernd Leno nie potrzebnie bawił się z piką pod własną bramką, na szczęście dla zawodnika Bayeru był on faulowany przez piłkarza gospodarzy.

12'

Posiadanie piki 53% do 47% na korzyść gospodarzy.

11'

Rzut wolny dla gości, pika zagrywana z lewej strony boiska przez Hakana Calhanoglu ląduje w rękawicach Drobnego.

10'

Gospodarze sprawiają lepsze wrażenie w początkowych minutach.

8'

Lewą stroną po raz kolejny atakowali gospodarze, MarcelJansen z Lassogą ładnie pograli ze sobą na lewym skrzydle. Jansen wrzucił w pole karne, a tam z problemami defensorzy Bayeru wybili piłkę na aut w okolicy pola karnego.

7'

Pierwsza ciekawa akcja w dzisiejszym meczu. Lewą stroną przedzierał się Jansen, potem prostopadłym podaniem próbowano uruchomić Lassogę, ale szybciej do piłki dopadł bramkarz gości.

6'

Pierwsza żółta kartka, ukarany został Lewis Holtby

4'

Jak na razie na boisku sporo niedokładności, żadna z drużyn nie jest wstanie długo utrzymać się przy piłce

2'

Kyriakos Papadopoulos faulował w polu karnym gospodarzy, do rzutu wolnego rozpoczną piłkarze HSV.

3'

Valon Behrami ostro potraktował jednego z zawodników gości, kolejny stały fragment gry dla Bayeru.

2'

Z bólu zwija się Lars Bender, od rzutu wolnego z okolic środka boiska rozpoczną piłkarze Bayeru.

1'

Od razu do ataku ruszyli goście, ale piłkę bez problemu łapie Jaroslav Drobny

15:30

Od środka rozpoczynają goście, pierwszy gwizdek arbitra, zaczynamy.

15:29

Przywitanie kapitanów obydwu drużyn, Bender po stronie gości oraz van der Vaart po stronie HSV.

15:28

Już za kilka minut pierwszy gwizdek Floriana Meyera!!!

15:27

HSV - Bayer

15:26

. W pojedynkach pomiędzy obydwiema ekipami jest blisko remisu: Hamburg odniósł łącznie 26 wygranych na poziomie Bundesligi, 25 razy wygrywała ekipa Leverkusen, a 19 razy obie drużyny dzieliły się punktami.

15:25

Joe Zinnbauer, opiekun HSV, nie może natomiast skorzystać z Rene Adlera, Slobodana Rajkovicia, Maximiliana Beistera i Petra Jiraczka.

15:23

Goście w Hamburgu zagrają bez kontuzjowanych Simona Rolfesa, Stefana Reinartza i Gonzalo Castro, a także bez zawieszonego za kartkę Tina Jedvaja.

15:20

Drużyna z Leverkusen przez cały październik przeszła natomiast bez porażki i obecnie jest piąta w tabeli z jednym punktem straty do drugiej Borussii Mönchengladbach.

15:19

Dla hamburczyków była to druga porażka z rzędu, bo przed tygodniem w lidze ulegli na wyjeździe Hercie Berlin 0:3. Ogółem z ostatnich dziesięciu spotkań piłkarze HSV wygrali tylko jedno (1:0 z Borussią Dortmund), trzy zremisowali, a resztę przegrali. Owocem bardzo słabej dyspozycji jest szesnasta pozycja w tabeli.