Piątek, 31 października 2014, godz. 20:30
Schalke 04 GelsenkirchenSchalke 04 Gelsenkirchen
1 : 0
AugsburgFC Augsburg
22:24

Augsburg wcale nie był słabszym zespołem, remis w dzisiejszym spotkaniu były sprawiedliwym rezultatem. Jednak podopieczni Di Matteo potrafili skierować piłkę do siatki i to oni cieszą się z tzrech punktów. Za wspólnie spędzony wieczór dziękuje Sebastian Chmielak, Dobrej Nocy!

93'

Christian Dingert gwiżdże po raz ostatni!! Koniec meczu Schalke po bramce Huntelaara pokonuje FC Augsbureg 1:0!!!

93'

Ostatni szansa gości, Paul Verhaegh wrzucił w pole karne piłkę z autu. W polu karnym Schalke się zakotłowało, piłka trafił do Baiera, ale pomocnik gości nie trafił w bramkę.

92'

Tim Matavz zakręcił Hoewedesa, jak dziecko,. Słoweniec nie trafił w światło bramkii!!! Do piłki nie zdążył dopaść iny zawodnik gości.

91'

Chinedu Obasi mógł zagrać do partnera z drużyny, ale postąpił zbyt indywidualnie.

90'

W ostatnich minutach na boisku widzimy dużo walki.

89'

Arbiter doliczył 3 minuty.

85'

W 85 minucie za Hoegera pojawił się Fuchs.

87'

Gospodarze wywalczyli rzut rożny, pod bramka Hitza zakotłowało się, ale defensorzy gości wyszli zo presji.

86'

Caiuby za brzydkie podcięcie przeciwnika zostaje ukarany.

85'

Aogo ukarany żółtym kartonikiem.

84'

Ostatnie roszady w obu zespołach.Caiuby za Wernera.

82'

Teraz mamy taki moment na boisku, ze raz atakuje Schalke, raz Augsburg. Zobaczymy czy gości będzie jeszcze stać na wyrównanie.

81'

Raúl Bobadilla odebrał piłkę na 25. metrze, pobiegł z piłką kilak metrów i uderzył na bramkę, ale pewnie strzał Argentyńczyka broni Faehrmann

80'

Prawym skrzydłem atakowali gospodarze, ale dośrodkowanie w poe karne, wybijają goście.

79'

Lewą stroną próbowali się przedrzeć piłkarze Augsburga, dośrodkowanie w pole karne wybijają jednak obrońcy.

77'

Thommy ładnie uderzył z ponad 20. metrów, piłka minęła słupek bramki gospodarzy. Młody zawodnik dobrze się wprowadził na boisko.

76'

Do końca 15. minut, czy gości będzie stać na wyrównanie?

75'

Kontra gości, dobrze pokazał się Erik Thommy, ale przed polem karnym stracił piłkę.

74'

Uchida po raz kolejny prawą stroną, Japończyk wywalczył rzut rożny.

73'

Di Matteo wprowadza Christiana Clemensa za Choupo-Motinga

72'

Zmiana, Dominik Kohr opuszcza boisko,a w jego miejsce pojawi się Erik Thommy.

70'

W drugiej połowie więcej okazji an bramkę stworzyli gospodarze, ale Augsburg potrafi groźnie atakować, dlatego wcale nie jest powiedziane, ze gospodarze zdobędą komplet punktów w dzisiejszym spotkaniu.

69'

Za ten faul Kohr upomniany żółtą kartką.

69'

Marco Hoeger zwija się z bólu w okolicy środka boiska, gra przerwana, potrzebna pomoc.

68'

Teraz z prawej strony pola karnego odpowiedzieli gospodarze. Autorem strzału był Obasi, ale na posterunku był Hitz.

67'

Raúl Bobadilla na lewym skrzydle zagrał do Altintopa, ale fantastycznie strzał z około 10. metrów broni Faehrmann

66'

Jan Kirchhoff fauluje Altintopa. Turek zwija się z bólu. Niemiec za to zagranie ukarany żółtym kartonikiem.

65'

Atak pozycyjny od linii defensywnej budują podopieczni Weinzierla

64'

Posiadanie piłki 53% do 47% na korzyść Augsburga!

63'

Defensorzy gości radzą sobie z dośrodkowaniem z narożnika boiska.

62'

Aogo walczył po lewej stronie boiska i wywalczył rzut rożny.

61'

Piłkę w pole karne wrzucił Aogo, sporo zamieszanie w szesnastce, piłka trafia ponownie do defensywy gospodarzy.

60'

Faulowany jeden z zawodników gości.

58'

Pierwsza zmiana w ekipie gości. Tim Matavz za Essweina.

57'

Ależ szansa gości, do piłki zagrywanej wzdłuż pola bramkowego próbował dopaść Bobadilla, ale napastnik gości zderzył się z bramkarzem gospodarzy. Potrzebna pomoc medyczna.

56'

Alexander Esswein podał an lewą stronę do Wernera, ale dośrodkowanie zawodnika gości ląduje w rękawicach Faehrmanna

55'

Odpowiedź gości, ale w polu karnym w ostatniej chwili piłkę traci Bobadilla.

54'

Obasi przedzierał się prawym skrzydłem, w polu karnym zdecydował się na strzał, ale nie trafił w bramkę.

53'

Na spalonym jeden z zawodników gości.

52'

Strzał Bobadilly bez problemu broni Faehrmann

51'

Altintop faulowany około 25. metrów od bramki Schalke, będzie okazja dla gości.

50'

Bobadilla próbował odebrać piłkę w polu akrnym gospodarzy,a le za ostro zaatakaował defensora Schalke.

48'

Werner próbował wywalczyć rzut rożny, tym razem się nie udało.

48'

Hamit Altintop próbował przebijać się prawą stroną, ale od brami zacznie bramkarz gospodarzy.

46'

Rzut wolny dla gospodarzy, ale dośrodkowanie Aogo za krótkie.

46'

Od środka zaczynają goście, gramy!

21:31

Piłkarze obydwu ekip wychodzą na boisko, za chwilkę zaczynamy!!!

21:24

Schalke prowadzi, ale wcale nie jest zespołem lepszym. pierwszy celny strzał od razu zamienił się na bramkę. Augsburg grał solidnie w defensywie oraz ofensywie.

45'

Arbiter kończy pierwszą cześć spotkania, Schalke do przerwy wygrywa 1:0 z Augsburgiem.

45'

Bobadilla zbyt indywidualnie, Argentyńczyk mógł podać do któregoś z kolegów, stzrał zawodnika gości zablokowany.

43'

Schalke po strzeleniu bramki gra dużo lepiej, piłkarze żwawiej się poruszają na placu.

42'

Max Meyer próbował prostopadłym podaniem uruchomić Huntelaara, ale szybszy bramkarz gości.

41'

Do momentu straty gola, to Augsburg grał dużo lepiej, cóż taki jest futbol, nieprzewidywalny.

40'

Słabiutki strzał zawodnika gości sprzed pola karnego bez problemu broni Faehrmann

39'

Kontra gospodarzy, Klaas-Jan Huntelaar wycofał piłkę do Obasiego, który huknął na bramkę gości. Marwin Hitz an raty obronił strzał zawodnika Schalke.

38'

Warto podkreślić ogromny wkład Uchidy, Japończyk pognał ile sił prawym skrzydłem i idealnie wyłożył piłkę Holendrowi.

37'

Klaas-Jan Huntelaar trafił z kilku metrów, wykończył kapitalną akcję Uchidy!!!!

35'

Baba Rahman z lewego skrzydła zagrał do Wernera. Zawodnik gości oddał kąśliwy strzał sprzed pola karnego, piłka minimalnie minęła bramkę Schalke.

34'

To zawodnicy Augsburga sprawiają lepsze wrażenie przez pierwsze 30. minut.

33'

Ależ akacja gości, wychodzili z akcją 4 na 2. Altintop podał do Dominika Kohra, ten przełożył jednego obrońcę, ale zatrzymał się na drugim defensorze,. Piłkarze Augbsurga powinni lepiej się zachować.

32'

Kontra gości, ale Bobadilla fatalnie podał, od bramki zacznie Ralf Faehrmann

31'

Choupo-Moting przedziera się lewą strona boiska, będzie rzut rożny dla gospodarzy.

30'

Bobadilla strzelił nad bramką.

29'

Kontra gości, Bobadilla podał na lewą stronę do Wernera, który uderzył sprzed pola karnego, obronił bramkarz Schalke, ale gwizdek sędziego. Arbiter wrócił do wcześniej sytuacji. Uchida faulował Bobadille.

28'

Jan-Ingwer Callsen-Bracker wybił piłkę zagrywaną ze stałego fragmentu gry,

27'

Faulowany Marco Hoeger, będzie okazja na dobrą wrzutkę w pole karne Augsburga.

25'

Długa piłka na Bobadille, ale Argentyńczyk na spalonym.

24'

Tobias Werner słabo wrzucił w pole karne, wyjaśniają obrońcy.

23'

Raúl Bobadilla faulowany w środku boiska przez Jana Kirchhoffa. Będzie okazja dla zawodników gości na dobre dośrodkowanie.

22'

Teraz futbolówka krąży przy piłkarzach Schalke

20'

Choupo-Moting rozgrywał piłkę z Huntelaarem na lewym skrzydle, ciężar gry został przeniesiony na drugą stronę boiska, Obasi jednak wycofał piłkę do obrony, Schalke gra bez pomysłu.

19'

Posiadanie piłki 51% - 49% na korzyść zespołu gości.

18'

Daniel Baier podawał do Callsen-Brackera, ale piłkę wybił Uchida. Futbolówka ponownie trafiło an lewą stronę do Baiera, ale Niemiec zdecydował się wycofać piłkę i od nowa budować atak pozycyjny.

17'

Goście przedzierali się środkiem boiska, ale piłkę stracił Altintop.

15'

Gospodarze jeszcze bez celnego strzału.

14'

Halil Altintop podał na lewe skrzydło do Baby Rahmana, ten wrzucił w pole karne. Tam z kilku metrów do bramki nie trafił Alexander Esswein, goście grają odważnie!

13'

Schalke gra jak na razie poniżej oczekiwań, gospodarze nie potrafią narzucić swojego stylu gry,

11'

Kontra gospodarzy, na lewym skrzydle piłkę otrzymał Dennis Aogo, dobrze dograł w pole karne, ale tam nie było żadnego z jego kolegów.

10'

Kolejny korner dla Augsburga, ale wyjaśniają defensorzy Schalke.

9'

Goście nie zagrozili bramce Ralfa Faehrmanna

8'

Raúl Bobadilla otrzymał piłkę z autu w polu karnym gospodarzy i nabił jednego z defensorów piłką, od narożnika zacznie Augsburg.

6'

Maxim Choupo-Moting przedzierał się przed polem karnym ,a el strzał zawodnika gospodarzy został zablokowany przez defensorów Augsburga.

5'

Dłużej przy piłce teraz utrzymują się goście, a ekipa z Zagłębia Ruhry stara się pressingiem odebrać piłkę przeciwnikom.

4'

Prawą stroną przebijali się gracze Schalke, ale Uchida stracił piłkę w okolicy pola karnego.

4'

Za kontuzjowanego Draxlera pojawi się Chinedu Obasi.

2'

Mecz dla Di Matteo nie zaczyna się zbyt dobrze, kontuzja podstawowego gracza w pierwszych sekundach spotkania...

1'

Pierwsza walka o piłkę Juliana Draxlera, młody pomocnik sygnalizuje od razu zmianę, Niemiec leży na boisku.

20:30

Pierwszy gwizdek Christiana Dingerta, zaczynamy!!!!!

20:26

Piłkarze obydwu drużyn czekają już w tunelu prowadzącym na boisku, za kilka minut zaczynamy!

20:20

W poprzednim sezonie dwukrotnie w pojedynkach Schalke - Augsburg lepsi okazali się piłkarze z Zagłębia Ruhry. Na stadionie w Gelsenkirchen padł wynik 4:1 dla gospodarzy, natomiast na wyjeździe po bardziej zaciętym pojedynku Schalke wygrało 2:1.