Sobota, 18 października 2014, godz. 15:30
6 : 0
Werder BremaWerder Brema
1. połowa4 : 0
90'

Koniec meczu! Arbiter 9 sekund przed upływem regulaminowego czasu gry zakończył mecz na Allianz Arenie.

86'

GOOOOOL! Mario Goetze trafia po raz drugi. Pomocnik Bayernu dostał piłkę od Thomasa Mueller i uderzył w światło bramki zza pola karnego, a Wolf nawet nie interweniował.

84'

Werder gra dzisiaj tragicznie. Właściwe przez całe spotkanie bremeńczycy nie zagrozili bramce Manuela Neuera.

81'

Głęboko cofnięty na własną połowę piłkarze Werderu. Akcję Bawarczyków strzałem na wiwat zakończył Dante.

78'

78'

GOOOOOL! Thomas Mueller dośrodkował z prawej strony, w polu karnym piłkę wymienili Philipp Lahm z Shaqirim. Ten pierwszy z zimną krwią wykorzystał dogodną sytuację i pokonał Raphaela Wolfa po raz drugi.

76'

Długa piłka w kierunku Franco Di Santo, ale Manuel Neuer w swoim stylu przeczytał akcję i pewnym wybiciem z woleja poza polem karnym zażegnał niebezpieczeństwo.

75'

Żółta kartka dla Alejandro Galveza.

73'

Werder przedostał się w okolice pola karnego Bayernu, ale goście zaatakowali tylko trójką zawodników i obrońcy mistrza Niemiec szybko szkasowali tą akcję.

71'

Dynamiczna akcja Ribery'ego lewym skrzydłem, ale już podanie Francuza do Thomasa Muellera było minimalnie niecelne. Ribery zagrał nieco za plecy napastnika Bayernu.

68'

Tempo meczu wyraźnie siadło. Piłkarze Bayernu grają na stojąco. Goście z Bremy wcale nie kwapią się, by odebrać piłkę Bawarczykom.

65'

Franck Ribery od razu pokazał, się z dobrej strony. Francuz zagrał do Lahma. Zawodnik mistrza Niemiec poradził sobie z dwoma obrońcami, ale został zatrzymany przez trzeciego.

63'

62'

A Arjena Robbena zastąpił Franck Ribery.

62'

Za Xabiego Alonso wszedł Shaqiri.

62'

Galvez zmienia Felixa Kroosa.

61'

Ależ sytuacje zmarnował Arjen Robben! Piłkarze Bayernu kompletnie rozmontowali defensyę Werderu, Goetze dograł piłkę do Robbena, ten miał czas by ją przyjąć, ale prawą nogą uderzył ponad poprzeczką.

58'

Rafinha miękko w pole karne do Thomasa Muellera, ale ten przegrał pojedynek z defensorem Werderu.

56'

Wprowadzony na boisko w drugiej połowie Marnon Busch ucierpiał w starciu z rywalem.

54'

Robben padł w polu karnym i był przekonany, że sędzia odgwiżdże jedenastkę. Arbiter pokazał, aby grać dalej.

51'

Rzut wolny z lewej strony boiska z około 35 metrów dla Werderu. Zlatko Junuzović bardzo wysoko zawiesił piłkę i Manuel Neuer nie miał najmniejszego problemu z wyłapaniem futbolówki.

49'

Spokojnie rozpoczął drugą połowę Bayern. Uderzenie z dystansu Rafinhi minimalnie minęło prawy słupek bramki Wolfa.

46'

W Bayernie od początku drugiej części spotkania gra Bernat, który zmienił Davida Alabę.

46'

Piłkarze w Monachium rozpoczęli drugą połowę.

16:30

Marnon Busch pojawi się od początku drugiej połowy. Zastąpił Eljero Elię.

45'

Arbiter zakończył pierwszą połowę. Do przerwy Bayern gromi Werder 4:0.

45'

GOOOOL! Kapitalnie zachował się Mario Goetze , który najpierw zwodem zgubił Lukimyę, a następnie oddał strzał z 15 metrów. Wolf był bez szans!

42'

GOOOOOOL! Thoma Mueller strzela w środek bramki, Wolf rzucił się w prawą stronę.

41'

Trójkowa akcja Bayernu i na skraju pola karnego faulowany był Thomas Mueller. Sędzia najpierw pokazał, że będzie rzut wolny. Później zmienił zdanie - karny dla monachijczyków.

38'

David Alaba chciał szybko odzyskać piłkę straconą przez kolegę z drużyny i ta sztuka mu się udała. Trener Werderu Robin Dutt miał pretensje do arbitra, że ten nie dostrzegł faulu Austriaka

34'

Werder pokazuje się dzisiaj z jak najgorszej strony. Piłkarze z Bremy nie stanowią dzisiaj zespołu i nie są w stanie nic przeciwstawić monachijczykom.

31'

Szybka akcja Bayernu prawą stroną. Piłka trafia do Robbena, który został nieco przyblokowany przez defensorów i dobrze wyglądająca akcja gospodarzy została przerwana.

29'

Piłkarze Werderu wyglądają na mocno oszołomionych po dwóch ciosach Bayernu. Mistrzowie Niemiec nadal kontrolują mecz. Spokojnie wymieniąją między sobą piłki.

27'

27'

GOOOOL! Xavi Alonso! Rzut wolny dla Bayernu. Mur Werderu podskoczył, co wykorzystał Hiszpan, który sprytnie uderzył po ziemi. Zasłonięty Wolf nawet nie interweniował.

24'

Fantastyczna koronkowa akcja Bayernu. Futbolówka ostatecznie trafia do Arjena Robbena, który przed sobą ma Raphaela Wolfa. Holender przyjmuje futbolówkę prawą nogą i robi to fatalnie.

22'

Ostra wrzutka Davida Alaby z lewej strony, piłka po zamieszaniu trafia do Robbena. Defensor Werderu przeszkodził jednak Holendrowi i Bayern zacznie od rzutu rożnego.

20'

20'

GOOOOOL! Philipp Lahm! Alaba dośrodkował piłkę z lewej strony, w polu karnym Thomas Mueller zdołał odegrać futbolówkę do Lahma, którym pewnym strzałem w prawy górny róg zaskoczył Raphaela Wolfa.

18'

Rzut wolny dla Bayernu. Arjen Robben wrzucił futbolówkę z prawej strony na piąty metr, ale tam Raphael Wolf piąstkuje piłkę.

16'

Rzut rożny po tym jak strzał Arjena Robbena został zablokowany przez jednego z obrońców Werderu.

15'

W iindywidualnej akcji Arjen Robben, ale zaatakowało go czterech zawodników i akcja Bayernu spaliła na panewce.

13'

Zamieszanie w polu karnym Bayernu. Dante nie patyczkował się jednak i wybił piłkę byle dalej od własnej bramki.

10'

Pressing gości nie przyniósł efektu. Prawą stroną szarżował Robben, Bawarczycy przerzucili piłkę na lewą stronę, ale tam Mueller przegrał starcie z obrońcą.

8'

Monachijczycy niepodzielnie panują w pierwszych minutach spotkania. Bawarczycy nie forsują jednak tempa. Długa piłka w pole karne, ale tam Wolf z problemami wyjaśnił sytuację.

6'

Kolejny atak gospodarzy, po którym Mario Goetze został wycięty przez jednego z defensorów Werderu.

4'

Spokojnie w ataku pozycyjnym piłkarze Bayernu. Alaba zagrywał do Goetzego, a pomocnik monachijczyków huknął wysoko nad poprzeczką.

3'

Bartels, dogrywał piłkę do Di Santo, ale zawodnik Werder znalazł się na pozycji spalonej.

1'

Zaczynamy mecz!

15:26

Rezerwowi Bayern Monachium: Starke, Benatia, Ribery, Shaqiri, Bernat, Rode, Lewandowski

15:25

Rezerwowi Werder Brema: Caldirola, Galvez, Hajrović, Petersen, Selke, Husić, Busch

15:23

15:22

Robert Lewandowski, który mocno ucierpiał w meczu ze Szkocją, rozpoczyna spotkanie na ławce rezerwowych.